Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaJe tady brilantní tah. Syrská armáda dorazila k irácké hranici a odřízla Američany v Al-Tanf

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Je tady brilantní tah. Syrská armáda dorazila k irácké hranici a odřízla Američany v Al-Tanf

Syrská arabská armáda se spojila s iráckými silami a zřizuje předsunuté pozice podél hranice, čímž podle ruského ministerstva obrany odřezává Američany z al-Tanf.

Rozsáhlý manévr odřezávající Američany v jižní Sýrii, aby si nemohli zabrat další území.

Russia Insider hlásí:

Ač ještě nemáme moc podrobností, máme tu cosi, o čem můžeme říci: je-li to pravda, je to vskutku brilantní tah. Ještě ne šach mat, ale určitě šach pro americké ambice v jižní Sýrii.

V podstatě, zatímco Američané měli plné ruce práce, aby bombardovali každou maličkou syrskou skupinu, co jim vstupovala do jimi vyhlášené exkluzivní zóny po hlavní silnici, další syrské síly provedly bleskový výpad pouští bez silnic, dost na východ od té „de-konfliktní zóny“, čímž Američany uzavřeli do hezkého balíčku.

Syřané vyrazili na východ směrem k al-Bawda a pak je odřízli na jih k hranici.

Jelikož jsou teď síly US odříznuty i od ISIS, tak vlastně nemají ani záminku, aby nadále tuto část Sýrie okupovaly. (Nebo budou trvat na tom, že budou přes Syrskou armádu skákat jak přes kozu?)

Rusové říkají, že to budou oni a Syřané, a dost těžko Američané, kdo bude postupovat podél irácké hranice k al-Bukamal (hlavní hraniční přechod v údolí Eufratu, po němž celou dobu touží Pentagon):

Ruští činitelé rovněž USA obvinili, že překáží snahám v Syrské válce zničit ISIS, když blokují jejich vojska, aby proti této skupině neotevřela novou frontu, píše RT:

„Koaliční letectvo a bašty pozemních sil Nové syrské armády blokují vládním silám postupy k poražení skupiny IS.“

„To je porušení suverénních práv Sýrie na obranu vlastních hranic.“

Toto je nova vylepšená mapa s Američany a na nich závislými silami (zeleně) teď zapouzdřenými jak v krabici Syrskou armádou (červeně).

Zde je video ruského briefingu, ale zatím ne přeložené (kromě neúplného souhrnu od RT).

AKTUALIZACE – Irácké síly zjevně synchronizované se Syrskou armádou podobně postoupily proti ISIS z jejich strany a setkaly se na hranici. Sýrie tudíž nejenže právě dosáhla na formální iráckou hranici, ale ve skutečnosti obnovila své skutečné propojení s Irákem:

AKTUALIZACE 2: Už máme to video s briefingem ruského ministerstva obrany s anglickými titulky. Ta nejdůležitější část klipu začíná na 15:27.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+110 # John Pitralon 2017-06-11 09:30
Tak to je neskutečné, oni se tam Pindosové ještě stále snaží svrhnout prezidenta Asada a de facto podporují ISIL... To jsou magoři.

Jeremy Corbyn: 9/11 was 'manipulated'
telegraph.co.uk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Dědouch11 2017-06-11 09:46
PŠT! Přilákáš dodo & Krkavec.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+113 # olinka215 2017-06-11 09:54
Výborná zpráva.
Nejlepší na tom je, že Amíci,vybaveni nejmodernějšími technologiemi, podporovaní satelity,GPS,da lekohledy s nočním viděním a já nevím, čím vším ještě, pokládající se, za nejvyspělejší armádu světa, stojí-li tváří v tvář "barbarům", jsou úplně nahraní. Je vidět, že technologie, nemůže nahradit strategicky uvažující mozky.
Podle mě je to tím,že jsou to všechno jen žoldáci. kteří si mysleli,že si přijeli vydělat slušný balík a ještě se při tom pobavit střílením. Jenže proti nim, stojí vojáci, vlastenci, hájící svoji zem a nenávidící Američany. Vojáci, kteří jsou odhodlaní vyhrát i za cenu položení a obětování svých životů.

Mimo téma, asi už to sem někdo zavěsil, ale pro případ,že ne přidávám, aby neuniklo pozornosti,co na nás chystají vládci světa

http

Žirinovskij k vítačům migrantů:
svetkolemnas.info/.../...

Duterte, vzkaz, který v tv neuvidíte
svetkolemnas.info/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+66 # John Pitralon 2017-06-11 10:52
Inu, pošahanci z G7 to je jen západní banda nemyslících čuňat, chrochtajících u koryt, pronášejících bezduché slogany o svobodě a demokracii. Něco podobného jako pan Havel, který krásně mluvil o pravdě a lásce, a dnes je za humanitárním bombarďákem více mrtvých a zničených životů, než za komunisty, proti nimž se zmatený hlupák Havel stavěl.

Cesta ke 3. Světové Válce - Český Překlad
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+58 # chromolibden 2017-06-11 12:23
G7 je k ničemu. Podstatný je Bilderberg, tam se rozhoduje.

Havel byl neskutečný tupec, šéf naší firmy zná osobně lingvistku, jenž se ho snažila naučit anglicky. Podle jejích zkušeností se s tak tupým člověkem ještě nesetkala. Mě ovšem nejvíc fascinují jeho mejdany s kamarády disidenty, kde chlastaly ten nejdražší chlast a vše se odehrávalo za dozoru STB. Jezdil si Mercedesem či Simkou. auty ke kterým se běžný člověk jen tak nedostal. A tvrdil jak mu hrozně všichni ubližovali. V kriminále měl vlastní celu a největší výhody, kterým se běžným vězňům nikdy nedostalo. A aby toho nebylo málo, tak hned po revoluci propustil všechny kriminálníky na svobodu, nejednalo se jen politické vězně,těch už v 80tých letech bylo opravdu jako šafránu. Šlo o všechny možné delikventy. Nachystaná tupá tloutka se tak to projevila naprosto najivním a hloupým způsobem. Nu co už, byl tu a už není, ale proč ho stále zveličovat a pojmenovat po něm Ruzyni ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # prasoallahpes 2017-06-11 12:37
Hejvl byl kádrová záloho všech čertů spolku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # chromolibden 2017-06-11 12:45
Byl ideálním blbcem na post prezidenta. Navíc naprosto neskutečným způsobem idealizoval veřejnosti USA. A za každou cenu jim lezl do řiti. O převratu který byl samozřejmě plánovaný, ovšem nevěděli všichni vysoce postavení straníci ale pouze vyvolení. Ti už věděli, že tento jednoduchý jedinec pro ně bude vyhovující loutkou k vytvoření chaosu a jejich zbohatnutí. Ze Štěpána či Jakeše se stali obětí beránci a prasátka dál leží u koryta. Viz. Bureš.

Ten článek znám ale některé části v něm, zejména o Mašínech mi jdou proti srsti. Dík.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # prasoallahpes 2017-06-11 13:42
Ve všem s tebou souhlasím. Byla to domluvená klika, která potom přešla do ovčanského fóra, pak ODS, dnes TOP-09 a rozpouští se do KDU-ČSL i ČSSD, pirátů a především ANO. Všichni mají svoje jakoby zrádce, kteří dělají zákulisní politiku a ostatní vystupují na veřejnosti a hrajou pro ní divadlo.
Jinak ta klika okolo hejvla byla ze strany CIA, Sorose, knížete a potom oligarchů typu Bakaly. Dávno to měli mezi sebou v rodině.
policejniveteran.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # chromolibden 2017-06-11 14:14
Tak nějak bych to viděl taky. Kníže Chrochtoprasec je další darebák, jenž často a rád navštěvuje Bilderberg. Hrozná kampaň s jeho podobiznou a čírem na hlavě byla jen ukázkou hlouposti a pokřivenosti skutečnosti.

Je to smutné divadlo a mám pocit, že se to hned tak nezmění. Jediná možnost jak změnit stávající situaci v této "demakratcké" společnosti jsou "demokratické" volby. Já v jejich "demokratičnost " již dávno nevěřím. Zejména díky skutečnosti, že kampaň politických stran může být financována soukromým sektorem, čím naprosto minimalizuje šanci malých politických stran na úspěch.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # John Pitralon 2017-06-11 13:49
Jistě, estébáci v listopadu '89 díky akci "umlácený študák" v podstatě vyhnali lidi demonstrovat, kde už na buzerplacu čekal Havel a chrchlal ptákoviny o vítězství nad takzvanou totalitou. Zatímco humanitární bomber tam lidem stojícím na mrazu ukazoval véčka a ušlechtile pindal něco o svobodě, v pozadí si už jeho šéfové estébáci v klidu porcovali majetky a připravovali "privatizaci".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # chromolibden 2017-06-11 14:22
Však já to pamatuju. Smutná fakta o průběhu celých protestních akcí vylezají najevo až 30 let po změně. Naprosto srovnatelná skutečnost s předchozím režimem, který na rozdíl od tohoto individualistic kého hnusu podporoval dělníky i když chyb měl taky spoustu.Pamatuj i si chrochtu ve svetru jak hrnul jednu mudrost za druhou a lidi mu to všechno žrali i s naviákem, úplně stejně jako Hitlerovi jeho slova o nadřazenosti rasy.

Tento systém má jedno plus, můžeme si tady psát své vlastní názory, ale to by nešlo bez toho aniž by vládnoucí třída neměla pojištěnou moc. Tudíž se naskýtá otázka " K čemu to vlastně je? "
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # prof.Osel 2017-06-11 15:16
Pánové, jak vás čtu, nelze než s Vámi souhlasit.
"K čemu to vlastně je?"
Je to k tomu, abychom získali povědomí o dění okolo sebe. Jindy se takové vědomosti získávaly po celé generace. Buďme rádi, že dnes všechno stihneme v jednom lidském životě.
Po tomto zjištění vidím životní východisko v tom, že se nenechám do žádných dalších revolucí, ani pochybných podniků vtáhnout. To všechno za bedlivého sledování okolních změn. Vlastně by se dalo říci, že je to udržování tělesného a mentálního klidu bez výkyvu nálad, při současném sledování okolního dění, což přivodí poznání skutečného stavu věcí.
A to se jistě mnohým manipulátorům nebubude líbit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # chromolibden 2017-06-11 15:47
"Po tomto zjištění vidím životní východisko v tom, že se nenechám do žádných dalších revolucí, ani pochybných podniků vtáhnout."

Pravda, historie se opakuje a jak napsal Orwell :

„Diktatura se nenastoluje proto, aby se zabezpečila revoluce. Revoluce se dělá, aby se zabezpečila diktatura. Cílem mučení je mučení. Cílem moci je moc.“

Navíc revoluce je vždy krvavá a já nechci vidět krev mých a jiných dětí.

Jak píšete, že se to mnohým manipulátorům nebude líbit. Tak si myslím, že už se jim to nelíbí. Jenže jde o to aby se dostavil výsledek veškerého souhrnu těchto informací v jedinci. Jinak řečeno, aby se projevil na společnosti, na jejím celkovém fungování a na uvědomění jedinců. Já si nejsem jist, že to bude mít kdy jiný efekt, než pouze pocit obohacení ducha a vědění jedinců bez harmonické souhry. Rozvoji úrovně společnosti brání po boku mocných i technologie, jejichž vývoj jde příliš rychle dopředu a místo aby sloužily společnosti, slouží ku prospěchu hrabivých a moci chtivých jedinců a společností jenž tyranizují chudé a bezmocné.

Zásadní problém jsou totiž peníze.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # vjědec123 2017-06-11 16:46
Nejhůře se pracuje s lidmi, kteří jednají po rozumné rozvaze a nedají se zviklat líbivými slovy, za kterými se většinou skrývá jen lež.
Kvůli tomu nám sem vmigrovávají cizí rasy nesourodé s tuzemským obyvatelstvem. Takovému migrantovi, třeba i z třetí generace přistěhovalce, pouhým slovem a poukazem na něčí velikost a slávu, lze poručit, aby šel zabíjet lidi, na které mu ukáží kněží od rotaček.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Zvoník 2017-06-11 21:13
chromolibdene, krev svých dětí stejně uvidíš, poněvadž oni po krvi skrytě touží. Ovšem Tobě se bojí o tom říci. :-))) Tak to je, a taková bude budoucnost Tvých i našich dětí. Sami jsme si to zvolili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # chromolibden 2017-06-11 22:12
Není rozhodně vyloučeno. Kapitalismus bez války nefunguje. Nicméně revoluce není východisko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jarin G. 2017-06-11 17:34
Zdravím, Olinko.
Jako sám sebou zvolený "přibržďovač" obecného nadšení, si dovolím podotknout:
USA pripravujú úder voči Sýrii
hlavnespravy.sk/.../1033916
Já jásám za každý pokrok sil, bojujících na straně Asada a Sýrie!
(přidám odkaz s milým videem: hlavnespravy.sk/.../1033666 . Prý nenáviděný diktátor! Kdo by si z politiků "Západu" na tohle troufl?)
Ale uSSa v Sýrii určitě ještě něco nehezkého vyvedou. Na to si risknu vsadit téměř cokoliv, i ten krk!!! Otázkou zůstává, zda uspějí. Já doufám, že dostanou na holou a na pamětnou!!! :oD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # pavelka 2017-06-11 22:05
ale jaringu, ty hned všemu uvěříš! Slovenské hlavnísplášky, jsou prodlouženou rukou mejnstrímu TASR! Vždyť se podívej na tiráž dole. Je to tzv. fiat-alternatív a. Bacha na to....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jarin G. 2017-06-11 22:25
Co je na těch zprávách špatně? To video je podvrh? Oponuj, vysvětli, jak je to správně. Přilož odkazy. Jinak jsi jen tlučhuba a provokatér.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Dobrý Den 2017-06-11 10:07
Politici jsou manipulovaní těmi, kteří mají na starosti tisk peněz, nebo i těmi, kteří s nimi spekulují. Proto se nelze divit "svobodně zvoleným demokratůrám", jak nakládají se svou mocí v neprospěch lidu vlastních zemí.
novarepublika.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # Monika lkemae 2017-06-11 10:04
Celí Brifink jsi můžete přečíst v Češtině na : Eurasia24 ! Je to výborná zpráva že je dostali se Syrské půdy a donutili odjezd do Jordánska ! My budeme teď ještě držet palce i u nohou aby vykopali se Syrie celou koalici !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # josh (xy) 2017-06-11 10:52
Jo, zbrojní průmyl, ten se má. Všichni střílejí, nikdo neví kam, jak by slepé patrony měli, jako taková hra, no;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Dascha 2017-06-11 11:20
ýborná zpráva pro všechny, kdo chtějí opravdu mír v Sýrii. Jinak už ani S.Lavrov si nebral servítky, když včera mluvil telefonicky s Tilersonem. Asi se věci začínají hýbat dobrým směrem. A to, jak to Rusové zaváleli s Katatarem, tak to je také vizitka superpolitiky a super ruských politiků.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # prasoallahpes 2017-06-11 12:16
Evropští bruselóni budou čumět na drát. Nic jiného jim nezbude. S rypáky u země budou kupovat plyn od ruských firem z Kataru.
Podporovali isiláky se Saúdy, Katarem, Jordánskem na pokyn z bílé chatrče a najednou si mezi sebou vjedou do vlasů. To je divné. Nějak se jim to sype. Možná proto, že jsou všichni LGBT a demokratická prasata.
"Katarský ministr zahraničí Muhammad bin Abdarrahmán Sání považuje po mnoha letech vojenské spolupráce za divná obvinění za strany prezidenta USA Donalda Trumpa na adresu Dauhá."
cz.[...]news.com/.../...
Pro lepší porozumění s islámskými inženýry je dobré napsat dvojjazyčný nápis, aby si slimáci nestěžovali až ji koupí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Sirea 2017-06-11 21:09
Ono to s Katarom už dlho bolo ináč. Vysvitlo, že tá "kúpa" akcií Rosnefti s Glencore (tá je tiež katarská) a ešte s kýmsi, bola vlastne pôžička. Katar na nej zarobil - a preto nebolo ťažké vymedziť sa voči SA. A zrejme má sľúbené aj nejaké bolestné, Rusi budú ťažiť aj v Izraeli... predávať iránsku ropu, tuším aj venezuelskú...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Jaris 2017-06-11 14:13
Drzim palce Syranum!!! Jsou to neuveritelne stateni a houzevnati lide. Moc jim preji konecne vitezstvi a mir.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Josef Švejk 2017-06-11 15:18
Ano a mnoho statečných a houževnatých Syřanů je i v Evropě. Také se těší na konečné vítězství a mír.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaris 2017-06-12 09:11
Syran mi nevadi na jejich vlastnim uzemi. Maji bojovat o svou zemi vsichni a ne z ni zbabele utikat hlavne za lepsim.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # pavelka 2017-06-11 22:02
Ale vždyť to je na smích, tyhle zprávy. Jen pár měsíců nazad, když osvobodili Aleppo, tak ISILaky pěkně naložili do autobusů, a poslali je k jejich rodinkách na ISILovské území. aby pak mohli zase bojovat proti Assadovi! Na to jste zapomněli pánové.
Zajatci (ISILovce) se mají likvidovat bez soudu! A v Syrii to platí dvojnásob.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás