AC24.cz

AC24.czZe světaZnámá velvyslankyně Eva Filipi v Sýrii hovořila o poměrech v EU

Sociální sítě

Reklama

Známá velvyslankyně Eva Filipi v Sýrii hovořila o poměrech v EU

PhDr. Eva Filipi, se stala mimořádnou a zplnomocněnou velvyslankyní ČR v Syrské arabské republice, když jí bylo dne 10. června 2010 uděleno agrément a 7. října téhož roku předala pověřovací listiny. Na začátku roku 2015 však vstoupil v platnost služební zákon, podle kterého měli ke konci roku 2015 skončit ve funkci velvyslanci, kteří již dosáhli 70 let věku (což by se týkalo právě Filipi a české velvyslankyně na Slovensku Livie Klausové). Také vzhledem k tomu, že české velvyslanectví v Damašku zastupuje i USA a jiné státy EU, se rozhodli čeští politici přijmout novelu služebního zákona, která zavede pro velvyslance výjimku.

Tu však do konce roku 2015 nestihli schválit, a tak Filipi i Klausová od 1. ledna 2016 pracují na dohodu o provedení práce (a nejsou tak ve služebním poměru). Jedná se o prozatímní řešení do doby, než se podaří novelu schválit.

V níže uvedeném videu hovoří nejen o poměrech v EU:

Zdroj: snews.com

Loading...

Komentáře   

+57 # Dobrý Den 2017-06-16 13:57
EU by se měla stydět. Obzvláště Německo, Francie a GB. Co mohli, tak zničily. Jejich politika je mírně řečeno hloupá.
vlkovobloguje.wordpress.com/.. ./...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # vjědec123 2017-06-16 14:47
Je skutečně zajímavé, jak se po převratu v 89 rozjela kampaň za "pravdu a lásku" a likvidovala se průmyslová a zemědělská výroba ve prospěch těch správných demokratických a západních firem. Dodnes na to doplácíme.
Tím více je zajímavé, jak si ty západní "demokracie" udržují svojí výrobu a obzvlášť tu zbrojní.
Jak je vidět, tak všechny ty žvásty i divadlo s komediantem ze CIA dalajlámou, byly jenom podvod!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+57 # vlk samotář 2017-06-16 15:34
Západ nás potřeboval zlikvidovat, protože sám byl v té době před převratem v tak hluboké krizi, že kdyby si nekoupil revoluce ve východním bloku, tak by dnes Němci jezdili za prací k nám!

Tragedií je, že ta krize se jen oddálila o 27 let a dnes tady máme přesně to stejné, co měli tehdy na západě - narvaný trh zbožím, ale nikdo nic nekupoval.

My jsme ale dopadli mnohem hůř už dnes, protože za tu dobu si západ pomohl k obrovskému majetku na úkor nás, že si tam budovali z vydrancované východní Evropy nové skleněné paláce, zatím co nám tady dnes už téměř nic nepatří,.... jsme rozkradení, zadlužení,.... a zbyly nám jen děravé dálnice!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # vjědec123 2017-06-16 17:06
Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 12.06.2017 Titulky CZ

- Asi se pamatujete na ty různé dohody mezi politickými lídry z devadesátých let? Kdy nám například ústně slibovali, že NATO se nebude rozšiřovat směrem na východ?
- No a Saddámovi Husajnovi zase říkali: „My přece dobře víme, že Kuvajt je tvé území. Když ho obsadíš, bude tvůj. Celé světové společenství to spolkne, uvidíš.“ Lákali ho do pasti. A on se do té pasti chytil.
..... kdo financoval ISIL, kdo ho zakládal. A kdo ho tedy založil? Ve skutečnosti to byla Saúdská Arábie, to právě tam byly tábory na přípravu nižšího důstojnického sboru a také právě do Saúdské Arábie byli staženi ti z velitelů, které bylo potřeba zachránit.
.......Takže bylo třeba označit za sponzora a zakladatele ISIL někoho, okolo něhož budou moci uskutečnit určité řídící operace, a přitom to nepovede ke kardinálnímu zlomu. Kdyby prohlásili, že to byla Saúdská Arábie, kdo financoval a založil ISIL, že to tam bylo polní velitelství USA, ze kterého byl řízen Islámský stát, dovedete si to představit? .....
leva-net.webnode.cz/.../...
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # vlk samotář 2017-06-16 15:25
Vždy mi dětství říkali - :

-"Vyvaruj se zrzavých, postižených a poznamenaných.. ! A nejvíce těch se zahnutým nosem, ...... nebo s vykrojeným frňákem z boku, na které když se díváš zepředu, nebo z boku, tak jim vidíš nosní dírkou i mandle, protože to jsou největší svině, které chtějí zlikvidovat všechny křesťany a Slovany!.."....

Tohle je jeden z nich!
Velice nebezpečný [...]! ....

Uprchlíci nejsou teroristé, většina Čechů je mezi sebe chce, říká šéf Člověka v tísni Pánek


video.info.cz/.../...

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-16 17:44
Jako by vyletěli zo stejného hnízda tito trubci zkažení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # vjědec123 2017-06-16 18:10
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # Dost3 2017-06-16 14:00
EU je žumpa, ve které tlejí politické mrtvoly zaházené kompostem svých shnilých charakterů.
Nic lepšího mne pro tuto naprosto zbytečnou, vyděračskou a mocichtivou
enklávu neschopných loutek. nenapadá.
Je ostuda České republiky, že je členem tohoto spolku sebestředných egoistů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-39 # Ing. Miloslav Dědek 2017-06-16 14:21
Smlouva o EU zakládá unii na principu svobody, demokracie, úcty k lidským právům a základním svobodám a zásadám právního státu. Všichni ti, kteří brojí proti existenci EU, by si mněli uvědomit jaký význam její existence má. Díky existenci EU nevznikla na jejím území od jejího založení žádná válka. V současnosti pořád platí: "Válka je pokračováním politiky s použitím fyzického násilí". V případě, že by se podařilo vytvořit globální organizaci podobnou EU, byl by tak v podstatě nastolen mír na celé planetě. Jednu možnost vzniku uvedené globální organizace popisuje článek: NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD - miloslav7.blogspot.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Dost3 2017-06-16 14:56
Vždyť je to nesmysl. Vždy budou takoví, kteří budou chtít uzurpovat veškerou moc ( viz. u nás Babiš) a na tom jakákoliv demo - kracie selže.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # vlk samotář 2017-06-16 15:56 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-16 16:51
Jsou to DÉMONKRADI
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # prasoallahpes 2017-06-16 18:22Tak to na světě chodí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # vlk samotář 2017-06-17 01:09
Kurva,... to je spolek psychopatů!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-33 # Ing. Miloslav Dědek 2017-06-16 14:14
Stávající mezinárodní politická scéna se v podstatě vyvíjí ve velké míře bez globálně platných pravidel. Lidstvo není oficiálně centrálně řízeno, a proto jeho existenci ohrožuje narůstající množství různých krizí, přičemž intenzita i četnost těchto rozmanitých krizí narůstá s rozvojem vědy a techniky. Stagnující vývoj mezilidských vztahů, především v mezinárodní politice, je nezbytné přizpůsobit rychle se vyvíjející materiálně technické základně světa.
Sortiment všeho, co lidi ve vyspělých státech světa potřebují k uspokojování svých potřeb, roste stále se zrychlujícím tempem, přičemž vývoj mezilidských vztahů zejména v mezinárodní politice stagnuje. Jinak řečeno: „Bouřlivý vývoj vědy a techniky se dostává do stále většího rozporu s tradicemi svázaným prováděním praktické politiky, především mezinárodní.“ Nadneseně řečeno: "Lidstvo na politické scéně řídí dav vrcholových politiků jednotlivých států, ve kterém se čas od času větší nebo menší část tohoto davu dohodne na vykřikování víceméně nejasného hesla, kterým se potom tato část davu více či méně řídí". Uvedený stav globální politické scény má ve svém důsledku zhoubný vliv na vývoj politiky v rámci celého lidstva. S malou mírou nadsázky je možné označit stávající správu světa jako téměř dokonalý chaos v existující současnosti i v nastávající budoucnosti celé civilizace.
Války, v nichž se ničí vytvořené hodnoty a maří lidské životy, jsou vnímány jako něco samozřejmého a normálního. Existence tak zvaného Islámského státu a nárůst terorismu na celém světě je výzvou ke spojení všech světových mocností, které by se mněly dohodnout na společném postupu v boji proti mezinárodnímu terorismu. Při té příležitosti by se mocnosti mohly dohodnout na vytvoření celosvětově uznávaných pravidlech platných při realizaci mezinárodní politiky, to je v podstatě by se mněly dohodnout na vzniku nové globální politické organizace, která by umožňovala efektivně centrálně řešit mírovou cestou všechny globální problémy lidstva. Jedna možná cesta vzniku uvedené globální politické organizace je popsána v článku NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD - miloslav7.blogspot.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # vlk samotář 2017-06-17 01:16
U nás se vždy říkalo, když někdo uděloval moudra - "..jóóóó, .....to už je starej dědek, ten je chytrý, protože má za sebou celoživotní zkušenosti a ví co má říkat.."...

Jenže u tebe je to asi jako v matematice, kde minus a mínus dává plus, jenom opačně - "Dědek a dědek = blb na druhou!"..:-)))

Nemám ve zvyku urážet druhé diskutéry, ale když někdo dobrovolně strká hlavu do chomoutu globalistů a ví, že ho čeká jen selekce a čipování novorozenců do páteře, což je jejich cílem v ovládnutí světa, aby ten čip nikdy nešel vyoperovat, aniž by člověk neochrnul,... jak to plánoval Rothschild, tak je to pro mne obyčejné hovado!

Přeber si to jak chceš, vole, ... bez ohledu na tvůj věk!

Globalisti ale čipy mít NEBUDOU, PROTOŽE BUDOU VYVOLENÍ!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # prasoallahpes 2017-06-16 18:24
Sluníčkový migrant


A co na to NATO???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # vjědec123 2017-06-16 18:47
To jste trefil. Islámské sluníčko je americko-NATOvs ký produkt, který hlavnímu fekálistovi z NATO kálí na hlavu a vůbec na všechny podobné "demokraty". Hlavně, že jim dají zbraně a prachy. Klasická západní demokracie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # prasoallahpes 2017-06-16 18:39Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-06-16 23:04
Cituji vjědec123:
Je skutečně zajímavé, jak se po převratu v 89 rozjela kampaň za "pravdu a lásku" a likvidovala se průmyslová a zemědělská výroba ve prospěch těch správných demokratických a západních firem. Dodnes na to doplácíme.
Tím více je zajímavé, jak si ty západní "demokracie" udržují svojí výrobu a obzvlášť tu zbrojní.
Jak je vidět, tak všechny ty žvásty i divadlo s komediantem ze CIA dalajlámou, byly jenom podvod!


Vejce a shnilá rajčata se minula úćinkem co budem házet teď?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # vlk samotář 2017-06-17 01:23
Merkelovou tehdy v arabském tisku vyretušovali, jaká tam vládne svoboda!:-)))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # vlk samotář 2017-06-17 01:29 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # prasoallahpes 2017-06-17 11:04

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.