Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaItálie sestavuje černou listinu Svobodných zednářů, jelikož infiltrují nejvyšší úrovně vlády

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Itálie sestavuje černou listinu Svobodných zednářů, jelikož infiltrují nejvyšší úrovně vlády

ŘÍM - Itálie dává Svobodné zednáře na černou listinu poté, co policejní vyšetřování odhalilo, jak politici dostávali příkazy k ovlivňování vládní politiky od této tajné společnosti.

Podle nového zákona budou politici nuceni veřejně deklarovat, zda jsou svobodnými zednáři. Nedodržení tohoto pravidla by mohlo vést k trestům vězení.

K návrhu tohoto zákona došlo poté, co policie provedla razie na čtyři největší řády Svobodných zednářů v Itálii a objevila 193 s gangy spjatých zednářů mezi tajným členstvem těchto řádů na Sicílii a v Kalábrii na jihu Itálie.

Tato zjištění byla publikována minulý měsíc proti-mafiánskou komisí italského parlamentu, která se domnívá, že gangsteři využili tajných schůzí lóží, aby vedli své podnikání v součinnosti s politiky a podnikateli. Zákony navržené touto komisí by zakázali pracovníkům magistrátů vstupovat ke svobodným zednářům a nutily by činitele ve veřejných funkcích, aby sdělovali, zda jsou jejich členy.

Předsedkyně této komise Rosy Bindi řekla, že také doufá, že zednáře přinutí, aby sestavili řádný seznam členstva. „Asi 25 procent jmen, které jsme na jejich seznamech našli, byly jen iniciály nebo kódy,“ řekla. „Není v tom žádná transparentnost a my jsme přesvědčeni, že spolky by měly vést řádnou evidenci.“

Hrozba, že se skoncuje se zednářským utajením, vyprovokovala mezi členy bouře protestů, když ti tvrdí, že tento zákon je inspirován zákazem těchto řádů zavedeným v roce 1925 fašistickým diktátorem Benito Mussolinim.

„Tyto nové návrhy jsou návratem k fašistickému zákazu a v širším smyslu jsou hrozbou demokracii jako celku,“ řekl Stefano Bisi velmistr největšího italského řádu Grande Oriente d’Italia, který má 23 000 členů.

Bývalý žurnalista pan Bisi, 60, dohlíží na tento řád z jeho ústředí v elegantní vile ze 17. století obklopené palmami osázenými zahradami u vršku Janiculum v Římě. Na čestném místě této vily je portrét Giuseppe Garibaldiho, který vybojoval sjednocení Itálie a byl šéfem tohoto řádu. „Pokud se do našeho řádu kdy vetřeli nějací mafiánci, tak se za námi táhne dobře doložená historie toho, jak jsme je vždy vykopali,“ řekl pan Bisi. „Z těch sto devadesáti tří trestních případů proti 17 000 členů a kandidátů mafie na Sicílii a v Kalábrii je jich je proti nám jen 1 procento,“ dodal.

Pan Bisi řekl, že italští zednáři mají právo držet své členství v tajnosti kvůli předsudkům proti nim, které se v Itálii táhnou už od fašismu, a také nepřátelství proti nim spojované s Římskokatolickou církví. „Ti nás v roce 1738 exkomunikovali, ale my jsme ještě nikdy nikoho neupálili,“ řekl. Přiznal, že reputace italského zednářstva utrpěla v 70. letech s objevením ultrapravicové lóže P2, která byla zapletena do korupce, spojována s podezřením z vraždy bankéře Roberta Calviho v Londýně a v evidenci členstva měla náčelníky tajných služeb a mladého Silvia Berlusconiho.

Dnes jsou však italští zednáři spíše zapojeni do charitativní práce, dodal. „Každý občan má právo veřejně uvést, nebo neuvést, podle své volby, zda chodí do kostela, do mešity nebo do lóže nebo patří třeba ke skautům,“ řekl pan Bisi. „Tak proč by měla existovat povinnost to deklarovat?“

Tom Kington

Zdroj: thetimes.co.uk

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+39 # Vít Henoch 2018-03-12 12:00
Proč je povinnost deklarovat svoje jména na občanských průkazech ? Proč a k čemu jsou, když se lidé bez nich obešli celá tisíciletí ? Ti, kdo potřebují naše průkazy jsou všichni do jednoho v zednářských lóžích, přece. Ten, kdo se chtěl dostat do vlády, dopadl přece podobně jako Jan Masaryk. Mezi sebe nikoho, absolutně nikoho, kdo neplní jejich pokyny a nevyznává jejich tajné řády nepustí. Jejich stanovy jsou to, co vylétlo na povrch jako genocida lidstva.. Kdy byl založen Římský klub ? Už je každému jasné pro koho a k čemu byly vybudovány státní a nadstátní systémy ?

Otec
+53 # Vítězslav Crha 2018-03-12 12:10
Nevěřit jim ani slovo,protože zednářská lóže není nic jiného,nežli tmářské tajné uskupení lidí s jasnou postupovou chronologií dle zásluh,dle pokrevní rodové linie a od pradávna tyto spolky škodili jak lidstvu,tak mezi sebou vedli obrovské boje o vyšší moc. Jsou to vesměs satanistické kuloáry s napojením na světové špičky satanismu,fašis mu a politickým kupčením. Tak vesele do toho Italové a na přední místa nezapomeňte umístit Vatikán,coby světového nejstaršího lídra těchto uskupení co chápou tmu jako osvícení. Vidíme to dnes a denně jen co František otevře hubu. Už se tím ani netají ti fláterníci pedofilní.
+19 # Dědouch11 2018-03-12 13:31
+++
+14 # Piovarči 2018-03-12 14:46
Jarine zasa mi je znemožnené pridať príspevok dnes už druhý krát asi to nebude náhoda
pridávam to z iného počítača tak že to zrejme nebude náhoda. fašisti idú po nás tak ako po Ficovej vláde

Práve to vypadá tak po republikovom sedení MOSTHÝDU že vláda padne.
Na Slovensku budú predčasné volby.
Davy sú šialené a keby som sa ocitol niekde uprostred a postavil by som sa na jej obhajobu zrejme by ma zlinčovali. Taká je dnes reálna sitácia na Slovensku.
Slováci sú celkom spracovaní Sorosovskou propagandou, ktorá sa dlhým omielaním mnohých lží stala nespochybtiteľn ou pravdou a s Fica sa stal zo dňa na deň mafián a vrah a posielajú ho na smetisko dejín. Takú majú dnes Sorosove peniaze a mimovládky silu.
+1 # Jarin G. 2018-03-12 23:49
Ahoj Pio! Odpověděl jsem ti v článku výše! Podívej se tam.
+10 # Jarin G. 2018-03-12 19:35
Ahoj Vláďo! Tedy ty po mně jdeš! Máš tam dole ve
"V Pentagonu prohlásili,.." zúčtování!!!
Jinak k tématu: narazil jsem na dobrý článek:
Ilumináti ovládajú Vatikán. Slobodomurári vo Vatikáne ničia cirkev
kousek cituji:
....."Bohužiaľ, aj v Cirkvi sú takí, ktorí idú za kariérou, peniazmi, korupciou. Aj v cirkvi je veľké množstvo slobodomurárov. A dokonca aj medzi kardinálmi. Sú tam. Pre peniaze by zabili svojho otca, matku. Aj v Cirkvi je človek, ktorý nemá vieru." Dodáva, že veľa slobodomurárov je medzi politikmi. No a v tejto časti video rozhovoru zaútočil otec Amorth aj na talianskeho prezidenta Giogia Napolitana a na premiéra talianskej úradníckej vlády Maria Montiho: "Vieme len, že sa dotkli (ich kroky, rozhodnutia, pozn. redakcie) chudobných, nie bohatých. Vieme to s istotou. Pošliapal po chudobných a nedotkol sa bohatých." A ďalej: "Montiho zákony... Videl som mnoho ľudí, ktorí spáchali samovraždu ako dôsledok týchto zákonov. Veľmi často sa to stáva: človek nemá byt, kde by býval a nemá príjmy... Stretol som sa s mnohými ľuďmi, ktorí mi povedali: "Pozrite, otče, jediným riešením je samovražda."".....

necenzurovane.net/.../g30.html
tak kdo má chuť a čas, ať se podívá!

a mimo téma, ale je třeba vědět:
Hanba, Merkelová: Úbohí policajti sa nechali zmlátiť opitými afgánskymi chlapcami
citace: ....Na najbližšej zastávke už čakali dvaja policajti a keď mladých azylantov chceli kontrolovať a pýtali si ich osobné dokumenty, tak sa na nich brutálne vrhli a oboch ťažko zranili až skončili v nemocnici.....M ilým“ chlapcom z Afganistanu sa nestalo zo strany justície vôbec nič. Traja osemnásťroční boli po vytriezvení prepustení a šestnásťročný bol odovzdaný do rúk sociálneho pracovníka, ktorý sa mal o neho postarať....
hlavnespravy.sk/.../1339442
Proboha Němci, vzpamatujte se!!!! Chcete se skutečně nechat [...]?
A ožralí muslimové? Nějak mi to nejde dohromady s muslimskou vírou. Takže to jen a jen potvrzuje, že to jsou ekonomičtí imigranti.
+9 # Piovarči 2018-03-12 21:19
Jarine je to horšie ako sme si mysleli, keď už niekomu záleží na tom aby som neprispieval do týchto diskusíí a blokujú mi prístup všemožnými spôsobmi tak to už je čo povedať
Ráno som sa nemohol dostať na aktualizovanú stránku keď som to odstránil tak večer nemôžem vložiť príspevok. Stáva sa to už pričasto

Ešte že mám odkiaľ sa sem dostať. Situácia vo Východnej Ghute dnes večer. Ghuta sa scvrkáva stále viac a viac. Už aby sa utrpenie civilov na týchto územiach konečne skončilo a USA stratia v Damašku svoju zástupnú armádu
+4 # Jarin G. 2018-03-12 23:54
V Ghútě je to dobré. Nebo lépe, je to na dobré cestě. Na Slovensku se to také zlepší! Buď optimista. Lidé se určitě, dříve nebo později", proberou! Nezapomeň, že mlčící většina na náměstí vyřvávat nechodí, ale leccos také dokáže změnit, třeba volbami, pokud ještě budou svobodné!
No a s tím PC? Myslíš, že už je ta cenzura na Slovensku tak daleko, že dosáhne až sem?
Já takové problémy nemívám. To spíš už na "hlavnespravy" mi zablokovali několik příspěvků, které mi tady běžně prochází! Tak už tam ani nepřispívám.
+33 # Piovarči 2018-03-12 14:38
Táto mafia sa nachádza aj na Slovensku
Největší slovenský deník je napojen na organizační strukturu americké neziskovky, kterou spolufinancuje George Soros a v jejíž radě sedí ředitel největšího vydavatelství na Slovensku. Už je jasné, proč SME a TREND oznámily, že už nebudou otiskovat další ožehavé výroky Roberta Fica o vlivu maďarsko-americ kého finančního mogula na destabilizaci Slovenska!
Redakce Aeronetu ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS přináší čtenářům v České republice a zejména na Slovensku v tomto článku zásadní informace o systému organizačního propojení největšího mediálního vydavatelství v zemi pod Tatrami na americkou neziskovkou v New Yorku, která byla v Ruské federaci zařazena na seznam nežádoucích organizací. Přinášíme informace, které odhalují mohutné prorůstání vlivu amerického finančníka maďarského původu George Sorose nejen do neziskového, ale už i do mediálního sektoru na Slovensku.

Tyto informace, se kterými vás seznámíme, jsou pouze špičkou ledovce událostí, které byly odstartovány na Slovensku s cílem provedení řízeného státního převratu a resetu slovenské zahraniční politiky a nastartování procesů “polandizace” v zemi, kdy zahraniční politika nové vlády bude mít za úkol koordinovat své kroky v souladu s americkými zájmy v Evropě a méně v souladu se zájmy Evropské unie. Všechny procesy, které byly na Slovensku nastartovány brutální dvojitou vraždou ve Veľkej Mači, mají za úkol změnit nejen vládu, ale především její zahraniční orientaci. Na Slovensku byla spuštěna barevná revoluce a souvislosti, které vidíme ze získaných informací, pouze odhalují děsivá chapadla mohutné mocenské chobotnice, která mají svůj původ za oceánem v USA.
aeronet.cz/.../...
Hlavním mediálním organizátorem státního převratu na Slovensku a mohutného útoku proti vládě Slovenské republiky a proti demokraticky zvolenému premiérovi Robertu Ficovi je největší slovenský deník SME. Za tímto deníkem stojí vydavatelství Petit Press, kterému šéfuje Alexej Fulmek. Majoritním akcionářem ve vydavatelství je Prvá slovenská investičná skupina a.s., menšinovým akcionářem je potom Penta. To jsou všeobecně známé informace. Jenže Alexej Fulmek, generální ředitel vydavatelství Petit Press, je ovšem také jedním z ředitelů a členem představenstva Media Development Investment Fund (MDIF), což je podivná nezisková organizace [1] registrovaná ve Spojených státech amerických jako non-profit organizace. Tato americká neziskovka byla v roce 2016 označena Ruskou federací za nežádoucí organizaci v zemi [2]. Podle ruského Úřadu Generálního prokurátora jde o organizaci, která provádí rozkladnou činnost a diverzní operace na území Ruské federace proti ruské vládě. A nyní, jak se ukazuje, dokonce i proti vládě slovenské republiky. A tady začíná jít do tuhého.
Generální ředitel vydavatele největšího slovenského deníku sedí v New Yorku v neziskovce s pravou rukou George Sorose. A někdo se potom diví, proč SME nechce publikovat výroky Roberta Fica o Sorosovi?

Alexej Fulmek, generální ředitel Petit Press a člen představenstva ředitelů americké neziskovky Media Development Investment Fund
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+30 # Piovarči 2018-03-12 14:47
Americká neziskovka nalévá peníze do mediálních projektů v zemích celého svět s cílem prosazování amerických zájmů, a to i pomocí revolucí a převratů z ulice, pokud je potřeba. V Rusku ji proto už označili za nežádoucí

Jenže to není zdaleka všechno. Media Development Investment Fund je svým založením nezisková investiční společnost, což je specialita anglosaského práva, kdy neziskový sektor může podle amerických zákonů provozovat investiční činnost pro subjekty 3. stran v zahraničí bez jakéhokoliv kapitálového zdanění výnosů ve třetích zemích. Proto na oficiálním webu MDIF najdete i seznam investorů [7], kteří do této “neziskovky” nalévají peníze. Kromě Alexeje Fulmeka jako fyzické osoby najdeme zcela logicky v seznamu investorů i Open Society Foundations George Sorose. Za pozornost stojí i společnost Geosor Corp [8], což je firma založená v New Yorku v roce 1990 se sídlem 888 7th Avenue, Floor 33, New York, NY 10106 a jediným majitelem a společníkem v této firmě je George Soros, od jehož jména a příjmení je název firmy odvozen.
aeronet.cz/.../...
Tak že obmedzení Slováci demonštrujúci na námestiach miest si neuvedomujú kto ich tu ťahá za nos a v záujme koho je potrebná deštrukcia Ficovej vlády.

Ghuta priebeh operácií na mape


Takže George Soros investuje do MDIF ze dvou zdrojů, z Open Society a ze zdrojů Geosoru. A co vlastně tato americká investiční neziskovka MDIF dělá? Nalévá peníze do projektů tzv. médií v desítkách zemí celého světa, kde sledují američtí neokonzervativc i své zájmy a potřebují ovlivnit procesy a veřejné mínění v zemích ve prospěch zájmů systému Pax Americana. Proto tyto neziskové organizace jako je MDIF se aktivizují pokaždé tam, kde jde o zachování nebo posílení zájmů americké zahraniční politiky. A k čemu došlo na Slovensku?
Když slovenský premiér Robert Fico otevřeně odkryl na tiskové konferenci [9] karty a ukázal prstem na George Sorose, lidé napojení na jeho neziskovky a investiční organizace okamžitě vystartovali na ochranu finančního mogula a přistoupili k bezprecedentním u rozhodnutí, které vzbudilo pozornost i v médiích v Ruské federaci. Nejprve časopis TREND a vzápětí po něm i deník SME oznámily, že od této chvíle již nebudou informovat a publikovat jakékoliv zmínky a projevy premiéra Slovenské republiky, pokud se v nich bude nacházet jméno “George Soros” [10].
+28 # Piovarči 2018-03-12 15:03
Vraždiaca Mafia prišla zo ZÁPADU

Oba dva deníky se tak veřejně přiznaly, že budou provádět autocenzuru výroků premiéra Slovenska na 1. stupni opdorového gradientu (ignorace), aby se k občanům a předplatitelům obou tiskovin nedostaly prý “závadové” informace. O stupních odporového gradientu v procesech řízení se více dočtete uprostřed v článku zde. Toto rozhodnutí přišlo pochopitelně od majitelů TRENDu (News and Media Holding, a.s.) a SME (Petit Press), protože mediální profilace a finanční dotace vedou ke strukturálním fondům neziskových investiček, za kterými stojí finance nejen George Sorose, ale především americké státní moci, která je finančně napojená na organizační složky světového chazariátu pod křídly domu Rockefeller a domu Rothschild.
Propojení největšího deníku, Toma Nicholsona, Gorily a 28-letého novináře, který to odskákal svým životem za někoho jiného? Tohle dole na obrázku je skutečná Gorila!

Rozkaz zněl jasně, Ficovy zmínky o Sorosovi už nesmí více projít! Tragédie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové má i jeden velice podivný rozměr, po kterém naše redakce usilovně pátrá. Je to úloha novináře kanadského původu Toma Nicholsona, který přinesl kauzu údajné východoslovensk é mafie Jánu Kuciakovi na stůl a dva týdny před jeho vraždou ze Slovenska zmizel. Tom Nicholson je autorem slavné knihy Gorila o prorůstání korupce na Slovensku do nejvyšších struktur státu, ale předmluvu [11] k jeho knize nenapsal nikdo jiný, než právě dnešní šéf Petit Press a vydavatel SME, Alexej Fulmek. Existuje minimálně důvodné podezření, že mladičký Ján Kuciak byl někým delší dobu připravován do role budoucí oběti, protože celé 3 roky, kdy pracoval pro Aktuality.sk (Ringier Axel Springer), tak dostával na stůl ty nejvýbušnější kauzy, ale nikoliv z pozice novináře, který by je sbíral v terénu, ale pouze z pozice analytika, který informace a tipy na stole obdržel od jiných zdrojů, informace vyhodnotil a svým jménem o nich napsal a publikoval je.

Opravdu je velmi zvláštní, když Tom Nicholson nasbíral informace o údajné mafii na východním Slovensku, ale sám o tom nic nepublikoval, nasbírané informace totiž položil na stůl 28-letému klukovi, aby informace publikoval on pod svým jménem. Náhlý odjezd Toma Nicholsona ze Slovenska dva týdny před Kuciakovo vraždou by potom mohl vysvětlovat určitý obrat v událostech, nad kterými Tom Nicholson už neměl kontrolu. Není totiž normální, aby velké kauzy a tzv. sólo-kapry dávali novináři někomu jenom tak na stůl, aby je dotyčný publikoval pod svým jménem.
aeronet.cz/.../...

Tom Nicholson presne vedel čo bude nasledovať a čo sa mladému novinárovi stane. Niekto celú akciu naplánoval a Nicholson bezpečne vedel kto vraždu plánoval už vtedy keď mu on dodal materiál spájajúci vládu s Talianskou mafiou.
Tom Nicholson je človekom ktorý dobre vedel že Kuciak bude zavraždený preto ešte pred skutkom odcestoval do Kanady

TOM NICHOLSON JE VEĽMI PRAVDEPODOBNE SPOLUPÁCHATEĽOM TEJTO NÁJOMNEJ VRAŽDY!
+4 # Janinna 2018-03-12 22:29
Tady Vítězslave se můžete podívat jak v jednom koutě světa mají slet satanovi přisluhovači:
www.youtube.com/.../
-11 # balwan 2018-03-12 12:14
+9 # Piovarči 2018-03-12 18:43

Kurdi zdá sa melú z posledného a Afrin bude v nasledujúcich dňoch obsadený

Veľvyslanec USA pri OSN Nikki Haley hrozí, že USA vykonajú útok na Sýrske vládne sily, ak nezastavia útoky proti teroristom v oblasti.
southfront.org/.../syria

Skripala otrávili látkou vyrobenou v Rusku, tvrdí Mayová
Britská premiérka Theresa Mayová prohlásila v projevu před Bezpečnostní radou, že Moskva je buď zodpovědná za incident s bývalým pracovníkem GRU Sergeje Skripala nebo při nejmenším vyrobila látku, kterou byl otráven.
Dnes Británie předvolala ruského velvyslance, aby vysvětlil, jak vojenská nervově paralytická jedovatá látka Novičok, kterou vyrábějí v Rusku. se ocitla v Salisbury, sdělila Mayová. Pokud království nedostane odpověď, zavede vůči Rusku „vážnější" opatření než dosud. Slíbila, že se brzy vrátí do parlamentu a poví o

V pondělí byla zveřejněna zpráva o tom, že v britském Salisbury byl otráven šestašedesátile tý ruský občan Sergej Skripal a jeho třiatřicetiletá dcera.
cz.sputniknews.com/.../...

Putin poskytl radu Britům v souvislosti s otrávením špiona Skripala
Prezident RF Vladimir Putin poradil Britům, aby na místě vyřešili záležitost, která se týká otrávení bývalého plukovníka GRU Sergeje Skripala, dříve než budou projednávat incident s Ruskem.
Během prohlídky šlechtitelského skleníku Národního centra obilovin se novinář BBC zeptal hlavy státu, jestli Rusko nenese odpovědnost za tento incident. Putin odpověděl: „Vy to tam sami mezi sebou vyřešte a potom my to budeme spolu projednávat."
cz.sputniknews.com/.../...
Jasne otravený látkou vyrábanou výlučne v Rusku. Aký problém má MI 16 si takú látku opatriť?
Absolútny vrchol drzosti na Západe:
Mogheriniová oznámila, že Evropská unie neuzná volby prezidenta Ruska na Krymu

Evropská unie považuje za nezákonné provedení voleb prezidenta Ruské federace na Krymu a neuzná jejich výsledky. Oznámila to šéfka diplomacie EU Federica Mogheriniová během společného brífinku s prezidentem Ukrajiny Petrem Porošenkem.
cz.sputniknews.com/.../...
+3 # Che 2018-03-12 23:05
Citace:
Skripala otrávili látkou vyrobenou v Rusku, tvrdí Mayová
At si Mayova vezme ceske "znalce" a ti zjisti, ze byl Skripala zabit proudem.
+21 # vlk samotář 2018-03-12 15:29
HAHAHA...!!! :-)))

Jak si chtějí poradit se Zednáři, když si neumí poradit s jedním pojebaným [...]em a musí kvůli němu přijet několik policejních aut, záchranka a dva vozy plné hasičů?!

Být to u nás, tak ho sundám dolu býčákem a ani by se nestačil divit, jak by sjel jak namydlený blesk!!!

facebook.com/.../...
+13 # Dědouch11 2018-03-12 17:32
Co si asi mohou o bezzubých evropanech myslet ostatní černí opičáci...
+10 # Vladimír57 2018-03-12 17:55
Paralyzér a skočil by dolů ještě rád.
Se zednáři máš pravdu, asi neřešitelný problém. Jsou všude.
+2 # Jaris 2018-03-13 08:45
Kdyz prijeli hasici, tak [...]a meli splachnout proudem vody. Jeste lepe by bylo trefovat se do nej gumovymi nabojnicemi. Ten by po strese autobusu lital jak fretka a jeste bych mu nedovolila slezt. Pak bych na nej hodila laso stahla do policejniho auta.
+1 # Dědouch11 2018-03-13 11:52
Prostě bych ho na tom autobusu svezl. Pár desítek metrů, by nejspíš stačilo, aby sám "vystoupil".

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás