Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaBrit, který bojoval po boku proruských milicí na Ukrajině odsouzen na 5 let za „terorismus“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Brit, který bojoval po boku proruských milicí na Ukrajině odsouzen na 5 let za „terorismus“

Muž z Británie, který se na Ukrajině přidal k pro-ruské milici, byl v prvním britském trestním stíhání kvůli tomuto konfliktu uvězněn za zločin terorismu.

Stimpson odešel na Ukrajinu v roce 2015 a později vystavil na Facebook svůj obrázek s útočnou puškou..

Při návratu byl zatčen a přiznal, že pomáhal jiným páchat teroristické činy.

Prokurátor Barnaby Jamieson řekl, že Stimpson přiznal, že „sloužil jako příslušník ozbrojené milice nepravidelných sil odporujících Ukrajinské armádě,“ i když soudce David Stockdale řekl, že Stimpson se ve skutečnosti osobně do žádných bojů nezapojil.

Šéf protiteroristické policie Severozápadní Anglie Jackson řekl, že doufá, že tento rozsudek „vyšle vzkaz všem těm, kdo uvažují, že by se do toho konfliktu zapojili.“

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

0 # pesimista 2017-07-15 22:11
cert vi v dnesni prodejne dobe
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+54 # Jarin G. 2017-07-15 23:41
cituji: ..přiznal, že pomáhal jiným páchat teroristické činy.
Ty vago, to je jak kdyby to z něj gestapo vymlátilo!
No a trest je výchovný, aby náhodou nějakého Brita (Skota, Ira,...) nenapadlo, bojovat na té "nesprávné" straně.
Kdyby bojoval za Banderovce či jiné ukrofašisty, tak by dostal medajli za statečnost: Řád britského debilia !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # Janinna 2017-07-16 00:01
Jasně Jarine, aby ztratili rozlišovací schopnost věcí správných a věcí špatných.
Jó to kdyby se vrátil ze Sýrie, kde by bojoval na straně IS, tak by to bylo v pořádku a kdyby brutálně, třeba řetězem, zabil nějakého Čecha, tak to by také byl nevinný.

Alexej Puškov už to okomentoval:
"Brit Stimpson je v Británii odsouzený na 5 let za terorizmus proti zákonné vládě na Ukrajině.
A Zakayev za terorizmus proti legitimní vládě Ruska dostal v té samé zemi politický azyl".

- „brigádní generál“ samozvané Čečenské republiky Ičkerie Akhmedem Zakayev se zúčastnil první a druhé čečenské války proti Rusku a je obviněn z organizování série teroristických útoků.
V říjnu 2001 byl uveden na mezinárodním seznamu hledaných, ale v důsledku soudních sporů v Dánsku v roce 2002 a ve Velké Británii v roce 2003, byl propuštěn, a rozhodnutím britského ministerstva vnitra mu byl udělen politický azyl.
To je ten dvojí metr.

Podobný případ je i v Lotyšsku.
Tam je Daugavpils Artoma Skripnika obviněn z účasti na ilegálních vojenských operací v zahraničí, stejně jako za "zločiny proti lidskosti a genocidy."
Čelí trestu až na doživotí.
russian.rt.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Jarin G. 2017-07-16 00:18
Dík Jani, zajímavě jsem si před spaním početl a poučil se.
Přeji Vám i všem ostatním: Dobrou noc!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # John Maxwell 2017-07-16 03:59
Myslím ,že jim vrže sebereflexe i když si tak matně vzpomenu na tu nánu co hájila navrátivší "brity" od IS ,že lidé mají chápat, že udělali špatnou volbu a zasluhují druhou šanci či znova za ně bojovat, ale tentokrát na domácí půdě už ona nána zapoměla dodat, div je nenavrhla na metál zbývalo jen zamačknout slzičku ...

Jinak je to ukázka výroby strachu a jakýkoli projev podpory v boji proti bezpráví a teroru západu bude stíháno a dovrší to už jen udáváním za jiný názor ...pak už bude společnost totálně ochromena člověk přestane věřit člověku a taková společnost se nedokáže účinně bránit a to je cílem ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Rudi 2017-07-16 12:46
Všichni vědí,že současná tzv.vláda je dosazena režimy USA a Izraele.V té ryze fašistické Chuntě byli a jsou hlavně občané USA,Izraele,Něm ecka a Británie.Jsou to hlavně
židé.A tito podle pokynů jejich KMOTRŮ zahájili doslova genocidu ruskojazyčného obyvatelstva.To hoto teroru se velice aktivně účastní zahraniční vojáci a žoldáci ze zemí NATO.Je známé ,že tam jsou navezeni i islamisté a to od začátku nepokojů.Ti ihned od začátku začali s řezáním hlav
vlastenců .Ty pak posílali v bedýnkách rodinám zavražděných.Ví se také o prodeji lidských orgánů do Německa a dalších zemí a to na zakázky.Proto si musíme vážit všech kdo tam jde pomoci domobraně a jejich rodinám.Nezapom eneme ani na tam zavražděné naše občany .Vždyt i ve Španělsku bojovalo proti fašismu mnoho našich lidí.Jenom je ten rozdíl,že nyní mezinárodnímu fašismu pomáhají
i celé vlády či jejich představitele.T o ostatně vidíme i u nás,Je to smutné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Negr 2017-07-16 02:58
Kdyby bojoval v ISIS, tak by dostal nevyplacenou podporu za celou tam strávenou dobu. Dále psychologickou pomoc k vyléčení traumatu, kterým trpěl při podřezávání nevěřících. Dále by mu sehnali bydlení, práci a darovali sadu koberečků k modlení v pracovní době.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # mark 2017-07-16 08:04
zapad je degenerovany a proto speje k upadku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Tartar 2017-07-16 08:05
Takže každý národ, ktorý sa postaví na svoju obranu voči fašistom, teroristom a chce vlastnú samostatnosť, je v podstate podľa britských kritérií sám teroristickým národom a pomoc takémuto národu je vlastne pomoc teroristom. Zvrátená britská myseľ, ale rozumiem národu ktorý tyranizoval pol sveta, že pre nich je vlastne každý bandita kto nechce byť ich otrokom.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Věra Štimová 2017-07-17 00:42
I v církvi to vypadá podobně blbě: z diskuze na varovani.org
14.07.2017 at 0:53
Frantisek z Prahy
Chvála Ježíši Kristu!
Rozhovor arcibiskupa Lenga, na který nás upozornil Roman K., je dobré si vyslechnout, je tu však něco, co je matoucí a nevěrohodné. Hned na začátku říká arcibiskup Lenga, že v roce 1996 mluvil ve Fatimě se sestrou Lucií a položil jí několik otázek.
My však víme z poselství 324, že pravá sestra Lucie byla umlčena:

Každý pravý vizionář, náležící Mně a mé Blahoslavené Matce, byl od počátku ignorován a má církev s ním zacházela s pohrdáním. Má dcero, dokonce i poslední tajemství z Fatimy nebylo dáno světu, protože odhalilo pravdu o zlovolné Satanově sektě, která pronikla do Vatikánu.
Poslední část tajemství nebyla odhalena, aby byla ochráněna bezbožná sekta, která od doby zjevení mé Matky na svatém místě ve Fatimě pronikla ve velkém počtu do Vatikánu. Má dcera Lucie byla umlčena silami, které kontrolují část Vatikánu a nad níž moji ubozí milovaní papeži mají jen málo kontroly.
www.varovani.org/.../324.html

Nevíme, jestli byla zavražděna, nebo uvržena někam na samotku, či přirozeně zemřela, víme však, že někdy po roce 1980 byla nahrazena nepravou Lucií. Cokoliv tedy řekla tato osoba, vydávající se za pravou Lucii, je lež, neboť ona sama je ztělesněním lži:
www.lumendelumine.cz/.../

V článku fatima-kulminuj e-2, je tento odstavec:
Fatimský odborník P. Alonso napsal v této věci velmi jasně:„Lucie vždy myslela na úplné obrácení Ruska, nikoli jen na návrat k pravoslavné víře od ateismu a odvržení marxistického ateismu Sovětů. Šlo vždy o úplný a integrální návrat k jediné pravé, římské katolické církvi.

V poselství 324 říká Pán Ježíš:
Katolická církev je jedinou pravou církví a jako taková je prvořadým cílem Satana a jeho zlovolné sekty.

Stejně tak v poselství 358:
Katolická církev je jedinou pravou církví. Za mého Druhého příchodu se všechny církve sjednotí, aby se staly jedinou svatou a apoštolskou církví.

Z Poselství Varování i ze svědectví pravé Lucie, je zřejmé, že zasvěcením Ruska Neposkvrněnému Srdci Panny Marie, by došlo k návratu Ruka a pravoslavné církve, ke svaté apoštolské katolické církvi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Sandokan 2017-07-17 10:21
ak kozojeby bojujú v Sýrii a vrátia sa do EU nič sa nedeje...dokonc a berú dávky aj počas toho ako sú v Sýrii a bojujú za ISIS teroristov!!!.. aha zabudol som na to že ISIS sú tí naši
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Wiloni 2017-07-17 19:46
Co na to napsat.
Člověk, bojující proti ukrajinským náckum je prostě "terorista" a je za to odsouzen, zatímco neonácek, bojující na straně ukronácků může být naprosto v klidu.
vice.com/.../...
thetruthspeaker.co/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás