Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaŠokující rvačka s mačetou a nunčaky zanechal na barcelonské ulici zakrvácený chodník

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Šokující rvačka s mačetou a nunčaky zanechal na barcelonské ulici zakrvácený chodník

Šokovaní obyvatelé Barcelony natočili dramatický souboj dvou mužů. Ti proti sobě šli s nožem, mačetou a nunčaky.

Souboj jako vystřižený z akčního filmu se odehrál na rušné ulici Reina Amalia v okrese Raval v centru Barcelony kolem osmé hodiny večerní.

Záběry natočené z bytu nad ulicí ukazují, jak jeden muž v šedém tričku svírá ve své ruce stříbrný nůž, zatímco jeho nepřítel v černém se ohání mačetou. Z kabátu druhého muže čouhají i nunčaky.

Muž v černém poranil rivalovi nohu, ze které začala téct krev na chodník. Oba však ještě po nějaké době kolem sebe kroužili a mávali svými zbraněmi. Když muž s mačetou zatlačil svého soupeře ke zdi, zasáhli kolemjdoucí, aby je od sebe odtáhli. Muž v černém vložil svou mačetu zpět do pouzdra, které schovává do kabátu, a odchází.

Oba muže zanedlouho zatkla policie. Prvnímu muži ošetřili 5cm řeznou ránu. Muž v černém byl zadržen nedaleko Barcelony a je obviněn z pokusu o vraždu. Podle médií má pořezaný obličej.

Spor se nejspíše týkal drog. Okres Raval je znám tím, že se zde hojně prodávají drogy.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+14 # Che 2018-04-15 11:58
Takova pratelska diskuze je u fetaku normalni, znal jsem jednoho Cecha co pri takovem rozhovoru skoncil v mori. Ale byl vyloven.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # George 2018-04-15 13:14
Jen k těm feťákům. Každý průměrně inteligentní vojenský zpravodajec vám potvrdí, že jakýkoli stát-tedy zpravodajské služby spolu s armádou, policií a finančními experty by rozbil celou drogovou síť během týdne a bylo po kšeftu s drogama. Třeba zablokováním kont této sítě. Ovšem kdyby chtěl. Ono v každé demokracii je to obrovskej kšeft v kterým jedou vždy i vysoce postavený. Tak se honěj jen pouliční pěšáci aby se neřeklo a kšefty kvetou ve všech demokraciích, protože tenhle pološílenej režim zvládaj střízlivý lidi, čím dál tím míň.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # .lak 2018-04-15 14:39
Jestli to nebude tím že školství je o výchově a nikoli vzdělanosti jedno kterých stupňů a potom se pro samou korektnost realita od žvástů pindíků pyramidy moci liší až komicky kdyby nešlo o životy doslova. Z NWOO. org
nwoo.org/.../...
.lak napsal:
12.4.2018 (12.31)
Kdo odhadne kde jsou začátky a konce pletichaření s informacemi? To je úplná urážka vědomí a chápaní a nekalé záměry za tím vyloženě smrdí záhrobím i peklem rádoby povznesených seladonů nad jejich formanty.

Ze zvědavce
dnes 12.04. 00:44
RE: No ve spojení s tímto viz. odkaz
Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?
Tí, čo ešte na palube tancujú, vedia celkom presne, čo sa deje v podpalubí. Lenže tiež vedia, že nech to už dopadne akokoľvek, oni už nikdy na tak nádhernej lodi ako Titanik tancovať nebudú – vložili do tejto lode a tejto cesty VŠETKO, čím kedy disponovali – majetok, postavenie… Všetko vymenili za MOC a miesto na hornej palube. A presne vedia, že o toto všetko prídu, za akýchkoľvek okolností. Tak si ešte užívajú poslednú divokú noc – žiadna ďalšia už pre nich nebude.

dnes 2018-04-12 13:23:44
RE: No ve spojení s tímto viz. odkaz
Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 107.?.?.?
Pořád si někteří myslí že se budou vozit na gojímech a to jim ke štěstí stačí a tam bude nějaké propojení potrhlých a domotaných na iluze které žel devastují lidstvo drahně let i přes milénia a že pouští cíleně namyšlené v periodách do sebe pohlcené religiozitami je zřejmé a jak v současnosti probíhá v evropě zapíranou islamizací a ti zase spoléhají že si podmaní kafíry takže evropani jsou v kleštích dvou vír které racionalitu celku postrádají a slouží vyvoleným co by totalita bez příkras. No a multikulturalis mem papá mobilu nebo co je zač nynější jezuita jsou servírovaní i politiky na plátce cestovky dvou kontinentů z daních nejchudších vymírajících s čtvrtinou pod hranicí bídy protože každý ví že bohatí optimalizují a takovéto uspořádání konceptu obyvatelům bruselem je zcela likvidační a to naprosto a zcela bez jakýchkoliv pochyb protože protiargumenty na v podstatě obchod s lidmi prostě logicky nejsou. V rámci spolčení pro uchopení pojmu „bilderbek řekněme neofeudalismu si zřídili podlokajníky buržoasie konqisty inkvizice institucionální mi rasizmy s korupčními dotacemi na které tedy vyberou a poté možná dají ovšem pouze na zamýšlené manipulace s exploatacemi lidských zdrojů. Pokud někdo papouškuje klišé demokracie je mimo mísu který s realitou dění pro neofeudály ochlokracií a plutokracií s degradací civilizace kultury a právních prostředí v režii vlády pouze peněz může mít pouze dotek reality ale nikoli obraz příčin a následků již nyní zjevných destrukčních a zřetelně zamýšlených dění a nač chodit okolo horké kaše, prostě choutek vášní a prostě zvěrstev lenních pánů.

Ps. A jenom podotknu že v soukolích žravosti není žádná velká ryba která by se nedala ulovit z principu vyvolených takže ti co jedou tuto karieru s představou navěky ať se záhy rozloučí a budou rozčarovaní pokud budou vůbec velice záhy protože ti co užívají válečné pluhy je nejenom nepotřebují ale vysloveně jim lůzrzbohatlíci překáží. Navíc se na takovou situaci těší protože mají vše a rozhodně jestli něco vyloženě nechtějí tak to je konkurence a jako bonus což realizovali již historicky mnohokrát jim poté nikdo již nenadává z jednoduchého důvodu že prostě nejsou. A to je vážení i odpověď proč doráží na vzmáhající se rusko.

99999

Odpovědět
.lak napsal:
12.4.2018 (12.38)
Vytčené cíle jsou pro ně patrně drogou které beze soudnosti již patrně podlehli korupcí a arogancí mocí. A blázniví přisluhovači jsou v rolích „image koulí“ leda volů přepřahovaných v panské jízdě zdechajících po pangejtech. :-D
www.youtube.com/.../

Odpovědět
můj bonus, odkaz na příspěvek www.zvedavec.org/.../
8.4.2018 time 13:49 / 17:45
RE: Je to False flag, není protože nemyslíte majetnicky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # r.m. 2018-04-15 20:35
.laku... znáš tohle???
"No komu slouží euál s natiči trubky, eš, 15. 4. 2018 15:47:21
ac24.cz/.../..."
-
a jinak - dneska v sedm ráno:
U Aleppa hřměly exploze, spekuluje se o náletu či výbuchu munice
Silné exploze zahřměly jižně od syrského města Aleppo, kde se údajně nachází největší íránská vojenská základna. Turecká média s odvoláním na očité svědky spekulují o případném izraelském náletu, který si prý vyžádal dvě desítky mrtvých. Izrael tyto zprávy dosud nijak nekomentoval, uvedla agentura Interfax a dodala, že podle jiné verze mohlo jít o výbuch v muničním skladu.
Napsal Seznam, jen tohle nic víc
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # .lak 2018-04-16 00:01
No nevím, neznám vše a je mi dost s pozice superkategorie jedno s akceptací přízně do budoucna. Jedno vím že jako starší spojař bez spojení není velení a podřízená rota velení rakeťáků může dostat rozkaz a můžou se jít klouzat. Jestli to stihnou. Nebil bych je. Ale respektive jim jde o co, a teď váhám i tak darmožrouti neví čím se živit. Tak jako co. Jako zamilovaný do gaie bych je odbouchl, planeta to přežije bez [...]ů. Putin je světec a fakt je ten že rozkazy jsem poslechl a svévole nebyla a taky nelituji i když by žvástalové nebyli každopádně. respekt děti .... všichni nejsou řadoví a to si uvědomte blonďáci, nadgojímovcí, nadkafírovcí, nad bezvěrci nebo jak to definovat u religiózníčků kříže vychovaných nebo zneužitých trotlů namyšlených hovadinami které stejně nepojmou šmejdi primitivní. Kromě bezpočtu titutovaných fachidiotů, kdy to sice těm kterých bylo třeba víc jak stromů v lese v národním povstání coby partizánů s dálkovými tituly sebrali ač to nikdy profesně nedělali ale to nikomu prostě žíly netrhá. Na tom slovenským národním povstání byl jenom jediný doktor Husák kterého nemohli najít špičky i když kretén hromádkovec a jeho bratr v triku dálkový ing. jako jeho nejlepší kamarád profesor na základní škole který si to pletl pravidelně s pedagogem podle toho jak mu mizeli prsty po fackách rodičů tu řval že nikdy takový tam nebyl a proto jsme měli od války život bez stresů do 89. a slovákům děkuji ze společného státu za blahobyt kdy teď je sorry agent bureš ufo.
PS. směji se, ale jestli to startuje intelekty informacemi nedotčených tak Vám gratuluji i sobě skromně.

Nemohu to po sobě číst / žádná celá nula nic tři °°
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Ignác 2018-04-15 14:42
Ano. Tohle naprosto potvrzuje myšlenkové pochody staronových feudálů, kdy "poddaní" jsou JEN spotřebitelé a jejich zdraví je jim ukradené. A kdo se postaví na zadní, tak dle intenzity odporu se přistoupí k intenzitě a druhu likvidace. Funguje to takto již od starověku. Jen nabídky "opiátů" se "aktualizují". A opona, za kterou se tyto špinavosti dějí se s časem periodicky více či méně odhaluje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # LubinenKremlBot 2018-04-15 16:18
Cituji George:
Jen k těm feťákům. Každý průměrně inteligentní vojenský zpravodajec vám potvrdí, že jakýkoli stát-tedy zpravodajské služby spolu s armádou, policií a finančními experty by rozbil celou drogovou síť během týdne a bylo po kšeftu s drogama. Třeba zablokováním kont této sítě. Ovšem kdyby chtěl. Ono v každé demokracii je to obrovskej kšeft v kterým jedou vždy i vysoce postavený. Tak se honěj jen pouliční pěšáci aby se neřeklo a kšefty kvetou ve všech demokraciích, protože tenhle pološílenej režim zvládaj střízlivý lidi, čím dál tím míň.

Ukażmy někoho takovyhy , ktery by chtěl dělat rukama
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2018-04-15 13:53
a já znám čecha, kterej na objednávku vařil 100g perníku a cikáni mu vykopli dveře a všechno ukradli, a to bylo před málem 20 lety,,nebo 25, už nevím
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # .lak 2018-04-15 14:50
A řídící důstojník nebo komisař pro obé byl ten samý?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # r.m. 2018-04-15 15:57
řídícímu důstojníkovi to šlohli taky, byl moc bledej
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Buzz Aldrin 2018-04-15 15:11 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # .lak 2018-04-15 15:37
Kdybys sis utáhl na oběžný dráze museli by kabinku vyvětrat ale to by byla z trailsu země podělaná na celé věky nebo do doby než se ze slunce stane rudý obr.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # r.m. 2018-04-15 16:03
Chytrým dávno došlo, že Vovka je daleko kulturnější než ti, co ho nahoru poslali a tzv. obyčejní Rusové.
V pravicové! revue Babylon na to téma byl už před pěti lety rozhovor s ruským emigrantem, důležitou figurou kulturního uvolnění po roce 1985.
Ale to náš neoliberální tlampač s kupírovanou oháňkou Aldrin nechápe.
A mimochodem, Trump zažívá v Americe od svých volčů totéž, jen naopak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # LubinenKremlBot 2018-04-15 16:13
Cituji Buzz Aldrin:

Ďebile psát tě naučili jen se probudiť nebo maš v analu ,dyž piśešeš Dżanduv vohon?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Vladimír57 2018-04-15 17:52
On je Džanda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # dastin 2018-04-15 22:05
I to je mozne, BUZZ........

Tady ho mate :)
jandovo prase......
boyfriendtv.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás