Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZdraví škodlivý aspartam: Neurotoxiny ve vaší čokoládě a mléce

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Zdraví škodlivý aspartam: Neurotoxiny ve vaší čokoládě a mléce

Nadešel čas, aby měla veřejnost příležitost opravdu ovlivnit, jak oni, jako spotřebitelé, mohou chránit zdraví své vlastní a svých potomků z nadcházejících generací. V tomto ohledu nám dochází čas a kdokoliv konzumuje mléko by mohl chtít vědět, co mají výrobci mléka v plánu. K 17 dalším mlékárenským výrobkům na likvidačním seznamu patří:

Acidofilní mléko, kultivované mléko, slazené kondenzované mléko, nízko-tučné sušené mléko, nízko-tučné sušené mléko posílené vitaminy A a D, odpařené mléko, suchá smetana, smetana light, light šlehačka, kyselá smetana, acidofilní kysaná smetana, jogurt, nízko-tučný jogurt a odtučněný jogurt.

Abychom shrnuli korporátní petici IDFA a NMPF (Mezinárodní asociace mlékárenských potravin a Národní federace výrobců mléka) poslali FDA petici, aby usilovali o schválení možnosti používat volitelných ingrediencí pro charakteristické dochucení používaných u mléka (např. dochucení mléka čokoládou) aby bylo sladší pomocí nějakého bezpečného a vhodného sladidla včetně bez-nutričních sladidel, jako je aspartam. (ZDE)

Federální registr tuto petici přidal na svoji webovou stránku, kde si ji lze prohlédnout a přidat k ní komentáře.

Navržená vylepšení norem identifikujících mléčné výrobky by se měla prosazovat jako zdravější stravovací praktiky, snížení obezity u dětí a propagovat jako tak řečené poctivé a férové jednání na trhu.

Daleko pravděpodobnějším scénářem bude, že použitím aspartamu k dochucení mlékárenských produktů se sníží jejich náklady, a tak jim vzrostou zisky.

Kupující dejte si pozor.

Tato petice bezpochyby používá obezitu dětí jako téma, aby udala ten nápad na používání levného, ale toxického aspartamu jako sladidla nebo ochucovadla mlékárenských produktů.

Ačkoliv je myšlenka na zdravější stravovací návyky a redukci obezity u dětí zjevně dobrý nápad, použití přidávaného aspartamu v potravinovém řetězci je kontraproduktivní a nebezpečné. Kromě toho je dieta Američanů a jejich dětí zvláště už touto látkou přeplněná.

Aspartam

Aspartam je umělé, ne-sacharidové sladidlo používané jako náhražka cukru v určitých potravinách a nápojích. V Evropské unii má kód látky E951. Aspartam je N-L-α-aspartyl-L-fenylalanin 1-methyl ester. Podle Wikipedie:

Vzorec: C14H18N2O5

Molární hmotnost: 294.3 g/mol

IUPAC ID: N-(L-α-Aspartyl)-L-phenylalanine, 1-methyl ester

Bod tání: 246 °C

Hustota: 1.35 g/cm³

Tak proč by nám to mělo dělat starosti?

Středisko věd o zdraví Texaské university v San Antonio provedlo studii, která ukázala, že na lidi, kteří konzumují aspartamem dochucené dietní nápoje to má negativní zdravotní účinek (ZDE) Tato studie naznačuj, že místo, aby to potlačovalo obezitu a s ní spojená rizika, může užívání aspartamu ve skutečnosti k tomuto stavu přispět. Při poctivém a férovém přístupu by bylo nezbytné přidávání dalšího aspartamu do naší diety naopak zabránit. Právě tohle je samo o sobě dostatečným důvodem pátrat po motivech, ovšem těch důvodů je víc.

Profesoři E. Pretorius, P. Huphries a H. Naudé ohlásili několik znepokojivých pozorování týkajících se spotřeby aspartamu v Eupropean Journal of Clinical Nutrition.

Metanol, který tvoří 10% produktů jeho rozpadu se v těle přetváří na formaldehydové deriváty, které se mohou buď vyloučit nebo z nich může vzniknout formaldehyd, diketopiperazin (karcinogen) a řada dalších vysoce toxických derivátů. Před tím už bylo hlášeno, že konzumace aspartamu by mohla vést k neurologickým poruchám a poruchám chování u citlivých jedinců. Bolesti hlavy, nespavost a záchvaty jsou také určitými neurologickými efekty, které byly zaznamenány, a ty by bylo možno připsat z měnám v místní koncentraci katecholaminů v mozku, k čemuž patří norepipnefrin, epinefrin a dopamin. Tato studie byla zaměřena na prodiskutování přímých a nepřímých účinků aspartamu na buňky mozku a poukazujeme na možnost, že značné požívání aspartamu by se mohlo účastnit patogeneze u určitých mentálních poruch (DSM-IV-T5 2000) a také při poruchách učení a emotivních dysfunkcích. (ZDE)

Snad nejdelší dlouhodobou studii o škodlivých účincích konzumace aspartamu provedl Woodrow Monte PhD, emeritní profesor vědy o potravinách a výživě na Arizona State University. Jeho 30-letý výzkum zjistil přímé vazby mezi aspartamem a těžkými chorobami, zvláště civilizačními chorobami, jako jsou srdeční onemocnění, rakovina, roztroušená skleróza a Alzheimerova choroba. Studie Dr. Monte se soustřeďovaly na paradigma metanol-formaldehydové toxicity s přesvědčivými důkazy. Ve své knize Zatímco věda spí vysvětluje Monte, jak považuje metanol za Trojského koně medicíny.

Až do doby před 200 let býval metanol jen extrémně vzácnou složkou lidské diety a zřídka je konzumován i současnými lovecko-sběračskými kulturami. S objevením konzervování v 19. století, konzervovaným a nakládaným ovocem a zeleninou, jejichž obsah metanolu vysoce přesahuje koncentrace v ovoci čerstvém, se metanol stal daleko rozšířenější. Nedávné zavedení spartamu do výživy, tedy umělého sladidla 11%, jehož hmotnosti je metanolová složka, rovněž zvýšila konzumaci metanolu. Navíc je metanol výraznou složkou cigaretového kouře, známého jako příčinný působek mnoha civilizačních chorob (DOC). Konverze formaldehydu v orgánech jiných než játra je principiálně tím prostředkem, jímž metanol způsobuje onemocnění. Známá místa alkohol-dehydrogenázy I. třídy (ADH) – jediného lidského enzymu schopného metabolizovat metanol na formaldehyd – odpovídají místům vzniku mnoha civilizačních chorob.

Dr. Monte zkompiloval seznam 745 dalších studií ukazujících, že aspartam je při konzumaci lidmi opravdu velice nebezpečná látka. (ZDE)

Četné další výzkumy konzistentně zjistily důkazy o poškozeních spojovaných s aspartamem a formaldehydem prostřednictvím metanolové složky aspartamu. Rich Murray MA rovněž zkompiloval seznam uznávaných studií. (ZDE)

Ke studiím v tomto seznamu patří i C. Trocho et al., ohlašující následující:

Formaldehyd odštěpený z dietického aspartamu se in vivo váže na složky tkání. Jasně vykazuje přetrvávání a ukládání v buňkách neboli laicky řečeno, formaldehyd může v těle zůstávat a akumulovat se v něm. Je naprosto jistě zjištěno, že formaldehyd vytvořeny z metylesteru v aspartamu žijící tkáň nabalzamuje a poškozuje DNA. (ZDE)

Téměř všechny nikoliv průmyslové výzkumy ukazují, že aspartam by lidé neměli nikdy konzumovat. Pokud by tahle úprava zákona prošla, tak by se FDA zpronevěřilo své misi a ohrozilo lidské zdraví.

Malé okénko příležitostí se otvírá angažovaným občanům, aby sami projevili jistou míru sebeobrany v otázkách diety pro sebe a své děti. 21. května 2013 je poslední den, kdy veřejnost může přidávat komentáře o této otázce, zda by se aspartam měl široce používat v dietických produktech.

Tento článek byl napsán na základě málo známé petice očekávající akci od Úřadu pro potraviny a léčiva. Oficiální název je ochucené mléko; Petice k vylepšení norem identifikace mléka a 17 dalších mléčných produktů. Ta je ve lhůtě pro vyjadřování veřejnosti až do 21. května 2013. (ZDE)

Další články k tématu:

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: globalresearch.ca

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+1 # Mac120 2013-03-06 13:12
Jako v zásadě ano, aspartam určitě není košer, ale spolu se sacharinem je nejméně škodlivým ze všech umělých sladidel (tedy u pokusných zvířátek vyvolaly velké dávky těchto látek nejméně nádorů ze všech jim podobných). Je na to spousta vědeckých studií, stačí jen trochu googlit. Není to tedy čistá látka, ale jsou tuny jiných, proti kterých bych zbrojil mnohem dříve. Už samotný rafinovaný cukr je v podstatě jed, se kterým zdravý organismus neumí moc koexistovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # 3,14ranha 2013-03-06 13:57
díky, a tu poslední větu tesat... :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Crosshair 2013-03-06 13:58
Dovolím si nesúhlasiť. Cukor je oveľa bezpečnejší než aspartam.. Zabudol si napísať že kedysi bol ministerstvom obrany USA považovaný za bojový nervový plyn. Je úplne absurdné aby sme také niečo konzumovali
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # 3,14ranha 2013-03-06 15:15
pro nedisciplinovan ou odnož diabetiků rozhodně cukr není bezpečnější než aspartam...

proč si do p*dele furt někdo myslí že ti druzí mají za povinnost myslet za něj?

diabetik trochu aspartamu, či jiného sladidla (podle jeho peněženky) přežije

a když chce nediabetik zhubnout pomocí chemických koktejlů v "light" nápojích a "sladkostech", místo aby dvakrát oběhnul zahrádku, tak ať si ten "koktejl" užije...

o zbytečnosti 99% cukrovinkové produkce nemluvě, nežerte blbosti a nemusíte se bát co vám do nich dají ! vařte ze "syrových" surovin... je to levnější, zdravější a chutnější (akorát zbyde míň času na ordinaci v růžové zahradě, nebo na pivko Na Růžku, fakt strašná škoda :-P )

když do teď takoví nepochopili že obezita je spojena se špatnou životasprávou (dávky jídla, pravidlenost jídla, pestrost stravy, klidný dostatečný spánek v tmavé, tiché a chladnější místnosti, dostatek pohybu venku na vzduchu... + tisíc dalším "normálních" věcí) a stresem, tak ať si ten chemický stres ze stravy užije ! takovým nepomůže ani svěcená voda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Adolf Balík 2013-03-06 16:57
Ale také existují lidé, které skolí aspartam spíš než cukr cukráře. Je dost důvodů si myslet, že aspartam není tím menším zlem, abychom se pro něj rozhodovali jako ve volební místnosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # 3,14ranha 2013-03-06 21:21
jsem pro aby bylo napsané na obalu že tam a tam aspartam je... počkat to už vlastně ze zákona musí být že? (teď už jen klepat po prstech šmelináře s potravinami)


budu přehánět: debil který si myslí že mu light nápoj pomůže zhubnout spíš než vyvážený sport s odpočinkem, tak ten by si pro ten aspartam došel třeba i do pekel horoucích a takovým není pomoci, aniž byste je pozavíral do cvokárny
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Eso 2013-03-14 11:48
Jasně přežije, ale s následkama.. lidi proč věříte že aspartam je vlastně celkem neškodnej?? protože už ho žereme dlouho a vcelku to nikomu neublížilo až na pár vyjímek?? sorry, ale ty seš teda ovce zmanipulovaná mediama.
a co třeba přírodní sladidla, jako třeba stevie, javorový sirup, sladový cukr, atd. ??? o tom nic nevíš co?? no není divu v televizi, v novinách ani u doktorky se o nich nedozvíš.. jen podotknu že tyhle sladidla sou mnohdy o dost sladší než cukr, aspartma a podobný sračky a navíc bez vedlejších účinků..

proboha lidi vypněte ty televize a začněte se zajímat o svět jakej doopravdy je. a nežerte ty mainstreemový zdroje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # eowyn 2013-04-04 14:05
Jeste bych doplnila med, samozrejmne pravy vceli ne ten ze supermarketu... ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # triceratops 2013-04-04 00:34
Proč tolik zloby? Diabetik má co dělat, aby přežil diabetes, tak proč by měl "přežívat" ještě i aspartam? Článek, myslím, byl psán pro lidi, kteří o tom dosud nic nevěděli - ano, jsou tací, a nemusí to být zrovna idioti. Jen se třeba zabývají jinými věcmi a s tímhle se dosud nesetkali...zvl ášť, když v obchodě visí nad umělými sladidly nápisy "Slaďte zdravě". Ještě jednu věc: to, že někdo nemá problém omezit příjem potravy nebo změnit jídelníček, není jeho předností, spíše výhodou. Ono pochopit to nestačí, závislost na rafinovaných potravinách je pěkný prevít, možná horší než závislost na alkoholu nebo třeba automatech...sa ma nemám nadváhu, ale nikdy bych nikoho takhle šmahem neodsoudila. Nemají to vůbec snadné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dorrogeray 2013-03-06 14:41
img717.imageshack.us/.../...

Obvykle to funguje tak, že nejprve něco nějakou dobu dělají ilegálně, a pak se to snaží zlegalizovat. Tak to funguje i na Wallstreetu..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jana hodošová 2013-03-06 16:42
Dobrý deň,som ochotná všetkému uveriť a aj všetko pochopiť ale toto? prečo sa toto vlastne robí?! ved ked budeme chorí,nebudeme môcť pracovať,ked nebudeme pracovať nebudeme si môcť kúpiť čo potrebujeme.... ved len si zoberme takú "banálnu" rozprávku cisárov pekár a pekárov cisár... no naozaj nerozumiem tomu... môže mi to niekto vysvetliť????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # kluzo 2013-03-06 19:51
Cituji jana hodošová:
Dobrý deň,som ochotná všetkému uveriť a aj všetko pochopiť ale toto? prečo sa toto vlastne robí?! ved ked budeme chorí,nebudeme môcť pracovať,ked nebudeme pracovať nebudeme si môcť kúpiť čo potrebujeme.... ved len si zoberme takú "banálnu" rozprávku cisárov pekár a pekárov cisár... no naozaj nerozumiem tomu... môže mi to niekto vysvetliť????


Když budeme nemocní, budeme potřebovat léky, když budeme potřebovat léky, někdo si namastí kapsu, když si někdo namastí kapsu, může rozdávat úplatky (pardon, sponzorovat). Farmaceutickým firmám, potažmo vládám jde opravdu o zdraví lidí až v poslední řadě.
Někdo tady psal, že za nás nikdo myslet nebude. Svatá pravda. Pokud se někdo bude spoléhat na to, že v potravinách koupí jen zdraví neškodné jídlo (vždyť by to jinak zakázali), brzy narazí. V oficiálních statistikách bude figurovat jako jeden ze statisíců trpících "civilizační chorobou".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # 3,14ranha 2013-03-06 21:32
možná jsem se nevyjádřil moc jasně, čím umělejší potravina, čím delší trvanlivost, tím větší riziko že je to "mrtvá" hmota.... NEZÁVISLE na vládě a farmaceutickým firmám

nebudu hájit farmaceutické firmy - je to jen (s)prostý bysnys, ale je podle mě hloupost myslet si že DRAHÉ LÉKY si bude kupovat člověk upoutaný na lůžko! někdo na tu jeho péči stejně musel vydělat....

a pokud by byli nemocní všichni tak těpic

ve skutečnosti klíčem k bohatství farm. firem je dělat z lidí "hypochondry" - fyzicky jim nic není ale budou brát doplněk na tamto a na ono...

trh s doplňky už ve skutečnosti (myslím) je větší než ten s léčivy

a největší komerce mezi "léčivy" (jako by těhotenství byla nemoc) je HAK, proti té moc lidí bojovat nevidím přestože hormonálka může vyvolat životu nebezpečné komplikace u cca 15-20% žen

tak asi tak, jste to co jíte... a žádná vláda světa vám do toho zatím doopravdy kecat nemůže (zdravá strava je levnější než ta umělá)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Sysel 2013-03-07 18:53
Dovolím si trochu oponovat.
Musíme se podívat, kdo ty farma-firmy vlastní(je to ta samá entita, jako vlastníci bank,médií a zbrojovek).
A jejich svatá kniha Talmud říká, že je třeba nesoukmenovcům škodit, lhát, krást, zabíjet. Nic z toho není hřích pro tamty.
Protože všichni neonemocní na aspartam ani na různé éčka, bude vždy dost těch, co budou na nemocné makat. Ostatně, soukromé nemocnice jsou v usa běžné..... proč si tedy nevyrobit nemocné.
A něco podobného je v usa i se soukromými věznicemi. Ředitelé mají zájem na tom, aby měli v zemi kriminalitu, protože pak mají "klienty" na cele. A taky statistika v usa potvrzuje, že 90% lidí v soukromých věznicích jsou prvotrestanci .
Čili jde vždycky o kšeft a vydělat na gojimech.

Za druhé, cukrovkař může normálně pracovat. I alergik.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # pospichal 2013-03-13 12:44
velice pravdive! Obrezanci vyrobili jed aspartam na zabijeni krestanu,ale nejdrive je okradou pri leceni rakoviny kterou aspartam zpusobi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # sycho 2013-03-07 10:34
Spousta lidi intuitivne spojuje nemoc == nemuzu_pracovat . To ale neni pravda. Samozrejme pokud Vas skoli angina, tak si tyden, dva polezite a do prace nejdete, ale co treba takove astma, jine dychazi potize, problemy se zaludkem, bolesti hlavy, tlak, ...

Je spousta onemocneni, ktera Vas nevyradi z pracovniho procesu, ale "pouze" Vam ztizi zivot. A to jsou prave ty plizive nemoci, na ktere je cileno ku...nim potravin. A pak uz je to jak psal kluzo - potrebujeme leky, platime je, podporujeme farmaceuticky prumysl, roztacime to "kolo stesti".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # 3,14ranha 2013-03-07 12:31
jenomže to jste vyjmenoval nemoci které provází lidstvo od pravěku a většina z nich nepotřebuje léky, ale upravit životasprávu (je velká skupina která to je má samozřejmě vrozené, ale i u nich se životasprávou spraví víc než léky)

tlak - většinou spojen s nadváhou, astma - většinou spojeno s cigaretami, případně s životním prostředím doma, či za oknem, žaludek - většinou problém se stresem a špatnými stravovacími návyky (neplést se špatnými potravinami)

špatné potraviny samozřejmě tyto nemoci nejspíš zhorší...

ale dobré potraviny tyto nemoci nevyléčí ani jim nezabrání

PS: jsem všemi deseti pro zdravé potraviny, ale právě proto mě už začíná s*át jak se lidi furt vymlouvají na zlé korporace, místo aby si něco uvařili sami -levněji a zdravěji !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # tom 33 2013-12-25 00:00
tak ja vam to vysvetlim,..je to skratka ako v tej rozpravke,kde na poskodenu haluz nalietava viac a viac supov,ktory su stale hladny,i ked zozrali uz mnoho mrsin z otravenej vody su stale hladny a smadny,hladny preto lebo bachory su prazdne susi ichz tej otravy ktoru pozrali zivocichy z otravenej vody a smadny z toho ze maju take prazdne bachory z ktorych vyvratili aj tu otravenu vodu,...na ten nestastny konar nalietava cim dalej viac a viac otravenych supov,pod ktorym cakaju smadne a hladne levy,..ci sa uz ten zhnity konar konecne zlomi,ked sa zlomi tak to neni ziadna vyhra lebo masa bude dost ale levi zivot kratky a tazky,...nezije me tak trozku tiez na spici potravinoveho retazca?
..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Darkwatcher 2013-03-06 19:06
jana hodošova.Na youtube se objevuje hodně dokumentů s CZ titulky....dopo ručuju channely jako zdraváplaneta nebo reformy.cz..... po shlédnutí spousty dokumentů mi pomohli spoustu věcí si uvědomit....a každným den ta skládačka z otročení dává větší a větší smysl.Ale úplně nejvíc dokument je David Icke-Lev už nedřímá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # 3,14ranha 2013-03-06 21:38
pozor nenechte se tím unést,je pravda že dnes (vlastně přemýšlím kdy tomu tak nebylo, liší se jen metody) jde o formu zotročení, ale je nutné si uvědomit že dost lidí by ve skutečné svobodě umřela strachy (jak je vyléčit a zda je to vůbec možné je asi jedna z nejhlubších otázek v této oblasti)

nenechte se odhalením pravdy vyprovokovat k hysterickým reakcím, boj je třeba začít od sebe, rodiny, přátel
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # sycho 2013-03-07 10:37
Cituji 3,14ranha:

nenechte se odhalením pravdy vyprovokovat k hysterickým reakcím, boj je třeba začít od sebe, rodiny, přátel


Ach Boze, TOHLE by se melo tesat do kamene ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # ni 2013-03-07 18:33
to 3,14ranha
ty jsi opravdu debil !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # 3,14ranha 2013-03-07 19:14
telepatická diagnóza, nebo si na mě projektujete svoje mindráky?...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # lmsopot166 2013-03-07 19:06
Cituji kluzo:
Cituji jana hodošová:
Dobrý deň,som ochotná všetkému uveriť a aj všetko pochopiť ale toto? prečo sa toto vlastne robí?! ved ked budeme chorí,nebudeme môcť pracovať,ked nebudeme pracovať nebudeme si môcť kúpiť čo potrebujeme.... ved len si zoberme takú "banálnu" rozprávku cisárov pekár a pekárov cisár... no naozaj nerozumiem tomu... môže mi to niekto vysvetliť????


Když budeme nemocní, budeme potřebovat léky, když budeme potřebovat léky, někdo si namastí kapsu, když si někdo namastí kapsu, může rozdávat úplatky (pardon, sponzorovat). Farmaceutickým firmám, potažmo vládám jde opravdu o zdraví lidí až v poslední řadě.
Někdo tady psal, že za nás nikdo myslet nebude. Svatá pravda. Pokud se někdo bude spoléhat na to, že v potravinách koupí jen zdraví neškodné jídlo (vždyť by to jinak zakázali), brzy narazí. V oficiálních statistikách bude figurovat jako jeden ze statisíců trpících "civilizační chorobou".

No konečně jeden, který kope za rozum a ne za zisky nenasytných hjzlů, kterým je lidské zdraví u pr.... !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # lmsopot166 2013-03-07 19:12
Koukám že zlikvidováním možnosti přidat příspěvky z Facebooku se odstranil problém s revoltou národa vůči zločincům a teď si tady chemický průmysl začíná dělat reklamu na své jedovaté přísady do potravin! Když rozdělím dokumenty o aspartamu na podporovače a na odpůrce, tak zjistím, že ho podporují výrobci aspartámu a prodejci potravin, kteří vidí vyšší zisk a ti druzí jsou odpůrci složení především z vědců, doktorů, chemiků a poškozených, kteří lidi před tím varují!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Fořtová B. 2013-03-08 21:04
Je opravdu vidět , jak s námi stát a různé organizace , které nejsou ani tajné vyjebávají . Vše je skryto pod docela tlustou kůrou nedůležitých informací , které se do nás hustí každý den . Na novinky , idnes atd ... pak lidé nemají tendenci pátrat po důležitějších informacích . V posledních letech se čím dál více lidí začíná zajímat o složení potravin na trhu potravinářských obchodů a zkoumají různá tzv. Éčka zdraví škodlivá , ale jelikož tyto informace nemají volně k doslechu (zprávy , veřejné portály o zprávách o tom neinformují tak často !) tak se nechají unášet falešnou vlnou bezpečnosti a zdraví . Jsou v podstatě líní hledat dál a jelikož je nic nežene a nic neohrožuje (v uvozovkách) tak toho po chvíli nechají a pak .. BUM !! dozvědí se o této prestižní stránce jako je AC24 , dočtou se po několika letech konzumace mléka, či jiní potraviny ,o těchto příšernných věcech a začnou být paranoidní a začnou se strachovat , že mají rakovinu atd .. Bylo by dobré , kdyby si toto uvědomilo více lidí . Pak by byla možná tzv. preventivní opatření zhlediska těchto organizací jako je FDA . kontrolou znepokojených a vzbouřených občanů .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jkd 2013-05-15 08:19
Asi mě ukamenujete, ale přečtěte si zajímavý článek zde:
vtm.e15.cz/.../
Není dobré slepě věřit všemu - ať z jedné nebo z druhé strany, ale zkusit o tom přemýšlet...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás