Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPrezident Duterte: To CIA vytvořila ISIS – a teď chtějí zavraždit mě

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Prezident Duterte: To CIA vytvořila ISIS – a teď chtějí zavraždit mě

Filipínský prezident Rodrigo Duterte tvrdí, že se pro CIA stal cílem určeným k zavraždění poté, co tuto agenturu veřejně obvinil z podpory ISIS.

S nedávno rostoucími útoky ISIS na Filipíny přišla i Duterteho tvrzení, že americké zpravodajské agentury infiltrují do jeho země militanty ISIS ve snaze o jeho svržení a zničení jeho země.

MPN hlásí: Střety mezi militanty a filipínskými bezpečnostními silami začaly v pondělí v noci v jižním městě Marawi, jelikož vláda udělala razii na dům, kde se měl skrývat vůdce místní pobočky Daesh Isnilon Hapilon.

Po této razii k městu zamířily stovky ozbrojenců včetně sil Daesh a členů militantních skupin, které vyhlásily loajalitu k Daesh, jako Maute a Abu Sayyaf. Kdy Abu Sayyaf má vazby rovněž na al-Kaidu – což je nezvyklé, uvážíme-li, že al-Kaida a Daesh spolu vzájemně údajně vedou válku.

S tím, jak Daesh převzala kontrolu nad četnými strategickými body a většinou obytných čtvrtí města, tak Filipínská armáda nadále drží kontrolu nad většinou vojenských základen ve městě a vládních budov. Těžké boje pokračují, jelikož Filipínská armáda se pokouší dobýt zpět oblasti, o které počátkem týdne přišla. V Marawi, které je domovem asi 200 000 obyvatel, vzali také jako rukojmí řadu křesťanů. Filipínský prezident Rodrigo Duterte v reakci na tento chaos zkrátil svou návštěvu Ruska a vyhlásil v celé oblasti Mindanao, kde leží Marawi, stanné právo.

Okolnosti výpadu Daesh na Filipíny jsou zajímavé, jelikož k tomu zabrání města došlo pár hodin po odvysílání interview RT s Dutertem, v němž prezident ostře zlořečil Spojeným státům, včetně náznaků, že USA a zvláště CIA se pokouší destabilizovat jeho administrativu. Ač Duterte tvrdil, že se těší přátelským vztahům s prezidentem Donaldem Trumpem, tak dodal, že Kongres, ministerstvo zahraničí a další složky amerického politického establishmentu s Trumpem nesouhlasí, takže mu teď dělá těžkosti počítat s USA jako se spojencem během boje svého národa proti terorismu.

„ISIS si v mé zemi zřídila základnu tam dole na jihu. A když bojujeme s teroristy, tak stejně jako kterákoliv země potřebujeme zbraně,“ uvedl Duterte. „A najednou dva senátoři v americkém Kongresu řekli, že ty exporty už nebudou pokračovat. A tak jsem řekl, žádný problém, vždy si mohu zajet do Číny nebo do Ruska.“

Duterte v tomto interview dal rovněž na srozuměnou, že jeho zahraniční politika se „odklonila od pro-Západní.“ „Teď pracuji na alianci s Čínou a doufám, že zahájím dobré pracovní vztahy s Ruskem,“ uvedl. Duterte byl v době chaosu na Marawi na návštěvě Moskvy – údajně, aby dojednal dohodu o zbraních k náhradě té váznoucí smlouvy se Spojenými státy.

Rovněž USA káral za jejich snahy zacházet s Filipínami jako s kolonií, když se rétoricky ptal: „Co, vy se ke mně chováte, jako bych byl pořád vaše kolonie? To si asi musíte dělat srandu?“

Duterte rovněž předvedl, že si je vědom ceny, jakou často zaplatili vůdci, kteří vycouvali ze strategických aliancí se Spojenými státy, tvrzením: „Mluvil jsem o odsunu amerických vojsk, že by k němu mohlo jedno dne během mého funkčního období dojít, kdybych přežil CIA, tak na to mám ještě pět let.“ RT na to zareagovala otázkou: „Mluvíte hodně o vraždě. Opravdu si myslíte, že k tomu dojde?“ „To oni přeci dělají. Copak by vás to překvapilo?“ opáčil Duterte, „Ti si klidně odtáhnou prezidenta z jeho země, aby byl postaven před soud v jiné zemi.“ Tato prohlášení naznačují, že Duterte neočekává, že by mu jeho odklon od USA prošel bez povšimnutí.

Duterte pokračoval, že USA mu odmítají schválit zbraňový obchod kvůli porušování lidských práv jeho vládou. Duterte namítal, že tato argumentace je pokrytecká s konstatováním, že USA pozabíjely nesčetněkrát více civilistů v různých národech po celém světě, ale z té mezinárodní komunity kvůli tomu „nikdo nefňukal.“

„Pod záminkou lidských práv se země jako ty z EU a Američané vměšují do záležitostí jiných národů. Pod pláštíkem lidských práv. Zrovna Američané, když ti rozhazují bombami tuhle a támhle, a ty jsou tak silné, že pozabíjejí i jiné onde. Takže se dá říci, že pro Američany to neplatí. A protože já jsem činitel malé vlády, tak pro mě to platí. Tak kde je tu spravedlnost? Když oni hází bomby a vybíjejí ty spousty vesničanů, tak kvůli tomu nikdo nefňuká.“

Duterte řekl, že většina teroristů Daesh aktivních v jeho zemi jsou cizinci. Když se ho ptali: „Myslíte si, že ti militanti ISIS tady na Filipínách jsou domácí nebo jsou dovezení?“ na což Duterte odpověděl: „Dost jich je takových, co vypadá jako Kavkazani. Takových jsme chytili nebo zabili už šest. Většinou jsou ale ze Středního východu.“

Odtajněná zpráva CIA datovaná z roku 2012 tvrdila, že USA by mohly využít Daesh jako nástroje k destabilizaci a svržení syrského prezidenta Bášara Asada, což je taktika, kterou v dalších letech od té doby využívaly. Vypadá tedy jako možné, že zvýšená přítomnost Daesh na Filipínách by mohla být příznakem toho, že USA mají s Duterteho vládou v úmyslu to samé.

Ať už tomu tak je, nebo ne, tak zvýšenou přítomnost Daesh na Filipínách USA nejspíš zneužijí jako ospravedlnění k posílení své vojenské přítomnosti na Filipínách a k bránění Dutertemu, aby se od USA úplně odtrhl ve snaze spřátelit svou zemi s Ruskem a s Čínou.

Podívejte se na filipínského prezidenta Duterteho, jak mluví s RT.

„Chtějí ode mě, abych bojoval s Čínou. To tedy bude masakr!“ říká ve videu.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+81 # Piovarči 2017-05-28 09:49
Ani som článok nečítal ale je pravdepodobné že USA bude členov svojej zástupnej armády v Sýrii postupne ako budú strácať územia presúvať práve na Filipíny. Je to dosť pravdepodobné.
Duterte by mal pozvať Rusov nech si zriadia na Filipínach námornú základňu tým by vyrazil Amíkom všetky islamistické zbrane z rúk....
+40 # Jarin G. 2017-05-28 10:04
Ahoj Edo, včera byl dobrý článek k tomuto tématu na Nové republice. Tak pokud ho neznáš, doporučuji.
Připravuje se nová Sýrie. Nyní pro Čínu (Dmitrij Něrsesov)
novarepublika.cz/.../...
Ahoj večer, teď jdu "využít" krásný slunečný den!

P.S.(22:10):
POZOR! POZOR! POZOR!
Na Ireně Aneri na YouTube před půlhodinou vyšel nový Pjakin!
www.youtube.com/.../
(Jdu si to prohlédnout, je to strašně dlouhé: 1:52 hod. ;o)) Čauky všem.
+13 # Mariet 2017-05-28 16:37
Filipinsky president udelal chybu, kdyz od USA odkupoval zbrane, protoze pak uz neni problem je pres podplacene lidi dostato do rukou tech, co tam prisli jako tzv. aktiviste. Ta taktika se stale opakuje, proto doufam, ze i prodej zbrani Saudske Arabii je vsem jasny, o co jde.

Jeste podotknu, ze vzdy se nejdrive nabizi ekonomicka spoluprace a pusobeni tzv. nevladnich organizaci ( neziskovek ). Nechal to zamontovat do smlouvy s Cinou i Zeman ( pusobeni nasich neziskovek v Cine). To neni malickost, ale lidi to nechteji videt a Zeman prece kope za narod, ze...Pravda je takova, ze nekope. Kope za cizi zajmy, pocinaje bankami, armadou EU ( z privandrovalcu) pokracujice a globalisty konce.

Uz jenom cekam, kdy je z jeho prolhane huby vypadne, ze armade EU bude ochranovat lidi pred terorismem.... Krome toho, ze bude likvidovat domaci lidi v Evrope, tak jejim cilem je posilit NATO v obklicovani Ruska. Poslechnete si projev Trumpa v Bruselu a protoci se vam panenky...

Cina je ted na rade, ano. Jeji rozklad potrebuji jak USA, tak globaliste, jedna se o soustavny zamer izolace Ruska. Rusko bude nadale obklicovano a samozrejme vydirano, coz je hlavnim ukolem Trumpa, proto hraje komedii, jak chce s Ruskem spolupracovat, je to lez.
+25 # Janinna 2017-05-28 21:23
Cit.:
"Filipinsky president udelal chybu, kdyz od USA odkupoval zbrane......"

Ale vůbec ne. Kdo vládl Filipínám před ním? Opravdu vládl?
Filipínský prezident Rodrigo Duterte nastoupil do svého úřadu v roce 2016 a to proto, že Filipínci už měli plné zuby "loutkových prezidentů", které jim tam Američané dosazovali.

Takže všechny kontrakty na nákupy zbraní a nasáčkované "pro-americké síly" má na triku jeho předchůdce Benigno Aguino III a Duterte se postupně snaží americkou "pomoc" omezit, lépe řečeno zrušit - i evropskou.
Jenže i on je smluvně vázán, tak nechává kontrakty dobíhat, co jiného má také dělat. A jak sám říká - zbraně potřebuje.

Filipíny byly nejdřív Španělskou a pak Americkou kolonií, v roce 1946 získaly "nezávislost".
Jinak svou vojenskou přítomností-inv azí Američané Filipínce obšťastňovali v roce 1901, 1906, 1911.
1948-1953 ve vojenské akci na Filipínách přišlo o život tisíce Filipínců.
Americká armáda zahájila kampaň proti zemi, která ještě v té době bojovala s Japonskem.
Během japonské okupace zemřel 1 z 20-ti Filipínců.
V roce 1945 jenom v Manile zahynulo 100 000 civilistů.
Po roce 1947 Američané podporovali "pro-americké síly" kvůli otevření amerických vojenských základen - jak známé, že ano.:)
1966 vojenská pomoc proamerické vládě - krvavého diktátora Ferdinanda Marcose, kterého USA otevřeně podporovaly (60000 lidí bylo zatčeno z politických důvodů a jeho vláda zaměstnávala 88 expertů na mučení), tak tohoto vraha Filipínců, George Bush pochválil za "dodržování demokratických zásad".
No a tím to nekončí v roce 1989 represivní vládě USA poskytly leteckou podporu proti vlastnímu obyvatelstvu.
2002 - Američané zavádí vojska na Filipíny, protože mají strach z občanských nepokojů.
2003 - protiteroristic ká operace na Filipínách.

Takže Duterte ví o čem mluví.
Filipínci to vůbec neměli jednoduché a proto Duterteho milují, protože je první prezident, který je chce opravdu osvobodit a fiktivní nezávislost nahradit skutečnou.
Hlavně když si vybavíme polohu Filipín, obklopené vodou - snadný přístup rozvracečů i dovezených islámských bojovníků, zásobování zbraněmi, .... + americké vojenské základny a jejich nezištná pomoc svým hochům.
Duterte by měl zanechat sporů s Čínou o ostrovy v Jihočínském moři a regulérně ji požádat o pomoc při ochraně výsostných vod Filipín a hlavně vypovědět ty americké vojenské základny.
A měl by to udělat rychle, vzhledem k tomu, že na destabilizaci situace v zemi už Američané začali pracovat.
No a také ten enormní zájem Američanů o Filipíny není jenom kvůli strategické poloze a vojenským základnám, ale Filipíny jsou velmi bohaté na nerostné suroviny - železa, mědi, zinku, olova, manganu, chromu, zlata, stříbra, rtuti, kobaltu a světe div se - samozřejmě i na ropu.
A známe manuál ekonomických vrahů, jak přes "výhodné" půjčky a své, dosazené společnosti odsávat bohatství zemí, s využitím a ožebračením místních "lidských zdrojů".

A co se týká Trumpa a obkličování Ruska, ano máte pravdu, ale co se týká budoucnosti NATO, Číny a Ruska a hodnocení Zemana, tak tady mám jiný názor, ale to by bylo na další dlouhé psaní.
+8 # Jarin G. 2017-05-28 22:10
Jani, promiňte.
Na Ireně Aneri na YouTube před půlhodinou vyšel nový Pjakin! . Odkaz u mě nahoře.
(Jdu si to prohlídnout;o))
+9 # Janinna 2017-05-28 22:54
A proč se Jarine za dobrou zprávu omlouváte?:))
Přeji hezké pokoukání, poslechnutí, já si ho nechám na zítra.
+7 # Jarin G. 2017-05-28 23:08
Já jen, že jsem Vám skočil "do řeči";). Ale protože vím, že ho také sledujete, tak jsem chtěl dát echo.
+12 # Piovarči 2017-05-29 01:29
No Maskanah ešte nepadol ale armáda stále sťahuje slučku

V nedeľu oslobodili tigrie sily Syrskej arabskej armády (SAA) dedinu Ras al-Ain al-Ahmar a cukrovar severne od strategického mesta Maskana v provincii Aleppo. V sobotu SAA zaútočila na železničnú stanicu Maskana západne od mesta po násilných stretoch s ISIS.
ISIS militanti zničili tank SAA s ATGM v obci Karama.
Očakáva sa, že ISIS vystúpi z celej oblasti na východ od Maskany, ak by SAA mohla pokračovať v zálohách na západ a juh od Maskany.

Ak sa však teroristi ISIS rozhodnú obhajovať mesto, SAA ho môže len obýsť a naďalej pokračovať smerom k provincii Raqqah cez diaľnicu N4.
Podľa nepotvrdených správ sa SAA chystá čoskoro začať útok zo strany Athria na iné oblasti východnej krajiny Aleppo.

Americké koaličné bojové lietadlá spustili projekt výstražných letákov na ceste Al-Tanf po tom, ako Sýrska arabská armáda (SAA) vystúpila do oblasti Shehmi, 55 km od mesta Al-Tanf. Letáky varovali SAA, aby pokračovala vo svojom pokuse a požiadala ho o stiahnutie do trojuholníka Zaza. Zahŕňali aj sektárske výrazy podľa miestnych zdrojov.
Zistilo sa, že prítomnosť FSA v tejto oblasti je naďalej ohrozovať Damask a zabrániť tomu, aby SAD zachytila ​​irackú hraničnú oblasť a tým zabezpečila jednotu sýrskeho územia.
Doteraz FSA čelila malým konfliktom s ISIS. Na druhej strane opakovane napadol SAA s priamou podporou USA.
Takže američania nechcú dovoliť Sýrskej armáde postup k vlastnej hranici. Je to jednoznačný dôkaz toho že chcú Sýriu rozdeliť a rozporcovať.
+4 # Jarin G. 2017-05-29 13:54
Díky za informace!
+4 # Piovarči 2017-05-29 18:00
JArine ja ďakujem obdobne za zaujímavé liknky
Udalosti sa valia nestíham sledovať:-)

Minulý víkend syrská arabská armáda a jej spojenci oslobodili dedinu Alyania (Ulayyaniya), Alyaniu a okolité oblasti južne od mesta Palmyra v provincii Homs.

Tiger sily prevzali kontrolu nad dedinami Hamedaia, Mestariha, Maza a Wasteh. Záloha nasledovala po minulom víkende oslobodenie Ras al-Ain, al-Haiet a vlakovej stanice Maskana.

Dosť nejasná mapka kde sa farby zlievajú a dosiahnuté územné zisky sa dajú len tušiť
Preto vládne sily pokračovali vo vyčistení východnej časti provincie Aleppo bez toho, aby spustili priamu búrku Maskany. Pokiaľ bude pokrok pokračovať, Tigerské sily budú schopné dosiahnuť diaľnicu Ithriyah-Aleppo , ktorá je jediným vládnym zásobovacím vedením provinčného hlavného mesta Aleppo a hranica s provinciou Raqqa po úplnom obchádzaní pevnosti ISIS.

ďalší pokrok v Damašku
Oblasť Bazreh vo východnom Damašku bola úplne oslobodená od militantov v dôsledku uzavretia dohody medzi nimi a sýrskou vládou.

V pondelok opustila oblasť posledná dávka militantov a ich fanúšikov a Bazraj bol prevzatý pod plnú kontrolu vládnych síl. Militanti a ich priaznivci majú prísť do militantnej provincie Idlib.
S oslobodením Bazrehu uskutočnili vládne sily veľký krok v širšom úsilí zameranom na zabezpečenie krajiny Damašku pred rôznymi teroristickými hrozbami.
translate.google.sk/.../...
Ide to kúsok po kúsku
+2 # Jarin G. 2017-05-29 21:06
znovu díky za vyčerpávající rozbor!!!
Přidám taky jeden odkaz, to by mohlo být důležité:
Syrská vládní vojska s pomocí spojeneckých sil získala opět kontrolu nad hlavní dálnicí Damašek – Palmýra
cz.sputniknews.com/.../...
+28 # ctenar 2017-05-28 10:21
to neni pravdepodobne, to je jiste, jako povestna facka
+30 # vjědec123 2017-05-28 11:40
Jo, to máš asi pravdu, že zřízení základny pravděpodobné moc není.
Ale může spolupracovat a povolit "tankování" lodím RF. A to bohatě stačí.
Pro RF není potřeba se ekonomicky vyčerpávat budováním základen a nezištnou pomocí zdarma. Když chce někdo spolupracovat a je to i ekonomicky výhodné, tak proč ne. A když se tou spoluprací navíc k tomu zamezí křivým praktikám duhového krocana, tak proč nespolupracovat .
+8 # Piovarči 2017-05-29 01:46
Prítomnosť Ruskej vojenskej základne práve na Filipínach by USA desne štval. Zrejme by z toho pár generálov dostalo infarkt. Ako sa inak uchrániť pred USA "demokraciou"
+12 # Ignác 2017-05-28 17:43
>>> A tak jsem řekl, žádný problém, vždy si mohu zajet do Číny nebo do Ruska.
A proč to troubí do světa? Nemá vůbec váhat to udělat. Mimochodem, Kalašnikov se dá koupit kdekoliv a je tak jednoduchý, že na ovládání nepotřebuje ruské instruktory.
+14 # erika 2017-05-28 20:15
Duterte vie, o čo ide a nemieni sa s džihádistami hrať na ľudské práva...
tadesco.cz/.../
+28 # .lak 2017-05-28 10:18
Orwell před tím varoval a stalo se. I když někteří tvrdili že psal o současnosti a potom by v pindostanu již měli tradici a s exportem demokradtůr tedy založili novou.
+35 # Věra Štimová 2017-05-28 10:46
To, co se děje na Filipínách, je prostá strategie známá z Ukrajiny, Sýrie, Lybie.....Malá, neposlušná země se prostě zruší a její představitel zabije. Toto bylo předpovězeno a snaha o rozbití národů v Evropě se dělá přes jejich oslabení a rozdrobení. Tak bude cia pokračovat, dokud jako Filipínský prezident to neodhalí. Pravda o tajných službách mnoha zemí je na světě a ony spolupracují. Jenomže protože jsou tajné, tak nikdo nic neví, natož ty země, které ji je vydržují. Hřát si hada na vlastním těle, se tomu říká a pokud ten had bude těžit z toho, že národy platí tajné služby, tak had bude vládnout světu. Po částech ničí celé země a ten, kdo o tom ví naprosto všechno, je právě Duerte. Otče, prosíme tě moc, povolej celou armádu, kterou v nebi máš a požádej také Matku, která tomu hadovi má rozdrtit hlavu, ať Duertemu a těm ostatním prezidentům pomohou. Budem se taky snažit Matce dodat sílu alespoň modlitbou růžence, prý jí to pomůže dát víc sísy do nohy. Matko prosím pořádně dupni, ať to pořádně křupne a ta pitomá hadice už konečně jednou zmizí z tohoto světa. Amen
+22 # Dědouch11 2017-05-28 10:47
Jestli on sem Rodrigo, nechodí načihovat.
O tom, že IS, je dítětem CIA, se tady "konspirovalo" nejednou a dávno.
+41 # Dobrý Den 2017-05-28 11:04
Státní úředníci, média, CIA, někteří členové z FBI, NSA, armády ... byly na straně Clintonovic klanu hulibrků. To samé v EU. Banderovští pošuci se jim náramně hodili do krámu spolu s islamisty.
Jenže se všechno profláklo a mnoho lidí si již na ty jejich žvásty o demokracii a lidských právech dá dobrý pozor. Už se jim tak hezky nepojede v kočáře. A pokud se jim poláme kolečko a všichni včetně generálů z toho kočáru vypadnou do bláta, potom to bude jedině dobře.
Navíc si ty neřády k sobě v poslední době bere čert jednoho po druhém.
+33 # Monika lkemae 2017-05-28 11:22
Duterte by fakt měl nabídnout Rusku základnu nebo jsi obstarat Ruskou ochranku ! Tito zločinci nemohou rozdýchat že jim zničil drogová doupata po zabíjel plno lodích napojených na CIA a vůbec se pokouší na Filipínách celou smečky za čistit a likvidovat a to zmetkové nemohou dopustit !
+30 # diamond 2017-05-28 12:13
V OMV dnes božská sestava: Pavel a Stropnický. A hned hustá vylejvárna a mytí mozků.
+21 # vjědec123 2017-05-28 12:40
Jen jestli není potomkem jistého Emanuela Moravce.
To by dokonale sedělo rodovým dispozicím.
+29 # diamond 2017-05-28 13:06
A teď tam exceluje bratr Kalousek. Podle klasického huhňání a drmolení má evidentně nalito na permanentní hladinku.
+24 # vjědec123 2017-05-28 13:32
Kalous měl dávno sedět v báni.
Oligarchové nás chtějí dostat do ekonomického "zázraku", tak jako na tupé banderovské ukrajině (záměrně s malým "u").
- Hrubý domácí produkt
- Vnější dluh
- Cena elektřiny
- Procento obyvatel za hranicí chudoby
- Cena teplé vody
- Cena plynu
- Průměrné náklady na komunální služby
- Průměrná penze
- Cena Valocordinu (lék k léčbě onemocnění nervového a kardiovaskulárn ího systému)

novarepublika.cz/.../...
A my budeme zvyšovat výdaje na obranu, aby bylo čím platit výpalné úchylnému spolku NATO, který nikoho neochránil a po světě dělá jen bordel v rámci amerických zájmů.
-29 # Hedvika 2017-05-28 14:40
Ono je snadné vytrhávat čísla z kontextu a už nezmínit, že pokles je proto, protože tam měli VŘSR. A V životě nejsou důležité jen peníze, ale i svoboda a humanita a obojí ted mají narozdíl od éry Janukoviče.
+23 # John Maxwell 2017-05-28 15:40
Jasňačka Heduš nedej se jako vašík lahvoňovic co ?
Tři roky Porošenka u moci: tragický úpadek země v číslech, rozlícení Ukrajinci v ulicích
Petro Porošenko v těchto dnech „slaví“ tříleté výročí svého nástupu do funkce prezidenta „demokratické“ Ukrajiny. Výsledky jeho práce se odráží nejen v katastrofických číslech, ale především v napětí obyčejných Ukrajinců.

Zemi po nelegálním, násilném a ze zahraničí organizovaném převratu Porošenko přebíral v mizerné hospodářské kondici a opakovaně sliboval zlepšení nuzných životů Ukrajinců. Přestože analytici různého ražení více či méně hlasitě varovali před „přílišným optimismem“, skutečnost je po třech letech Porošenka u moci doslova tragická....
eurasia24.cz/.../...
+19 # Mariet 2017-05-28 16:50
Porosenko a jeho vlada ma jedinou kvalifikaci, a tou je zid a zlodej, proto ty vysledky.

Nedokaze ridit vubec nic, dokonce ani armadu.
+3 # Piovarči 2017-05-29 23:35
Pre tú slniečkarskú nánu Hedvu
V životě nejsou důležité jen peníze, ale i svoboda
Bez peňazí niet ani skutočnej slobody len nedôstojná existencia. To je súčasť projektu západných elít pre Ukrajinu. Sloboda s prázdnymi vačkami je ako "sloboda" bezdomovca.
Hedviga choď sa dať vypchať.
+13 # Věra Štimová 2017-05-28 18:59
Heduš dnes slouží, všimněte si, že kolega má neděli.
+26 # Dascha 2017-05-28 15:59
Heduš, Heduš, víš ty vůbec kdy vlastně ta VŘSR byla? Nebo si myslíš, ža byla za Janukoviče? Ani bych se nedivila, že jsi tak "chytrá."
+6 # Dědouch11 2017-05-29 09:10
Dášo, Hedva si dělá nejspíš prdelky a ty svoje hlášky sem hází, jako ironii. Takhle vypatlaný svědek lahvoňův, nemůže existovat.
+2 # Jarin G. 2017-05-29 22:31
Taky může být pro ní Bůh Jahve nebo Vašek laHve. Mně se to nějak motá. Jinak souhlas, je to jen taková malá provokatérka x provokatér, která se jen tak baví, jak nás vytáčí. Vsadím se, že i kdyby jsem se já nebo ty, toho Flašky zastali, tak to taky schytáme. Pro mě to ale není nic zábavného, takže nic.
+18 # Mariet 2017-05-28 16:47
Aha, Hedvicko, takze holocaust v Odese, to byla humanita a svoboda, ze? A jestli to nevis, tak VRSR byla pred sto lety, kamaradko.
+14 # Dobrý Den 2017-05-28 18:40
A jak daleko chcete v historii zajít a jakým směrem, když se takto bavíme?
Nechcete současnou situaci v banderostátě náhodou hodit na mongolsko-tatar skou expanzi z r. 1238?
Nebo na vypálení Kyjeva v r. 1169? Či dokonce na Rurika z r. 862?
Což se třeba zaměřit na Bismarcka a Zbigniewa Brzezinského?!
-D-D-D-D-D
+5 # Lubinen(-33)Anti-zedník 2017-05-29 12:12
Cituji Hedvika:
Ono je snadné vytrhávat čísla z kontextu a už nezmínit, že pokles je proto, protože tam měli VŘSR. A V životě nejsou důležité jen peníze, ale i svoboda a humanita a obojí ted mají narozdíl od éry Janukoviče.

Lahvoňova božská Heduš opět v akci.Geniální parodie na dnešní politiku sluníčkářů.
+15 # .lak 2017-05-28 14:49
Pindostan pracuje pro ussrael jako komiska se zadarmo drahým křovím bruselon.
www.google.com/.../
+10 # peto8 2017-05-28 13:46
+7 # peto8 2017-05-28 13:48
+24 # vlk samotář 2017-05-28 14:26
Ukrajinci jsou "bezmozci"!
Pro pobavení strýčka Sama, si rozflákají celou zemi!
Idioti!
+27 # Dědouch11 2017-05-28 14:48
My, jsme si ji chytře nechali rozprodat, rozkrást a zadlužit...
+17 # John Maxwell 2017-05-28 18:41
Téda Dědouchu (pšš)víš, že se v demokratůře nekrade, ale investuje, restituuje a podobný vymoženosti západní demokratůry .. vždyť máme za cca 30 let hospodářskej boom však už máme rozvojovku ...
+6 # peto8 2017-05-28 13:52
-10 # peto8peto 2017-05-28 16:59
Takhle dopadl prezident cecenska Achmat Kadyrov :

www.liveleak.com/.../
+12 # El Pravdoz 2017-05-28 19:05
Předloni jsem měl tu čest prohodit pár slov s mužem z Bagdádu a ten mi říkal, že Islámský stát je výsledek politického jednání Spojených států amerických. Více asi netřeba...

PS: Pravdu hledejte ]ZDE
0 # peto8 2017-05-28 19:58
0 # peto8 2017-05-28 20:08
+10 # oskar 2017-05-28 21:18
Je moc dobře, že si to Duterte uvědomil a že to ještě stačil vyhlásit do světa, než ho sejmou...asi mu to nepomůže a naše sluníčkáře a neomarxisty to neovlivní, ale my víme své
+8 # Vítězslav Crha 2017-05-28 21:41
Oskare přesně jste se trefil do černého. Nikdo lidstvu nepomůže,protož e to je realita života a tak to je a bylo od pradávna. Je nutnost se obrátit k Boží pomoci,ale ta příjde až v konečném zúčtování. To hlavní-život si tady na této zemi musíme řídit samy a to je to poslání ducha v pravém slova smyslu. Paní Štimové rozumím,ale Boží ruka ukazuje zcela opačný názor, Jsme zodpovědni každý sám za sebe a k tomu se ubírá náš život i účtování za jeho prožití,
+4 # senil 2017-05-29 08:45
Je to tak. Tihle lidé se spolu združují na bilderbergovský ch konferencích a kují tam plány na ničení svobodných zemí světa

[...]/.../....

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás