Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

10 příznaků, že globální elita ztrácí kontrolu

Karma dohání globální elitu širokou cestou. Spolu s tím, jak Ti u moci směřují ke zničující porážce se svými plány války pro Sýrii, objevují se příznaky, že jejich vláda nad lidstvem rychle slábne.

Během posledního desetiletí byla globální elita šílená ve své štvanici za konsolidací moci nad světem. Byl to vždy jejich plán stejně jako u šílených zlosynů z komických knih, ale po 11.9 jejich plány přejely do rychlého pruhu a pak během finanční krize 2008 přešly na turbo.

Jsou však odsouzeny ke zkáze, protože lidé jsou tu proto, aby byli vedeni svou vlastí svobodnou vůlí, nikoliv, aby byli kontrolováni jako dobytek.

Čím více se elita snaží o kontrolu lidstva, tím dochází k větší entropii. Entropie pro ty, co to neví, je nedostatek řádu či předpověditelnosti; postupný úpadek do nepořádku.

Ač se elity stále těší ohromně opulentním výhodám oproti masám, tak teď už rezignovaly na tyranské chování, aby si udržely kontrolu. To následně odhalilo jejich temnou stránku, kterou chytře celé věky skrývaly. Teď ale už ne.

Lidé se houfně probouzí, přinejmenším tak rychle, jak elita dovede budovat celé spektrum matrixu svého vězení. Jen ať to zkouší. Abych parafrázoval Victora Huga: „Žádná armáda nemůže zastavit myšlenku, jejíž čas nadešel.“

Zde je deset projevů toho, že elita ztrácí nad lidmi kontrolu:

1. Lži oficiálních činitelů už nejsou účinné: Ty lži, co říkají, už prostě nefungují. Bývaly časy, kdy tito činitelé lhali, zvláště o válce a míru, a věřilo se jim. Protože konec konců, jací zlosynové by o takových věcech lhali? Lidé chtějí věřit, že když je v sázce život nebo smrt, tak se jim říká pravda. Ale ten kluk, co volal vlk, to vyvolával už příliš často. V tomto okamžiku, i kdyby mluvili pravdu, tak by jim jen málokdo věřil.

2. Žádná důvěra v politiku: američtí politici mají jen ubohé míry souhlasu. Důvěra ve vládu je nejnižší, co kdy ve všech časech byla, tady i ve světě. Mainstreamové průzkumy ukazují, že jen 10% veřejnosti má důvěru v Kongres. Jinými slovy, 90% jim nedůvěřuje, že jsou kompetentní k vládě.

Podívejte se níže na tuhle hádku na Radnici, kde muž vyhrožuje americkému senátorovi John McCainovi do tváře vězením za zradu. K tomu by nikdy jen před rokem či dvěma nedošlo.

3. Žádná důvěra v média: Většina posledních průzkumů ukazuje, že 77% obyvatelstva už nevěří korporátním televizním zprávám. Je snad nějaký div, proč se médiím establishmentu tak nedaří udávat své lži o údajných chemických událostech v Sýrii? Ani se svým monopolem nad vysíláním, už stejně nemohou tvrdit, že černá je bílá prostě jen, protože tak se to říká oficiálně.

4. Odmítají se bankéři: Maďarsko se nedávno stalo první zemí, která následovala Island tím, že odhodili jho mezinárodních bankéřů (MMF) a uvažují o stíhání bývalých ministerských předsedů, kteří lidi zotročili dluhem.

Podívejte se, jak ten trend pokračuje i tím, když se národy rozhodnou osvobodit se bankrotem.

5. Vatikán se náhle očišťuje: Za bývalého papeže Benedikta, vypukl ve Vatikánu skandál zuřící kvůli krytí věcí počínajících pedofilními knězi a konče podfuky s praním peněz. Benedikt v náhlém bezprecedentním kroku odešel do důchodu a uvolnil cestu pro papež Františka, jevícího se jako sympatičtější. Všechna opatření papeže Františka zběsile pracují na obnovení mírumilovné a pokorné reputace církve. Ať už je to autentické nebo je to jen propagandistický manévr, vypovídá to o tom, že církev byla k takto drastickému obratu donucena, aby se zachránila před ztrátou důvěry.

6. Bouřící se vojáci: Nakonec. Vojáci, kteří mají zakázáno činit politická prohlášení, neustále promlouvají proti americkým válečným dobrodružstvím. Jak ve slavném výroku řekl Einstein: „Pionýry světa bez válek jsou mladí muži (a ženy), kteří odmítají vojenskou službu.“

7. Militarizovaný policejní stát: Jedním z nejtemnějších projevů toho, že elita ztrácí svůj úchop moci, je to, že buduje militarizovaný policejní stát, zvláště cvičený pro boj s domácími občanskými nepokoji. Místní policajti s tanky a dalším bojištním vybavením spolupracují s Federály ve Slučovacích centrech, aktivní jednotky Armády jsou na americké půdě poprvé v historii, špehovací sítě NSA využívá IRS (finančák) a DEA (protidrogoví) a podle NDAA se v Americe odstraňuje řádný proces, což je jen pár tyranských kroky činěných k zabezpečení zločinců z elity před protiúderem veřejnosti. Jsou jasně vystrašení a mají proč, vzhledem k tomu, co provedli Americkému lidu a Ústavě.

 

8. Všude je silné hrnutí za odtržení: Odtrhávání se států od větších politických celků bývalo až dosud extrémně okrajové. V Americe hnutí za odtržení začíná u veřejnosti vítězit v částech Colorada a Californie. V Evropě dochází k vážnému hnutí za odtržení ve Španělsku a ve Skotsku, stejně jako u několika národů EU, které flirtují s myšlenkou, že zahodí euro. Decentralizace = Entropie!

9. Všude odmítají GMO potraviny: Kontroluj potraviny a kontroluješ lidi. Teoreticky je to pravda, ale v praxi je to čím dál obtížnější. Vůdci GMO jako Monsanto jsou odhalováni. Ani všechna jejich politická a ekonomická síla nemůže porazit šíření znalostí o nebezpečích pesticidy prosáklých potravních Frankensteinů. V Americe i po celém světě se na protest proti jejich produktům pálí pole s GMO a informované národy nadále jejich produkty odmítají s tím, že zákony o označování nabývají na hybnosti.

10. Konopné osvobození: Mnozí, co to čtou, si myslí, že legalizace marihuany je povrchní věc vývoje. Je to ale významný ukazatel toho, jak úchop elity uvadá. Utratily nesmírné zdroje, aby konopí udrželi v ilegalitě. Konopí bývalo po celé věky mocnou medicínou pro tělesné, duševní i duchovní zdraví. Tahle jediná rostlina představuje ohromnou hrozbu pro mocenské struktury a jejich průmysly, a tudíž ta zjevně nesmyslná ilegalita. Nadcházející globální ústup od tyranské politiky prohibice je prvním z mnoha ústupků, co přichází.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: activistpost.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+116 # kojak 2013-09-14 10:36
Ten týpek kdyby mohl, tak McCaina rozmáčkne jako červa ... Jenže my máme posranou pseudo"demokrac ii", takže pak McCain nebude za své válečné zločiny již znovu zvolen a odejde spokojeně do dobře placeného důchodu .. :-)
Ještě se mi zdálo, že jak ten starší pán začal tleskat a McCain se na něho podíval, pán tleskat přestal..
To, že se politiků ve skutečnosti lidi bojí asi není nic nového, přestože si je sami vybrali a sami si je platí :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Ivo 2013-09-14 23:38
1) Klamstva niesu viac ucinne - Da sa suhlasit, ze politici stracaju doveru ludi. Tuto atmosferu vsak vytvaraju same media ked neustale hovoria o korupcii, a mozno to elite takto vyhovuje (protokoly sionskych mudrcov hovoria o neustalom medialnom vytvarani nespokojnosti obcanov). Desiatky rokov korupcie, nespokojnosti ludi a HOP, pride novy leader ktoremu ludia budu verit. Nejaky klucovy leader z elity. Len aby toto nebola nejaka finalna faza ich planov. Takto sa dostal k moci aj Hitler.

3) Nedovera k mediam - Toto nieje celkom pravda. 75% beznych ludi mediam veri. Mozno nie vsetko co povedia, ale nikdy by si nepomysleli ze media mozu byt sucastou takejto konspiracie. Je to absolutny odklon od svetonazoru o demokracii, ktore im vstepovali po cele roky. Ak budete 24r pocuvat o mieri a demokracii a niekto vam povie ze nic take neexistuje, tak mu neverite a pomyslite si ze co to trepe. Roky propagandy spravia svoje. Ak im aj neveria tak to zdovodnia tym ze rozoberaju problemy ktore sa ich netykaju a vytvaraju vlastnu REALITU, ale aj tak ich budu pozerat/citat a boze chran, aby sa nad tym celym nejak zamysleli

4) bankari - ked sa opytate 90tich % ludi, o bankovom systemy nevedia NIC.

5) vatikan - to je zas len politika do ktorej nikto nevidi

6) buriaci sa vojaci - Pravda, tych 10-20 vojakov vsak system neohrozi. Ak ich bude 5000 tak to uz ano, ale pre tresty a obavy zo straty lukrativneho fleku kaslu na to. Ked aj odidu, pridu dalsi

7) Plny suhlas. Moc to unahlili a ludia to nevedia prehltnut, cize riziko zbury je vyssie.

8) Najvplyvnejsie hnutie za samostatnost je v Texase s podporou obyvatelov. Ak sa osamostani jeden stat, spravi to aj zopar dalsich. Myslim ze to bude koniec americkeho vplyvu vo svete

9) Odpor ludi voci GMO pre nich nieje az tak podstatny. O GMO hovoria aj media. 10)Marihuana detto
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-122 # Jozko 2013-09-15 08:57
za všetkým týmto problémom je treba hľadať vnútorného nepriateľa, ktorým je PUTIN a jeho rusko-čínska mašinéria na ovládnutie sveta.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # sentinel 2013-09-15 14:35
Troll alert
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Zemko 2013-09-23 03:43
Jožko ty troll, si úplne vedľa ako tá jedľa :-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # cathyc 2013-12-02 18:42
Jožko, si zelenáč...mali by ťa prestať platiť, keď ťa ľudia dokážu okamžite odhaliť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Ivo 2013-09-14 23:42
A este dodam: kolko je realne ludi ktori o pozadi celej politiky skutocne nieco vedia? 10%? Pre nich je zaujimava Rihanna a nie nejaka politika... Treba sirit tieto myslienky nech je nas co najviac.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-52 # LUF 2013-09-14 11:49
Říkám si, jestli s tímto článkem redakce udělala chybu, nebude se líbit místní sešlosti. Nedávno tu byl článek "Vítejte v novém, vylepšeném 1984, v Americe 2013"
ac24.cz/.../...
Když jsem psal, že to je nesmysl sklízel jsem desítky mínusů, mí oponenti (taurus, esoterik V, Dex) desítky plusů. Článek považuju za pokrok, třeba se tu ještě i dozvíme, že ta "globální elita" bůhví jakou moc ani nikdy neměla
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+60 # Matěj Rupert 2013-09-14 14:14
Více pohledů, které přináší zamyšlení a na Vás je, jak s dotyčnou informací naložíte, je zbytečné hanit, ale přidat ruku k dílu a být příkladem ostatním, když už chcete být užitečný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # LUF 2013-09-14 16:08
Souhlas
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # PetraShoth 2014-10-02 14:19
a třeba o tom složit dobrej text co Mateji:-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Adolf Balík 2013-09-14 20:42
Místní sešlost by snad měla být spíše šťastná, že globální elitě to nevychází a že oni (tedy my) vítězí, ne?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Radek 2013-09-14 14:24
Jsem toho názoru, že pokud chce Elita, ať už je to kdokoli dosáhnout světové oligarchie, NWO chcete li, tak musí napřed zlikvidovat svobodná média. Hlavně zlikvidovat internet a ideálně ještě vzít z rukou lidem technologie, každý může nyní zaznamenávat a následně sdílet co se okolo nich skutečně děje. To je podle mě kámen úrazu jejich manipulace, člověk si na internetu najde i opoziční názory a udělá si téměř vždy odlišný názor, než oni chtějí.

2001 byl nejspíše poslední inside job, co jim tak tak oficiálně prošel a vemte si to 2001, to ještě ani nebylo Youtube a teprve 2 roky se v ČR posílali SMS. Jakýkoli inside job (jeden z nejmocnějších nástrojů na prosazení skrytých zájmů) je díky technologiím dnes téměř nereálný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # PetraShoth 2014-10-02 13:52
Máte pravdu, jenže v této době nemá internet každý jak si myslíte..uživat elé, čtenáři netových zpravodajství dosahují do poštu cca 15-50tisic lidí..což je málo.Ovcí je plný stádo jsou všude kolem...a je jich sakra hodně.Oproti těm co ví a čtou je to.několikrát převyšující číslo.+ miliardy lidí kteří nečtou a neví o světě zhola nic.A pak další miliardy, kteří díky víře odmítají takové informace.atd atd.Víte kolik lidí ani neví co nějaký youtube nebo facebook je?Ani já nevím, jen vím že jich je strašně moc.Pouze velké události jako 9 září,apod se dostanou více do podvědomý lidí, události o kterých nelze tak úplně lhát, prostě prosáknou-naruš í plán kterej oni staví udajne přes 50let.Vzniknou konspirace, ozvou se lidé, kteří viděli ufo, že žádná mise na měsíc se nekonala, mají důkazy ale kde jsou tedy všechny ty důkazy?Zameřuje me pozornost na konspirace, elita to dobře ví, že jejich ovečky je budou zpochybňovat..a tak dělají vše proto, aby odvrátili pozornost od věcí za oponou..na kterou automaticky přistupujeme třeba Fb,..byl jeden z povedených nápadů, kterej prošel a ovce to sežraly. Postupně nás ovládnou, zatím co je budeme zpochybňovat..D aří se jim, ale hrozně pomalu..kousek po kousku , že mi víme o nich je nám trochu k ničemu , protože je nás málo, možná jednou bude nevýhoda , že jsme poskytli všechny informace o sobě internetu.-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Ondra88 2013-09-14 14:32
Cituji LUF:
Říkám si, jestli s tímto článkem redakce udělala chybu, nebude se líbit místní sešlosti. Nedávno tu byl článek "Vítejte v novém, vylepšeném 1984, v Americe 2013"
ac24.cz/.../...
Když jsem psal, že to je nesmysl sklízel jsem desítky mínusů, mí oponenti (taurus, esoterik V, Dex) desítky plusů. Článek považuju za pokrok, třeba se tu ještě i dozvíme, že ta "globální elita" bůhví jakou moc ani nikdy neměla


pokud se lidi postavi proti okamzite tu moc ztrati nadobro a zadna armada je nespasi - i vojaci jsou stale jen lidi a ne zvirata a i kdyz se par zlosynu v armade najde tak je to tak maly procento ze zbytek se stejne postavi proti....GAME OVER...nikdy nikdo svet nebyl schopny ovladnout a nikdy ani nebude - vzdy budou jen pokusy ale tento cil se nestane skutecnosti
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Radek 2013-09-14 14:37
Jen aby krysa zahnaná do kouta nezaútočila nějakým brutálním způsobem ve stylu: "Když nebudeme vládnout planetě my, tak nikdo, všichni jste teroristé"... bum
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jon 2013-09-15 01:26
Jestlize vime, ze nam vladnou psychousi, [...]i absolutne odtrzeni od realneho zivota, tak tato varianta prichazi silne v uvahu. Mne stacilo, co rekl psychopat Netanyahu: na kazde hlavni mesto Evropy ma namirenou atomovku. To pro pripad, ze by odmitla Izraeli spolupraci. Pokud skonci Izrael, strhne s sebou ostastni. K jedne svetovlade nedojde, protoze je to proti prirode a jejim zakonum.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Ondra88 2013-09-14 14:42
Na tom nikdo zajem nema...i ti elitari maji deti a rodiny a at uz jsou sebevic vic bezcitni tak pud sebezachovy jich a jejich dalsich generaci jim to proste nedovoli
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # PetraShoth 2014-10-02 14:01
Je nezajímají další generace, oni tu nechtějí prostě takovej svět jakej teď je. A nechtějí ani multikul.národy .O jejich děti bude dobře postaráno...ste jně jako o ně.Pokud věříte jinejm zákonům přírody, jako oni stoprocentě věří, tak máte jinej pohled na vizi světa,i které se s vámi jako s budoucím prezidentem,šle chticem, králem táhne už od kolébky a je předávaná po staletí rod po rodě.Nevěřím , že by to bylo všechno o penězích, ale o tom, že tyhle nadlidi, žijí celej svůj život v přesvedčení o úplně jiném světe, kde všichni budou jedno..jednota - stejné názory,zákony,s ystémy atd. To je prostě extremně psychošílené, že si to možná hodně lidí nedovede představit. Ale v jejich víře třeba uplně standartní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Adolf Balík 2013-09-14 20:39
Sláva, konečně je tu zase možno diskutovat! Nějak se to ztratilo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # josefxyz 2013-09-14 20:46
Som presvedceny, ze autor tohoto clanku ma problemy z uzivanim marihuany. Je az smiesne, akym sposobom dokazal vopchat marihuanu do uplne odlisnej temy. A samozrejme, zase sa poukazuje na lekarske vyuzitie. Zacalo byt uplne normalne, ze v tejto dobe je kazdy narkoman doktorom a znalcom liecivych ucinkov zazracnych liekov. A teraz k teme, ak chce niekto oslabit spolocnost, povoli drogy. Niet nad otrokov zo vsetkym suhlasiacich a vzdy sa usmievajucich.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # jedriko 2013-09-15 09:36
Představa, že marihuana vyrábí se vším souhlasící stále se usmívající roboty naznačuje, že se znalostmi o skutečných účincích drog, to ještě není tak slavné. Marihuana je tam proto, že je to taky obrovské spiknutí mocných. Původně v Americe slavný tiskový magnát Hearst.

Co to znamená oslabit společnost?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Crouch 2013-09-15 18:54
Problém nejsou drogy. Problém jsou lidé kteří v nich vidí povolenku chovat se jako kreténi.
-Frank Zappa
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # martin12 2013-09-16 12:27
pri marihuane nejde len o jej uzivanie ale aj o to ze je to rastlina so sirokym technickym vyuzitim napr.:vyroba papiera, biopaliva,latky a este x inych veci co je pre petro priemysel strasiak a preto sa demonizuje.Je to jednorocna nenarocna rastlina skoro az burina co rastie vsade a vzdy rastla...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # suezanka 2013-12-02 12:55
plne suhlasim Martin12
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # slavo 2013-09-22 19:13
jozko ty si [...] ako repa, som si isity ze si zajebany vidlacky dedincan ktory este stale veri v mikulasa. Havne ze slopes slivovicu fajcis cigarety a si zavisly na svinskom mase. Chod a zacni sa vzdelavat ty rosku namiesto toho aby si nonstop kecal magorske picoviny. Tazko je zmenit svat ktory je plny takychto oslov aky si ty.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # PetraShoth 2014-10-02 14:13
vystrc hlavu z té vaší slovenské dediny a vzdělávej se holomku..Josefe ..10bod byl upozornění, že i přes zákazy a nesouhlasy vlád, se konopí díky lidem, začlo oficiálně tolerovat v některých zemí, nikoliv legalizovat. Kdyby si četl pozorně celej článek tak by ti to dalo souvislost, možná...spíš asi ne...když si z toho dokázal vyvodit takovej nesmysl.Stát nikomu nikde drogy nepovolil, nevím o žádné zemi kde by se legálně prodával kokain,nebo heroin:-) Ty snad víš? Jsem přesvědčená , že autor je naprosto v pořádku narozdíl od tebe Josefe. Směšné je, když někdo nerozumí pointě článku..Je to stejné jako kdyby napsal že v 17. století konečně dostali právo volit ženy, i když to bylo odjakživa pro společnost tabu a nepřípustné. To je příklad.Toho kdy lidi zvítězí nad systémem, stejně jako si sami probojovali toleranci trávy. Otrok si ty..podívej se do zrdcadla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # EdeeW 2013-09-14 21:00
Mohl bych poprosit autora článku o zdroje ohledně těch veřejných průzkumů? Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Naďa P. 2013-09-14 21:18
Ve zdrojovém článku: activistpost.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Adolf Balík 2013-09-14 22:20
Článek je přeložený z Activist Post, takže autora by bylo nutno vyhledat tam. Odkaz na původní článek je pod tímto překladem. Jeden čerstvý US průzkum důvěry ve vládu třeba tady:
politico.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # hlas svedomia 2013-09-15 00:35
Ak si niekto myslí, že nwo nebude a panáci slúžiaci satanovi v pozadí to po stáročnom úsilí idú teraz nechať tak lebo Sýria hneď nevyšla, tak to sme aj tí čo si myslíme že vieme niečo viac VEĽMI naivní . . . . ale naozaj VEĽMI ! Tento článok je iba obyčajnou ilúziou, takou sebaútechou. Nič viac. Kto sa zobúdza ? Pretože nás je pár proti prúdu a zopár - naozaj len zopár nás pribudlo - tak sa ideme radovať, že ako sa veci menia ? ! ? Nežime len pri počítačoch, ale hlavne medzi ľuďmi. Keď počúvam tie názory, tak mi rozum zastáva. Nijaká zmena ani omylom. Všetko klape ako má. Uvidíte, blízka budúcnosť mi dá za pravdu. Oni sa nevzdajú a keby sa aj chceli ( a to sa nechcú ), ich pán im to nedovolí. Prísaha jemu sa berie vážne !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Dr. Houdini 2013-09-15 03:08
100% souhlas, nebuďme naivní . . .

Jsem denně v kontaktu s širokým spektrem lidí a probuzení jsem si všiml tak sotva u 1% . . .

Zbytek na mě kouká jako na blázna, cože jim to vlastně povídám, typu "sakra co mě je do nějaký Sýrie" atd. . .

Mainstreamových hltačů je pořád většina, bohužel . . .
Ale usilovně pracuji na otevření očí, na změně názorů aspoň svýho nejbližšího okolí . . .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # kojak 2013-09-15 10:54
Ano, musí se probudit a ZŮSTAT BDĚLÍ, protože kurvy číhají za každým rohem ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Hev 2013-09-15 13:10
Rámcově souhlasím. Ale na některé věci bych pohlížel jinak. Amerika se totiž možná opravdu probouzí. Ale proč si myslíme, že oni ameriku potřebují? Mnohá proroctví mluví o velké katastrofě v severní americe, tady články píšou o velkých přípravách FEMA, mě se ro spojuje tak, že oni jsou z ameriky už přesunutí a chystají její likvidaci. Mnozí mluví o zásadních technologických katastrofách, opět by to sedělo, pokud bychom přišli o servery umístěné v USA. Potom by samozřejmě vznikl chaos, ale kdo jiný by ho mohl chtít, než ti, co jej vyvolali a připravili se na to jak s tím chaosem potom naložit... Nezapomeňme, že dolar je americký, ale lidi kteří nad ním vládnou jsou britských ostrovů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # kalmar 2013-09-15 17:32
nesmíš hledat pořád nový kretény. musíš pozorovat lidi, který znáš už spoustu let. a ti se mění k lepšímu, teda alespoň v mém okolí. ano, někteří jsou pořád stejní kreténi jako byli, ale určitě to s nima neni horší. naopak spousta kreténů se změnila v celkem myslící lidi. svojí osobní míru kreténovitosti si netroufám určovat, ale samozřejmě se v tomto směru cítím líp a líp. respektive víc a víc si uvědomuji, v jakých názorech jsem byl dřív pěknej kretén :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # slavo 2013-09-22 19:18
pocuj kamo zil som posledne 3 roky v londyne kde prave kazdy mlady clovek vie velmi dobre o pravde klamarov politykov. Nikto z mladych uz nechce pracovat a sa podielat na vystavbe hnijuceho sveta. Teraz zijem v brazilii a tu je to tak isto, vsetci mlady seru na stat a na ich klamstva a je tu cim dalej tym viac aktivistov a konatelov. Podla mna si ty ten co nema nadej a iba place a robi zo seba nieco co nieje. Namiesto rozsirovania negativismu zacni robit nieco pre tento svet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # noway 2013-09-15 04:40
Autor ma v necem pravdu, v necem se spletl.

Elita se vyznacuje tim, ze je hloupa, na vse ma sve lidi a ti se ridi silou (prosazovani zajmu silovymi prostredky). Socioinzenyrstv i je pro tyto tvurce zabava, i kdyz jejich tlachy spolehaji na nizkou inteligenci obcanu. Vedi to a vedi co tvori vetsinu.
Pouze zmeni taktiku.

To je muze porazit, ale nikoli bez boje. Kdyz se bankeri rozhodnou, muzou privest dalsi obri krizi a teprve pote bude zalezet na lidech. Zda budou sedet u pocitacu a mumlat, nebo vyrazi houfem do ulic, tektokrat na ty spravne mista. Pokud v teto fazi zavahaji, tak prohrali.

Ohladne marihuany to snad autor nemysli vazne. Kazda jedna studie ma jedny zavery. Pri pravidelnem pouzivani marihuany dochazi k demeci. Meni se struktura mozku (ne tou spravni evolucni cestou), dochazi k vymirani nekterych center, nemluve o hromadnem vymirani mozkovych bunek, ktere se neobnovuji. Nejspise si to plete s nikotinem, ktery ma pozitivni ucinky a mozek stimuluje, ovsem mozkove bunky jsou navazany na nikotin a postupne dochazi ke silne zavislosti. Zejmena u lidi, kteri maji nikotin "spojeny s dusevni praci".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # jedriko 2013-09-15 09:39
To, co píšete o účincích marihuany je kravina. Na každou vaši studii dodám opačnou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # kojak 2013-09-15 14:26
Přesně tak. Místo, aby si zahulil, tak bude předhazovat studie od bůhvíkoho, udělané bůhvíjak ... to je to samé jako když mi řekne Kerry s Obamou, že chtějí šířit ve světě mír a demokracii :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Ivo Stránský 2013-09-15 13:55
to norvay:
o marihuaně nevíš vůbec nic kámo, pravděpodobně jsi neměl ani jointa. Mariánka způsobuje demenci jo? Znám hodně uživatelů a [...]ní není nikdo. Píšeš, že cigarety jsou lepší protože nikotin, ale už nepíšeš, že zemřou miliony lidí ročně na následky kouření. Na marihuanu ještě nikdo nikdy neumřel naopak, její léčivé účinky jsou jasně zdokumentovány :
1. proti stresové účinky
2. proti nechutenství
3. proti rakovinám všeho druhu
4. proti bolestem
5. proti duševním nemocem jako alzheimer
6. proti kožním problémům
7. zbystřuje smysly a vnímání

Tak jsi běž dát cigaretku, co způsobuje kouření máš napsáno na krabičkách, já si jdu dát špeka ty doktore...

Klid a mír všem dobrým lidem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Hev 2013-09-15 14:11
IMHO nemůžeme konopí házet do jednoho pytle jako hulení a jako léky. Hulení lidi poškozuje (časem poznáš člověka co to hulí, je trochu mimo). V mastičkách, kapkách a podobných věcech ale může mít pozitvní účinky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # jedriko 2013-09-15 14:15
Záleží jak moc hulí. Mnoho lidí co hulí nepoznáš, protože hulí s mírou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # uhsd 2013-09-15 17:37
jo hm jenomže to je nikotin ale co dalších 70jedů co tabák obsahuje jako kianyd atd to tvý nervoví soustavě prospívá :-) marihuana neničí absolutně žádný buňky ale ochraňuje ty tvý testy sou z dob hipies kdy pokus zahrnoval opici z plynovou maskou který bez kyslíku pouštěli kouř třeba 7 minut se ty opice dusily a pak stoho udělali závěr nebo nitrožilně aplikovali nesmyslně velkou dávku čistého THC která by v tomto množstvý ani skouřit nešla a udělali stoho zase závěr takže nevýš nic běž si kouřit tabák nebo pít alkohol to je legální a určitě teda i zdraví prospěšný jako asi jediná látka alkohol devastuje všechno předevšim ucpává receptory zamezuje přenosu vzruchů a buňky bez energie umíraj po tisících je to na stejný ůrovni asi jako toluen nebo ředidlo vesměs těkaví látky to už je snad lepší čistej heroin akorát je naněj brutální závislost ale zase jak ukoho záleží na člověku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Novák 2013-09-15 09:46
test - activistpost se řídí zásadou :
a) přání je otcem myšlenky
b) koho chleba jíš, toho píseň zpívej
c) kilový joint lepší půlkilového
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Logan 2013-09-15 11:36
Takže AC24 je mnohem větší sra.ka než nějaká americká vláda a světové elity, protože není schopna se vyjádřit, ale raději vše mažou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Justy 2013-09-15 14:29
To vám z té angličtiny překládal někdo mentálně postižený?
Nebo jen Google Translate?

Step it up, motherfuckers, Ilumynáti a židozednáři aspoň nepíšou jako osmiletý kluk po mozkové obrně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Teta Zuza 2013-09-16 14:00
Ještě jsi zapomněl na kluka, co volal vlk:)
Crying wolf znamená falešné volání o pomoc, ne volání vlka:))))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # edgard 2013-09-16 08:05
Vam s tou trávou dobre jeb.e kdo chce nesch si dá kdo nechce nech si nedá.budete sa kvôli tomu hádať jak malé deti :-D ste smiešny.pravdu je niekde uprostred vášho stretu názorov. Rakovinu nelieci ale zmierňuje bolesť a ľudia čo majú nábeh na schyzu si užívaním marihuany pravdepodobnosť zvyšujú možnosť toho že schyzu dostanú.poznám veľa ľudí čo veľa huli a nezostali sprostejsi len sa zmenili oproti tomu ako som ich poznal prestym.hlane vyjadrovanie:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # janlectro 2013-09-16 13:08
Já jsem za tento článek rád. Už jen proto, že obzvláště zde na ac24 přicházejí lidé s těmi nejhoršími scénáři. A jak už dlouhodobě říkám, nevěřím v NWO, respektive nevěřím, že by se JIM (komu? to tady taky ještě nikdo nikdy neřekl) to mohlo povést.......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # nakatomi plaza 2013-09-16 13:35
Jak poznat konspirační teorie.
www.misantrop.info/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # IgorIgor 2013-09-16 20:58
Je to tak protoze chteji aby to tak bylo a aby to tak vypadalo ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Jindřich Kysel 2013-09-16 22:56
Nechci se pouštět do většího filosofování, tak jen k bodu 9.: to o těch "pesticidy prosáklých" polích. Jedním ze smyslů GMO je zvýšení odolnosti proti škůdcům a nemocem. Když se něco už musí šplíchat pesticidy, je to prohra, protože to stojí spoustu peněz, a s podporou pesticidů lze pěstovat i "klasické" rostliny, prostě jeden z cílů genetických modifikací je to, aby pesticidy nebyly potřeba...ale to je jen tak na okraj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Akantar 2013-09-22 16:30
No a co když řeknu, že celou dobu žijí v iluzi oni, že mají nějakou moc...?? Jo možná mají moc nad lidmi, ale NIKDY neměli a mít nebudou moc nad něčím mnohem mocnejším.... Pokud nám se nepodaří je té moci zbavit, podaří se to někomu jinému.... Matka Země... Ta má tu moc... Lusknutím prstů jim může ukázat jak nejmocnější lidi světajsou malí a stejný jako my všichni.... Jediná co sei je na najde kdekoliv a zničí je... Je toobrovský zdroj energie a moci a přesto stále přehlížen a podceňován... No jen aby se příroda nenaštvala a nevzala to nakonec sama do svých rukou, pokud mi selžem... Nikdy žádnou moc neměli... NIKDY... ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # dZeli 2013-09-22 19:40
Blázne... nebuď naivní... Byť máš pravdu a až bude nejhůř, jen Země se zase vzchopí (bůhví), ta "Matka příroda" je to jediné, co všechno tohle odnáší... Srát na nás lidi, Země trpí... Tudíž není mocná... Globální elita naší postindustriali zované společnosti do obrovské míry vládne i Zemi, když jí může škodit... Elita má moc, a ne na darmo se jí tudíž říká elita... Btw. příroda už se naštvala a pomalu ale jistě vrací úder ;) Problémem světa je, že se prostě málo hulí, a pak máte potřebu řešit píčoviny typu elitářství, sociologické rozbory a Obamu s Kerrym... Stejně jednou chcípneme všichni, a když víme, že svět jde do sraček, proč si to dělat ještě horší?? Užívejte si Vážení, dokud můžete... než nám vyraší třetí oko a druhá díra do kaďáku, a všem přijde všechno úplně normální ;) SEX, DRUGS -> PEACE!! Chceš mír?? Zhul se s nepřítelem...!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # misch 2013-09-22 21:13
konečně nějaký trochu pozitivní článek, ovšem globalizace postupuje dál a elity a korporace se jen tak nevzdají. Viz centrální totalitní řízení EU. Je třeba se k tomu postavit čelem a odmítnout ty naše eurohujery v následujících volbách. Nebo se vám snad líbí, že vám evropská komise bude zakazovat něco si vypěstovat na zahradě? vybrat si v obchodě bylinky místo drahých léků? atd atd .Dříve jsme byli aspoň relativně soběstačnou zemí, a bez dluhů (tím se nechci zastávat komunistů, ale je to tak)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # kai 2013-09-23 13:28
CO si svou myslí vytvoříte to máte. O gmo a ečkách opravdu ví víc lidí a víc lidí přemýšlí o tom co kupuje, ale to je jenom začátek v jiném žití. A žít jinak je základ změny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás