Vážení přátelé, předem se omlouvám, pokud tímto článkem někoho trefím, ale opravdu mě už nebaví se dívat na to, co lidem někteří šarlatánští "odborníci" tlačí ohledně dětí lidem do jejich hlav. (Foto: Wikimedia)

Už jsem k tomu psal jeden článek, tak toto je pokračování. Je mi z toho upřímně zle. A pokud souhlasíte s tím, co tady napíšu, tak sdílejte dále. ????‍♀️?‍♂️

Zde je výňatek z článku z Blesk zdraví, který dnes vyšel: 

"Takové vznětlivé, nesoustředěné dítě, prostě poněkud nezvladatelný potížista se najde skoro v každé třídě. Dnes už se ví, že za soustavným zlobením může stát nemoc označená ADHD, které se česky říká porucha pozornosti s hyperaktivitou. Důležité je, že tato porucha má genetický podklad, což znamená, že to dítě s velkou pravděpodobností má po někom z rodiny."

Lži, lži, lži a jen rozumné lži o nějaké genetickém podkladu ADHD a hyperaktivity. Totální nesmysl! A sám jeden z hlavních práškovačů dětí v ČR pan Goetz tvrdí, že: "Nasazení účinných léků má i u dospělých určitě smysl.“

Dětský psychiatr Michal Goetz

Děkuji pane Goetz za krásné lži a manipulaci lidmi, ale děkuji, už jsem zvracel!

"Léky" jak se jim v tomto článku a obecně říká, léky prostě nejsou. Kdyby tyto léky léčili, člověk by se uzdravil. Ale to se neděje. Lék by měl člověka vyléčit. Jenomže ty psychiatrické "léky" neléčí, to je ten hlavní problém. Pouze z lidí dělají další klienty a závisláky na práškách (drogách), které mění jejich osobnosti, mají stovky vedlejších účinků jako např. sebevražedné myšlenky, deprese, nechuť k jídlu, halucinace apod. A tyto věci se v pohodě dozvíte v příbalovém letáku. Nevěříte? Tak si je přečtěte. Je velmi smutné pozorovat kolem lidi, kteří to užívají už moc dlouho, jak se postupně mění k horšímu a horšímu.