Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMinisterstvo zemědělství v USA ilegálně zabralo soukromě vlastněné včely odolné proti jedu v GMO

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Ministerstvo zemědělství v USA ilegálně zabralo soukromě vlastněné včely odolné proti jedu v GMO

Světové uznávaný přírodovědec Terrence Ingram, který kdysi zachránil orla bělohlavého ze seznamu ohrožených druhů, nedávno narazil na ministerstvo zemědělství v Illinois, které zabralo jeho soukromě vlastněné včely. Toto ministerstvo mu zabralo včely, které byly odolné vůči pesticidům v GMO a zabilo zbývající zdravé královny v jeho úlech. Ingram zkoumal účinky Roundupu, herbicidu v nejlépe prodávaných frankensteinovských potravinách od Monsanta, které mají tyto plodiny učinit odolnější vůči škůdcům. Sám Roundup vykazuje dlouhý seznam negativních účinků, u tohoto produktu bylo rovněž prokázáno, že zabíjí lidské ledvinové buňky. Mnohé z těch škodlivých účinků Roundupu vytváří aktivní glykofosfátová složka.

Ingram pěstuje svoje včely už 58 let a zkoumá účinky Roundupu na včely déle než 15 let. „Zničili 15 let mého výzkumu,“ řekl Prairie Advocate, když mluvil o tom, jak mu ukradli většinu jeho chovu. Lze se domnívat, že tyto výsledky jeho výzkumů nejspíš nebyly nadšenou zprávou o přínosech pesticidů z GMO.

Ministerstvo zemědělství údajně zabralo Ingramovy včely, protože byly napadeny nemocí známou jako mor včelího plodu. Ingram však řekl, že by mohl dokázat, že to prostě není pravda, a měl v úmyslu to provést při dubnovém slyšení. Bohužel, jeho včely mu zabrali v březnu a jsou ztraceny.

Toto oddělení pro Ingrama vydalo toto prohlášení:

„Během rutinní inspekce kolonií ve vašich úlech … inspektorů Susan Kivikko a Eleanor Balson 23. října 2011 bylo zjištěno bakteriální onemocnění ‚mor včelího plodu‘ u velkého množství kolonií umístěných kolem vašeho domu… Přítomnost tohoto onemocnění v některé z vašich kolonií byla potvrzena testovacími výsledky z USDA Bee Research Laboratory v Betsville v Marylandu, které analyzovala vzorky sebrané z vašich včelínů…“

Monsanto nebude čelit žádným žalobám, v žádném státě Ameriky, zvláště když ztrácí půdu pod nohama v zemích jako Maďarsko. S tím, jak se každý den hromadí vědecké důkazy proti jejich škodlivým semenům, tak by potřebovali zničit i další výzkumy, které dokazují, dlouhodobé negativní účinky jejich GMO plodin. Ingramovy včely byly ‚přezkoumány‘ bez jeho přítomnosti a bez soudního příkazu. Spolu s tím, jak jsou vládními nařízeními čím dál více potlačovány naše svobody, proč společnostem jako Dow a Monsanto poskytují volnou ruku?

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: i-sis.org.uk, naturalsociety.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+41 # Matt 2013-05-31 19:53
Nemám slov, co se to děje s psychopatickými korporáty, kteří uplatňují svá chapadla přes vládní mechanismy? SAY NO, MONSANTO!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Ivo Stránský 2013-05-31 20:05
neofašistická vláda USA likviduje svědky a důkazy, to je známá věc, možná až propukne hladomor, tak se budou ovčané pídit , kam se poděly včely, ale to už bude pozdě...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Andreas 2013-05-31 20:40
a toto caka kazdeho vedca, ktory znova znova a znova potvrdi ze tieto plodiny vyvolavaju ochorenia - afera Arpad Pusztai - vynikajici vehlasny vedec - do doby az jeho vyzkum odhalil tyto zjisteni o GMO ... po 30!!! letech - okamzite dostal padaka z institutu Rowett Research Institute in Aberdeen ve Skotsku ... cs.wikipedia.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Andreas 2013-05-31 21:00
pripomenme si nektera dalsi zajimava zjisteni www.naturalnews.com/.../

a zejmena zrejme zpusob, jak tyto choroby vyvolat independentsciencenews.org/... /...

v medicine se popisuji 3 nejcastejsi zpusoby - jak ziskat onkologicke onemocneni : 1.) fyzikalni cinitel 2.) chemicky cinitel .... a 3.) VIRY !

To ze dnes je manipulace s DNA hracka bez konspiracniho nadechu dokazuje i bezna biochemicka cviceni na fakultach prirodovedeckyc h nebo mediciny ... DNA studenti izoluji z bunek, vycisti od primesi, dokazou sestrihat na jednotlive useky, dokazou reduplikovat dany libovolny usek ... a take se daji ruzne useky DNA i znovu spojovat ... nicmene dnes neni problem vytvorit jakykoliv vir s jakymikoliv ucinky a symptomatolgii ... v massmediich se pak pisou palcove titulky o Zbranich Hromadniho Niceni ... posleze denni MASS-MEDIA-MASS AGE prostredky varuji ... chysta se "prej" dalsi velka virova nakaza ;) tak muzem byt zvedav ... apropos nezapomente na experimenty v ramci "vyzkumu" kdy lidi zamerne infikuji bakterialni nakazou nebo viry - to neni spatny vtip ani konspirace ... en.wikipedia.org/.../...

Osobne pochybuji o "naturalni povaze" nekterych viru / bakterii a to prave pro uvedena fakta vyse ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Adolf Balík 2013-05-31 23:48
Článek o tom je i tady na AC24:
ac24.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # kpt.fischkopf 2013-05-31 23:33
MONSANTO jede jen podle scénáře nalajnovaný fašistickou elitou. Pryč s jejich bankami a jejich tisknutými obrázky. Odstřihnout je od zdrojů a vychcípá to samo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Ing. M. Dědek 2013-05-31 23:58
Je nejvyšší čas zahájit globální revoluci myšlení. Podrobnosti jsou uvedeny na:[...]/2013_0 5_01_archive.ht ml
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # sycho 2013-06-01 13:00
Heh, no, precetl jsem to. No, nejdrive trochu zvesela. Sluvka vsevyvoj a realskutecnost jsou priserna :). Ale to je jen osobni nazor, me se tahle spojovana ceska sluvka proste nelibi, ale to je v zasade muj problem...

Prvni neprijemnou zalezitosti ve Vasem clanku je to, ze pisete pomerne ztezka. Dost obtizne se tim clovek prokousava a obcas ma mirne problemy (neco jsem musel cist i vicekrat, abych to pochopil, a to zas takovy trouba nejsem:). Ale budiz, pres tuto zalezitost se clovek jeste prenese a cte s jistym vypetim sil stale dal.

Dalsi veci je to, ze se striktne drzite toho, abyste kazdy uzity pojem vysvetlil, coz cinite v tech nejdulezitejsic h pripadech az s upenlivou umornosti. Uvadite mnoho prikladu, kde by stacilo jen par pro pochopeni. Text se tim neumerne natahuje za cenu minimalniho informacniho prinosu. Myslim, ze kdyz se zamyslite, tak budete schopen minimalne polovinu prikladu vyskrtat. No, ale v zasade jsem se u tohoto odstavecku chtel dostat k tomu, ze vysvetlujete kazdy pojem, ale jaksi Vam uniklo vysvetleni, co jsou podle Vas I., II. a III. signalni soustava.

Dale uzivate spojeni, ze organismy maji vyvinutou skutecnost (to je nevhodne, lepe receno maji vyvinute vnimani skutecnosti, pri posunuti vyznamu muzeme rict, ze svym vnimanim tvori skutecnost, ktere je tedy spravne?)

A nyni ke zlatemu hrebu vecera:
"Podstata vševývoje reálskutečnosti spočívá v tom, že se uskutečňuje vznikáním, průběhem a zanikáním reálpůsobení mezi reálatomiemi." - toto mate napsano jako tezi, kterou predtim uvozujete popisem uzitych terminu

vsevyvoj - zmena stavu (cehokoli) zahrnujici vse od vzniku po zanik vcetne

realskutecnost - skutecnost vnimana idealnim organismem

idealni organismus - takovy, ktery je schopny vnimat objektivni realitu s libovolnou granularitou (jemnosti, rozlisenim, ...) (podle me objektivni realita neexistuje).

realpusobeni - opet pusobeni, akorat vztazene k ideal. organismu. K pusobeni dochazi mezi atomiemi. Btw existuje hezky termin "atomicka udalost", ktery je objektivnejsi a podle me i lepe vystihuje popisovane.

atomie - casove a prostorove ohraniceny fakt, idea, predstava, ... (existuje i verze s predponou real, kde funkce predpony real je analogicka vyse uvedenemu).

Vzhledem k vyse uvedenemu si myslim, ze Vase teze (at uz vytvorena nebo prevzata) rika: "Vyvoj, prubeh a zanik vseho stvoreneho i nestvoreneho v tomto vesmiru je dan vzajemnou interakci mezi elementy/prvky tohoto vesmiru", coz, myslim, neni nic objevneho.

Trosku me zamrzelo, ze clanek nazvany "UNIVERZÁLNÍ NÁVOD K TVOŘIVÉMU LOGICKÉMU MYŠLENÍ" neobsahuje naprosto nic z nadpisu.

Co se tyce Vaseho prikladu v druhe pulce textu, tak to je, s prominutim, blabol, ktery nadherne nahrava globalistum, nikdy nemuze realne fungovat (duvody uz sem rozepisovat nebudu).

Ja mam mizive znalosti ekonomie a i ja poznam, ze to je nesmysl. V tomto duchu Vam doporucim, abyste se podobnymi napady nezabyval a radeji se soustredil na duchovno jako takove a rozvoj sve vlastni osobnosti (v cemz u Vas snahu vidim) a pripadne rozvoj Vaseho blizkeho okoli radou, pomoci apod.

S pranim hezkeho dne,
sycho :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # sycho 2013-06-01 13:04
Kdyz tak na to koukam, tak pojem atomie jsem taky nevystihl nejlepe :). Vzhledem k tomu, ze to muze byt jak udalost, tak fakt, tak mozna zustanme u slova atomie (i kdyz se mi teda nelibi:).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ing. M. Dědek 2013-06-01 13:57
Děkuji za kvalifikované podrobné posouzení mé práce. Rozhodl jsem se popis teorie přepracovat. Souhlasím s většinou Vašich připomínek. Moc Vás prosím o pomoc při této práci. Byl bych moc rád kdyby jste se stal spoluautorem teorie.
inzenyrmiloslav@seznam.cz
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Ing. M. Dědek 2013-06-01 20:30
Odkaz není červeně. Opakuji. Je nejvyšší čas začít organizovat globální revoluci myšlení. Podronosti o tomto vytýčeném úkolu jsou na: na:
na:http://milos lav7.blogspot.c z/2013_05_01_ar chive.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pavel Bureš 2013-06-01 10:31
Pravda časem vždy vystoupí ze stínu korporátů, bank aj. i přes jejich marnou snahu zamaskovat realitu, neschopnost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # FreePub.cz 2013-06-01 14:32
Monsanto nezákonně zabavilo a zničilo včelí královny, které jsou odolné herbicidu Roundup:
freepub.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # jarda rosa 2013-06-01 15:55
usa ..možné je vše..[...]i..ch udák pán....a takovýdle lidi jsou prospěšný pro lidstvo...

když to udělá vláda jeto ok....
když ukradne občan něco vládě jde sedět...wtf?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pavel Jan 2013-06-02 11:02
Je to zločinné spolčení vlád a korporací. Není daleko doba, kdy korporace budou mít větší moc než národní vlády. Pro své dominantní postavení nad veřejností si budují opory v zákonech. Nebylo tomu tak vždycky, ale od doby co se vlády odchýlily od svého poslání sloužit národu k všeobecnému prospěchu a začaly sloužit korporacím, tomu tak je.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # dr.Click 2013-06-02 17:38
Šiřte dál ať lidé poznají to svinstvo.....

Svět podle společnosti Monsanto
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás