AC24.cz
AC24.czZe světaŠmírovací CISPA byla schválena!

Sociální sítě

Nové číslo Vědomí právě v prodeji! Rockefellerové. Ovládá nejb...

Sláva, moc, peníze neboli Rockefellerovi. Mluvíme o těch, kteří nařídili mlčení, nacházíme to, co mělo zůstat skryto. Prosincové číslo časopisu Vědomí je opět plné jedinečných úkazů všeho druhu. Jedním z nich je i Daniel Stein-Kubin, a věříme, že právě rozhovor s ním si přečtete vícekrát. Pozadu zcela jistě nezůstanou ani myšlenky světoznámého lékaře a spisovatele Ruedigera Dahlkeho. V exkluzivním článku totiž nastíní nejen správný způsob hledání smyslu života. Co znamenají životní smlouvy, pohlavky a emoce objasní seriál Pansofia. A kdo otevřel zapovězená vrátka neurolingvistického programování zase nový díl ze série Psychozbraně. Čerstvá zásilka pečlivě vybraných informací je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.http://vedomi.cz/cisla/2015-prosinec-rockefellerove-ovlada-nejbohatsi-rodina-celou-zem/

Zveřejnil(a) AC24 - Vědomí dne 11. leden 2016

Reklama

loading...

 

Podporujeme

 

Šmírovací CISPA byla schválena!

Americký kongres zcela nečekaně schválil kontroverzní zákon CISPA a navíc v jeho tvrdší podobě.

Komentátoři glosovali dohodu CISPA jako horšího bratrance předchozích legislativních snad (SOPA, PIPA a evropská varianta ACTA).

Uznávaná organizace Electronic Frontier Foundation například spustila akci Týden proti CISPA a speciální web, kde upozorňuje na rizika zákona, který má původně firmy chránit proti internetovým útokům. V rámci něj ale teoreticky umožňuje špehování uživatelů firmami, soukromými agenturami či vládou.

Americký Kongres nyní zákon schválil. Udělal tak zcela nečekaně: o den dříve, než byl bod původně na programu, a navíc s dodatky, které jej činí ještě nebezpečnějším. Uznávaný publicista Cory Doctorow (před pár dny byl mimochodem v Praze) to komentuje ostře:

„Kongres právě smazal čtvrtý dodatek americké ústavy o právu na ochranu svobody.“

Server TechDirt vysvětluje: „Vláda by mohla prohledávat informace, které sbírá díky CISPA, pro účely vyšetřování amerických občanů; stačí, aby prohlásili, že někdo spáchal zločin proti kybernetické bezpečnosti, a prakticky proti nim budou bezmocné veškeré nástroje na ochranu soukromí. V podstatě říká, že čtvrtý dodatek Ústavy online vůbec neplatí.“

Další dodatky měly zákon údajně naopak změkčit, ale analýza EFF ukázala, že se to nepovedlo ani trochu. Zákon nyní musí ještě schválit Senát a prezident USA.

Zdroj: vlastnihlavou.cz

Komentáře   

-5 # Frankenstein 2012-04-27 14:18
zavádzajúci nadpis: Šmírovací CISPA byla schválena! ,ale na konci článku sa píše,že
Zákon nyní musí ještě schválit Senát a prezident USA.
Takže nešírme predčasnú paniku :o
+6 # anon 2012-04-27 14:23
Já to předpovídal minulý rok, že přijde fašismus do USA a už je to tady. Chudáci občané USA...
+1 # mno 2013-04-20 06:48
co zasáhne ameriku zasáhne v brzku i nás !!
+6 # jarad 2012-04-27 15:05
Cituji Frankenstein:
zavádzajúci nadpis: Šmírovací CISPA byla schválena! ,ale na konci článku sa píše,že
Zákon nyní musí ještě schválit Senát a prezident USA.
Takže nešírme predčasnú paniku :o


ty to schválej.to jsou zákony pro ně.
obávám se že až to začne platit to se začnou dít věci v usa...chudáci.. .todle ale nejde...toje totální NWO A fasismus!!!!
+12 # JohnDoe 2012-04-27 15:09
Jak bych to asi...
1) ACTA je celosvetova, ne jenom evropska
2) SOPA, PIPA, CISPA se sice tykaji prevazne spojenych statu, ale jelikoz USA tak nejak ignoruji suverenitu jinych zemi tak vlastne z jejich strany maji pravo zasahovat kdekoliv ve svete. Tam, kam nemuzou silou a verejne, tam jdou potaji a prez uplatky. Prikladu je po internetu dost, nemam touhu je dohledavat za line lidi. Pokud Vam nestoji za to si ty informace dohledat, nechte si rovnou natahnout obojek a ty svou svobodu pokojne splachnete do hajzlu. Pak o takovych par let muzete nekde pod polstarem nadavat a doufat, ze vas nekdo, nebo neco neuslisi, nenabonzuje a nebudete muset na prevychovu.
-6 # mystrdat 2012-04-27 16:25
CISPA nebyla schválena, pouze prošla sněmovnou. Negrbama navíc slíbil, že jí vetuje, pokud dorazí až k jeho stolu.
+6 # mar 2012-04-27 17:50
Všechny USA zákony později v nějaké podobě dorazí k EU patlamentu.Tak se máme na co těšit.
+5 # GalaktickyStopar 2012-04-28 08:21
Cituji mystrdat:
CISPA nebyla schválena, pouze prošla sněmovnou. Negrbama navíc slíbil, že jí vetuje, pokud dorazí až k jeho stolu.


Obama povedla ,že bude vetovať aj NDAA a ani piip, rovno to podpisal. Unosi a doživotne zadržanie pod zamienkov štatnej bezpečnosti už v USA platí, teraz zrušenie akehokolvek sukromia online... nepredpokladam ,že by to Obama vetoval, i ked idú volby, ale tie su až v Novembry.
+3 # Peet 2012-04-30 17:37
Ja se nebojim, ona tu funguje urcita genialni rovnovaha ve Vesmiru a kdokoliv je natolik arogantni a domyslivy jako urcita skupina lidi a stavi se nad ostatni majici pocit ze jsou strujci vseho majici "absolutni" moc, tak vzdy narazi na protisilu kterou diky sve nizke inteligenci sami stvorili v domeni ze bude slouzit jim... jinymi slovy, tito jedinci jsou posedli moci a bohatstvim a v tomto pohledu jsou neskutecne dalekozraci a trpelivi a tudiz v tomto ohledu se jim jen malokdo vyrovna, ovsem zapominaji, ze vse co tu bylo a je bez jejich pricineni je zalozeno na mnohem mnohem sofistikovanejs im planu ktery presahuje hranice jejich trpelivosti... jen tezko mohou postavit neco aniz by vyuzili jiz existujicich "stavebnich kamenu" a tudiz proste nelze nez cekat ten nahly drtivy pad cele teto srandisticke skupiny lidi vcetne jejich nesmyslu kterych jsme vice ci mene soucasti... 8)
+1 # hudla mudla 2013-04-21 00:54
Jen někdy to trvá celé generace než nastane opět rovnováha. Příjde mi že bohužel od počátku lidských věků až do současnosti se nic nezmněnilo metody jsou jiné ale vzásadě je vše stejné.Vytvořit novou lepší společnost má smysl. Ale nejde to dělat na těchto základech a tlakem. 9 miliard je také dost ale nemůžu snižovat počty obyvatel praškováním z letadel a pěstovat u nich rakoviny a jiných nemocí a to nemluvím o masakrech pod tou nebo jinou vlajkou. Lidstvo dosut není zralé na změnu a musí to vyplynout samo né pod hlavněmi zbraní a obušku. Otázka je zdali bychom nebyli už mnohem dále kdybychom minulé století stále jen neválčili. (nemyslím technicky) Ačkoli k poučení vědomí vedou 2 cesty. Učení, nebo mučení. Za mě volím učení.
-1 # Džejár 2013-04-19 16:33
AC24 by mohlo prestať dávať tak zavádzajúce a odštrašujúe nadpisy.
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.