Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaWayne Madsen: CIA vraždí kvůli prodloužení holandského neokolonialismu

Sociální sítě

Reklama

Wayne Madsen: CIA vraždí kvůli prodloužení holandského neokolonialismu

Patří k politice administrativy Baracka Obamy, aby odporovala udílení nezávislosti jakémukoliv území v Karibiku ze strany evropských koloniálních mocností. Holandský ministerský předseda Mark Rutte řekl v červenci 2013 vůdcům a lidu šesti holandských teritorií v Karibiku, že Holandsko je připraveno těmto ostrovům udělit nezávislost, ale Spojené státy jsou rozhodně proti takovýmto nápadům.

Rutte byl na každém z ostrovů na návštěvě, a řekl tam, že osobně zařídí, že ostrov získá nezávislost, ale Spojené státy trvají na tom, že si Holandsko nad nimi podrží kontrolu kvůli dvěma hlavním faktorům:

1) Protože Spojené státy dávají přednost udržení stávajícího stavu, kdy jejich spojenec v NATO Holandsko má umístěných více vojáků na karibských územích, než kdekoliv jinde v zahraničí;

2) Spojené státy chtějí, aby si ostrovy udržely svůj koloniální status kvůli tomu, aby nepadly pod kontrolu "mafie".V rámci současného neokoloniálního uspořádání jsou Aruba, Curacao a Svatý Martin považovány za "země" přidružené k Holandskému království, zatímco Saba, Asint Eustatius a Bonaire jsou považovány za zámořské "kraje" Holandska. Takovýto status byl všem těmto ostrovům kromě Aruby udělen po oddělení území Holandských Antil v roce 2010.

Administrativa Baracka Obamy byla extrémně nepřátelská k tomu, že by se během jejího funkčního období měly objevit na mezinárodní scéně nové národy. Pouze Jižní Súdán byl dlouhodobým mazlíkem mezi projekty národně bezpečnostní poradkyně Obamy Susan Rice, a tak v roce 2011 dostal nezávislost. Černá Hora a Východní Timor se spolu s převážně neuznaným Kosovem se staly nezávislými už za administrativy George W. Bushe.

Ale jak až daleko Obamova administrativa a bezuzdná Ústřední zpravodajská služba zašly, aby v Karibiku zabránily vzniku nových národů? Někteří naznačují, že se CIA pod svým neurvalým ředitelem John O. Brennanem pustila kvůli dosažení svých věcí do politických vražd.

Volby na Curacau v roce 2012 skončily parlamentní většinou pro politické strany upřednostňující úplnou nezávislost tohoto ostrova. Koalice pro nezávislost "Pueblo Soberano" a "Movementu Futuro Kùrsou" (MFK) získaly v hejtmanství Curacao většinu křesel a ty zůstaly ve vládní koalici se Sociálními demokraty. V srpnu téhož roku byl ministerský předseda MFK Gerrit Shotte uvolněn z funkce Holadskem jmenovaným guvernérem Fritsem Geodgedragem. Guvernér odmítl Schottemu dovolit, aby pokračoval jako zdejší správce poté, co z jeho vládní koalice uprchli dva členové parlamentu.

Curacao upadlo do ústavní krize s tím, že mnozí z vůdců, co byli pro nezávislost, měli podezření, že se jim tam vměšují nejen neokolonialističtí vůdci z Holandska a holandské zpravodajské služby, ale i CIA a Obamova administrativa, o které je známo, že je k jakékoliv nezávislosti úřadů ve Willmestadu, metropoli Curacaa, nepřátelská. Zaprvé Schotte odmítl odstoupit z ministerského předsednictví a prohlásil Goedgedragovy akce za puč. Schotte po několika dnech, kdy vzdoroval v kanceláři ministerského předsedy ve Willemstadu, odešel, aby se pustil do kampaně do říjnových voleb. Stanley Berian, bývalý vicepresident Banky Holadských Antil a pod koloniálním poručnictvím jmenovaný královský místo-guvernér se stal přechodným ministerským předsedou. Prozatím byla tedy holandská koloniální vláda v dobrých rukou.

Ti, kdo studují CIA inspirované ústavní puče by si mohli vzpomenout, k čemu došlo v roce 1975 v Austrálii. Toho roku australský generální guvernér sir John Kerr jmenovaný královnou Alžbětou II. rozpustil labouristickou vládu ministerského předsedy Gougha Whitlama. Později bylo zjištěno, že Kerr se těšil dlouhému spojenectví se CIA, jako jeden z jejích nejloajálnějších australských agentů. Zanícený kritik americké a izraelské politiky Whitlam uvedl CIA a americkou Agenturu národní bezpečnosti do nepříjemného postavení, když začal klást příliš mnoho otázek o amerického sběru elektronických informací umístěném u Alice Springs a v dalších lokalitách. Jedním z mladých pravicových aktivistů, kteří demonstrovali na podporu Kerrových akcí na sesazení Whitlama byl Tony Abbott, současný australský ministerský předseda, který při konferenci G20 v Brisbane hrozil ruskému presidentovi Vladimiru Putinovi fyzickým "zbouráním".

To, k čemu došlo v srpnu 2013 v Curacau, bylo mikrokosmem toho, k čemu došlo v roce 1975 v Austrálii. Scénáře CIA bylo použito sice v obou případech, ale v Curacau vedla pravidla této hry ke krvavějším výstupům.

Po volbách v říjnu 2012 v Curacau naléhali mnozí konzervativní politici v Holandsku na udělení nezávislosti Curacau kvůli tomu, co vnímali jako na tomto ostrově rozbujelou korupci a domnělé vazby na mafii u bývalého ministerského předsedy Shotteho. Teď to vypadá, že tahle obvinění jsou od médií poslušných k CIA v Holandsku návnadou k vyvolání dojmu, že Curacao a další ostrovy v Holandském Karibiku jsou jako nezávislé subjekty neschopné samovlády kvůli ohromné mafii čekající, že si je s nezávislostí zabere. Uvážíme-li, jak si už desítky let užívají nezávislosti bývalá britská teritoria Antigua a Barbuda, Svatý Kryšpín a Nevis, Dominika a další, tak jsou argumenty proti nezávislosti holandských karibských ostrovů dost nejasné a neopodstatněné.

Šéfem strany s největším počtem hlasů ve volbách ze října 2012 byl Helmin Wiels z "Puerto Soberano". Druhý největší počet měl Schotte z MFK, který zůstával v koaliční vládě vedené Wielsem. Na konci října 2012 oznámil Wiels, že uspořádají referendum o nezávislosti. Řekl také, že po schválení referendem začne s vyjednáváním s Holandskem, které mezi těmito ostrovy a Holandskem umožní dvojí občanství a bezvízové cestování. Ani Socialistická strana, ani pravicová Strana svobody v Holandsku se nikdy opravdu v jednání z očí do očí nezabývala mnoha záležitostmi podporujícími nezávislost Curacaa. Tento vývoj rozezněl poplašný zvonek v ústředí CIA v Langley ve Virginii a v Pentagonu.

31. prosince 2012 se ministerským předsedou stal další bankéř Daniel Hodge ze Strany za restrukturalizaci Antil (PAR) a ředitel Poštovní spořitelní banky v Curacau. Mezi tím Wiels z "Puerto Soberano" nadále volal po nezávislosti.

5. května 2013 za bílého dne, když popíjel pivo na veřejné pláži Marie Pompoen, roztrhalo Wielse pět kulek. Útočníci, kteří Wielse zavraždili, uprchli autem a nikdy je nechytili. Ministr spravedlnosti odhalil, že Wiels v předchozím týdnu dostal výhrůžky, a že kolem něj tedy byla "zvýšená" bezpečnost, nebyly však poskytnuty žádné podrobnosti.

7. června 2013 se ministerským předsedou stal Ivar Asjes z Wielsovy strany Soberano. Avšak, když nebyl u kormidla katalyzátor aspirací národní nezávislosti Curacaa Wiels, tak se na záležitost státnosti rychle zapomnělo a i Wielsovi vrahové zůstávají až do dneška nedopadeni.

Následující měsíc řekl starý koaliční partner Wielse Schotte, že tím, co vedlo k atentátu na něj, byla Wielsova touha po nezávislosti Curacaa. Schotte vehementně popřel, že by věděl o plánech na zavraždění Wielse dopředu, a konstatoval, že strana MFK Wielsův cíl nezávislosti z celého srdce podporovala. Jedinými insidery z vlády Curacaa, přes které začaly prosakovat poctivé podrobnosti z "vyšetřování" Wielsovy vraždy do médií byli prokurátoři a policie. Schotteho obavy, že Wielse zavraždili odpůrci nezávislosti byly umlčeny poté, co byl on a jeho milenka 20. května 2014 zatčeni policií Curacaa kvůli obvinění z praní peněz a z padělatelství. Odstranění těchto dvou hlavních proponentů nezávislosti Curacaa ze scény CIA možná oslavovala jako další vysoce utajený "příběh o úspěchu", ale pro lid Karibiku má tento příběh chmurné důsledky.

Holandský ministerský předseda Rutte měl pravdu, když konstatoval, že Spojené státy už dalším národům Karibiku nedovolí nezávislost, a že k tomu patří nejen Curacao, nýbrž i další Holanďany kontrolované ostrovy stejně jako Kajmanské ostrovy pod britskou správou, Anguila, Monserat, Turks a Caicos, stejně jako Bermudy a francouzské ostrovy Martinique a Guadeloupe.

Takže na Brity kontrolovaných ostrovech Turks a Caicos (TCI) už byly použity orgány vynucování zákona k umlčení přívrženců nezávislosti, aby odstrašili nezávislost prosazující politiky. Britům se podařilo úspěšně přimět brazilské úřady, aby uvěznily bývalého premiéra TCI Michaela Misicka, přívržence nezávislosti, který uprchl před TCI do Brazílie poté, co byl na TCI obviněn z korupce. Misicka nejenže obvinili z podfuků a praní peněz, nýbrž i ze znásilnění Američanky žijící na Puerto Ricu. Misick všechna tato obvinění popírá, a během exilu v Brazílii psal o znovu-uvalení britské koloniální nadvlády nad TCI přes jmenovaného guvernéra. Misickovy problémy se zákonem začaly spolu s tím, jak začal tlačit na nezávislosti TCI na Británii. Nejenže Británie začala utahovat koloniální šrouby nad TCI, ale i poslanec kanadských Toryů Peter Goldving s tichým ponoukáním Washingtonu už dvakrát TCI navštívil, aby přesvědčil loutkového premiéra Britů na TCI Rufuse Ewinga, aby zahájil rozhovory o anexi TCI Kanadou Stephena Harpera.

Co se týče atentátníků na Wielse, tak vrahové CIA jsou jen zřídkakdy chyceni a postaveni před spravedlnost. Ani skuteční vrahové dvou presidentů Palau - Haruo Relemika, zastřeleného v roce 1985 a jeho nástupce Lazaruse Salliho, zastřeleného v roce 1988 - nebyli přeci nikdy chyceni. Oba tito presidenti prosazovali, že by jejich ostrovy měly po získání nezávislosti na Spojených státech zůstat bez jaderných zbraní, což byla politika odporující CIA a Pentagonu.

Od Canberry v roce 1975 přes Palau v letech 1985 a 1988 až ke Curacau v letech 2012 a 2013 zůstává CIA předpis pro scénáře atentátů, ústavních pučů a vykonstruovaných obvinění stále platnou zavedenou praxí.

Zdroj: strategic-culture.org

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+19 # Venca Hammel 2014-11-21 21:52
kitco.com/.../...


Docela zajimavy a cerstvy clanek ze holandsko OBDRZELO 122 tun sveho zlata zpet , posudte sami ............... ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # dick 2014-11-21 23:11
prodávam zato, jestli chcete. mám zásobu zhruba 48.4 kg. zrovna nedávno jsem odkoupil zlaté zásoby španělska - chudáci mi ho za pár korun sami vnutili, aby měli co dát nezaměstnaným. jsem zachránce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # NoTax 2014-11-22 00:08
OK, supr, tak 15 kg bych koupil. Jaká bude cena?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # dick 2014-11-22 12:16
Cituji NoTax:
OK, supr, tak 15 kg bych koupil. Jaká bude cena?


Já jako jeden z vládců světa vím jak důležité držet rodiny i jednotlivce zotročené a nesvobodné. Proto podávám jedině na splátky. Při současném kurzu zlata by byla cena zhruba 13 320 000. Volil bych zadlužení asi na 111 let při splátkách 10 000 kč měsíčně. Přeji pěkný den.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Toltek 2014-11-22 01:23
Ze by se Ukrajinske zlato naslo alespon z casti, vymenou za let MH???
Ze by byl schvalne svzren Muhamad Kadáfí v Egyptě kterému dlužily US nehorázné love za ropu a dopadlo to tak že si vzlaly (smazaly) dluhy a nějaký ten Národní poklad navíc jako na Ukrajiné společně s ceolu vládou suveréního státu??
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # aha - 2014-11-22 07:19
Kaddáfi - ? Egypt? .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jardojs 2014-11-22 08:55
1. Kaddáfí nebyl Muhamad. 2. Nežil v Egyptě a 3. Libyi dlužila Evropa (It, Fr).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pavel Nárožný 2014-11-22 11:07
Muhamad jako Muammar :-) Prašť jak šlahni.

A dlužíme stále těm stejným lidem, co vedou FED, ať je dluh kdekoliv na světě...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Venca Hammel 2014-11-21 21:53
TENTO OMLOUVAM SE

kitco.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Pavel Nárožný 2014-11-21 22:06
Ale ale, v případě Holandska to jde? Takže metoda cukru a biče? Když budete poslouchat a nebude nazávislost v Karibiku, tak Vám vrátíme zlato a Německu ne.

Ale kdybyste neposlouchali, tak se Vám může stát, že zase nějací Vaši lidé zemřou při leteckém "neštěstí" jako byla katastrofa letu MH17 nad Ukrajinou/Novoruskem?

Kouzelné! Určitě jde o náhody... Asi jako když se 12.9.2001 vyjádřil Slovenský pilot Boeingu 737, že v té výšce se létá maximálně 250 knotů/h - tedy kolem 400 - 450km/h a ty letadla měla narazit skoro DVOUNÁSOBNOU rychlostí do budov, i když tak rychle nad zemí letět nemohla, neb by se rozpadla vibracemi při tak velkém odporu vzduchu:
youtube.com/.../

Jiní experti také tvrdí, že by tak rychle ta letadla ani letět nemoha, neb nemají na to dost výkonu motorů, aby v přímém letu nad zemí letěla tak rychle a že to byl vodorovný let je snad jasné z této fotky:
postimg.org/image/8zplra25d/

Aeronautic expert Ben Eadie claim you need 6x the power for such speed:
youtu.be/8Pax8aMggfI?t=10m24s

Hmmmm. Určitě také "náhody" :-)


PS: registruj se, nic to nestojí ani to nekouše, a můžeš opravit překlepy a tak ve svých příspěvcích ;-) Já neustále dělám nějaké překlepy...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Venca Hammel 2014-11-21 22:22
"In addition to a more balanced division of the gold reserves...this may also contribute to a positive confidence effect with the public
Takhle to ma vypadat samozrejme aby uspokojily verejne mineni , takze aspon v Holandsku jim zalezi na duvere obyvatelstva .No zni to hezky a co teda bude z tim Ukrajinskym zlatem ktere bylo propujceno spojencum ? Ozval se nekdo z majdanu ze mu vubec nejake zlato chybi ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Pavel Nárožný 2014-11-21 22:59
To by bylo velmi zajímavé se na to optat. Zejména poté, co centrální banka prohlásila, že zlato je fuč. Jsem zvědav, co by se dělo...

...podle mně mohlo také jít o formu nátlaku/zavázán í-si Ukrajinské vlády. Budete-li poslouchat, vrátíme zlato. Nebudete-li poslouchat, dostanete prd. Také možnost. Spíš si ale myslím, že zlato z Ukrajiny a Libye potřebovala pro uspokojení Holandska.

Němci zbaběle couvli, což se možná po této zprávě změní (prosím, proboha!) a 30.11.2014 se bude konat ve Švýcarsku referendum o navrácení Švýcarského zlata domů.
Důsledky mohou být nepředvídatelné , to je snad jasné každému kdo ví, že v Fort Knoxu zlato není - proto se ho každoročně snaží zástupci lidu a senátoři "dobýt" a nikoho dovnitř ještě nepustili.

Pokud tam to zlato je - proč by nepustili, že?" Klidně pojďte dál, pane senátore. Tady máte spěšl ocelové body, kdyby Vám cihla spadla na nohu, tak abyste si neublížil a račte mě následovat do sklepení..."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # krtek 2014-11-22 00:02
To jed uloupené zlato z bývalých vydrancovaných kolonií. Oni jim ho "možná" vrátí, jestli ho seženou a nakoupí ve světě. Německu ho nemůže USA vrátit, protože ho nemají. Tu část, kterou jim vrátili nebyla německá. Kdyby se státy naštvaly a chtěli všechno zlato mít doma, tak USA jsou nahraní, žádné by neměli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # svantovit 2014-11-21 22:34
Ze sa cvarga zbastacenych a nepochopitelne namyslenych idiotov z USA pokusa ziskat vecnu hegemoniu a svetovladu nie je nic noveho.Citia obrovsku vyhodu prave v tom,ze aj politicke babky v Europe aj novinari tancuju na americke tance a snazia sa nam opat pre mna z nepochopitelnyc h pricin vsunut do hlav take nezmysly,az z toho rozboli hlava a clovek neveriacky kruti nad tym hlavou.Nacistic ku luzu na Ukrajine,ktora neskryte nosi nacisticke symboly,vrazdi a zbaija rovnako ukrutne ako nacisticke oddiely nazyvaju proamericke noviny len neskodnym romantizmom,ci ini sa pokusaju stale tvrdit,ze ziadni nacisti na Ukrajine nie su a je to len vytvor Ruskej propagandy,ako sam potvrdil velitel praporu Kyjev,ktory mal pri rozhovore na rukave runy Waffen SS.Americka strana si obzvlast zvykla s adisticky trestat Europskych politikov a novinarov tym,ze ich nuti vyhlasovat otrasne lzi,absurdne nezmysly a donebavolajuce svinstva,ktore len stazka zakryju,ze pochadzaju prave z USA.Ved USA patri medzi najmenej vzdelane narody,polopati cky povedane ignorantskych polodebilov a mentalnych zaostalcov,ktor i su schopni sa raz z nepochopitelnyc h pricin dojat nad zrazenou srnkou,inokedy nenavistne volat po bombardovani Ciech,ked si CNN pomylila Cesku republiku s Cecenskom a dozadovat sa zrovnania Ciech zo zemou.V Europe tych polodebilnych ale nadmieru domyslavych a namyslenych pavianov prevysujeme myslenim a vzdelanostou,ke dze narody Europy premyslaju aj nad niecim insim ako nad hambacom z pseudomasa,ci sulozou na verejnosti.To Amikom vobec nevadi a radi nutia nerody Europy prijat ich nazory,ktore su nielen v rozpore zo zdravym rozumom,ale totalnym vysmechom pre vsetkych,ktori tie neslychane blbosti musia reprodukovat.Am erika citi velku snacu prave teraz,ked sa im podarilo vyvolat konflikty,ktory mi ovladaju vsetky staty,z vynimkou Ruska,Ciny,Sev. Korei a Iranu.Amikov trapi len jedno,kedy sa Europa jednoducho uz odmietne podielat na vlastnom ponizovani a zatahovani Europy do hier Fasingtonu D.C.,kedze nic nie je vecne a ani americka domyslavost a viera vo vyvolenost zakonite musi narazit hlavou do muru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Cico Ciciak 2014-11-23 04:08
Treba rozlišovať Američanou a jeho elity!!! Povedal by som, že priemerný Slovák alebo Čech nemá moc čo vyčítať Američanovi. Priemerný Slovák alebo Čech si zvolí Fica alebo inú lúzu a nevidí, že je okrádaný jak z vnútra tak aj z vonká!!! Priemerný Slovák alebo Čech si nechá rád natĺcť do hlavy, že Rusko s Putinom je nás nepriateľ a treba voči nemu rozpútať totálnu vojnu!!! Priemerný Slovák alebo Čech si neuvedomuje, že tá vojna nebude na pc a nebude ju môcť sledovať na markíze z gauča!!! Keby sme mali bagatelizovať a zovšeobecňovať, tak by som povedal - Slovák, Čech či Američan - VŠETKO TUPÉ VYMETENÉ STÁDO OVIEC!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Adolf Balík 2014-11-21 22:59
Takže z EU a z eura se nesmí vystupovat ani v Karibiku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # svantovit 2014-11-21 22:59
P.S.Bildebergov sky quisling Ceskeho naroda Karel 1.spici,celym titulom Karl Schlafenberg Bildeberg von Trautenberg Schwarzenberg(d o klady na Spilberg!) vam s plechennou papulou potvrdi,ze Rusko ma natotata nasliapnute na Prahu a Ruski vojaci sa uz trasu vyvesit cervenu vlajku s kosakom a kladivom na Ceskom hrade.No nemajte ho preto radi,ved je to vlastne zachranca Ceskeho naroda,ktory za pomoc Nemecka vo vojne proti Rusku rad prideli Sudety Nemcom.Cerne knize sa kamarati aj s Tatranskou kobylou Ivette Karafiatovou-Zr adicovou,profes orkou Sorosovskych vied ktora osobne potvrdila platnost Ukrajinskych volieb a o ocakavany vysledok z radostou referovala sialenemu vojnovemu crahovi Mac Cainovi.Aj my ju mame za to "radi",ako vy knizepana-nepre jiciho a zleho ako zaznelo z notoricky znamej Princezny ze mlejna..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-30 # dabomb 2014-11-22 00:03
fathamster@seznam.cz

...no nevím. Některé články, jako například tento, mi tu připadají silně přitažené za vlasy. Autor tohoto, jak to vypadá, vidí CIA úplně všude a přisuzuje jí moc téměř mystickou... :)

...to aby se člověk dneska bál otevřít olejovky, aby tam nebyl nasáčkovanej taky agent CIA, žejo? No nevím - dřív jsem chodil na AC24 číst zajímavosti a alternativní pohledy na problémy současnosti, ale v poslední době mi to tu přijde strašně jednostranné, zaujaté a ta úroveň psaného projevu mi evokuje doby naštěstí dávno minulé, kdy ta nenávist vůči západu z článků přímo ukapávala. Už i ty výrazy jsou stejné. Autor nenávidí USA a je to znát. Hodnota obsahu nula - kupa pomluv, domněnek, žádné zdroje, žádný dohledatelný autor.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # dabomb 2014-11-22 00:04
...email se mi nedopatřením dostal do komentáře. Pardón.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # nazdar 2014-11-22 00:44
Požadovat po novináři zdroje o akcích CIA, je asi moc. To by hodně špatně pracovala, kdyby se k nim mohl dostat. Ale byla na internetu výpověď bývalého agenta, jak v jižní a střední Americe "přesvědčovali" , případně odstraňovali USA nepohodlné prezidenty. Bylo to hodně podobné praktikám popisovaným ve zdejším příspěvku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-24 # Stalin 2014-11-22 05:47
Cituji dabomb:
fathamster@seznam.cz

...no nevím. Některé články, jako například tento, mi tu připadají silně přitažené za vlasy. Autor tohoto, jak to vypadá, vidí CIA úplně všude a přisuzuje jí moc téměř mystickou... :)

...to aby se člověk dneska bál otevřít olejovky, aby tam nebyl nasáčkovanej taky agent CIA, žejo? No nevím - dřív jsem chodil na AC24 číst zajímavosti a alternativní pohledy na problémy současnosti, ale v poslední době mi to tu přijde strašně jednostranné, zaujaté a ta úroveň psaného projevu mi evokuje doby naštěstí dávno minulé, kdy ta nenávist vůči západu z článků přímo ukapávala. Už i ty výrazy jsou stejné. Autor nenávidí USA a je to znát. Hodnota obsahu nula - kupa pomluv, domněnek, žádné zdroje, žádný dohledatelný autor.No zdravim do Texasu :-))
Se nediv Petre ,ze tady to je samej debil. Oni vlastne ty "alternativni zdroje" je vubec nove nabozenstvi pro zdejsi kreteny ,kteri ziji ve sve debilni bubline lzi a nenavisti.
Si vem kolikrat uz tady pitomci psaly ,ze dolar krachne, ze bude revoluce v USA atd
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Pavel Nárožný 2014-11-22 10:44
Citace:
Si vem kolikrat uz tady pitomci psaly ,ze dolar krachne, ze bude revoluce v USA atd
Že dolar zkrachuje je bohužel matematická jistota - stejně jako všechny měny, založené na dluhu, jenž neustále roste. Nebo se snad dluh USA snižuje???

www.usdebtclock.org
nationaldebtclocks.org/.../...

Ad. revoluce - ta přijde potom - nebo předtím. Sledujete dění ve Fergusonu? Anebo ozbrojený standown na Bundyho ranči v Texasu?
Co legislativní návrh Texasanů zneplatnit v Texasu všechny federální regulace zbraní?
Víte o tom, že několik států chce vystoupit z svazku USA? Věděl jste o tom, že na Aljašce je hlasování o připojení k Rusku?

...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # zaborzil 2014-11-22 06:00
Dabombe, bude to bomba když se na AC.24 vykašleš a přejdeš na idnes, zíra a pozítří. A budou Tě prosit aby jsi se vrátil?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # david1233 2014-11-22 07:38
Kdybys znal historii, tak bys vedel, ze clanek vubec nemusi byt pritazeny za vlasy, protoze tajne sluzby v usacku uz maji na svedomi takovy kvanta prevratu, revoluci a vmesovani se do cizich problemu, ze i toto je klidne mozne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Cico Ciciak 2014-11-23 04:11
Potvrď svoj argument dôkazmi a prestaň iba tak tajtrlíkovať do prázdna!!! ussa a jej cia má prsty skutočne takmer všade!!!


200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek
------------------------------------------------------------------------------------------
euserver.parlamentnilisty.cz/. ../


USA jsou na špici seznamu států ohrožujících světový mír, jsou teroristickou supervelmocí
-----------------------------------------------------------------------------------------
freeglobe.parlamentnilisty.cz/ .../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Interbulo 2014-11-22 00:19
A to si nikto nevšimol, keď kráľovná Holandska začínala v 1954-to sústavne Bilderberg? Veď je to stále o východočínskej holandskej spoločnosti!!! Oni sú doteraz majitelia Číny, Indie, Indonézie predsa!!! Oni sú pánmi Sveta, oni rozhodujú! Všetko len dočasu!!! A to hovorím tak, ako si myslím!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # jozo 2014-11-22 03:07
No amerika nebyla nikdy nicimjinymnez bandou zlodeju vrahu a prostitutek. Neumi nic nez krast a vyhrozovat. Fascinuje me ze vubec se najdou lide co jim jeste za to tleskaji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # svantovit 2014-11-22 08:53
Najsmutnejsie na tom je,ze cely svet vie,co je to za darebakov a luzu.Opat sa len potvrdzuje moja teoria,ze vojnu Severu proti Juhu,kedy po sebe palili bambitkami co bola jedina velka vojna na uzemi USA prosto vyhrala nespravna strana,Unionist i.Povodnych 13 osad od brehov Sv.Vavrinca az po Kentucky a Tenessie z r.1736 mali Irokezi a Algokinske kmene zrovnat zo zemou a Konfederacia vyprasit Unionistov.Skod a,osud to zariadil inak,pretoze dnes by USA boli izolovanou samostatnou krajinou za oceanom s obmedezenou moznostou vladnut,kedze by ich zasah do svetovych vojen len znacne obmedzeny.Verim ,ze by sa tu zilo podstatne lepsie,pretoze ani najtvrdsi komunizmus nemohol dlho odolavat tuzbe ludi po rozvinutej a pokrokovej spolocnosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Pavel Nárožný 2014-11-22 11:02
Vážený pane, to si pletete. Nebyl to osud, ale banksteři, kteří to zařídili jinak. A sice tak, že ta strana, která chtěla obnovit USA v celé šíři, vyhrála.

Proč? Protože jí půjčili víc peněz na válku!

Tak se, milý pane, vyhrávají války podle plánu.

Unie chtěla spojit USA, Jih trval na tom, že má právo z Unie vystoupit. Proto nedostal dost úvěrů, aby mohl dobře bojovat. Válka je o počtu flint, děl, lodí a mužstva = o penězích.
Zatím v historii jen několíkrát vyhrála strana, jenž nebyla bankstery podporována tak, aby vyhrála. Nepleťme si to - banksteři podporují vždy obě strany konfliktu s tím, že vítěz bude "ctít" dluhy poraženého (takže je zaplatí - takže vítěz je vždy bankster). Jde o to, komu se dostane větší podpory.

Napoleon je obešel - prodal USA Luisitanu a za to postavil svou Grand Armee, co Evropu rozdrtila. Narazila jen v Rusku a to ani ne tak vojensky, jako na počasí a taktiku spálené země...
Aneb který národ si vypálí hlavní město, aby vyhrál? Rusové to dokázali a zdecimovali tak Napoleona, jenž tohle nečekal (byť měl a neměl do Ruska vrtat, to se zatím nikomu v historii nevyplatilo).

Za to, že pochopil tajemství peněz, byl Napoleon zavražděn na Elbě.

Stejně byl zavražden v USA Lincoln, jenž válku začal financovat "GreenBacky" - tedy vlastní ničím nekrytou měnou a odstřihl tak bankstery od zisků z války, proto ho málem nechali prohrát a když vyhrál, tak ho zabili. Jako varování, že peníze jsou jejich...

Stejně tak zabili prezidenta USA Garfielda, co nechtěl centrální banku pod vládou banksterů. Stejně jako Kennedyho, co začal vydávat - považte tu drzost! - vlastní peníze, takže obešel bankstery.

Vláda USA si musí každý dolar, co dá do oběhu, půjčit od FEDu. Proto mají takový dluh... i když jim celý svět všechno platí.

A mimochodem - už Cesar byl zavražděn proto, že si dovolil sebrat moc tvořit peníze banksterům a začal vydávat vlastní mince. To nebylo tolerováno už tenkrát...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Aldous Huxley 2014-11-22 10:01


No teď se píše i o jiném spiknutí, nám bližším.
Američané prý chtějí prostřednictvím trojského koně The National Endowment for Democracy (NED) svrhnout českého prezidenta i vládu.
Tady jsou podrobnosti:
parlamentnilisty.cz/.../...

Originál: ronpaulinstitute.org/.../...

Nevím, nevím...Ale asi je to možné...Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Pavel Nárožný 2014-11-22 10:47
A jak jinak lze interpretovat tento článek?

Zeman je fakticky mluvčím Kremlu, píše Washington Post
novinky.cz/.../354221-.html

...jen proto, že prohlásil pravdu: že na Ukrajině je občanská válka a že sankce nic neřeší!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Aldous Huxley 2014-11-22 14:10
Jediný, kdo důsledně deklamuje amíky předepsaný text je za Orálek.
Ale na toho má špatný názor i Dolfa.
youtu.be/mxmBv3zq-wg
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás