Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaJaké jsou šance, že střelba v Las Vegas byla falešnou vlajkou? Podivná zpráva, která varuje před útokem

Sociální sítě

Reklama

Jaké jsou šance, že střelba v Las Vegas byla falešnou vlajkou? Podivná zpráva, která varuje před útokem

Jaké jsou šance? To by měla být otázka, kterou bychom si měli vždy položit, když jde o podezření z útoku pod falešnou vlajkou.

Jaké jsou šance, že všichni „radikální islamističtí teroristé“ všude zahodí pas nebo občanku? (Podívejte se na článek od Michela Chossudovského Barcelona, Machester, Berlín, Paříž, Nice, Londýn, New York a ty průkazky, které byly vždy po teroristických útocích nalezeny.)

Jaké jsou šance, že ten samý fotograf s vazbami na Mossad se zrovna objeví na takových místech, že nafilmuje a publikuje dva teroristické útoky za necelý týden? Jaké jsou šance, že…? Mohl bych pokračovat pořád s dalšími a dalšími a už často jsem to dělal, ale asi vám už došlo, o co mi jde.

Střelba v Las Vegas stejně jako spousta těch „událostí spojených s ISIS“ také na první pohled vypadá, že se nějak vymyká pravděpodobnosti.

 

Tady jako by byly výstřely ze dvou hlavní? Toto je obrázek od bývalého vojenského vynašeče Scotta Bennetta, bohužel, ale to video, ze kterého sejmul tuto obrazovku, která ukazuje výstřely ze dvou hlavní, bylo už z YouTube odstraněno.

Jaká je šance, že taková ohromující smrtonosná střelba je prací jediného chlapa – toho příslovečného „osamělého střelce“, který byl nakonec pohodlně zabit? Když je nějaká událost „poněkud moc smrtonosná“ na to, aby ji fakt udělal určený trouba, tak je to nejspíš falešná vlajka. K příkladům patří: Bomba v OKC byla poněkud velká a příliš smrtonosná na to, aby to byla bombička z hnojiva v dodávce; ty ohromné exploze, které rozmetaly věže Světového obchodního centra na tříšť, byly příliš obrovské a ničivé, aby to mohl způsobit požár v kanceláři; střelba v Orlandu byla podle bývalého experta CIA Roberta Steela příliš smrtonosná, aby ji udělal Omar Mateen, atd.

Robert David Steel mi právě poslal e-mail: „Chtěl bych říci, že se velice přikláním na podporu toho, že střelba v Las Vegas bylo falešnou vlajkou. Stejně jako v Orlandu, ta čísla jsou přehnaná.“

  • Jaké jsou šance, že chlap s žádným politickým ukotvením, bez jakýchkoliv psychických problémů, bez jakékoliv historie, že by byť i dostal pokutu za špatné parkování, a bez skutečného zájmu o střelné zbraně, bez nějakého pokročilejšího výcviku se střelnými zbraněmi (přinejmenším podle členů rodiny) bude ochoten a schopen spustit něco takového?
  • Jaká je šance, že všichni ti svědkové, kteří to popisovali, jako pod palbou několika střelců, by se mýlili?
  • Jaká je šance, že Domácí bezpečnost zrovna předtím v Nevadě byla v rámci přípravy plánu z loňského listopadu, s nímž ale začali až hrozně nedávno, že si budou hrát na události, k nimž právě došlo, že by čirá shoda okolnosti?

 

Celý rok DHS chystala v Las Vegas teroristické cvičení k prozkoumání problému „příliš mnoha obětí, které přetíží systém.“

Jaké jsou šance, že ta dávková palba, co je slyšet na videu níže a na dalších záznamech pochází od jednoho chlapa, co střílí poloautomatickou (nikoliv plně automatickou) zbraní? A kdo znovu zapnul světla v hledišti, aby střelci mohli lépe vidět na cíle?!

A jaké jsou šance, že policii to bude trvat 72 minut od prvního volání na 911, než lokalizuje střelce?

Jaké jsou na tohle všechno šance?

Nesnáším vynášení zkratovitých závěrů. Ale vzhledem k tomu, co víme o Operaci Gladio a Gladio B, ty výše uvedené nesrovnalosti naznačují pravděpodobnost, že to byla zase další falešná vlajka.

Operace Galdio byla Pentagonem sponzorovaným programem NATO využívajícím terorismus pod falešnou vlajkou k prosazování „strategie napětí.“ Jak to vysvětlil odsouzený terorista z operace pod falešnou vlajkou v rámci Gladio Vincenzo Vinciguerra:

„Musíte útočit na civilisty, lidi, ženy, děti, co nemají nic společného s jakoukoliv politickou hrou. To úřadům umožní, aby vyhlásily výjimečný stav.“

Terorizované obyvatelstvo vládě dovolí, aby pošlapala jeho práva. Terorizované obyvatelstvo lze snadno dokopat, aby přijalo válku. Z terorizovaného obyvatelstva se stane něco jako malé děti důvěřivě poslouchající své vůdce, kteří nahradí rodičovské osobnosti.

Tu mezi lidmi se rozlévající úzkost vytvořenou událostmi jako střelba v Las Vegas lze obrátit proti Severní Koreji, Íránu, Rusku nebo Číně. Lze ji využít k protlačení kontroly zbraní. Lze ji využít k udržování celé té orwellovské dystopie, co tu trvá od 11.9, aby dále pokračovala a rostla. Lze ji využít k dokopání občanů, aby se dále vzdávali svých práv.

Jelikož ti pravděpodobní podezřelí za těmito událostmi protlačují válku a nesvobodu, měli bychom reagovat přesměrováním všeho svého pobouření do služeb míru a svobody. Pokaždé, když se něco takového stane, tak bychom se měli hlasitě dožadovat skoncování s těmi válkami po 11.9 a s tím policejním státem po 11.9 a chtít vyšetření 11.9 a všech falešných vlajek, které nás pobouřily potom.

AKTUALIZACE

Robert David Steel mi právě poslal snímek obrazovky z výměny zprávy z večera z 10. září, kdy předvídali hromadnou střelbu pod falešnou vlajkou v Las Vegas na příští den, tj. na výročí 11. září Zde je ta zpráva následovaná snímkem obrazovky. – KB

Od mého nejlepšího pozorovatele temné strany. Jsem připraven promluvit o falešné vlajce v Las Vegas a jejím průsečíku se zradou, s Mossadem a s jeho sioňáky jako Sheldon Adelson a agent Mossadu  přes vydírání kvůli pedofilii Jeffrey Epstein, kdy tyto dvě strany dominují v AIPAC a v dalších sionistických spolcích. Poučení, které si odnesli z 11. září, je to, že jim to zase projde, všechno jim projde, že veřejnost je opravdu stupidní a že média mají opravdu v kapse. Potřebujeme pravdu ODHALIT více než kdy jindy nebo se budou věci tohoto typu dít dále, dokud se státy nezačnou odtrhávat od unie nebo nám nezačnou brát zbraně. Chertoff, jak se ukazuje je hrozný špinavec.

———- Předané zprávy ———-

Ještě to pošlu. Složka této rozpravy. Něco zvaného „Projekt velkého incidentu“, kde o bývalém šéfovi DHS Cheroffovi mluví v posledním příspěvku. Důkladně se na to podívám později.

Poslední příspěvek, z anonymního fóra, přečtěte si i předchozí (pro anglicky rozumějící), stojí za to: 

Když jim jejich plány vyjdou, schválí stát Nevada brzy zákon předepisující ve všech kasinech povinné detektory kovů a prosvěcovací mašiny, krátce na to federální zákon schválí tyto stroje na univerzitách a středních školách, ve federálních budovách. Budou tomu říkat OSI systémy a hlavním výrobcem těchto mašin je Chertoff. Někdy kolem roku 2020 dojde k fúzi Chertoff a OSI do jediné společnosti. Po fúzi jejich vlastníci rozprodají všechny své akcie a shrábnou miliardy zisků. Pan Chertoff už byl v kontaktu s Sheldonem Adelsonem. Pan Adelson se stane velkým sponzorem těchto strojů a bude první, kdo je zavede v kasinech, jakmile bude zákon schválen. To je zatím má poslední zpráva. Nečekejte, že se nějak brzy vrátím. John

Kevin Barrett

Zdroj: veteranstoday.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+29 # Martin Topol 2017-10-04 09:50
Mrkněte na další dobrý souhrn, na který jsem narazil včera lajkit.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # josh (xy) 2017-10-04 10:19
Nevím, zda bych volil pro takovou akci 4p....Budova jak zrcadlo,..možná odraz majáku, místo střelby(video, když odmyslím software)...?
A kde tam jsou v tom 4p. ty rozbitá okna? Opět bude mnoho otázek. A pravda..?32 patro

i takhle se to vysvětluje
www.youtube.com/.../

..a zde pro změnu na konci uslyšíte,...Nev ím odkud to přichází a I fakt nevidím nikoho skutečně zraněného,..
www.youtube.com/.../
...18:39...?????
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # r.m. 2017-10-04 14:45
youtu.be/8lcfrNu8xGo
První dávka trvala téměř přesně 11 vteřin. Kadence AR 15 je 650 - 750 ran za minutu, tedy v průměru 700.
700/60 = 11,6666666 x 11 = 128,3333 ran. Bez přestávky. Byl to kulomet.
vojsko.net/.../...
-
p.s. tohle je zajímavý článek o více střelcích, svědectví Australanů - yournewswire.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # josh (xy) 2017-10-04 15:53
Neznám, ale našlo se tam plno sraček..

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # r.m. 2017-10-04 16:06
v pravo od nohou Paddocka ležícího na zemi byl stolek. Na něm papír, na něm tužka a zatížený plastovým budíkem nebo popelníkem. Vzkaz? Jaký? Proč se o něm nepíše???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Janinna 2017-10-04 21:13
Ahoj joshi, zajímavé obrázky, zajímavá symbolika.
Je tam pyramida, sfinga i obelisk.
Falešná vlajka? Noo, přinejmenším je tam hodně věcí "podivných". Pomalu na cenu o "Zlatou malinu".

64-letý účetní v důchodu, syn bankovního lupiče, vlastník více zbraní než má naše armáda, byl dle zpráv multimilionář a utrácel v kasinech obrovské sumy.
Přitom bydlel v nicmoc seniorské čtvrti, t.j. komunita důchodců a dříve měl byt v domě, kde dělal domovníka.
Milionář z chatrče.
Prý šílenec, který se z ničeho nic rozhodl zmasakrovat stovky lidí, přitom sousedé ho viděli jako přátelského a pohodového chlapíka.
Takže tento "žádný mladík" bez armádního výcviku pronese přes 120 kg zbraní, nainstaluje i kamery a to bez povšimnutí - v hotelu nejsou asi žádné kamery ani hotelový detektiv??? - už za poručíka Colomba běžná praxe.:))
Pronesl 23 zbraní a střeliva - to je pomalu jak na malou válku.
Dále pak lítá od jednoho okna k druhému jak čamrda a pálí do davu - a to je hodně zajímavé - celých 70 minut. Více než hodinu - než, než se zastřelil.
Co na to říct.
V arzenálu zbraní, které si údajně legálně koupil najednou v jednom obchodě!!!!, měl i kalašnikova a tento kutil bez armádních zkušeností byl tak zručný, že si zvládl levou zadní upravit poloautomaticko u zbraň na automatickou.
www.vesti.ru/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # josh (xy) 2017-10-04 22:36
Ahoj Janinno. Oni tam mají všechny ty symboliky světa ,,,Eifelovku, či Benátky,..jako součást businessu, či sen. Ať se dnes děje, co se děje, je vše bráno s otazníky, které nám média podstrkují, jakoby nás zabavovaly. Nic není jasné, nic není 100%, vysvětlitelné. Už ani neplatí podívat se na věc selským rozumem. Vše se překresluje množstvím médií a jejich neprofesionálit ě a řízení pěnizi, či vyšší mocí.
V každím případě zůstává mnoho otazníků, jako proč před masakrem odeslal na Filipíny $100 000, kde pobývala jeho přítelkyně, a která hned přicestovala nazpět do USA a očekává se, že bude zpívat..?
Proč Paddock, jako jedinec, měl celkem 47 zbraní, z toho 23 v hotelovém pokoji - z toho bylo 12 plně automatických.. ..Tak jak popisujes dále,..žádný mladík, bez výcviku...otázk y, nejasnosti. I jak se zmiňuje r.m. o papíru na stole. Není tam sice žádný budík, či popelník, ale izolepa, ale ten papír s tou tužkou už mohl dát nástin....Výsle dek budou pro am plabs jasný pro ostatní možná přibude další otázník....Jsem zvědav na story pro veřejnost a jak se spolkne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Janinna 2017-10-04 23:00
Story pro veřejnost už byla vyslovena - šílenec. Jediné co zatím neměli je motiv. Už ho mají - šílenec přeci žádný motiv nepotřebuje.
Máš pravdu je tam hodně otazníků.
P.S.
Vím, že tam mají mini památky celého světa, jenom mě to praštilo do očí, myslím to "egyptské" okolí toho hotelu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # josh (xy) 2017-10-04 23:11
Ano, je to výstižné Janinno. Všichni dnes jsou šílenci.. Už ho mají - šílenec přeci žádný motiv nepotřebuje.. Přiznám se, že mne to okolí ani nenapadlo, ale fakt, nutějí nás, hledat ty otazníky, zaměstnat nám mozky...?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # LubinenKremlBot 2017-10-06 11:08
Ano Jani Sralbotka vyčistil sklady s municí a poslal bratrům ve zbrani isil a zřejmě každý druhý ussa důchodce má větší arsenál než polovina ,,naší''wermach t armády a přitom soc. Vláda nemá ani na to aby vyzbrojila naše seniory pamperskama v domovech důchodců.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-14 # peto8 2017-10-04 10:22
Jenom chybnej pixel v dablovem matrixu ???
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Stanley_K 2017-10-04 10:52
Co takhle navštívit lékaře (psychiatra). Možná ještě nejsi ztracený případ.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2017-10-04 14:13

Hovínky.cz pro jistotu debilizace uveřejnily fotku pouze s jedním rozbitým oknem hotelu.
Údajná výzbroj AR-15 odvozená z vojenských M-16 s ráží 5,56 mm. Ještě směšnější údaj. Dokonce i i automaty 7,62 mm mají daleko vyšší práskavý zvuk než ty nefalšované kulometné dávky ze záběrů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # kolem jdoucí 2017-10-04 16:54
šance jsou stoprocentní
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Pokémon 2017-10-05 00:39
Vše nasvědčuje tomu, že odhalený, údajný střelec-(oběť) byla vlastně nastrčená figurka, (americký občan bílé pleti), jako záměrně matoucí prvek, bez žádných vazeb a kontaktů na jakoukoliv extrémistickou organizaci a který byl dost možná zabit již na samém počátku zahájení palby do davu lidí z hotelu, aby se nemohlo provalit, že ve skutečnosti v celé věci mají prsty islámští radikálové, pod ochranou amerických tajných služeb, nebo dokonce s jejich přímou osobní účastí. A pokud se oficiální informace opírají o „fakt“, že „střelec“ střílel z 32. patra hotelového pokoje, tak na zveřejněném soukromém videu z místa činu jsou vidět evidentní záblesky, které pocházejí rovněž evidentně od střelné zbraně a to ze 4. patra, čili pachatel nebyl pouze jeden, jak oficiální verze tvrdí, ale již podle počtu mrtvých a stovkách zraněných lze logicky usoudit, že takovou spoušť v tak krátkém úseku nemohl způsobit pouze jeden jediný pomatenec. Zdá se, že tady udělali soudruzi ze CIA nějakou chybu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # r.m. 2017-10-05 12:25
Po aktualizaci článku je všechno jasnější. Pohrdání nevyvolenými je u kupírovaných ocasů právě to, co umožňuje jakékoliv hromady mrtvol pro vlastní zisky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás