Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMédia tradičně mlčí. Muž, který měl za týden odhalit obrovský rozsah korupce Clintonů byl nalezen mrtvý

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Média tradičně mlčí. Muž, který měl za týden odhalit obrovský rozsah korupce Clintonů byl nalezen mrtvý

To ticho mainstreamových médií kolem smrti Klause Eberweina je ohlušující.

Eberwein je bývalý činitel haitské vlády, od kterého se čekalo, že příští týden rozkryje celý rozsah korupce a černých aktivit Nadace Clintonů. Našli ho mrtvého v Miami ve věku 50 let.

...

Okolnosti obklopující Eberweinovu smrt nevypadají moc stravitelně. Podle zápisu vedoucího ohledávání mrtvol v Miami tento činitel zemřel v důsledku „výstřelu do hlavy.“

Eberweinova smrt byla vládou zaevidována jako „sebevražda“. Ale krátce před svou smrtí přiznal, že jeho život je v ohrožení kvůli jeho vyzrazení zločinných aktivit Nadace Clintonů.

Eberwein byl zuřivým kritikem aktivit Nadace Clintonů na tomto karibském ostrově, kde po tři roky sloužil jako generální ředitel agentury ekonomického rozvoje Fonds d’assistance économique et social. „Nadace Clintonů je zločinná, jsou to zloději, jsou to lháři je to skandální,“ řekl Eberwein při protestu před ústředím Nadace Clintonů loni v Manhattanu.

Eberwein měl v úterý vystoupit před haitskou senátní komisí pro etiku a boj proti korupci a před antikorupční komisí, kde se všeobecně čekalo, že vypoví, jak Nadace Clintonů zneužila příspěvky mezinárodních dárců na pomoc po haitském zemětřesení. Ale tato „sebevražda“ vypadá ještě znepokojivěji…

Eberweinovi bylo teprve 50 let a údajně kamarádům říkal, že se kvůli své zanícené kritice Nadace Clintonů bojí o život. Jeho blízcí přátelé a obchodní partneři byli ohromeni pomyšlením, že by zrovna on mohl spáchat sebevraždu. „Je to opravdu šokující,“ řekl kamarád Gilbert Baily. „Vyrůstali jsme spolu, byl jako moje rodina.“

Eberwein během své vládní funkce a po ní čelil podezřením z podvodů a korupce ohledně toho, jak ta agentura spravovala fondy. Mezi těmi problémy byl i dohled FAES nad fušerskými rekonstrukcemi několika škol postavených po ničivém haitském zemětřesení z 12. ledna 2010. Ale podle Eberweina to byla Nadace Clintonů, která byla hluboce zahnízděná ve zdejších lumpárnách, a měl o tom v úmyslu v úterý vypovědět.

Podle Eberweina z těch peněz, které mezinárodní dárci dali Nadaci Clintonů s výslovně určeným účelem přímo pomoci Haiťanům, opravu v rukou haitských organizací skončilo jen ubohých 0,6 procenta. Dalších 9,6 procenta skončilo u haitské vlády. Zbývajících 89,9 procenta – čili 5,4 miliardy $ - bylo ulito k ne-haitským organizacím. – WND

Ebrwein měl proti Nadaci Clintonů vypovídat i u soudu, ale krátce předtím spáchal sebevraždu. Kdepak jsme něco takového slyšeli už předtím?

Konec konců vypadá to, že kolem Clintonů se pořád hodně umírá, a nejspíš proto se o této smrti v mainstreamových médiích také takto mlčí.

Zdroj: zerohedge.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-52 # Miliardář 2017-07-17 12:10
Zavřete na chvíli oči. Představte si na malou chvíli, že máte ohromné bohatství, vše na co jen pomyslíte, Zlato, diamanty, auta, domy, víno, jídlo, prostě vše po čem člověk jen prahne. Zamilujte se do této představy. Stojíte před svým pomyslným hradem a portýr Vás informuje co dobrého připravili kuchařky, bazén je nachystán, masáž, pro muže např. blow job, pro ženy masáž a svalovce atd.

A nyní otevřete oči. Co vidíte? Řešíte tady nějakého mrtvého šaška? A nebo se chcete vrátit do své první představy?

Takže jaké "krmně" Vám chystají média: goo.gl/iKiiV3 ? Pořád jim to žerete? Pokud ano tak jste hloupější než jsem si myslel a ani to nečtěte.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Věra Štimová 2017-07-17 12:41
Ano, člověk se může zamilovat do baráku, aut nejlepších značek, vynikajících vín, do potěšení v nejluxusnějších bordelech, jako svou přítelkyni může mít tu nejnavštěvovaně jší prostitutku všech dob, protože ostatním ji vyfouk a přeplatil. Vytřel jim zrak. Je to ONNNN, který si nakrad nejvíc, ostatní jen koukaj, jak se to dělá, ale neumí to tak jako on. "Co zíráte břídilové, nos mezi vočima ještě máte ? Tak na něj zapomeňte, i ten brzo votočím. Dárci orgánů platěj dobře. Všechny takový kliniky mi patřej, rozumíte. Na tohle jsem si vydělal sám, to je poctivá práce ! Stačilo jenom zařvat na ty nedouky, který nechtěli vraždit tak, jam to umím já a hned byly oběti, vy vol..vé !!! Hrnce krve mi přinesete, rozumíte ? Lidský krve ! Začínal jsem s beranama, teď chci vaši krev, vy nedoukové. Sám jsem si to tak napsal do Bible Svaté, rozumíte ? Kam se na MĚ hrabete ? Já jsem někdo, rozumíte ? Jsem NĚGDO ! A co jste vy ? HO..NO ! Ani vraždit pořádně neumíte, břídilové !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dost3 2017-07-17 16:05
Něco je asi špatně.
Pokud budu chtít něco zveřejnit, tak to přeci nebudu dopředu vytrubovat.
Jako kdyby zloděj volal na policii a řekl jim, že druhý den v tolik a tolik hodin přepadne banku.
Takže k této zprávě jsem poněkud skeptický.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # prof.Osel 2017-07-17 12:42
Pane kolego. Opravdu si myslíte, že Vás ten "hloupý póvl" bude takto volit, aby se Vám vedlo dobře a mohl jste provozovat herny, bary a při tom řídit budoucnost světa?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # brtník 2017-07-17 13:03
POJÍZDNÉ VEPŘOVÉ KONZERVY

Míjel jsem stojící kolonu automobilů. Z každého vykukovala masitá laločnatá hlava. Připomínalo mi to vykrmené vepře v kotcích. Jen ten smrad byl trochu jiný.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch11 2017-07-17 18:36
Xaro, ty jsi slizký zmetek.
Dlouho jsi nevlepil svoji fotku, narcisi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # LubinenKremlBot 2017-07-18 11:49
Někteří zavřít oči na věky a již neotvírat a neparazitovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Dobrý Den 2017-07-17 12:17
Klasický případ z dílny západních demokratů v režii rodiny HULIBRKŮ.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Piovarči 2017-07-17 15:36
A vždy je to len sebevražda žiadny vyšetrovateľ sa nezamyslí či nemohlo ísť o narafičenú úkladnú vraždu
Toto ani Komančovia nerobili, čo robia dnešné elity.

situáciu v Sýrii 17. júla 2017. Vládne sily tlačia pozdĺž cesty al-Tabqah-Palmy ra, aby obliehali jednotky ISIS operujúce južne od cesty medzi al-Tabqah a Salamiyeh

southfront.org/.../...
Syrske armádne tygrové sily a kmeňové sily oslobodili Bir al-Zamlah, Bir Rumaylan, Východný Zamlah, čerpaciu stanicu Zamlah a plynové polia Zalmah a Khala a ropné polia Fahed a Dubaysan z teroristov ISIS v južnej časti provincie Raqqah ,

aragonit9.blogspot.sk/.../...

Sýrske armádne tygrové sily a jednotky miestnych jednotiek národnej obrannej jednotky zachytili ďalšie ropné pole na juh od mesta Resafa v provincii Raqqah, podľa pro-vládnych zdrojov.

Štátni bojovníci údajne znovu zachytili ropné pole Deilla po sérii bojov s ISIS teroristami. Práve teraz Tigerské sily a ich spojenci sú stále vyčistení z kľúčových oblastí ISIS južne od cesty Resafa-Ithriyah.

Zároveň mnohé šľachetné zdroje špekulujú o očakávanom úsilí vlády smerom k mestu Deir Ezzor obliehajúcim ISIS z oblasti Resafa. V súčasnosti je však táto možnosť nepravdepodobná
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # senil 2017-07-17 12:18
Média zaselžou mlží a zakrývají - CNN = Clinton news network Mainstreamovým médiím už stejně nikdo nevěří. U nás ani v zahraničí. Poslouchají to už jenom důchodci. Takže by nás to nemuselo až tak zajímat.

www.[...]/clanek/93 /smrt-mainstrea movych-medii
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # prasoallahpes 2017-07-17 12:32
Hezky se zbavují nepohodlných lidí. "Nemoc srdce, sebevražda" ???
cz.[...]news.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Sims. 2017-07-17 16:01
Horší by bylo, kdyby se sebevraždila rodinka Clintnových, to by byl poprask i s dopisem na rozloučenou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # olinka215 2017-07-17 16:39
Někdy na jaře jsem na PP četla, že životní cesta "Clintonů", je lemována minimálně 80ti "sebevraždami" , či jinak podezřelými úmrtími.
Nezasvěcenému by se chtělo říct, že mají smůlu na duševně nevyrovnané přátele a spolupracovníky . Ti informovaní, se od "Clintonů" drží hodně daleko,protože dávno pochopili, že ať přátelství, či nepřáteství, obojí je stejně smrtelné
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # zvedаvec4 2017-07-17 17:19
V diktature jako byl socialismus se takove prestupky resily zostrenym vezenim, v zapadni demokracii se resi humanitarne, viz Dubcek, Diana, Kennedy, Milosevic, Hess a mnoho dalsich, vrazdou a "sebevrazdou".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jaris 2017-07-18 08:33
No s tim mohl zidacek pocitat. Moc chytry asi nebyl, ze ony materialy nepredal nekomu druhemu v pripade, ze se mu neco stane nebo spolehlive skupine spolupracovniku , pokud se mu neco stane "nestastnou nahodou". Jet solo v takovemhle patrani je jako vstoupit do klubka chrestysu bosyma nohama a je samozrejme recept na smrt.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás