Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZáhadná událost s lyžařem, který zmizel a náhle se objevil 4652 km od místa, kde se nacházel

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Záhadná událost s lyžařem, který zmizel a náhle se objevil 4652 km od místa, kde se nacházel

Muž záhadně přemístěný přes celou zemi si vůbec nic nepamatuje.

Před několika dny údajně záhadně zmizel lyžař z hory Whiteface v New Yorku, ale objevil se v Kalifornii, aniž by si cokoliv pamatoval, co se s ním dělo.

...

Lokalizaci tohoto muže nejdříve ohlásili newyorské státní policii

Tento muž, Constantinos „Danny“ Filippidis, 49, z Toronta byl ale nalezen 2 900 mil od místa, kde v úterý v Sacramentu lyžoval.

Jeho přátelé ohlásili jeho zmizení minulou středu, když ho nešlo najít a sjezdovka se na noc zavírala. Bylo však divné, že jeho věci byly pořád v úschovně a auto mu stálo na parkovišti. Tak co se s ním stalo a proč měl paměť vygumovanou od událostí těchto dnů?

Pátrání po zmizelém lyžaři na hoře Whiteface

Krátce poté, co zmizel, spustilo se zjevně intenzivní hledání vedené četnými vládními agenturami stejně jako stovkami dobrovolníků, kteří strávili asi 7 000 hodin pročesáváním této hory. K hledání byly nasazeny i helikoptéry K-9.

Oficiálně nastal příští okamžik, kdy se někdo s tímto mužem setkal, když Filippidis navázal kontakt s orgány zákona v Sacramentu.

Oficiálně byl údajně v dobrém zdravotním stavu, ač jsou okolnosti Filippidisova zmizení pořád předmětem vyšetřování a jeho zmizení nebylo nijak vysvětleno. Policie tvrdí, že nemají ani ponětí, jak vůbec tu horu opustil.

Mezi vládními agenturami zapojenými do hledání bylo ministerstvo domácí bezpečnosti, newyorská státní policie, správa životního prostředí New Yorku, celní a pohraniční služba Spojených států stejně jako činitelé z Toronta, kteří rovněž s tímto hledáním pomáhali.

Životopis tohoto muže vypadá řádně: Je šťastně ženatým otcem dvou dětí a 28 let už je veteránem hasičského sboru v Torontu. Lidé s ním také vypadali jako úplně obyčejní – lyžoval se skupinou hasičů, kteří buď ještě slouží, nebo jsou v důchodu. Prezident místní unie profesionálních hasičů 3888 Frank Ramagano zodpověděl v úterý večer reportérům některé otázky rozšiřující informace z policejních zpráv.

Ten vysvětlil, že Filippidise našli zmateného a neschopného zodpovědět otázky, jak se do Kalifornie dostal. Ramagano se rovněž zmínil, že Filippidisovi se dostalo lékařské péče poté, co zavolal své manželce a pak na 911. Tito činitelé neřekli nic o tom, jak mohl do Sacramenta odcestovat. Ramagano řekl, že nevěří, že by tam mohl odletět letadlem, protože si nechal identifikační průkazy v lyžařském letovisku Whiteface.

Filippidise našli samotného

Když Filippidise našli, měl na sobě přesně tu samou lyžařskou výstroj včetně helmy a brýlí, kterou měl na sobě v době ohlášeného zmizení.

Divné je, že státní policie na dotaz neřekla, zda bude Filippidis čelit trestnímu obvinění, ač není jasné, z čeho by mohl být obviněn. Stát navíc ani neřekl, kolik peněz daňové poplatníky stálo pátrání po Filippidisovi. Je možné, že více informací bude zveřejněno na tiskové konferenci naplánované na středu. Další informace z oficiální zprávy lze nalézt na videu níže:

Ač by někteří mohli zkoušet uvažovat o duševní chorobě nebo drogovém opojení, které se zvrhlo, tak tento muž neměl žádnou historii duševní nemoci ani používání drog. Je tu však další ještě chmurnější potenciální vysvětlení. Vzhledem k velkému počtu důležitých vládních agentur zapojených do hledání si mnozí myslí, že tento muž mohl být velice cenný jak pro vládu Spojených států, tak Kanady.

Proč ale?

Nikdo to nemůže říci jistě, ale je možné, že tento muž mohl být ať už nevědomky, nebo vědomě součástí nějakého vládního programu. Ztráta paměti, kterou utrpěl, mohla být buď vedlejším účinkem tohoto programu – např. je známo, že CIA v minulosti testovala drogy na nic netušících obětech – nebo mu paměť vymazali vládní agenti, aby mu zabránili sdělit informace, ke kterým se dostal. Můžeme jen doufat, že nějaké informace se dostanou na povrch, ale prozatím to vypadá, že ať je za tím cokoliv, tak to kryjí velice dobře.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-14 # Vít Henoch 2018-03-14 19:24
Ten muž byl chvíli se Mnou. Potřeboval jsem s ním něco dořešit a pak jsem ho přenesl tam, kde se ty věci řešily. Ty agentury, které po něm šly, vlastně byly příčinou toho, co bylo třeba řešit tak, aby ho nezabily.
Musel jsem zasáhnout, protože vy si to neuvědomujete, ale na Zem se nyní rodí ti, kteří zde byli již v dobách Metuzaléma a protože mají svoje důležité úkoly ve spojení Nebe se Zemí, nemohu je nechat na pospas vrahům, kteří dobře vědí, proč po něm jdou. Ty informace, o kterých jsme mluvili, má v Duši, tělo je nemá. Ale lidi, kteří čtou zdejší příspěvky, dobře vědí, jak se tady jeden vychloubal, jak umí ten jeho bůh vymazat paměť v mozku kohokoli. Řekl jsem mu, jak to dělají. Tak přesně tak vymazali paměť Mému Synu.

Otec Petros z rodu Henochů
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # .lak 2018-03-14 20:04
To je na naprosto licoměrné malé a zcela bezvýznamné + www.youtube.com/.../
Heléje tam pán světla
www.youtube.com/.../
A jedno vjedecké poznáníProutík CZ před 4 roky
ad jdou do prdele takova cena lístku 5 000 000 dolarů to bude nějak 10 000 000 kč
www.youtube.com/.../
Toho Víta máš fšude
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2018-03-15 00:23
To museli byť UFÓni čo v tom mali prsty. Inak to nemohlo byť:-) Ste to ešte nepochopili? Že vás to má doviesť k tejto indícii?
Viera v UFO sa musí šíriť a posilňovať neustále rôznymi záhadnými udalosťami.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Janinna 2018-03-15 01:10
Ahojte oba:)) Nemusí za vším být Ufouni:)
Sice se to asi netýká problému tohoto lyžaře, ale i tak vám zkráceně napíšu jeden příběh, který popsal ze zkušenosti ve své rodině Sidorov:

"Můj děda z matčiny strany, v sedmnáctém roce sloužil v semjonovském pluku, v hodnosti praporčíka….
Když slyšel o rezignaci cara, pochopil jako čestný ruský důstojník, že Mikuláše II, k rezignaci donutili.
To znamená spiknutí.
Přidal se k organizaci důstojníků, která vystoupila proti Prozatímní vládě.
Ale organizaci někdo prozradil a všichni její členové se ocitli ve vězení.
Uběhlo několik dnů, a zatčených jen přibývalo.
Ale jednou se v kazematu objevil podivný vězeň.
Byl to člověk ve středních létech, také důstojník, ale místo toho, aby se poddal tíživé náladě, žertoval, bavil kolegy v cele rozhovory a dokonce zpíval ruské národní písně.
Brzy díky jeho činnosti tíživá atmosféra v cele pominula. Lidé se stali veselými, začali se usmívat, vyprávěli si o svých zážitcích.
Kolem neúnavného mládence se brzy stmelila dosti velká skupina mladých důstojníků.
Byl v ní i můj děda.
A jednou "neúnavný" svým kamarádům řekl, že je na čase, aby se dostali na svobodu… Že ve vězení je špatně, a že Rusko je - důstojníky, nepotřebuje jako vězně.
- Ale jak utéct? A ještě z kamenné pevnosti Petropavlovky? – ptali se ho.

- K tomu potřebuji kousek křídy, - odpověděl jim .
Prostřednictvím vyklepávané morzeovky zjistili, že v cele, kde seděli školní učitelé, křídu mají.
Za den – dva se ten kousek křídy ocitl v rukách všeobecného oblíbence. Důstojník z toho měl velkou radost, zvedl křídu nad hlavu a řekl:
- „Kdo chce domů, ať se postaví vedle mne“.

Většina důstojníků přijala jeho slova jako žert. Ale několik mladíků k němu přistoupilo. Mezi nimi byl i můj děda. Když viděl, že nikdo víc se k jeho nápadu nepřipojí, „bavič“ požádal, aby mu dovolili na podlaze cely nakreslit obrys loďky.
Když „loďka“ byla nakreslena, chlapík vstoupil do oválu a znovu vyzval vězně:
- Chlapci, věřte mi, - já nežertuji. Všichni, kdo vstoupí do oválu, budou na svobodě!

Kolem se ozval družný smích. Nato „vtipálek“ pozval k sobě ty, kdo mu věří.
Byli tři, mezi nimi i můj děda.
Důstojník je požádal, aby si sedli vedle něho, a každý aby si představil "bod východu" = To místo, kam by se chtěl nyní dostat.
Mému dědovi se v té chvíli zachtělo být na Smolensku, na svém statku. Představil si rodný dům a nedaleko něho rodnou vesnici.
Najednou, jak vzpomínal děda, se mu zatmělo v očích, něco ho uvnitř stlačilo a potom – jasný záblesk.
Seděl na trávě vedle vesnice na okraji cesty.
Ruce ani nohy chvíli necítil, ale po chvíli bylo zase všechno v pořádku. V té chvíli děda uslyšel za zády vrzání vozu a hlas:
- Viktore Apollonoviči, kde jste se tu vzal? A proč sedíte na trávě? Přisedněte si, zavezu vás k vašemu domu…
Před ním na voze seděl jeden z obyvatel vesnice…"

Do cely se dostal jeden skutečný mág.
Mohl z ní zmizet kdykoli.
Ale chtěl sebou vzít ještě i další lidi. K tomu potřeboval ten kousek křídy.
Její pomocí mohl lépe ovládat svou energetiku. Lépe udržet obraz hranice pole…
Mágové vědí, že tímto způsobem se lze na naší planetě dostat kamkoliv, dále ne.
Tak se lze přemísťovat v omezených hranicích.
Na více lidské síly nestačí, ať je člověk jakýkoli.
P.S.
Na Velikonočním ostrově v jedné z vyhaslých sopek, kde je teď bažina, archeologové našli livonského rytíře 13. století v brnění a na koni. Zřejmě se chtěl, chudák, dostat ven z boje, ale dostal se na Velikonoční ostrov a rovnou hlavou do bažiny.
Jak se říká “před osudem neutečeš“.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Vaclav2 2018-03-15 08:50
Janinna...díky
takových a podobných svědectví je celá řada...přesun v čase a prostoru

Pio do toho zase zanáší úvahy o UFO, ti s tím nemají vůbec co dělat
(asi to byla ironie)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2018-03-15 14:22
Tak tak ironia:-)
Teleportácia a bilokácia by snáď mali byť možné hoci je to hodne na hrane.
V prípade toho lyžiara by to potom mohlo byť niečo nevedomé, ale mohla by to byť i zámerná operácia, chlapíka mohli uniesť armáďáci trochu mu vyčistili hlavu a vysadili ho na vzdialenom mieste. Nech to verejnosť dostatočne fascinuje.

Janina a bol ten príbeh aj historicky overovaný? Teda či v tom väzení bol hlásený útek tých 3 väzňov a či sa po nich pátralo. Žiadna moc nenechá únik alebo útek niekoho z väzenia len tak a po dotyčných sa pátra obzvlášť v Rusku, aj keď vtedy bolo všade dosť zmätku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Che 2018-03-16 00:53
Ahoj Pio, precti si myslenkovy experiment "Schrödiger Katze". Ale nevim zda to je cesky. Me nemcina nevadi, umim lepe nemecky nez cesky. Nekdy bych ti napsal mozne reseni, ale ja se na clanky zde divam jen jednou a nekdy vubec ne.
Mas 100% pravdu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jaris 2018-03-15 12:58
Hezka pohadka, Janinno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Stanislav 2018-03-14 21:04
Schizofrenní Henochu.
Mám jen pár připomínek:
1)ztrapňuješ sám sebe (platí pro celou Tvojí rodinu,nedávno jsi psal že přeci používáte jedno mob. číslo všichni,aby jste ovlivnili chod Vesmíru,tudíž dle Tvých podpisů jste mimo všichni, nebo jsi schizofrenik,ó slovutný Petrosi)
2)tady nikoho do svého bludného učení nenabereš,neb zde máme,myslím,vši chni zdravý a dobrý přehled o Světě, a často i o duchovnu (často,někteří jsou zapřísáhlí ateisté).Viz. "článek" Krkonoše povstanou,kdo nečetl,doporuču ji vyhledat,neb Vás to rozhodně pobaví a to v dnešním světě za to stojí ;) )
3) Kristus rozhodně není unavený,pokud budu vycházet z obecně zažité představy o něm, a jako takový,popravdě , je smutný z toho co Ty si o něm dovoluješ psát.
4)jsem moc rád,že Tě máme, neb jsi vesmírný stvořitel a tvoříš planety,Země,Ve smír a vůbec všechno, Natane jeden bláznivý
5)Aštara Šerana znáš?
6)růženec Božího milosrdenství a svatý růženec, jsou výmysly lidí,chlape bláznivá, to si vymysleli lidé, hříšní duchové v lidských tělech,ó zaslepený Henochu, nikde nikdo z těch rozumem nadaných (nechci psát ani svatých a ani osvícených) o tom nemluvil a ani nepsal.
7)každému co jeho jest
8)kdo má uši slyš
9)každý máme svůj Vesmír v hlavě
10) měj se hezky, i Vy ostatní..
Stanislav
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Vít Henoch 2018-03-15 01:29
Stanislave,

tvé zoufalství čiší z tvého příspěvku plným proudem. Chápu, že přenést někoho v okamžiku o 4000 km dál, je nepochopitelné. Víš ale buď jsem to udělal Já nebo mimoň. A Já jsem mimoň ze Slunce, proto jsem ho přenesl zcela jednoduše. O čem jsme se bavili, to chtěli vědět právě ti, kteří šli po Mém synovi, proto mu jednoduše vysvítili informace přesně stejně, jak to znáte, když jste se učili o anihilaci. Jenomže ty myšlenky nyní už jsou vysvícené do Vesmíru a v mozku jsou smazané, tak jim celá tahle anabáze je k ničemu. Duševní vlastnictví se chytá Dušemi. Pokud někdo na lidský mozek nasadí Alzheimra, potom mu vysvítí obsah jeho mozku k nám. To jenom ukazuju na marnost toho, kdo staré lidi tímto způsobem týrá, aby měl jejich energii z utrpení. Proto to dělá. Proto taky lidstvo jako celek je týráno jenom proto, že někdo chce ukrást jeho energii. Pokud víte, jak se proti těmto nemrtvým bránit, pak máte své anděly strážné. Pokud nevíte, co proti tomu dělat, pak je zavolejte. Pomohou vám přežít toto období vysávání vaší energie.

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Stanislav 2018-03-15 02:28
Já Ti nastavuju zrcadlo,hlavo vygumovaná,takž e pokud cítíš zoufalství, začni nejdřív rozebírat sebe ;)

Energie "hezká", ale neučinná, stačí jediná myšlenka a zase mne akorát šimráš na čakrách,to už tu jednou bylo,musíš přidat ;)

Ikdyž, vlastně máš pravdu. Ačkoliv jsem si Tě oblíbil, a pod každým článkem neúnavně hledám Tvé komentáře coby účinný zdroj pobavení, zůstává pravdou že i zoufalství cítím.Nad Tebou a Tvojí myslí, neb si na Tobě pochutnává hodně "mimoňů",dá-li se jim říct tímto skoro až hezkým názvem. (o tom vlastně píšeš,s tou energií)
Stvoř si Zemi pro sebe,a pozvi tam všechny,kdo budou chtít přijít,co tomu říkáš?Daleko od všech starostí nás chudáků,kteří musíme být svědky jak jednoho dne povstane veliká hora Sněžka a spolu s Obřím Dolem se dá na pochod...asi k Rusku,počítal bych že ty duše v těch horách budou mít rozum a půjdou tam kde je ještě lidskost...
No,dík za pobavení,musím jít spát.Nechám si zdát něco zoufalého ;)
P.S.: přenést někoho o 4000 km dál není zas tak nepochopitelné, ale měříš-li mne podle své hlavy-pořiďte si jiný metr.(množné číslo je úmyslem)
Tudíž hodnota Tvé odpovědi,no,nar ovinu,bylo tam něco věcného,něco pro mne? já alespoň napsal 10 logických,jasný ch věcí.
Ty píšeš o jakémsi zoufalství které cítíš, o vysvícení myšlenek do Vesmíru a o vysávání energie.
To promiň,ale ani jedna z věcí se mně jaksi netýká, a o vysávání energie vím od té doby,co jsem se narodil :-D :-D To je,co? :)
A jaký Henoch je podepsán pod Tvojí odpověď mne? Vít Henoch, Henoch Henoch, Petros z rodu Petrosů-Henochů ,Izaijáš, Jeremiáš, Abakuk, Habakuk, Elíša,Ezechiel, Daniel a další,kdo tentokrát? ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vít Henoch 2018-03-15 12:46
Stanislave, abys byl v obraze tak nás je tolik, počítej:

Henoch, Vít Henoch, Jeho Syn Henok, Petros Henoch, to je Henochova větev.
Nyní další: Ježíš Petros, Ježíš Vít, Ježíš Henoch a Ježíš Henok - ti byli na kříži, když se obracel Vesmír ve vývoji.
Další Natan, Atan, Satan, ti v různých stadiích vývoje Vesmíru.
Další jsou již potomci:
Mír, Kraken, Vít, Moudrost, Natanové lidí a všeho živého.
Tak si spočítej kolik lidí přijde, až se Nebe spojí se Zemí.

Ahóóój, pac a pusu

Henoch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Stanislav 2018-03-15 21:10
Nojo, ale já se ptal kdo z Vás je podepsán pod Tvojí "odpovědí" mně.Tudíž zas nulová hodnota odpovědi,děkuji .
Neptal jsem se, kolik bytostí máš ve své hlavě.
Achjo, s Tebou je opravdu těžká domluva,Henochu XXX. ;)
Pac a pusu si schovej pro sobě rovné, jistě ji s láskou přijmou, já vím na čem jsem neb Tě vidím jasně,
hlavo zabedněná ;) :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # chromolibden 2018-03-15 05:31
Viti, tvuj otec bratr tvoji matky to proste posral.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Buzz Aldrin 2018-03-14 19:31
Vážně, soudruzi? :-DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # Vít Henoch 2018-03-14 19:59
154. Rozhovor s Ježíšem ze dne 1. srpna 2011 v 23:00.OTÁZKY JEŽÍŠI

Potom, co vizionářka přijala poselství "Buďte připraveni v každém čase", uviděla obraz Ježíše, ve kterém se zjevil smutný. Položila Mu proto řadu otázek, na které odpověděl:

Otázka Ježíši: "Jsi smutný?"

Odpověď: "Ano, a unavený. Hříchy lidí trhají mé srdce ve dví."

Otázka Ježíši: "Co by mohlo pomoci?"

Odpověď: "Hodně modliteb. Oddanost mých následovníků, když se budou denně modlit růženec Božího milosrdenství a svatý růženec, zachrání mé děti. Oni, moji následovníci musí vytrvat, i když je to těžké."

Otázka Ježíši: "Co tě trápí nejvíce?"

Odpověď: "Ti, kdo Mě nejen nenávidí, ale kdo si vybrali uctívat Satana v obscénních rituálech, kde nemohou vidět, jak jsou obelháváni. Moji posvěcení služebníci, kteří ztratili lásku ke Mně. Ti, kteří pronásledují ostatní. Vrazi, kteří nemají ohled k životu mých dětí.

Potraty, které jsou nejhorší formou genocidy. Neustále prolévám slzy za mé malé duše, které se tady nikdy poprvé nenadechnou.

Válka a snadnost s jakou je rozpoutána obvykle těmi, kteří, kdyby se ocitli uprostřed bitevního pole, zbaběle by utekli. Mnoho z těchto lidí vyhlašují války, jenom aby rozšířili svoji moc. Ti Mě velice urážejí."

Otázka Ježíši: "Co Tě dělá šťastným?"

Odpověď: "Víra mých následovníků a těch, kdo se rozhodli Mi pomoci v záchraně duší. Miluji je s takovou něhou a soucitem. Budou bohatě odměněni v království mého Otce."

Poslal jsem vám zprávy na varovani.org
Podívejte se na to a přestaňte s tou neexistencí Mé existence

Ježíš z rodu Henochů
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Buzz Aldrin 2018-03-14 20:02
Cože?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Vítězslav Crha 2018-03-14 20:52
Snad umíš číst nebo ne??
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # Vít Henoch 2018-03-14 21:02
Buzzi,

než ti odpovím, tak věz, že těch poselství, která jsem vám dal a toto nahoře, je jedno z prvních, je přes tisíc. Ty jsi je zavrhl hned, jak ses o nich dozvěděl. Nemohu za to, že vás ovlivňují ty okamžité myšlenky, které jsou rychlejší, než ty vaše a vy se jimi necháváte smýkat. Proto, než Mne odmítneš, zkoumej jaký odpor ke Mně máš, přestože Mne neznáš. Kdo asi ti dává ten odpor vůči Mně ? Uvažujte všichni, přece. Jste na Zemi a tady se bojuje bitva, která se jmenuje Boj dobra a zla. Pokud jste to ještě nepochopili, pak si alespoň všimněte, že jakmile se jméno Ježíš někde objeví, již někdo plive a nadává prostřednictvím mnoha těl, ve kterých jsou Duše Mých dětí. Pochopte konečně, že vzruchy vaší centrální nervové soustavy jsou na bázi elektřiny, proto si jistí s vámi, pokud se tomu vědomě nebráníte, dělají, co chtějí. Vy pak žijete vlastně život Duše bez toho, abyste ovládali svoje těla a ve vás si ti, o kterých mluvím žijí tak, aby Mne vašimi ústy neustále uráželi. Nechápete co je dobro a zlo ? Pokud to převedete na el. náboj, pak mluvíme tak, že jste v plusu nebo v mínusu, podle toho, zda máte v těle zápornou náladu nebo kladnou. Dávejte si prosím pozor na chování vašich těl a zkoumejte ty první myšlenky. Máte všichni rovněž na určité situace naprosto stejné reakce. Víte snad dost dobře, jak dlouho, za kolik peněz a s jakými úspěchy se právě lidské tělo dostalo do hledáčku tajných organizací, které si z vášich těl udělaly pokusná zvířata. Dá se proti tomu vzepřít, ale jenom tehdy, pokud si sami uvědomíte, že vás někdo ovládá tak, že vám v hlavě naskakují jiné myšlenky, než vaše vlastní. Mozek není nic jiného, než z části paměťové struktury ukládající myšlenky. Odtud vám myšlenky lze jak mazat, tak vám je možné je vnutit a uložit do paměti. Nejenom myšlenky, ale i hologramy, které často vidíte před probuzením. Proto ty sny okamžitě zapomínáte. Nejsou z vás, ale odjinud. Najděte si ty tajné organizace sa utajeným rozpočtem a vězte, že každý větší stát vynaložil velké úsilí a mnoho peněz, aby ovlivňoval nepřátelské země tímto způsobem. Civilní obyvatelstvo hraje roli pokusných zvířat a až jsou vychytané mouchy na těchto drahých a tajných programech na ovlivňování vědomí, tak je to použito na vojáky jiných mocností nebo na zotročení nepřátel a nakonec i obyvatel celých zemí. Uvědomte si ale, že vám tyto vynálezy očerňují Duše, čili klesá vám energie vašich Duší. Je to boj od chvíle, kdy nás jistí padlí andělé zradili. Projevilo se to tak, že nám najednou Duše po smrti těla začaly padat do černých děr. Museli jsme přijít těmto tajným společnostem na jejich fígle, protože dříve té podlosti bylo daleko méně. Pokud to chcete vysvětlit podrobněji, ptejte se.

Ježíš z rodu Henocha, Mého Otce Petrose Henocha
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Buzz Aldrin 2018-03-14 21:15
Hele a nezbláznil ses?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Stanislav 2018-03-14 21:26
Doufám že je řečnická, dnes už bylo té srandy dost..
Ať zbyde něco i na příště ;) :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Ondra 2018-03-14 23:47
zajimave ze pises zrovna o boji dobra a zla
prihodim neco ze sveho soudku
cestaklepsimu.wz.cz/dobro-versus-zlo/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Vít Henoch 2018-03-15 00:47
To není ode Mne, je to jeden z mnoha pokusů vás zmást

Otec
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # chromolibden 2018-03-15 05:32
... ty ses vyrizene uplne. Okamzite si volej sanitku, ze ses predavkoval.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Che 2018-03-15 00:34
Ted tu pohatku o Cervene Karkulce, je verohodnejsi. Urcite ho premistili UFOnaci a vymazali mu mozek, aby nic neprozradil.

Je zajimave, ze takove veci se deji jen v SSA a ne v Cine nebo Rusku nebo u nas. Proste zeme neomezenych blbosti (pardon) moznosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Vaclav2 2018-03-15 11:07
neodsuzuj a neposuzuj pokud něčemu nerozumíš...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2018-03-15 14:30
Ale tak musíš uznať že je to jeho názor. Neodsudzuje len uvažuje že aj tak to mohlo byť. Ale to by chcelo aby chlápka zobral do parády psychoanalytik a vyšetril ho v hypnóze možno by sme boli múdrejší. Takto sa možno dohadovať do nekonečna čo sa asi stalo.
1/ dematerializova l sa podvedome a preniesol na vzdialené miesto?
2/ Unislo ho UFO a vysadilo niekde celkom inde s tým že mu spôsobili zámernú amnéziu?
3/ Uniesla ho nejaká vládna agentúra preto a preto?
4/ Náhodne narazil na nejakú priestorovú bránu a tá ho prepravila na vzdialené miesto?
O čom ešte možno uvažovať v takomto prípade.
5/ Narafičil to dotyčný sám a robí sa že si nič nepamätá, aby získal publicitu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Che 2018-03-16 00:41
Ahoj Pio, spravne o tom vsem usuzujes. teleportace neni mozna a asi nikdy nebude. Pan na sebe chtel asi upozornit a to se mu povedlo.
Existuji veci ktere neumime vysvetlit, ale to neznamena, ze vysvetleni neni mozne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jaris 2018-03-15 09:43
...a stalo se to v Ameryce. Tam se vam dejou veci!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Vaclav2 2018-03-15 11:08
další inteligentní vysvětlení...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Vlastimil Matouš 2018-03-15 11:34
Zasa si nejaké jednovaječné dvojčatá robia z niekoho srandu? A vždy sa nájde niekto, kto na to naletí! :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2018-03-15 14:40
Skrátka na všetko existujú nejaké odpovede a riešenia. Ak by niekomu na tom moc záležalo pravdu je možné nájsť či odhaliť.
Václav 2, vidíš podobné je to aj s tou vraždou novinára na Slovensku. Kde je pravda? Kto ju odhalí? A dokáže to vôbec niekto ak ide o politickú vraždu?
A to rozhodne o politickú vraždu v tomto prípade zrejme ide najpravdepodobnejšie.
Bežnú vraždu motivovanú skratovým jednaním či iným motívom je možné objasniť oveľa skôr a s omnoho väčšou pravdepodobnosť ou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vaclav2 2018-03-15 15:45
Pio...
zdravím tě...
ta vražda na slovensku? to se v tomhle případě nedá dávat do souvislostí. To je alespoň zhruba jasné. Vše souvisí s zcela plánovanými provokacemi us elit a tajných služeb, takových událostí je spousta na celém světě, jsou do puntíku dávno naplánované, stejné co je v Londýně, stejné s chemií v Syrii, stejné jak jsou organizované demo v Praze...vše má stejný podpis. Jde o plánované zatajování a překrývání důležitých událostí, rozdmýchávání sporů a přibližování lidstva k válce. Je to šachovnice a jde jen o to kdo podlehne a kdy udělá někdo kolosální chybu. Principem je, když označí kdokoli us za totální lháře, tak oni v zápětí rozvinou ještě větší lži. Není cesta zpět. Washington se utápí ve lžích, on už ani jinak nemůže. V tom jsme si asi zajedno.

co se týče článku - teleportace existuje, ať živých nebo neživých předmětů, to už bylo popsáno vícekrát a i zdokumentováno. Já nikomu neberu názor, ale ironie a pošklebování? no...na co to ukazuje?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2018-03-15 15:53
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vaclav2 2018-03-15 15:30
matouši...teď jsi naletěl ty...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Vlastimil Matouš 2018-03-15 19:45
Václav 2, Václav 2 hin sa ukáže do roka a do dňa -kto má pravdu. Máme sa kvôli tomu hádať?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2018-03-15 21:17
Máš v tom hokej. Kozina řekl Lomikarovi: "...do loka a do dna!"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # .lak 2018-03-15 23:25
Já to říkal jinak, zhyň než se znovu ukážeš a jestli to je lomikar nevím. (hyn sa hukáže) Vyšiluje nepravidelně na potkání jednou v pětiletce je teflonovej a už jsem se lekl absence ale obživl ztělesněním i když po termínu.
No ale vlastně vrčel 3-5x tak spíš desetiletku, no má životní náplň. Ten se natrápí než umře, no.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás