Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaNový výzkum potvrdil, že sloučenina čínské rostliny zničí rakovinu za 40 dní

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Nový výzkum potvrdil, že sloučenina čínské rostliny zničí rakovinu za 40 dní

Málo známá rostlina, která má skutečně bizarní jméno, se v poslední době objevuje na titulních stránkách jako "ničitel rakoviny". Tato rostlina obsahuje sloučeninu, která odstraňuje nádor u myší s rakovinou slinivky. Je známá jako "réva boha hromu", nebo "lei gong teng". Ve skutečnosti je tato rostlina zařazena v čínské medicíně a používá se už věky na léčení několika diagnóz, včetně revmatické artritidy.

Podle nového výzkumu Masonic Cancer Center - University of Minnesota, použití sloučeniny z rostliny 'révy boha hromu' vedlo ke zneškodnění známek nádoru v průběhu 40ti dnů - a to i po přerušení léčby.

Toto zjištění bylo publikováno v žurnálu Science Translational Medicine, dotované národním institutem pro zdraví. Samotní vědci pracující na projektu byli šokováni protinádorovými vlastnostmi této sloučeniny, která obsahuje látku známou jako triptolide, kterou se podařilo identifikovat jako bojovníka proti rakovinotvorným buňkám v předešlém výzkumu. Předpokládá se, že právě ona je klíčový komponent, který může být odpovědný za protinádorové vlastnosti.

Vedoucí výzkumu a viceprezident výzkumu v Cancer Center vysvětlil agentuře Bloomberg, jak byl unesen efektem této jednoduché rostliny:

"Tento lék je prostě neskutečně činný v ničení nádorových buněk," uvedl.

Mainstreamová věda stále pomalu potvrzuje to, co mnozí tradiční léčitelé znají celý život. Toto je samozřejmě důsledek toho, že z takových objevů nevznikají žádné zisky pro vedoucí korporace zkoumající možnosti léčivých přírodních rostlin a látek jako jsou sloučeniny nalezené v 'révě boha hromu'.

Například kurkuma a zázvor mají podle zjištění podivuhodné protinádorové substance které jsou doslova zdarma, v porovnání s drahými a nebezpečnými léčivy používanými k léčbě rakoviny, které nám farmaceutické firmy nabízejí.

Každopádně, výzkumníci dotovanými 'Big Pharma' korporacemi dokázali ignorovat tyto rostliny na maximum. Dokonce došlo k opakovanému přistižení padělání tisíců studií, aby nelegitimně demonstrovali údajnou hodnotu léků protlačovaných hlavními farmaceutickými velikány, z nichž mnozí byli později nuceni platit miliony v pokutách, které jsou však pouze marginální ve srovnání s miliardovými profitem, které tyto léky dokázaly vytvořit.

Profity jsou ohroženy skutečnými studiemi, které byly převedeny výzkumníky zkoumajícími léčitelské vlastnosti dostupných, volně využitelných přírodních zdrojů jako je kurkuma, která podle recenzovaného výzkumu dostupného na PubMed pozitivně ovlivňuje více než 590 diagnóz.

Zatímco zprávy, které tato studie přináší na světlo světa o přínosných účincích levných rostlinných produktech jsou pozitivní, ta špatná zpráva je, že jednotlivci zodpovědní za tento výzkum se ve skutečnosti sami snaží najít způsob, jak vytvořit farmaceutický lék z esenciálních komponentů triptolidu. Lék, který bude potřebovat schválení FDA a v konečném důsledku bude patentovaný, nutričně zruinovaný, a prodaný za přehnané peníze.

Překlad: Marek Ertinger

Zdroj: naturalsociety.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+83 # Minx 2013-06-28 07:02
Konečně to někdo v ČR zmínil, o těchto věcech se primárně ve farmamédiích mlčí, díky AC24.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Neo 2013-08-24 12:51
citujem: "Zatímco zprávy, které tato studie přináší na světlo světa o přínosných účincích levných rostlinných produktech jsou pozitivní, ta špatná zpráva je, že jednotlivci zodpovědní za tento výzkum se ve skutečnosti sami snaží najít způsob, jak vytvořit farmaceutický lék z esenciálních komponentů triptolidu. Lék, který bude potřebovat schválení FDA a v konečném důsledku bude patentovaný, nutričně zruinovaný, a prodaný za přehnané peníze."

Presný zásah do čierneho.

Namiesto pestovania samotnej plodiny, alebo zmeny životosprávy, chcú stále tlačiť luďom do hláv, že jedine syntecticky vyrobený liek je ten najlepší a najúčinnejší. Proste chcú naše dobro.

Tak si ho nikdy nedovoľme od nich vziať!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # k 2013-08-24 19:11
stejne tak to zkouseli u Anony Gravioly!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # ja 2013-06-28 07:26
Ako moze este dnes ist niekto na chemo terapiu, ved je tu toko moznosti?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Vlad 2013-06-28 08:27
Doktori resp.predajcovi a liekov co sa za doktorov vydavaju vedia cloveka zmagorizovat, a ten nasledne straca sedliacky rozum, ktory v dnesnej dobe je tak velmi potrebny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Cooper 2014-10-15 17:30
Zmagoreny jste tak maximalne vy tady na tom serveru. K cemu je vam cinska rostlina, kdyz uz davno umite vylecit rakovinu graviolou??? Nebo ze by Big alterne graviola nevydelala dost, tak potrebuji dalsi pseudolek?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Vendula 2013-06-28 13:41
je - ale když máš rakovinu, tak je vše jinak - jen málokdo se s ní vypořádá a ještě většinou silnou vírou - nebojuje-přijme
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # vlasatka 2013-06-28 13:44
tady je zas někdo chytrý ;-) Už jste byl diagnostikován rakovinou? A pokud ano, možná jste zázračným způsobem měl přístup k informacím, které drtivá většina z nás nemá. A když už k nám takovéto nějaké informace dorazí......nem luvě o tom, že některé jsou údajně zaručené recepty, jenže jsou to nakonec pěkné boty.......tak kde takový prostředek nebo věc sehnat? Třeba to, o čem se píše v tomto článku, předpokládám, že to běžně v čechách neroste ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # dsd 2013-06-28 23:33
Súhlasím, jedna vec je mať rakovinu a robiť zo seba pokusného králika alternatývnych spôsobov liečby a druhá vec byť zdravý a rozprávať o tom bez vsadenia vlastného života do hry.

Osobne beriem AC24 dosť s rezervou bez ohľadu na zdroje. Takýmto správam neuverím, pokým mi to nepotvrdí človek s vysokoškolským vzdelaním, ktorý má znalosti biochémie apod. laici by radšej mali držať hubu, pretože ich názory môžu byť ovplyvnenie predtým prečítanými článkami s podobným zameraním.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Gabriel 2013-06-29 19:30
Dobrý den, studuji biologicko-chem ický obor a mohu Vám říci, že je to možné. Např. v nedávné době se začalo extrahovat a derivatizovat (upravovat chemicky) kyselina betulinová získaná z březové kůry. A nebo například derivatizované cytokininy (fytohormony ovlivňující růst rostlin) - na 2,6,9- trisubstituovan é puriny, které jsou velmi aktivní v protirakovinové m účinku - shrnuto podtrženo: Vnímám pozitivní vliv AC24 - nezávislý zdroj informací, leč spíše se zaměřte na tuto nezávislost než na boj proti nečemu, neboť jak říká moudrý citát (nepamatuji si autora :) ) ,,násilí vždy plodí násilí "

Přeji Vám jen to nejlepší a když bych mohl sdělit svůj názor myslím, že největší prevencí rakoviny a prožití energičtějšího života tkví ve vegetariánství :) ano jsem vegetarián a cítim se opravdu velice dobře :)

Přeji krásný den všem :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Ľubomír Drgáň 2013-06-29 21:21
Gabriel Veľmi pekne ďakujem za pozityvný príspevok .
Veď o tom sa tu ma písať a poskytnuť čo najviac informácii pre verejnosť.Ľudom vkladať nádej a vyliečenie.Ak by tu mali byť príspevky uražajúce ,alebo také čo znechutia pacienta tak to by bolo zlé.
Prajem prijemný večer.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Bala 2013-08-24 13:55
Ano, je mnoho zaručených přírodních léků, které pomáhají s léčbou rakoviny a jiných, dle lékařů nevyléčitelných nemocí...jenže. ..mnozí o jiné léčbě než chemotr. či ozářkách, žel, neví...Farmac.p rům. o tom mlčí, protože by se jim zmenšovala konta...:-( Jen opravdu málo lidí, má povědomí o jiné, alternativní léčbě, jen málo lidí této léčbě důvěřuje, mnozí bezmezně věří více lékařům, kteří umí velmi dobře "vysvětlit", že jiná léčba, ta klasická, jim nepomůže, ba naopak může více ublížit. Já mám to štěstí, že primář mně schvaluje mou alternativní léčbu a je vždy mile překvapen jak funguje...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Dominikkkk 2013-08-25 09:14
chci se zeptat zda se léčíte s rakovinou a jakou alternatívní léčbu využíváte a jestli zabírá děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Bala 2013-08-25 16:28
Dominikkkk..... Rakovinu nemám, mám leukemii, ale léčba je téměř stejná jako u klas.rakovině.. .Byla mně doagnostikována v roce 1996. Po celá ta léta jsem brala chemoterapii... několikrát mně hrozila transpl.kost.dř eně...před asi dvěma roky mě kamarádka seznámila s Flavonem, který jsem užívala asi půl roku, krev obraz jsem měla jako zdravý člověk...chemo mně proto na chvíli vysadili...jenž e, je to dosti drahá léčba, která mně měsíčně stála asi 3.500 kč, a to si, žel, z mého platu nemohu dovolit...proto jsem se zajímala o jinou, účinnou léčbu a dostala jsem se k ní díky Bushce Bryndové, mimichodem, je na fb, a ta mi pomohla s konosprejem, který je taky velmi účinný, ne však tak, jako Flavon...Já díky konospreji celý rok nemám chemoter....I když by se snad stalo, že se nevyléčím zcela, tak bude úspěch i to, že se mi zdraví nebude nadále zhoršovat...Co ještě bych ráda vzpomenula je, že jsem se vzdala masa, mléčných produktů a konzumuji více ovoce a zeleniny a denně si mixuji různá semínka, která si večer namočím a ráno rozmixuji...sna žím se jíst potraviny, které konzumovali naši dědové a babičky...např. jáhly, pohanku, ovesné vločky a potraviny, které nejsou kyselinotvorné a jsou bez barviv a konzervantů.... nu, je toho více, je to na dlouhé povídání....:-) Pokud uznáte za vhodné, můžete se s paní Bryndovou spojit, věřím, že Vám ráda poradí...zde její stránka....přej i uzdravení....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # dominikkk 2013-08-27 13:09
Mnohokrát vám dekuji za vaši odpověď. Zkoušela jste léčbu vitamínem b17 z z jder meruňky myslím že tato kůra taky není k zahození večer přidám odkazy . S pozdravem Dominik
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dominikkkk 2013-08-28 12:57 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petr_Š 2014-12-21 07:37
Dobrý den Bala,

Já jsem bohužel dostal informace o mém otci a jsem z toho zdrcen. Diagnoza je rakovina slinivky břišní .. Závěr doktorů je neoperativní a 4 měsíce života v 60 letech. Chci se zeptat zda máte kontakt na někoho kdo se tímto oprvdu vážně zabývá a má nějaké kladné výsledky v alternativní léčbě. Děkuji mnohokrát
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Bala 2013-08-25 16:29
Omylem jsem to odeslala bez adr....https:// www.facebook.co m/bushka.bryndo va
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Bala 2013-08-25 16:37
Tohle je špatná adresa....:-( Poradí někdo, jak se zde mažou, či upravují komentáře? Děkuji.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # ondra 2013-06-28 09:49
nepoužívejte bylinky, správné jsou pilulky a chemoterapie, které vám předepíší hodní polobozi v bílích pláštích. Konzumujte víc a víc, dívejte se na zprávy v TV a Všichni opakujte: Jsme svobodní, jsme šťastní, jsem uspěšní... Amen:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # dita 2013-06-29 18:59
Obojí je pravda, lékaři mají prostředky a možnosti ke snížení i dalších příznaků, alternativiní medicína je však nezbytná pro léčbu. Ideální stav, kdy lékař užívá i alternativní medicínu a nezřídka se tak děje. Ondro stigmatizovat všechny lékaře se nesluší, oni také neříkají, že všichni lidé jsou hloupí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # 007 2013-06-28 09:50
Jsem zvědavý kdy doktorům dojde ta prostá skutečnost, že cokoli co má zásaditý efekt vyléčí a nejen rakovinu, ale i diabet, roztroušenou sklerózu, ruzné alergie atd.., protože všechny nemoci jsou jen různé formy překyselení. Kdo se chce skutečně vyléčit musí nasadit zásaditou kůru viz regenerujte.cz/.../kniha.php
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Marika 2013-06-28 10:04
Už dávno jim to došlo, tak si ten šok kompenzují penězi. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Daniel Karen 2013-07-05 19:46
Lékaři mají profesi, která se odvozuje od pojmu léčení. Lékaři tedy léčí, nikoli uzdravují. Uzdravovat nemají v popisu práce. To by se museli jmenovat uzdravovatelé, nikoli lékaři (nebo jak říká Jaroslav Dušek - lekaři).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Marian 2013-06-28 10:30
Zajimalo by mne kde se da koupit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # jing jang 2013-06-28 12:59
v číne! možno
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # 4DH14TM4 2013-06-29 01:17
lat. Tripterygium wilfordii

poznamka na okraj, snizuje to plodnost (wiki) :
The plant contains many active compounds, at least six of which have male anti-fertility effect (triptolide, tripdiolide, triptolidenol, tripchlorolide, 16-hydroxytripl ide and a compound known as T7/19, whose structure is unpublished). The mechanism by which they affect fertility is not yet understood. What is known is that daily doses of these compounds reduce sperm counts and also severely affect the formation and maturation of sperm, causing them to be immotile.

en.wikipedia.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Ivo Stránský 2013-06-29 12:03
budu hádat, wikipédii píšou mocní, je to jen další součást mainstreamu, nebo se tam snad píše o lécích na rakovinu???
1. vystrašit lidi na maximum
2. pomluvit, utajit a zesměšnit fungující léčebné látky
3. nabídnout a propagovat jejich produkty, sice drahé, zato jedovaté, léčivé, zato neuzdravující
4. nemocný člověk=bysnys
5. depopulace :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # 4DH14TM4 2013-06-29 12:37
Ach, musite to mit vcelku jednoduche zit v tak jednoznacnem, cerno-bilem svete... Nez neco napisete, ujistete se, ze stojite na objektivni pude, priteli, abyste mel jistotu ze pouze nesirite pouze sve subjektivni, nepodlozene dojmy. Kdybyste si clanek alespon precetl, mohl byste se dovedet, ze se o teto latce vi, ze je antikarcinogenn i, pusobi velice dobre proti reumaticke artritide, hepatitide atd..., To samo neni nijak v rozporu s faktem, ze to taky muze mit negativni dopad na plodnost. Cinane to taky pouzivali po tisicileti na antikoncepcni ucely - ovsem umeli to pripravovat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Jozef Solc 2013-07-19 22:00
vyzera, ze tu by sa to malo dat
herbdot.com/.../...

vraj funguje aj jeden prirodny koloidný vitamínový a mineralny a antioxidantový prípravok spolu s vit.C, asi na dva mesiace á 230 eur mesacne... mozem vas zoznamit co pomohol uz siestim.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jari 2013-06-28 10:43
...Farmabiznis je urcite cela bez seba od nadsenia z takychto sprav :))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # 4DH14TM4 2013-06-29 21:35
:) jeste dlouho to bigpharmu nebude nijak bezprostredne ohrozovat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # PeterJ 2013-06-28 11:11
ako sa vola ta rastlina v cestine, slovencine alebo anglictine?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # dsd 2013-06-28 23:34
Debil, skôr v latinčine.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # aquafriend 2013-06-28 11:29
Tahle bylinka je hodně profláklá, bohužel celá bylina je ve vyšších dávkách trochu jedovatá. Používá se proto preparát LeiGongTeng Duo Gan Pian. Bohužel jediný dovoz je zatím možný přibalením pár tub do cestovního zavazadla. Povolení k dovozu většího množství by jste žádali marně. Proč? Viz výše. Jinak tato bylina se nazývá Qi Bu Si (sedm kroků ke smrti) a má podobné účinky, jako kortikosteroidy a imunosupresiva. Sušená bylina se musí vařit alespoň hodinu a dávat společně s dalšími bylinami, které vyrovnávají její vedlejší účinky. Experimentování s ní bych neznalým rozhodně nedoporučoval.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Vendula 2013-06-28 13:41
je tak profláklá, až ji tu skoro nikdo nezná
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # aquafriend 2013-06-28 22:51
Pardon. Profláklá pro terapeuty TČM. Jinak její použití je spíš v rámci oklamání imunitního systému. Rozhodně bych na rakovinu šel jinak...
Bylina se jmenuje Tripterygii Wilfordii, česky Trojkřídlec.
Povahu má svěží, chuť hořkou a pálivou a je toxická.
Účinná látka je wilfordin a další odvozeniny...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Tom 2013-07-05 09:59
A jak byste šel na rakovinu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Sigi 2013-06-28 14:07
Nehnevajte sa, ale toto je akoze co za informaciu tento clanok - ziaden nazov rastliny, tretina o nejakej zazracnej byline bez nazvu a dve tretinu o tom, ako zle farma firmy skodia (co je samozrejme asi pravda, akurat viac by ma zaujimala pointa toho clanku), tiez odkazdy na institucie sice spravne, ale potesil by odkaz napr. na ten clanok v Science Translational Medicine. Tych zazracnych liekov je na internete nespocet, len zazracnych pripadov vyliecenia je omnoho menej nez tych tradicnou medicinou, ktora sice nici, ale predlzuje zivot. Vsetci dufame ze konecne nieco bude naozaj fungovat, ale to je ako so vsetkym, u niekoho nieco zaberie, ine nie a zial na nete je aj kopec vyslovene nezmyslov co sa tyka rakoviny a ked sa na to niekto namota, mozno zbytocne umrie ... Paradox je v tom, ze ked clovek cita na nete vsetky tie super navody, tak sa cudujem ze uz dnes rakovina nie je ako chripka ... :-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Sigi 2013-06-28 14:11
OK, na Bloombergu som nasiel o tom cely clanok, potesilo :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # kontrablábolista 2013-06-28 14:49
Cituji Sigi:
Nehnevajte sa, ale toto je akoze co za informaciu tento clanok - ziaden nazov rastliny, tretina o nejakej zazracnej byline bez nazvu a dve tretinu o tom, ako zle farma firmy skodia...

Jde jen o senzaci, aby to vypadalo jako něco zajímavého.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Ľubomír Drgáň 2013-06-28 21:25
Skús to.
V poslednom čase velmi sa snažim hladať všetky možnosti ,ako bojovať voči tumoru.
Po dôkladnom zvážení som prišiel k záveru ,že podľa rôznych výskumov prve miesto by som venoval rastline z názvom Graviola ,Annona muricata .Ktorú som doniesol na náš trh za účelom ak je to pravda čo o nej píšu budem jeden šťastný človek ak pomôžem týmto mojim rozhodnutím ľudom čo bojujú s touto chorobou.
Skúste si prečítať články k tomuto ovociu a popremýšľajte.
Niektoré informácie sú aj na stránke
Pozrite si konkrétne Graviola. plus koloidne striebro .
www.koloid.sk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # dsd 2013-06-28 23:43
Zásadne by som sa nechcel dostať do styku s takýmto typom nanočastíc a nebodaj ešte zo vzácneho kovu. jednak nevieme aký maju učinok na zivotne prostredie a nie su dostatocne preskumane ich ucinky.

Radsej by som zjedol muchotravku ako sa dostal do styku s takouto latkou ako je koloidne striebro.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Ľubomír Drgáň 2013-06-28 23:58
Aj nevedomosť je dar boží.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Ivo Stránský 2013-06-29 12:08
dsd = troll
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Janimira 2013-07-05 13:26
Lubomíre, pochopila jsem správně, že Anonu máte možnost sehnat?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ľubomír Drgáň 2013-07-05 21:16
Doviezol som tento dzus ,na základe jeho učinkov.
Ktoré zverejnili určite inštitucie.Je skladom .
Prajem hodne zdravia.
ĽD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # jhcbfsh 2013-07-06 12:25
dá se koupit na internetu skoro všude :-)) doporučuju neni jenom na rakovinu zelenykurier.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Róbert Čiták 2013-07-02 17:14
Potrebuješ sa sťahovať a nemáš peniaze? Skús šťastie u nás...
Stačí ak zdieľaš túto fotku a
máš možnosť získať sťahovanie grátis !
Dňa 15.8.2013 bude zlosovanie a niekto z Vás získa sťahovanie vďaka zdieľaniu grátis....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # mačička 2013-07-05 18:02
Som chorá na rakovinu a prežívam s ňou už 8 -mi rok .Prežila som za tie roky toho už toľko,že až.Stále čakám,že niekto príde skutočne s liekom na tento nešvár,ale stále nič.Takto som stále odkázaná na lekárov,lebo lepšie mi neporadil zatiaľ nikto.Takže môžem len povedať,že nebyť lekárov ,tak by som si tu dnes s Vami nepísala.Ak mňa niekto presvedčí,že robím chybu,tak nech mi pomôže,rada vyskúšam nejakú overenú liečbu.Zatiaľ veľa veľa článkov,to je liek na rakovinu,hento lieči rakovinu,ale zatiaľ neviem o nikom kto by sa nejakými bylinkami vyliečil.Samé kydy a kydy a to mňa už poriadne žerie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # jhcbfsh 2013-07-06 12:30
zelenykurier.sk/.../... + GERSONOVA TERAPIE
www.youtube.com/.../
řekl bych že tohle bude ůčinkovat gerson vyléčil víc jak 90% svých pacientů
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ľubomír Drgáň 2013-07-06 16:14
koloid.sk/.../...

je hu možno zohnať aj tu . za cenu 17,5 euro

prajem hodne zdravia
Ľubo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jozef Solc 2013-07-19 22:34
ak chcete, vas s jednym zoznamim, co alternativne pomohol siestim behom par mesiacov. Asi 2 mesiace a cca 230 eur mesacne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Andre 2013-08-24 16:59
Dobrý den, chcem vám povedať, ...ja síce nemám rakovinu, ale videla som viac videí, kde sa pacienti vyliečili z rakoviny, takže verím tomu, že keby som to dostala, asi určite by som nešla na chemo a rádio....ja viem, inak sa hovorí zdravému človeku a tiež neviem, ako by zareagovala moja psychyka...ale skúsili ste napríklad 40 dnovú šťavovú kúru? to napríklad už vyliečilo mnoho ludí aj z rakoviny, alebo MMS kvapky ? chce to ale silnú disciplínu...pl us megadávky vitaminu c....ryžovú kuru, post, tieto veci by som určite vyskušala ale hlavne asi bez lekárov....daku je a želám vám uzdravenie...vš etko dobré...Andrea
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # kvapil.zatec 2013-07-09 00:22
Můj bratr zemřel 7.7.2013 práv na rakovinu slinivky tak proč nebyla léčba prováděna touto rostlinou? Léčb u b si zaplatil ale v ÚVN asi o tom nevěděli....Kol ik lidí ještě zemře, než se uráčí lékařská komora to pustit do praxe?....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Ľubomír Drgáň 2013-07-09 12:53
Je mi to lelmi luto.O vela veciach sa vie ,ale niektoré veci sa umyselne zatajuju.Je to smutné ,ale všetko je o peniazoch.Som rád že už internet otvara oci ludom a oni sa snazia cerpať z informácii.
Prajem vsetkým hodne zdravia .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petr_Š 2014-12-21 07:48
Já jsem bohužel dostal informace o mém otci a jsem z toho zdrcen. Diagnoza je rakovina slinivky břišní .. Závěr doktorů je neoperativní a 4 měsíce života v 60 letech. Chci se zeptat zda máte kontakt na někoho kdo se tímto oprvdu vážně zabývá a má nějaké kladné výsledky v alternativní léčbě. Děkuji mnohokrát
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # abel 2013-08-24 12:27
Tak ovecky,ctete a ctete,nedivejte se na TV tam se nedozvite nic..Internet vam pomuze a jak jsem cetl vice,vegetarian i rakovinu nemaji,protoze ta je hlavne z masa..tak se dejte steaky,a neco pro vegetariany,var eni zeleniny taky neni zdrave,zkuste ji sirovou...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # James Blond 2013-08-24 12:56
Masonic Cancer Center = zednářské centrum pro výzkum rakoviny. To jen na okraj :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Bala 2013-08-25 16:35
Tak toto je špatná adresa....a nejde mi to smazat....:-( :'(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Bala 2013-08-28 14:08
Cituji Dominikkkk:

Děkuji....:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Quidolev 2014-09-02 08:26
Pracuji pro firmu (neuvedu jakou) vyrábějící doplňky stravy, které jak máme ticíckrát potvrzeno od zákazníků pomáhají lidem uzdravit se.
Ovšem páni v Bruselu rozhodli, že pokud produkt není lék( což znamemá obrovské náklady na schválení , testování), tak nemůže lidem pomáhat. Bylinky jsou totiž neúčinné. Nemůžete nikde uvést, že Heřmánek, Smetánka lékařská(pampel iška), Jitrocel a další vám pomohou vyléčit vaše dravotní problémy.
Smetánky lékařská totiž roste na každém rohu a neprošla sadou testování a schvalovacím procesem.
Jo a proč, že její oficiální název zní Smetánka lékařská?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # marek š 2014-09-21 23:13
na raka jen biotroniku a dietu J.Z. www.DUB.cz
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Lila 2014-10-13 15:10
Asi mne ukamenujete, sama jsem člověk, který se ve všem snaží hledat přírodní a přirozené alternativy.
Ale velký pozor dávejte u rakoviny a jejich alternativních léčebných metod.Věnuji se tomuto témětu více jak sedm let a bohužel na české půdě nebyl zaznamenán jediný případ uzdravení se z zhoubného bujení POUZE za pomocí přírodních prostředků.Bohu žel ne. Ráda bych chtěla najít opačnou informaci. Naopak jsem potkala mnoho lidí, kteřá vážně onemocněli, nechtěli podstoupit konvenční léčbu a velice brzy nás opustili..:/
Takže přírodní suplementy, alternativní cesta ANO - ale ruku v ruce s konvenční medicínou. Ani jedno samo o sobě nefunguje bez druhého.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Debunker 2014-10-15 22:37
V článku sa autor odvoláva na štúdiu zo sciencemag. Jediné čo som tam našiel je:
stm.sciencemag.org/.../...

Takže celý článok je výmysel. V šúdii sa pojednáva o rakovine pankreasa a dokopy vyplýva zo záveru, že "Nová formulácia prírodného produktu vykazuje pozoruhodnú aktivitu proti pankreatickému duktálnemu adenokarcinómu v celej rade predklinických modelových systémoch. Tieto nálezy pripravia pôdu pre klinické štúdie." To je celé čo z tej štúdie vyplýva... Ľudia, overujte si čo vám takéto pochybné stránky hádžu pod nos. Otvorte oči a zapojete mozog!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás