Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin vysvětluje přípravy na jadernou válku a říká, že „americký politický systém požírá sám sebe“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putin vysvětluje přípravy na jadernou válku a říká, že „americký politický systém požírá sám sebe“

V kroku, který nejspíš vyvolá další výkřiky o spiknutí, nabídl ve středu ruský prezident Vladimir Putin další slova chvály o prezidentu Trumpovi, dodal ale, že byl americkým politickým systémem hořce zklamán, kdy o něm řekl, že ten „požírá sám sebe.“

Putin v rozhovoru s ruskou státní televizí Trumpa zahrnoval chválou, když jej popisoval jako velkého komunikátora.

„Mně vůbec nezklamal,“ řekl podle AP Putin, když se ho ptali na amerického prezidenta. „Navíc na mě na osobní úrovni udělal velice dobrý dojem.“

Putin rovněž Trumpa pochválil jako „vyváženého“ muže, který se snadno ponoří do různých problémů a naslouchá svým spolubesedníkům. „Je sním možno vyjednávat a hledat kompromisy,“ dodal Putin.

Tito dva vůdci se v uplynulém roce scházeli při vedlejších schůzkách na mezinárodních summitech.

Ruský prezident také uvedl, že nějaký čas strávil rozhovory s Melanií Trump, když vedle ní v červenci seděl na oficiální večeři na summitu G-20 v německém Hamburku. Ruský vůdce líčil jak jí a manželce italského premiéra vyprávěl „o Sibiři a Kamčatce, o rybaření… o medvědech na Kamčatce a o tygrech na Dálném východě.“

„Trochu jsem i přeháněl,“ povídal s úšklebkem tento akčnost milující ruský vůdce. „Když ale mluvíte o rybaření, tak si nemůžete pomoct, abyste nepřeháněli.“

Když se dotazující v žertu zeptal, zda tento veterán KGB tyto ženy zkoušel rekrutovat, tak řekl: „Ne, s tímto jednáním jsem už dávno skončil.“ S úsměvem však dodal: „Ale když to býval můj job, tak jsem to po celé ty dlouhé roky dělal rád.“

Putin pak změnil téma a vytáhl svou frustraci z amerického politického systému, když řekl: „Ten předvedl svou neefektivnost a to požírá sám sebe.“

„S takovým systémem je dost obtížné interagovat, kvůli jeho nepředvídatelnosti,“ řekl Putin.

Ruské naděje na zmírnění napětí a ve zlepšení vztahů s Washingtonem překazilo probíhající kongresové a FBI vyšetřování o domnělých spiknutích mezi Trumpovou kampaní a Ruskem. Když Putin mluvil o nevraživém napětí ve vztazích Rusko-Západ, tak řekl, že to vše vyrůstá ze Západních snah obkličovat a oslabovat Rusko.

„Jsme velmocí a nikdo nemá rád konkurenci,“ řekl.

Putin obrátil pozornost ke zvláště citlivému tématu, když řekl, že byl ohromený z toho, co nazval americkou rolí ve svržení k Rusku přátelského prezidenta na Ukrajině při ohromných nepokojích v únoru 2014.

Putin USA obvinil, že Rusko požádaly, aby pomohlo tehdejšího prezidenta Viktora Janukovyče přesvědčit, aby proti protestujícím nepoužil sílu, a pak Rusko „drze a nestoudně“ podvedli, když sponzorovali to, co nazval „pučem.“ Rusko reagovalo rychlým podnícením referenda na ukrajinském poloostrově Krym, jehož výsledkem bylo ohromnou většinou odhlasované připojení k Rusku.

„Málokdo od nás čekal, že zareagujeme tak rychle a tak rozhodně, natož pak tak směle,“ řekl Putin.

Západní sankce kvůli Krymu a povstání na východní Ukrajině popsal jako součást „nelegitimního a neférového“ úsilí o obkličování Ruska, k čemuž dodal, že „v dlouhodobém výhledu vyhrajeme my.“ Dodal také, že „ti, kdo nám teď servírují jed, jej nakonec spolknou sami a sami se jím otráví.“

V odpovědi na otázku o rostoucích pákách, jaké Rusko získává na globální scéně, reagoval: „Když hrajeme tak silnou hru i se slabými kartami, tak to znamená, že ti druzí jsou buď prostě mizerní hráči, nebo že nejsou tak silní, jak se jeví, nebo že jim musí něco scházet.“

Nakonec Putin, který minulý týden předvedl ohromnou řadu nových ruských jaderných zbraní, vyjádřil naději, že se ty jaderné zbraně nikdy nepoužijí – varoval ale, že stane-li se Rusko předmětem jaderného útoku, tak podle toho vrátí úder.

„K rozhodnutí použít jaderných zbraní může dojít jen tehdy, když náš systém včasné výstrahy nejenže zjistí odpálení raket, ale také jasně předpoví letovou dráhu a čas, kdy bojové hlavice dosáhnou ruského území,“ řekl. „Pokud kdokoliv učiní rozhodnutí zničit Rusko, tak máme legitimní právo na to reagovat.“

Uzavřel to zlověstně: „Ano, znamenalo by to globální katastrofu pro lidstvo, pro celý svět. Ale jako ruský občan a jako hlava ruského státu se musím ptát: K čemu by vůbec takový svět byl, kdyby v něm nebylo Rusko?“

Zdroj: zerohedge.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+78 # .lak 2018-03-08 10:34
Bravo
+92 # Jarin G. 2018-03-08 10:52
Připojuji se k tobě. Je spousta dobrých politiků i skvělých řečníku, chytrých diplomatů, ale jen jeden je V.V. Putin! Osobnost, která nemá obdoby a zachránce života na téhle planetě! Může s tím "kdosi" nesouhlasit, nemusí se mu to líbit, může i nadávat, ale to je tak jediné co se s tím dá dělat!
Лидер всего мира. Любящий человек:

A využiji toho, že tento článek bude mít velkou návštěvnost a ještě jednou popřeji našim děvčatům k MDŽ:
+65 # Janinna 2018-03-08 12:13
V té poslední větě gasudara je vlastně řečeno vše:)) - "K čemu by vůbec takový svět byl, kdyby v něm nebylo Rusko?"
Brzy bude vůdcem nejen ruského světa, ale celého světa obecně - duchovní síla jeho představy světa osloví každého Člověka.
Ruská politika to není jenom Putin, ale i "jeho kluci", které má v týmu.
Na pozadí Putinova poselství, které určilo běh dějin, se nezaslouženě ztratil pozoruhodný výkon jednoho z Putinových chlapců.

Mám na mysli slova stálého zástupce Ruska v OSN Vasilije Nebenziho na zasedání RB, které se konalo z podnětu Spojeného království.
Všechno začalo tím, že zástupce USA hrubě napadl Rusko, že bombarduje civilisty, školy, nemocnice - OPĚT:)), chemické zbraně Assada,..... bla, bla, bla
Nebenziho odpověď byla tvrdá a impozantní = vstoupí do učebnic diplomacie spolu s březnovým poselstvím Vladimíra Putina.

- zkrácený a drobátko amatérský (můj) překlad:))
„Nikdo z civilistů nemohl opustit nebezpečnou zónu, a americká delegace tady sedí a říká, že tam nejsou teroristé, a obyvatelé prý trpí akcí vládních sil!“

"Ozbrojenci byli informováni o tom, „co neměli vědět“ . A udělali to se vší pravděpodobnost í jejich „cizí patroni“, a ti "nyní sedí v této místnosti“.

"Poslouchejte, vy jste šampióny filantropie, z čeho usuzujete, že máte výhradní právo přednášet nám o humanismu a svobodě projevu?"

Vassili Nebenzia obvinil Američany z toho, že zničili z letadel z Rakku. Pokojní občané jsou dnes zabiti - letecké útoky v provincii Dair-ez-Zor.:
"Jsou ti lidé druhou kategorií? Nebo smrt nevinných lidí z demokratických bomb - je něco nevýznamného a nezaslouží si pozornost?
Nebo snad podle vás je taková smrt obecně čestná?"

"Britský ministr zahraničí si obecně myslí, že je prokurátorem a vyhrožuje naší zemi."

"Žádná z vašich zemí nehnula ani prstem pro mír v Sýrii. Dokonce i přesto, že máte schopnost ovlivňovat alespoň někoho z těch, které nazýváte "mírnou opozicí". Udělali jste to?
Ano, samozřejmě... ne.
Od vás přichází pláč jenom tehdy, když je ohrožená další stráž vašich bojovníků, smíchaná s teroristy!
Pak máte bezprecedentní aktivitu!
Vaším skutečným cílem je svrhnout syrský režim uznaný Organizací spojených národů. "

Na závěr Nebenzia varovala "partnery", že se opět pokouší hrát s mapou chemických útoků, jelikož Assad "musí jít".... a všichni v místnosti to dokonale chápou.
"V tomto ohledu vás varujeme: nechte své špinavé hry, pro vás to může být velká chyba.
Chcete opravdový klid? Spojte se s Moskvou."

vz.ru/.../911534.html
Takhle s nimi ještě nikdo nemluvil, ani skvělý Čurkin ne:
youtu.be/udHM1qwh6Xk
Trpělivost Ruska skončila, nastal čas v tom exkrementu Amíkům a spol. vymáchat držku:))

P.S.
Jarine krásné přání, je to od vás moc milé a pozorné:))
Putin - самый главный мужчина в мире:)) už také moc krásně, s láskou a uznáním poblahopřál ruským ženám k MDŽ:
russian.rt.com/.../...
+36 # Jarin G. 2018-03-08 13:50
Také bravo!
A kytička pro Vás od nás. U nás už začaly růst i kvést!!!
Jaro, stejně jako Vladimíra Putina, nikdo nezastaví. Může ho možná trochu přibrzdit, ale nic víc! O to pak rychleji se rozjede.
+6 # Janinna 2018-03-09 00:09
:)) jé, ty jsou krásné, u nás zatím nekvete nic, ale jaro už je ve vzduchu:))
-37 # Ing. Miloslav Dědek 2018-03-08 11:22
Putin by se mohl stát člověkem budoucnosti v případě, že by se zasloužil o urychlení žádoucího vývoje mocensko-politi ckého uspořádání lidstva. Materiálně-tech nická základna lidstva se zdokonaluje nevídaným tempem. Pokrok ve vědě a technice kráčí mílovými kroky. Bude-li nadále přetrvávat stav, kdy se znepřátelené velmoci intenzivně věnují výzkumu a vývoji nových zbraní a zbraňových systémů, potom lze očekávat nárůst nových válečných konfliktů. Naproti tom zcela stagnuje vývoj mocensko-politi ckého uspořádání světa. Uvedený rozpor začíná být velmi nebezpečný. Lidstvo to nemusí přežít. Je nejvyšší čas urychlit vývoj mocensko-politi ckého uspořádání světa. Jedno možné řešení tohoto naléhavého problému popisuje článek: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA - [...]/2017/12/s oucasnost-budou cnost-lidstva.h tml
Nastolení Globální federace lze realizovat například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr popsaný v uvedeném článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA, načež tyto strany ve vzájemné spolupráci globálně zrealizují své politické programy.
V případě, že se vám jeví popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - [...]/2014/01/t eorie-vsevyvoje .html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
+33 # Che 2018-03-08 13:08
# Ing. Miloslav Dědek by se mohl stát člověkem pro analysu svych dusevnich chorob, ktere by provadel doktor Chocholousek.

Jde zejmena o stale se opakujici troling, placani stejnych nesmyslu a schizoidní predstavu, ze vse zna nejlepe.

Jaky je rozdil mezi Svejkem a Ing. Miloslavem Dědkem?
Svejk byl chytry a delal ze sebe blba.
+20 # Piovarči 2018-03-08 19:22
Pripájam sa k blahoželaniu k MDŽ:-)

Nech sa všetkým maminkám darí.....

Sýrske vládne sily pokračovali 8 marca v tlaku na Východnú Ghoutu v zameraní na rozdelenie kotla do dvoch samostatných častí. Intenzívne boje je teraz prebiehajú v priestore medzi Základňou Obrnených Vozidieli a mestom Beit Sawa, ako aj v oblasti Misraba.
aragonit9.blogspot.sk/.../...

Po oslobodení Bayt Siwa a preddavok na Misraba, Sýrska Arabská Armáda (DSP) a jej spojenci dosiahli ďalší dôležitý úspech vo východnej časti Východnéj Ghouty regiónu, v blízkosti Damasku.
Podľa pro-vládnych zdrojov, jednotky DSP a Republikánskej Gardy obsadili obce Hawsh Ashari a Hawsh Qubaybat. Napriek tomu, strety stále prebiehajú v ich blízkosti.

Ozbrojenci ostřelovali kolonu, ve které bylo 300 rodin na cestě z východní Ghúty

Ozbrojenci ostřelovali kolonu, ve které bylo 300 rodin na cestě k jižnímu výjezdu z východní Ghúty do obce Al Mleha, sdělil médiím představitel Centra po smíření znesvářených stran v Sýrii generál Vladimir Zolotuchin.

Podle něho, kolona se stala cílem ostřelování ve vzdálenosti kilometru od výjezdu, kde uprchlíky očekávali jejich příbuzní. Byla spálena 3 auta, informace o zraněných se aktualizují.
Později palba z minometu byla zahájena ozbrojenci i po samotném výjezdu, kde se nacházeli příbuzní a také několik skupin filmařů z různých evropských a ruských zpravodajských televizních kanálů. Všichni byli evakuováni, nikdo nebyl zraněn.
Situace ve východní Ghútě se vyostřila během posledních dnů. Rada bezpečnosti OSN přijala rozhodnutí 2401, podle kterého všechny strany musejí ukončit konflikt a zabezpečit humanitární pauzu minimálně na dobu 30 dnů po celém území Sýrie, ovšem, podle oznámení Centra smíření znesvářených stran, ozbrojenci nadále pokračují v raketové ostřelování a ostřelování z minometů.
cz.sputniknews.com/.../...
+27 # Vít Henoch 2018-03-08 11:41
Všem ženám posíláme k svátku hodně Božího požehnání, krásné zdravé děti přejeme a láskyplné muže.

Ahoj Henoch, Vít, Otec a mějte se skvěle
+53 # Wiloni 2018-03-08 12:00
"Uzavřel to zlověstně: „Ano, znamenalo by to globální katastrofu pro lidstvo, pro celý svět. Ale jako ruský občan a jako hlava ruského státu se musím ptát: K čemu by vůbec takový svět byl, kdyby v něm nebylo Rusko?“ "

To nešlo elitě SSA.
Toto bylo adresováno především GP a jeho plánům na likvidaci Ruska.
Prostě jasnej vzkaz.
Volný překlad.
Jsme na jedné planetě všichni dohromady a pokud se rozhodnete opět rozjet váš plán na zničení Ruska, pak skončíte společně s námi a naše zaprodané elity vám nepomohou, protože v naší zemi máme dost Filipovů a Prochorenků, kteří svou povinnost splní, bez ohledu na svou šarži.
A vy tomu nemáte možnost zabránit.
Eto vsjo.
Jasné, stručné a výstižné.
-15 # balwan 2018-03-08 12:08
+20 # Vít Henoch 2018-03-08 12:42
Lidé této Země,

hodláme pomoci Putinovi v úsilí o záchranu Života této planety. Vy víte všichni, o co mu jde a víte, že zvítězit v této válce se prostě již nedá. Proto prosíme všechny, kteří pochopili Putinovu výzvu, aby nám pomohli s tím, co znamená trvalý MÍR této planety. Pomožte prosím, jde také o vaše životy. Pošlete nyní svou lásku této Zemi a chraňte ji tak, jak můžete.

Henoch, Otec a Vít
+34 # Monika 2018-03-08 13:19
Jarin G: Děkuji za přání k MDŽ bohužel v Japonsku se neslaví pouze v květnu den matek ! USA opět hrozí zaútočit proti Asadu za lžívý výmysl plynu asi jim zbylí nějaké nepouživatelné tomahavky nebo že by se odhodlala sami na podzemní operaci vSýrii oni je totiž Kurdi ve velkém již opustili a není kdo by za ně šel bojovat ! Putin jako obvykle mluví pravdu při sdělení a provedeni nových zbrani se nám podělal Macron a vyhlásil vyjednat opuštění NATO ( Leva Net ) mohlo by to spustit i reakce dalších zemi o odchodu ! Bylo by nám na světě určite lépe !
+30 # Wiloni 2018-03-08 13:40
Tak Makronovi bylo především vysvětleno, že pokud bude dál dělat, co SSa elitě vidí na očích, tak mu z Francie zbude pár radioaktivních domečků.
Pak by si neměl kde hrát se svojí chůvou (nebo co to vlastně je).
Takže je to spíše pud sebezáchovy, než nějaké vítězství rozumu.
O tom, že se Evropa a USA stále více noří do vzájemného konfliktu netřeba psát.
Zde se opět musíme vrátit k Trumpovi a jeho dobře odvedené práci.
Pokud jde o útok na Sýrii, tak tam je mnoho možností, od prostého blafu až po nějaký druh dohody mezi GP a Putinem (uvolnění tlaku v USA), a zřejmě by měl stejný "úspěch", jako ten předchozí.
V zásadě by vedl jen k dalšímu ztrapnění a ponížení Pentagonu.
Čas nám napoví.
+20 # Jarin G. 2018-03-08 13:56
Tak to Moni oslavíš na dálku s námi. Já ti večer připiji dobrým vínkem!
+8 # Dědouch11 2018-03-08 15:18
.
0 # Jarin G. 2018-03-09 23:21
Já ti na to tedy řeknu: . .! (kk)
+4 # Monika 2018-03-09 09:28
Jarin G : Moc děkuji a nezapomeň na tu svoji ženu dceru sestru nebo i vnučku !
0 # Jarin G. 2018-03-09 23:23
Ahoj Moni. Žena i dcera dostaly dárečky a kytičku. Vnučka z toho ještě nemá rozum, ale čokoládku taky dostala.
A na tebe jsem také nezapomenul a vážně jsem ti symbolicky připil vínkem!

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás