Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaHrozba nové války, Rusové jsou už unaveni z toho věčného obviňování ze všech hříchů světa a další krátké zprávy

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Hrozba nové války, Rusové jsou už unaveni z toho věčného obviňování ze všech hříchů světa a další krátké zprávy

Vážení čtenáři, přinášíme vám aktuální krátké zprávy z portálu Rusvesna.

1; Ukrajinci ještě nezaplatili za Katyň, říká polské ministerstvo zahraničí. V ukrajinsko-polských vztazích zůstává otevřená otázka odpovědnosti za „Katyňský zločin“. Z Ukrajinské strany prý chybí rozhodnutí, která by napomáhala pokroku v některých dvoustranných otázkách, které se nazývají historickým dialogem.

2; Hůř než za války. Evropská volba přivedla Ukrajinu ke katastrofě. I Hitler vypadá s důsledky „revoluce důstojnosti“ jako břídil. Za tři roky okupace Ukrajiny (1941 až 1944) bylo 2,4 milionu Ukrajinců posláno na nucené práce do Říše. Od roku 2014 do dneška bylo nuceno z Ukrajiny vycestovat za prací sedm milionů lidí, z 1,7 milionu lidí se stali běženci a 429 tisíc ekonomických subjektů přerušilo svou činnost.

3; Byl zveřejněn počet Ukrajinců, kteří mají status účastníka ATO. Čísla zveřejnil mluvčí ministerstva obrany pro otázky ATO Andrej Lysenko. Od počátku operace obdrželo status účastníka bojových akcí 218 tisíc vojáků a pracovníků ozbrojených sil.

4; V Oděse došlo k přestřelce mezi opilými policisty. Podle některých informací byli podezřelý i oběť útoku bývalý a současný policista.

5; Rusko a USA nepřipustí rozdělení Sýrie na sféry vlivu, říká Státní department. Prezidenti USA a Ruska Donald Trump a Vladimir Putin učinili společné prohlášení.

6; Dvaadvacetiletý branec se oženil s důchodkyní, aby nemusel sloužit v ukrajinské armádě. Je ženatý a musí se starat o svou invalidní manželku. Později vyšlo najevo, že stařenka je jeho babičkou.

7; Čeho všeho jsou schopné úderné skupiny amerického vojenského námořnictva s letadlovými loděmi? V Tichém oceánu se konají rozsáhlá cvičení hned tří skupin amerického vojenského námořnictva s letadlovými loděmi. Jsou největší za posledních deset let.

8; Ukrajinu čeká nezáviděníhodná budoucnost. Ukrajinská elita a značná část obyvatelstva snily o tom, že se zúčastní hodování na rozvalinách Ruska. Vlastně se jim sen splnil, jen došlo k záměně rolí... Z „obědvajícího“ se stali „obědem“, píše Rostislav Iščenko.

9; Rusko vytlačuje Spojené státy. Moskva se zmocňuje trhu se zbraněmi na Blízkém Východě. Klienty Moskvy se stávají dosud „spolehliví“ odběratelé amerického vojenského průmyslu.

10; Rvačka o ruský plyn. Vyhrají všichni kromě jedné země. Evropa s výjimkou Ukrajiny pochopila, že vzdávat se role privilegovaných partnerů Ruska v obchodu s plynem je šílenství.

11; Kolik vojáků ukrajinské armády a SBU přešlo na stranu Ruska? Byly zveřejněny šokující údaje. Jsou obsaženy v odpovědích SBU a ministerstva obrany Ukrajiny na dotaz poslance Dmitrije Tymčuka.

12; Začala politická izolace Ukrajiny, říká politolog Ukrajina po Majdanu se rozhodla zničit vztahy prakticky se všemi svými sousedy po celém obvodu svých hranic.

13; Moskva utahuje šrouby Spojeným státům za útok na ruská média. Rusko nereaguje překotně, ale postupně připravuje protiopatření. Těžko pak bude možné Rusko označit za agresora. Jde o vynucenou reakci na kroky USA. Byly to ony, kdo zahájil informační válku a budou sklízet, co zasely.

14; Ruské „vševidoucí oko“ A-100 , které nahradí dosavadní generaci letadel dálkového radarového pozorování, bude otestováno na jaře. Byla dokončena montáž letounu. Během prvních letů budou prověřeny aerodynamické vlastnosti.

15; Článek v listu The Times donutil ruské diplomaty, aby si vzpomněli na Goebbelse. Ruské velvyslanectví ve Velké Británii komentovalo článek o „vměšování Putina“ do záležitostí země.

16; Válka končí, Syřané a Rusové se stali jedním lidem, říká Chaldún Fadel, průmyslník a podnikatel z města Hamá.

17; Já ho taky nenazývám vypaseným skrčkem... Trump se urazil na Kim Čong-una. A hned to oznámil celému světu přes svůj twitter.

18; Trump: Sankce proti Moskvě jsou těžké, ale přátelství Ruska a USA přinese užitek celému světu. Prezident USA učinil další rozporuplné prohlášení.

19; Indie pustila Američany na ruskou jadernou ponorku. To může dost poškodit vojenské-technickou spolupráci Indie a Ruska, píše německý tisk.

20; Duterte chce s Ruskem podepsat dohodu o jaderné energetice. Kromě toho Rusko chce jmenovat vojenského atašé na Filipínách.

21; Polští ultrapravičáci uspořádali pochod pod heslem „Pamatujeme si Lvov a Vilnius. 11. listopadu se v hlavním městě na Den nezávislosti konal pochod nacionalistů.

22; V Krasnodonu došlo k výbuchu. Pokračuje minometné ostřelování po celé délce fronty v Donbasu. V Doněcké republice zůstává situace na frontě tradičně více napjatou než v Luganské republice.

23; Ve Státní dumě komentovali Turčinovova slova o „přebarvování ruských vojsk na mírové síly“. Poslanec doporučil Kyjevu, aby se raději staral o plnění Minských dohod.

24; Rusové jsou už unaveni z toho věčného obviňování ze všech hříchů světa, píše Forbes. Existuje nevelká skupina lidí, kteří si za cíl svého života zvolili pomstu Putinovi. Pomlouvají zemi a házejí na ni špínu.

25; Migrant znásilnil ponyho v zoologické zahradě před očima dětí. Muž původem z Blízkého Východu si asi špatně vyložil koncepci „kontaktní zoologické zahrady“.

26; Ukrajinská armáda nadále navádí palbu pomocí bezpilotníků. Ukrajinská armáda používá drony k vyhledávání cílů ostřelování.

27; V Indonésii instalovali figurínu Adolfa Hitlera. U sochy se okamžitě vtvořila fronta zájemců o selfie fotografie.

28; Já jsem prezidentem už byl a moc se mi to nelíbilo. Turčinov už nebude kandidovat na prezidenta. Připomeňme, že Turčinov fakticky vykonával funkci prezidenta hned po státním převratu v roce 2014.

29; Ukradená historie. Pomník Neznámého vojína v Kyjevě byl přebudován na památník První světové války. Nyní se na pozadí Věčného ohně fotografují vojáci NATO.

30; Ukrajina lže, vymýšlí si „židobanderovce“ a pokouší se tak vylepšit svou nacistickou minulost, píše izraelský tisk. Izraelský list Ha´arec přistihl Vjatroviče při lži.

31; Vůdce OUN pohrozil, že Polsku vyláme zuby. Kyjev předvádí celé spektrum metod buranské diplomacie, když vyhrožuje Polsku div ne druhým volyňským masakrem.

32; V Doněcké republice ukázali sestřelený dron ukrajinské armády, který byl využíván při ostřelování Doněcka.

33; V Kremlu vysvětlili zmaření separátní schůzky Putina a Trumpa na summitu APEC. Peskov připomněl, že podle diplomatických zvyklostí se měla schůzka tentokrát konat na ruském území.

34; Totální nesmysly, bláznovství a šílenost. Ke čtrnáctistránkovému návrhu zákona „O reintegraci Donbasu“ bylo podáno 800 stran návrhů na změny. Georgij Tuka je šokován obrovským množstvím návrhů změn k návrhu zákona, který byl již přijat v prvním čtení.

35; Hrozba nové války. Izrael proti Sýrii, Íránu a Libanonu. Soudě dle prováděných manévrů se izraelské ozbrojené síly chystají k útočným akcím proti syrskému lidu. Izraelská armáda sestřelila nad syrskou provincií Kunejtra dron, který Asadova armáda používala ke zjišťování pozic teroristů.

36; Turecko koupilo od Ruska S-400. První dodávka protivzdušných raketových komplexů už dorazila, prohlásili v Ankaře.

37; Protesty před budovou Nejvyšší rady přerostly v pochod nespokojených. Shromáždění demonstranti požadují odvolání prezidenta Porošenka.

38; Rekordní úroda pšenice v Rusku ohrožuje americké farmáře, píší americká média. Američtí farmáři,kteří se zabývají pěstováním pšenice, prohrávají se svým starým konkurentem.

39; Turecký premiér Binali Yıldırım vysvětlil, proč ruské S-400 dostaly přednost před západními systémy. Dodávku protivzdušných komplexů od NATO nepodporovaly Spojené státy.

40; Ohnivá smršť. „Zmej Gorynyč“ ničí ostřelovače teroristů v Sýrii. Na internetu se objevily záběry z práce odminovávacího zařízení Meteorit UR-77, který bývá nazýván „Zmej Gorynyč“ (tradiční ruská pohádková postava – vícehlavý drak, saň).

41; „Hoďte Trumpa na smetiště!“ Na Filipínách museli vodními děly rozhánět demonstranty protestující proti Trumpovu příjezdu. Trump přijel na Filipíny na setkání s lídry Asociace států Jihovýchodní Asie.

42; Ruští novináři zranění v Sýrii vyprávěli svůj příběh. Novináři televizních stanic Zvezda a NTV prozradili nové podrobnosti incidentu z 6. listopadu. Zraněni byli při výbuchu nástražné miny v jedné z obytných čtvrtí Deyr az-Zauru.

43; Puškov obviňuje administrativu USA ze zmaření setkání Putina s Trumpem. O ochotě uskutečnit separátní jednání s Putinem mluvil Trump dlouho před začátkem summitu APEC.

44; Saakašvili: My se skutečně snažíme provést převrat! Politik poznamenává, že protestní akce pod jeho vedením jsou nebezpečné jen pro oligarchy.

45; Savčenková odhalila tajemství svého podivného šatníku. Savčenkovou naštval novinář svým dotazem na její oblékání. Vyzvala jej, aby se zajímal o důležitější věci. „Více svého úsilí věnuji zajatcům než svému oblečení. Vlastnoručně vyrobenou čepici mi daroval kozák z Chortice. Ba kabátě je plyš. Je smutné, že lidé píšící na sociálních sítích tak špatně znají ukrajinský národní oděv“, posteskla si Naděžda Savčenko.

46; V důsledku včerejší večerní palby ze strany ukrajinské armády zůstala obec Okťabr na jihu Doněcké republiky bez proudu.

47; Zahraničí nám pomůže. Trump spoléhá na Rusko. Prezident USA vyzval k budování dobrých vztahů s Ruskem.

48; Poprvé v historii vpluje americká letadlová loď do Vietnamu. Píše se o tom ve společném prohlášení prezidentů obou zemí, které zveřejnil Bílý dům.

49; Demografická situace na Ukrajině – šokující čísla. Ukrajina se ocitla v první desítce zemí s nejrychleji klesajícím počtem obyvatelstva.

50; Pod ochranou ruských „Tigrů“. Stovky ozbrojenců v Sýrii složily zbraně. Odchod členů nezákonných ozbrojených formací se uskutečňuje pod ochranou vojenské policie ruského ministerstva obrany.

51; Rusové si nedovolí klást odpor. Recept na zotročení Donbasu od bývalé poslankyně Inny Bogoslovské Nejvyšší rady. Bývalá poslankyně Nejvyšší rady řekl, že v Donbasu na rozdíl od Ukrajiny žijí slabí lidé bez jakékoli vůle, kteří nejsou schopní bojovat za svá práva.

52; V Kyjevě nedaleko obchodního centra na Dneprovském nábřeží byli zadrženi dva muži s výbušninou připravenou k použití.

53; „Ruští rytíři“ předvedli nejvyšší pilotáž na leteckém salónu Dubai Airshow 2017. V Dubaji na právě otevřeném leteckém salónu Dubai Airshow 2017 vystoupila pilotážní skupina ruského letectva „Ruští rytíři“.

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+47 # Janinna 2017-11-12 21:12
Tak už je jasné proč je premiér Libanonu na "nucené návštěvě" u Saudů.
Saudové mají v úmyslu bombardovat Hizballah v Libanonu.
A schází se Liga Arabských států - na žádost Saudů - krizové jednání o Íránu.
reuters.com/.../...
southfront.org/.../
To by v tom byl čert, aby nedejbože na BV byl klid. Saudové narazí takovým způsobem, že už to nerozdýchají.
Izraelská stopa? - nepochybně.
K bodu 33:
Plnohodnotné setkání Putina s Trumpem se nekonalo vinou Američanů. Setkání se obě strany pokoušely zorganizovat, ale Američané navrhli prostory pronajaté Američany - "americké území", přestože tentokrát se setkání mělo odehrát v prostorách zajištěných Rusy - "ruské území".
Strany se střídají a naposledy se setkali na "americkém území" v Hamburku.
tsargrad.tv/.../...
Asi ochranka Putina nechtěla zbytečně riskovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # .lak 2017-11-12 22:57
Nejsou v jednoduché situaci s primitivním predátorským postojem očividnými "vlky trhu kteří revír za což považují planetu neznabozi slávy života i jeho smyslu (ne)mají. Faktem je že označení likvidátorům konkurencí idiotského systémku zmar okolí těmi vlky je vznešené vzhledem ušlechtilosti těch tvorů a k jejich funkční mrzkosti intelektů a primitivním potěšením hlupáků z toho že nechávají okolí trpět silou zvůle samolibostí úžerů. Zbohatlí lůzři šlechtou příkladností harmonie přínosů nejsou.
www.youtube.com/.../
Hudbu z ega tobě.
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Janinna 2017-11-13 00:00
:)) jsi moc milý.
Predátoři nikdy nebudou mít dost, s jídlem roste chuť a kdo má hodně chce ještě víc.
Moc to je nejsilnější droga.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # .lak 2017-11-13 00:17
Právě, droga nejsou schopnosti ale substituce iluze která závisláky žere.
Nepoděkoval jsem blb, dík.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Ultimatio 2017-11-13 08:28
Jediná světová válka probíhá tady na AC24 a to minimalně každý týden.

Žádná válka nebude a už vůbec ne kvůli Rusku. Ještě jste nepochopili, že jde jen o vyvolání strachu, kurva? Stejně tak je tomu i s Trupmetou, který dělá ramena. A ohání se drsnými kecy vidláckého jižana. Stupidni zpravodajství na obou stranách a pitomci ho žerou-funguje!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Piovarči 2017-11-13 00:01
Tak je všetko inak.
Al Bukamal je stále v rukách ISIL
12. novembra bojovníci ISIS znovu zachytili mesto al-Bukamal na sýrsko-irackej hranici, podľa sýrskych pro-vládnych aktivistov. Medzitým miestne zdroje potvrdili, že väčšina al-Bukamal je pod kontrolou ISIS. Miestne zdroje však zdôraznili, že mesto je stále obliehané Sýrskou arabskou armádou (SAA) a Hizballáhom.

Sýrske pro-vládne zdroje oznámili, že Tigerské sily začali postupovať južne od mesta Mayadin smerom k al-Bukamal, aby vyvinuli väčší tlak na ISIS. Podľa zdrojov Tigerské sily pokročili 10 km a dosiahli dedinu al-Asharah južne od Mayadinu.

Oneskorenie operácie Tiger Forces južne od mesta Mayadin pravdepodobne umožnilo ISIS zamerať sa na mesto Al-Bukamal a posilniť svoje jednotky tam. To znamená, že koordinácia v rámci SAD bola počas prebiehajúcej vojenskej operácie veľmi slabá.

Navyše skutočnosť, že bojovníci ISIS bránia mnohých vodcov teroristických skupín, ktorí sú teraz uväznení v meste Al-Bukamal, urobili bitku ešte ťažšie, ako sa očakávalo.
Viac vodcov a vojenských veliteľov sa pravdepodobne ukrýva vo vnútri al-Bukamal, vrátane vodcu teroristickej skupiny Abu Bakr al-Baghdadi .
SAS a jeho spojenci pravdepodobne v nadchádzajúcich hodinách začnú s ďalším útokom proti ISIS v meste Al-Bukamal. Tentokrát s nárastom tlaku Tigrových síl sa ISIS môže úplne zrútiť vnútri al-Bukamalu.
southfront.org/.../
Na Livemap teraz ukazujú reálnu situáciu na fronte
syria.liveuamap.com/
Síria špatne informovala o situácii zrejme zámerne čím chcela dosiahnúť zrútenie obrany Al Bukamalu?
Okrem toho sa ukazuje že Sýrske Sily nikdy neboli v MAjadine na druhom brehu Eufratu a nemali silu ani šancu dosiahnúť ropné pole Omar Skrátka ISIL sa ešte zďaleka nepoložil ako sa nám zdalo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jarin G. 2017-11-13 09:47
Díky za čerstvé info!
Situace se komplikuje, ale já věřím tomu, že je to jen otázka času!
A kdyby je, jako svou zástupnou armádu, nepodporovali uSSáci, tak by už konec byl. Kde berou pořád munici, potraviny atd.?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dagmar 2017-11-13 11:10
Pio, není pravda, že město al- Bukamal přešlo do ruk isilovců. Rusové tvrdí, že je to jen propaganda a že od pátku je město v rukou Syřanů - a rusové začínají odminovávat městské oblasti od min , které tam nastražili isilovci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-11-13 19:28
No je ťažké niečo vedieť presne keď nie sme na bojisku....

Sýrska arabská armáda (SAA) a národné obranné sily (NDF), vedené Tigerskými silami, obnovili svoje operácie proti ISIS v blízkosti mesta Mayadin. Podľa pro-vládnych zdrojov, vládne jednotky prešli asi 30 km juhovýchodne od nej. SAA a NDF tiež pokročili proti ISIS a dosiahli osady Bir Duhul a Al-Duhul.
SAA a NDF čelili malému odporu ISIS počas svojho postupu, pretože veľká časť členov ISIS sa stiahla z púštnej oblasti. ISIS sa teraz zameriava na konflikt s vládnymi jednotkami v al-Bukamal.
Vládny pokrok vyvíja ďalší tlak na členov ISIS v pohraničnej oblasti a prispeje k spoločnému úsiliu SAD a Hizballáhu zabezpečiť al-Bukamal.

Nejako divne postupujú Tigrie sily hoci by mali ísť priamo na juh okolo brehov Eufratu, ale asi ich z púšte niečo ohrozovalo.

13. novembra pro-vládne sily, vedené sýrskou arabskou armádou (SAA) Tiger Forces pokročili ďalej k pohraničnom meste al-Bukamal pozdĺž západného brehu Eufrat.

Tygické sily zachytili dedinu Bir Daham a vrch Milhim pri dedine As Salhiyah, ktorá sa konala v meste ISIS. Obec sa nachádza 40 km severovýchodne od Deir Ezzor.

Predtým SAA a ich spojenci vystupovali proti ISIS pozdĺž brehu Eufrat a východne od diaľnice Sukhna-Deir Ezzor, ktorá zachytila ​​niekoľko bodov.
Cieľom zámeru je zvýšiť tlak na ISIS a zmierniť situáciu v al-Bukamal .
southfront.org/.../

Prečo asi treba zmierňovať tlak v Al.Bukamal? Asi to tam nie je pod kontrólov ako tvrdíš

Takáto je pravda:
Bitka o al-Bukamal horela minulý víkend, pretože teroristi ISIS uskutočnili úspešný protiútok proti Sýrskej arabskej armáde (SAA) a Hizballáhu v pohraničnom meste.

Podľa miestnych zdrojov ISIS obnovil kontrolu nad hlavnou časťou mesta v nedeľu po dvoch dňoch intenzívnych bojov v okolí a vnútri. ISIS údajne používal najmenej 10 protitankových riadených rakiet proti pro-vládnym bojovým jednotkám a nasadilo ďalšie posilnenia z iných oblastí v Sýrii a Iraku.

Odborníci spájajú silný odpor ISIS s prítomnosťou vplyvnejších členov ISIS v tejto oblasti. Médiá spojené s Hizballáhom dokonca oznámili, že v tejto oblasti bol údajne zaznamenaný Abu Bakr al-Baghdadi.

Ďalšou otázkou, ktorá viedla k problémom, ktorým čelia vládne jednotky v al-Bukamal, je nedostatok koordinácie medzi skupinami útokov, ktoré prechádzajú z čerpacej stanice T2 a sily nasadené v blízkosti mesta Al-Mayadin. Tigrie sily a ďalšie pro-vládne jednotky rozmiestnené v blízkosti al-Mayadin de-facto začali svoj tlak na al-Bukamal až v nedeľu, keď sa situácia stala veľmi komplikovanou.
Medzitým ruské ministerstvo obrany odmietlo správy, že ISIS retook al-Bukamal a nazval tieto správy propagandou. Ministerstvo uviedlo, že SAA má od piatku plnú kontrolu nad mestom a teraz zabezpečuje oblasť a zničí zostávajúce centrá odporu.
Naďalej však neexistujú žiadne fotografie ani videá, ktoré by potvrdzovali úplnú kontrolu nad mestom. Mesto zostáva obliehané, ale stále nie je pod úplnou kontrolou spojencov.
southfront.org/.../
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-11-13 20:11
Pio díky za čerstvé informace.
Ale měl bys to pověsit někam do novějších článků! Sem už se moc lidí nevrátí a bylo by toho příspěvku škoda!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # r.m. 2017-11-13 00:15
Bojujou s Ruskem a serou na poddané doma. Na ty bez obřízky tuplem)) Dokud se spíš žvaní než střílí všechny plány fungujou
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Vít Henoch 2017-11-13 00:36
Tak pročpak asi Američané nacvičovali blackout ? Tady je parádní výbuch na Slunci, když do něj spadla nějaká planetka.
soho.nascom.nasa.gov/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Ondra 2017-11-13 10:31
www.[...].cz/.../

pravda o Slunci?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Monika 2017-11-13 02:54
Takže USA a její koalice jsi bude nadále hrát na Syrském písečku na vojáčky bez úhony krást a vyvážet ropu opět zabijí pár civilistů a nadalé budou kecat celému světu že bojuji proti teroristům ! Jak dlouho jim to bude celí svět papat ? Je na čase aby tato lůza byla vyhnaná třeba za pomoci Buratino ale s konečnou platnosti prosím !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jarin G. 2017-11-13 09:48
Hezky napsáno, Moni!
1***********
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # John Pitralon 2017-11-13 08:29
Majdan hopsači dostali koláčky od Nulandové a k tomu pravou chazar-demokrac ii. Což je v podstatě korporátní fašismus vedený podpindosníky, kdy občan chazarbordelu slouží v první řadě jako nemyslící protiruský kanonenfutr pod politrukem typu pornoherce Jandy.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2017-11-13 14:13
Jé, soudruh Štětina. Narozen v Číně našim vyslancům komunistického spojeneckého dobra.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás