Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPřichází nové 5G Wi-Fi. Reportéra, co měl obavy o zdraví, umlčeli. Co může způsobit?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Přichází nové 5G Wi-Fi. Reportéra, co měl obavy o zdraví, umlčeli. Co může způsobit?

Nejdříve to bylo 3G, pak 4G a teď směřujeme k éře 5G, a ač nám říkají, jaké to bude zlepšení, tak to rovněž přináší škodlivé ultra-vysoké frekvence vyzařovaných mikrovln.

Lidé, kteří pozdvihli své hlasy proti nebezpečím, které tato technologie může přinést a kteří mluvili o bezpečnosti, byli spolu s pokusy o jejich umlčení vystaveni zastrašování a obtěžování.

...

Závažná zdravotní rizika spojená s 5G včetně rizika rakoviny

14. července odhlasoval FCC o zavedení  5G v USA, aby pro 5G technologii zpřístupnil vlnové spektrum nad 24 GHz i přes skutečnost, že zamoření mobilních telefonů touto technologií přinese závažná zdravotní rizika. Vypadá to, jako by FCC zaujal přístup jet plnou parou vpřed a neobtěžovat se pozorností k myšlenkám, které by to mohly torpédovat.

20. června předseda FCC Tom Wheeler vychvaloval rozběh nasazení 5G spolu se sítěmi a prohlásil je za průlom, který mění hru spolu s vyhlášením za národní prioritu a uchýlil se i k prohlášení, že to vynese desítky miliard dolarů.

5G využívá frekvencí, které ještě nikdo netestoval

Sítě 5G budou využívat frekvencí, které jsou vyšší a o kterých se jako o možných zatím neuvažovalo, tj. frekvencí od 24 do 100 GHz, které ještě nejsou otestované. Samozřejmě, že nové a ještě netestované technologie budou potřebovat nové antény a ty jsou určeny k zesílení signálů, a to znamená k ohromnému nasazení věží mobilní telefonie po celých USA.

Těmi prvními, kdo začnou v USA zkoušet 5G budou Verzion a ATT a to má začít letos v roce 2017 s prvním komerčním nasazením, co začne v roce 2020. Wheeler řekl, že všechny regiony, včetně těch ve venkovských komunitách, budou nasyceny pokrytím 5G. To znamená, že žádná část země nezůstane vůči signálům ultra-vysokých frekvencí bezpečná.

Reportéra, co měl obavy o zdraví, umlčeli

Na tiskové konferenci 14. července odebraly bezpečnostní síly FCC reportéru Bloomberg News Toddu Shieldsovi tiskový přístup prostě proto, že promlouval spolu se zastánci bezpečnosti o této radiaci a dělalo mu to starosti. Ten během konference zaútočil na Wheelera a řekl, že mu odebrali přístup, přičemž Wheeler mu říkal, že ho může dostat zpět, ovšem upozornil Schieldse, že všichni na konferenci se musí chovat odpovědně. Což znamená, že se musí podrobit příkazům, jinak je vyhozen.

Pamatujte, že už v minulosti vám vláda říkala o spoustě věcí, že jsou otestované a jsou bezpečné, pak to ale veřejnosti ublížilo. K tomu patří Thalidomide, azbest, olovněné nátěry i kouření, a o tom všem se dnes mluví úplně jinak a zdaleka ne, jako o něčem bezpečném.

Studie odhalila, že vyzařování bezdrátových připojení může způsobovat rakovinu

Národní toxikologický program provedl za 25 milionů $ studii se závěrem, že záření bezdrátových spojů může způsobit rakovinu. 70% nikoliv-průmyslových studií odhalilo, že bezdrátové vyzařování je škodlivé, ale u průmyslových studií je toto procento jen 32%. Vypadá to však, že se nelze vyvléknout z faktu, že toto nebezpečí vláda ignoruje.

Dokonce i ve výroční finanční zprávě Verzion a T-Mobile lze odhalit, že samy telefonní společnosti uznávají, že jsou předmětem žalob ohledně údajných zdravotních dopadů radiových frekvencí signálních přenosů a bezdrátových telefonů. Varovaly, že by to mohlo vést k závažným škodám a přiznaly, že bezdrátové technologie spolu se zdravotními dopady jimi způsobenými opravdu existovat mohou, a k tomu, jak říkají, patří i hrozba rakoviny.

Nokia je vystavena celkem 19 různým žalobám podaným ve Washingtonu D.C. Ty vychází z domněnky, že rádiové emise pocházející z mobilních telefonů způsobily rakovinu mozku.

Člověk se opravdu musí ptát, zda by se v USA a ve zbytku světa mělo hazardovat se zdravím lidí jen kvůli pokrokům mobilní technologie, jen aby se zajistilo, že lidé budou moci mít dobrý mobilní signál, ať jsou kdekoliv.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+51 # Radekasf 2017-06-11 12:50
Svět jde do sraček čím dal tím rychleji. Do 20 let je s námi konec.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Historik 2017-06-11 13:40
Ještě to není tak hrozný. Máme krásné počasí a v Brémách proběhla letní grilovačka uzenýho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # olinka215 2017-06-11 17:18
Když si vzpomenu, jaká aféra vznikla, někdy v osmdesátých letech, kolem výstavby Žižkovského vysílače, kdy se Pražáci bouřili, vyhrožovali, žádali, psali petice,aby se nestavělo a to vše, kvůli obavám o své zdraví...
Dnes má každý telefon, ne-li dva, v kapse a je mu to úplně jedno.
Všichni se diví,jak roste neplodnost a onkologická nemocnost, ale do souvislosti s technologií wi-fi, se to odváží dát jen málokdo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jarin G. 2017-06-11 17:51
A přiznejme si (alespoň já tak činím), jedeme v tom prakticky téměř všichni. Varování nebo nevarování.
Je to, holt, taková současná droga: internet, spojení, zábava, ....! Knížka nevyzařovala!!! Akorát snad Popo nebo kdo to byl (?), žije kdesi v zemljance uprostřed lesa. A proud pro počítač si vyrábí třením liščího ocasu (lišku samo ulovil sám prakem) a signál má chráněný multistíněním ;))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # olinka215 2017-06-11 18:04
No jistě, technologie jsou nedílnou součástí naši životů.
Všichni je nějakým způsobem využíváme, někdy jen pro zábavu,jindy k práci.
Jen jsem tím chtěla ukázat,jak rychle jde vývoj kupředu a jak se mění vnímání lidí. To, co bylo před pár dekádami, vnímáno jako nebezpečí a smrtelná hrozba, je dnes zcela běžná záležitost. Mladí se předhání,kdo má kvalitnější, značkovější a dražší mobil a nikoho ani nenapadne, že by jím mohl ohrožovat svoje zdraví
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-06-11 19:19
Ano Olinko, já Vám nechtěl oponovat (alespoň mám pocit, že jste to tak cítila)! Já s tím, co jste napsala souzním!!! Já jen konstatoval, že to asi víme všichni, že to není to nejlepší pro nás a že nám to může i škodit, ale stejně to budeme dělat (já tedy určitě). Kuřáci taky vědí, že kouření může způsobit rakovinu a stejně kouří ;) Viď, Vláďo. ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # olinka215 2017-06-11 20:13
Ne ne ne=))) Já to nevnímala jako oponování, spíš jsem cítila,že jsem se nevyjádřila přesně. =))
Sama jsem na tom stejně. Spíš jde o to, že existuje riziko,o kterém výrobci nemluví, a dokonce, ho ani nezmiňují. Na rozdíl třeba od cigater=))
S kouřením Vláďovi moc dobře rozumím, sama jsem s tím sekla někdy po třicítce, ale i tak jsem pouze exkuřák a vím,že by mi to zase chutnalo=))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jarin G. 2017-06-11 20:30
Tak to já mám kliku, taky jsem kouřil. Já se naštval na neustálé zvyšování cen cigaret! Já kouřil Sparty a dal jsem jim limit: 50 Kč. Jak ho překročili, státní zloději, (cca 15 roků ?), tak mě naštvali a sekl jsem s tím. Prvních pár roků jsem chuť měl, ne že ne, ale to přešlo a teď mě už nikdo nezláká. Žena kouří stále, přestala několikrát a ale vždy se k tomu vrátila. Jinak jsem tolerantní nekuřák a nevadilo mi ani, když se kouřilo veřejně, např. v hospodách! Ale stejně si nezapálím, ani když někdy popíjíme s kolegy a lehce se picnu. Jednak na to nemám chuť a jednak, proč bych to riskoval, když už mi to nic neříká. To si radši dám dobrého panáčka. Já ujíždím na anýzovkách (Ouzo apod.), na dobré Brandy nebo "koňaku"! Ale to musím opatrně. Ta cena! To je spíš na koštování!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # olinka215 2017-06-11 20:54
Já toho moc nevypiju, ale když už na to dojde, tak si dám buď červené víno, nebo gin s tonikem.
A s tím kouřením, resp. zákazem kouření, je to síla!
Mně kuřáci nevadí a pokud jsem nekuřák a chci někde posedět, či se najíst,tak si prostě najdu nekuřáckou restauraci.
Krok za krokem nám utahují šrouby. Nejvíc mě vytočilo,když loni zakázali zahradní akce. To je něco tak neuvěřitelně drzého..
Za chvíli nám budou říkat,kdy máme chodit spát
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jarin G. 2017-06-11 21:25
Trefa přímo do černého, Olinko. Utahují nám šrouby, kde jen mohou. A to postupně, ale neustále! Osobní svoboda jde neustále víc a víc do kelu. A až nás budou čipovat a zruší peněžní hotovost atd. atp., tak si budou s námi dělat, co chtějí. Doufám, že se lidi včas proberou a (promiňte to slovo, ale tady je třeba) a naserou a vyhází to všechno z pomyslných oken!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # olinka215 2017-06-11 22:00
Járo, co Vám mám na to říct...Taky doufám,že se lidi proberu dřív,než bude pozdě. Ono už teď, není jen za pět minut dvanáct, ale doslova, pár vteřin před dvanáctou..
Jako by nestačilo, že jsme sledovaní na každém kroku. GPS v telefonech,aute ch, počítačích, kamery na každém rohu, čipy v občankách a já nevím,co ještě..
Tragédie je, že někteří "pokrokoví jedinci" se nechávají dobrovolně čipovat už teď a to třeba jen proto, že si nemusí otevírat vstupní dveře při příchodu do práce..
Lidská blbost nezná mezí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch11 2017-06-11 22:21
Vaří žábu.
Jsem se drze mezi vás vecpal.
:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-06-11 22:30
Ty můžeš! Ty jsi z našeho vrhu ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-06-12 23:25
Jarin ono existují i studie, které tvrdí, že mírné kouření (v množství cca 5 - 10 cigaret denně) je spíše zdraví prospěšné. Že to chrání plíce před celou řadou nezdravot, které lítají ve vzduchu, tím, že cigareta nutí člověka vykašlávat ty nezdravoty. Jediný problém nastává, když čirou náhodou (a současně je to vlastně nehoda) se na tom listu rostliny tabáku, z které v továrně vyrobili cigaretu, usadí nějaký atom Cesia či Stroncia 90 nebo Plutonia z atomových výbuchů z jaderných zkoušek, když se ještě konaly pozemní zkoušky těch zbraní. Prý je v ovzduší stále ještě tolik toho svinstva, že kdyby každý atom toho jaderného odpadu našel svého člověka tak jich může touto cestou zabít několik desítek miliard. Takže případná škodlivost Wi-fi je toliko třešnička na dortu. Kouření samo o sobě nezpůsobuje rakovinu - ale jen a pouze ten pouhým okem neviditelný atom radioaktivní látky v cigaretě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch11 2017-06-11 22:18
Olinko, co se týče kouření, to já si umím poručit!
Ale jsem sviňa a neposlouchám.
:D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # olinka215 2017-06-11 22:47
Ahoj Vláďo=)))
Taky si umím poručit. Například včera jsem si řekla: Ne! Tu kabelku si prostě nekoupíš! A voilá! Zase jsem se neposlechla! Ale potrestala jsem se tím,že jsem ji pověsila do šatny,abych ji neměla na očích=)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-06-12 11:44
Tak jsem na tom Olinko o trochu líp. Já, kdybych si řekl: "Ne! Tu kabelku si prostě nekoupíš!", tak se poslechnu a nekoupím si ji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # olinka215 2017-06-12 13:13
Jste na sebe jako pes=)))
Jenže já, chudák, si k ní prostě BUDU MUSET dokoupit botičky, přece ji nenechám v šatně. To by byla věčná škoda :-))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-06-12 18:28
No to je jasný, přece nebudete kazit dojem z elegantní kabelky, nevhodnou obuví! Vždyť vy vlastně nemáte pořádné boty! Vždyť vy nemáte vlastně ani co na sebe! A k nové kabelce a botičkám, loňské šatičky, oblékne, jen úplná ignorantka! Chudák vy! To je vám vás líto!
Tak nějak?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # olinka215 2017-06-12 20:27
Známe se osobně? Jestli neznám já Vás, tak Vy mě, zdá se, znáte velice dobře :-DDDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2017-06-13 08:57
Jste typická představitelka normální ženy.
Pokud navíc umíte své křoví (jehož jste květem), přesvědčit, že to byl jeho nápad, jste podle mého názoru, prostě dokonalá.
:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # olinka215 2017-06-13 17:46
Kdepak, já nikoho přesvědčovat nemusím, mě už před léty potkalo to,co Vás letos...
Jsem samostatná a soběstačná jednotka a dělám jen to,co sama chci=)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-06-11 22:16
Tak teda prrr!
Mám lékařkou ptvrzeno, že kouření mému organizmu prospělo!
Před několika lety, jsme s manželkou oba ulovili nějakého vira. (on nás). Podstoupili jsme stejnou léčbu, přebývali ve stejných prostorech.
Při další kontrole, jsem já byl fit a manželka na tom byla jen o málo lépe, než na začátku. (podotýkám, že doktorka známá a vstupovali jsme do ordinace společně) Když manželka projevila nespokojený údiv ve smyslu, jak to, že já už jsem zdravý a ona ještě ne, doktorka utrousila, že jsem kuřák...
Tak že tak.
Ale nepopírám, že je to svinstvo. Drahé svinstvo. Ucpávání cév a jiné. Raka neberu, tam souvislost odmítám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-06-11 22:32
cituji se: "...kouření může způsobit rakovinu. Takže také nemusí"! Může způsobit ucpávání cév, ale také nemusí.....kk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch11 2017-06-12 11:46
Jo a začátečníkům, může způsobit diaré, ale nemusí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # vlk samotář 2017-06-12 14:33
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # vlk samotář 2017-06-12 14:30
Já to vidím tak, že časem budeme ještě rádi přes den nosit kovové helmy jako Merlin ...:....a v noci budeme sát v odstíněných místnostech - Faradayových klecích....:

cs.wikipedia.org/.../...

www.google.cz/.../

Doma se už a tom pracuje...:-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-06-11 22:04
+++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-06-11 22:36
Dík, ale moc se nesměj. Já nevím jistě, jestli jsem trefil toho pravého. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-06-12 11:53
Trefil.
A internet (stíněný) platí lesními plody. To mi potvrdil. Teď jsou v lese zatím především komáři (klestí neberou), tak mu provider připojení pozastavil. Proto momentálně svá moudra nechrlí. Počkej, až budou borůvky a pořádné houby, to zase bude napopíno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-06-12 14:45
1***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # vlk samotář 2017-06-12 14:47
S komárama jsem loni vyběhl.

Rozmístil jsem po zahradě a na dvoře ty levné elektrické lapače komárů od Vietnamců, vyměnil jsem v nich žárovky zatřené modrou barvou za skutečné UV zářivky (musel jsem ale vyměnit objímky)...:.. a nechal jsem to přes časové hodiny svítit od jara do podzimu přes noc....

Obětoval jsem každou noc cca. 75W spotřebu a každý druhý den jsem z toho musel očistit smetáčkem tak "do hrsti" nalepené havěti, ale výsledek je ten, že dnes u nás není ani jeden komár!

Letos už tam svítí opět...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-06-12 21:31
Ahoj. Perfektní vynález. Pochvala. Jen škoda, že u nás komáři prakticky nejsou, hned bych to vyzkoušel. ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # vlk samotář 2017-06-13 07:16
To tam ale určitě zase máte zmije.:-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jarin G. 2017-06-13 09:21
Ano, trefa. Ale tam zase nechodím já. Já mám na hady úplnou fobii!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Jaris 2017-06-11 14:10
No rikejte to lidem, kteri milujou technologii! Jeste vas budou sikanovat a snazit se vas dostat do sveraci kazajky, za to, ze jste jim zkazili radost ze zivota!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-06-11 19:24
Ahoj Jaris. Dovedete si představit, kdyby ty "vlny" nebyly, jak by ste s námi z takové dálky komunikovala?!! ! Zvlášť když tam u vás ani takové servery nevedou (to je od tebe!?). Tady se můžete alespoň uvolnit, zaprotestovat.. . Vlny nevlny. A moje filozofie (není to jen o technologiích): na něco člověk stejně musí umřít a je na hovno, umřít zdravý a ani si pořádně neužít ;o) Za to "sprosté" slůvko se omlouvám.
P.S. ta Jaris Nejlepe z 13:58 z článku výše, jste také Vy?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaris 2017-06-12 09:00
Jarine, jsem to ja. Omylem jsem do okynka s prezdivkou napsal "Nejlepsi". Chvili mi trvalo, nez jsem prisla na to, jak se toho slova zbavit. V Australii skutecne takto peprne kanaly nejsou. Tady si, zda se, nikdo nestezuje, ikdyz muslmani tady take delaji obcas paseku. To se tyka velkych mest jako Melbourne nebo Sydney. Zde na Tasmanii (to je nejmensi stat Australie, o neco mensi nez Cechy a Morava a pul milionem obyvatel +-) se zatim nic takoveho nedeje. Obcas sem privandrujou cerni, ale tem je zde zima, a tak pri nejblizsi prilezitosti jdou za lepsim do velkych mest.
Technologii rada nemam, ale pouzivam ji :-). No jak jinak bych byla iformovana o zpravach z Blesku nebo Aha. Ty ja miluju a v nich se odreaguju z pochmurnych zprav.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-06-12 09:54
Ahoj Jaris! Děkuji za odpověď! Hezky jsem si početl!
Já jsem z vesnice nedaleko Děčína, z kterého jsme se přestěhovali před 8 roky. Zatím jsme na tom jako Vy v Tasmánii ;). Sem tam se v Děčíně nějaký černoušek objeví, ale vlna imigrantů nám zatím nehrozí. A u nás na vesnici už vůbec ne. Tady se zatím ani nekrade!
P.S.: přeji Vám hodně nových "drbů" a jiných zajímavostí! Takové noviny tam asi taky nemáte, že? To by asi byla žaloba za žalobou!
Přeji hezký podvečer!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch11 2017-06-12 12:02
Jaris, máš čerta?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jaris 2017-06-12 12:35
Tasmansky cert/ Tasmanian devil je zvire cholerik. neustale se rve se svymi "spoluobcany", a to jste jeste neslyseli kdyz zarve v bushi. To je neco strasneho po cem tuhne krev v zilach. To si nedelam srandu, to je zvuk jak z hororu. Tohle zviratko je o neco vetsi nez kocka. Mne osobne je mile. Zivi se mrsinama. Proslycha se, ze pokud se nekdo vazne v bushi zrani, sezerou ho i s galoskama. Zuby na to ma, ne?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-06-12 18:30
:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # bubak 2017-06-11 16:16
ale 5hz a i vice ghz radia se pouzivaji nekolik desitek let tak prestante delat prekvapene
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # fujiminavaja 2017-06-11 16:33
Matete tu lidi....... sítě 5G (5.generace) nejsou 5GHz;
Co je 5G?

1G
Vývoj sítí začal v roce 1980 tzv. 1G (první generací). Velké telefony „vypadající jako cihla“ a podporují analogové sítě.
2G
V 90. letech se šíří 2G sítě a ty přenáší hlas i texty v datech.
3G
Kolem roku 2001 se poprvé objevují 3G sítě nejprve v Japonsku a poté v USA. Data už se přenáší vcelku rychle, do
prvních smartphonů až rychlostí 28MB/sec.
4G
První 4G sítě tzv.LTE / LTE Advanced se objevily v roce 2011. Počítejte s rychlostí stahování až do 100MB/sec.

5G
Již v roce 2017 přijde Jižní Korea jako nadšený adept na spuštění technologie 5G s plnou dostupností do roku 2020.
Investovali už 1500000000 US$ dolarů. Z technického hlediska budou sítě využívat frekvenční spektrum od 600MGz do
3GHz což znamená, že technologie 5G musí zvýšit účinnost použitelného spektra. Jednoduše řečeno čekají nás datové
rychlosti kolem 1GB/Sec. To už stáhnete HD film za 4 vteřiny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # vlk samotář 2017-06-12 14:51
A potom už budeme vydělávat jen na nekřesťanské poplatky operátorům za přenesená data....:-)))))

Zlaté časy, kdy jsem z vojny posílal jen dopisy s větou..:

"Peníze došly, ... a hned pošly. Pošli další.. ."..

...protože jsme navštívili pár hospod a bylo po nich...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Pokémon 2017-06-11 16:37
Všichni lidé jsou pouhými rukojmími těch, kterým svět doslova patří a jako se součástí svého majetku s námi takto i zacházejí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pavel Blaheta 2017-06-12 23:37
Lidé mají něco co ve Vesmíru moc není - máme (všichni) schopnost snít. To je něco co nám všichni "Vesmířani" závidí. Navíc prozradím něco o čem nevím zda je to pravda, ale domnívám se, že v celém Vesmíru se mluví česky. Protože čeština je nejdokonalejší lidský výtvor z hlediska jazyků. Je dokonalá, naprosto úžasná a neskutečně krásná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # vlk samotář 2017-06-13 07:26
Klidně bych si to s nimi z fleku vyměnil..., a ni bych za to od nich nic nechtěl!

Oni by si tady mohli "snít" v Rothschildově bankovním koncentráku spolu s bolševikem, židem, muslimem, cikánem a křesťanem,.... a já bych místo nich svobodně cestoval po vesmíru.... a vůbec bych jim nezáviděl!
To mi věř!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # dwr 2017-06-11 17:25
Vlk je uz opat hladny. To bude zase obrovsky biznis s predajom novych zariadeni podporujucich 5G. Aby sa na tom vsetci vyrobcovia na par rokov nasytili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás