Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaISIS provedla během několika dnů už svůj druhý chemický útok a nyní média mlčí

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

ISIS provedla během několika dnů už svůj druhý chemický útok a nyní média mlčí

Německá kancléřka Angela Merkelová se minimálně dvakrát kvůli informacím o teroristických hrozbách obrátila na britské tajné služby a ignorovala německou rozvědku. Informuje o tom časopis Focus.

Podle časopisu taková situace v německých tajných službách vyvolává nevoli. „Za 12 let na pozici kancléře Merkelová ani jednou nepřišla na pravidelný každotýdenní brífink prezidentů německých bezpečnostních orgánů," oznámil Focusu vysoce postavený zdroj ve vládě Německa.

ISIS použila už podruhé během dvou dnů chemických zbraní, když se tyto džihádistické síly pokusily odrazit postup sil irácké vlády v Mosulu.

K tomuto chemickému útoku došlo v nedávno osvobozené oblasti Mosulu a ten tím poskytl zase další důkazy zesměšňující tu oficiální povídačku ohledně syrského plynového útoku protlačovanou Západními médii mainstreamu.

V rozporu s tím, co tvrdí Bílý dům a média mainstreamu, neexistuje žádný důkaz, že by snad syrský útok provedly Assadovy síly.

Média mainstreamu ten fakt, že ISIS chemické zbraně vlastní a má za sebou historii jejich užívání v Iráku a v Sýrii, neustále zakrývají.

Nejde o nic jiného než o postup establishmentu s pokukováním po očku po změně režimu v Sýrii.

Kdyby se Americkému lidu řeklo, že v regionu chemických zbraní používají skupiny rebelů včetně ISIS, tak by establishment nemohl nasazovat tu svou povídačku, že „Assad má chemické zbraně musí být tudíž svržen,“ kterou v poslední době protlačovali se stupňující se zuřivostí.

Ty dva chemické útoky ISIS v posledních dvou dnech dokazují, že Assad s Putinem měli pravdu – a jsou to ti džihádističtí rebelové v Sýrii, kteří se pokouší svrhnout suverénní vládu, kdo za tento útok odpovídají.

Není to Assad, který z pozice vojenské převahy rebely vyhání ze své země.

Mediální zatmění

Všimněte si rozdílu v mediální reakci po tomto chemickém útoku a po plynovém útoku v Sýrii. Média mainstreamu jsou téměř ticho. Většina o těchto hrůzách nereferuje, protože se jim to nehodí kvůli jejich povídačce.

Pro ty, kdo by to snad nevěděli, ISIS podporuje Saúdská Arábie, Katar, Turecko a USA. Těchto džihádistů se využívá jako zástupných armád v regionu k destabilizace Assadovy vlády a k vynucení změny režimu.

Ač tuto zprávu mainstreamová média potlačují, že o ní krátce referovala Associated Press: Mluvčí Spojeného operačního velitelství v Iráku v neděli řekl, že Islámský stát na vládní vojska v západním Mosulu zaútočil určitým typem plynu, což byl už druhý takový útok v posledních dnech.

Brigádní generál Yahya Rasool řekl, že v důsledku nedělního útoku utrpělo šest vojáků dýchacími potížemi a ti jsou ošetřování v polní klinice. Probíhá vyšetřování, jaký typ plynu byl přitom využit.

K tomuto útoku došlo den poté, co irácký vojenský činitel řekl, že militanti ISIS provedli plynový útok ve čtvrti al-Abar v západním Mosulu.

Dva vojenští důstojníci říkají, že pro případ budoucích útoků se vojskům distribuují masky a další zařízení. Mluvili anonymně, jelikož nejsou s médii oprávněni mluvit.

Tisková agentura AhluBayt hlásí, že rakety ISIS byly naplněny chlórem a vypáleny na čtvrť al-Abar.

Důstojníci irácké Federální policie řekli Reuters, že v sobotu byly vypáleny chemické zbraňové látky z okrsků Urouba a Bab Jadid.

V této oblasti kontrolované extremisty uvízlo asi 400 000 lidí, zatímco irácké síly pomaličku postupují s osvobozováním zbytku města od džihádistů.

Zahajovací operace k osvobození tohoto druhého největšího města Iráku začala přesně před šesti měsíci, tj. 16. října.

Poté, co v průběhu letošního roku zabezpečili východní část této megapolis, se očekává, že se boje v hustě obydleném západním Mosulu stanou pro irácké síly těžkým oříškem, neboť úzké uličky ani hlavní ulice neumožňují průjezd obrněných vozidel a tanků.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+122 # Aradek 2017-04-18 20:00
Myslel jsem si že TRUMP změní svět ale hovno..Mýlil jsem se. Bude to [...] jako ostatní.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+75 # Pokémon 2017-04-18 20:22
Aradek.
Právě nyní Trump svět mění, ovšem jinak, než si většina lidstva přeje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Jarin G. 2017-04-18 23:00
Čus Poky, většina stále není jistá! I tady má DJT dost příznivců, kteří věří, že to je vše jen hra (vždyť mrtvých zas tak moc nebylo, škody nestojí za řeč), která povede k tomu, že si upevní pozici v uSSa a pak už bude pro celý svět zárukou míru. A už se bude, prý, jen věnovat vnitřním problémům uSSa a ostatní svět nechá na pokoji, jak sliboval.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # Lubinen 2017-04-18 20:45
Aradku pleteš se, změní ale k obrazu těch kterým překážíme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # josh (xy) 2017-04-18 20:56
Dnes se to zase pohnulo, už se to blíží..pro ty co fandí válce nebo hrají strategické hry...ty potěší.

Read more: dailymail.co.uk/.../...
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook

.

Americká letadlová loď Carl Vinson a další válečné lodi, které pluly k pobřeží Severní Koreji, se nakonec otočily a vyrazily do Tichomoří. Zatím není zcela jasné, co bylo příčinou obratu plavidel,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Dědouch1 2017-04-18 22:11
Tak nevím, ale pod článkem o těch polonahých blbkách femen, to nasazení dalších dvou letadlovek, Jirka Novák, dost fundovaně zpochybnil...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Janinna 2017-04-18 22:34
Na [...]u je také článek od jihokorejského vládního zdroje:
Podle jeho informace má jako první vplout do Japonského moře do 25. dubna americká atomová letadlová loď Carl Vinson. „USA projednávají s naší vládou společné cvičení za účasti útočného oddílu letadlové lodi," uvádí agentura slova svého zdroje. Kromě Carla Vinsona se v Japonském moři objeví na začátku příštího týdne letadlová loď Ronald Reagan (CVN 76) a Nimitz (CVN 68).
cz.[...]news.com/.../...
P.S.
Jestli je tohle pravda, tak Američany klepne.
Syrští a ruští agenti zatkli na syrsko-írácké hranici několikrát již zabitého šéfa podřezávačů Abu Bakra al-Bagdadi:
politikus.ru/.../...
A šupem s ním do Lubjanky, tam řekne všechno:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Historik 2017-04-19 00:29
Škoda, že už Ljubljanka nefunguje. Tam by Al-Bundovi ukázali, zač je toho loket.
Nedávno jsem si četl, jak to tam NKVD provozovala ve 30.letech. Zaujala mě "rukavička". Vyslýchanému ponořili na chvíli ruku do vařící vody, pak jemně nařízli kůži okolo zápěstí a naráz rychle strhli všechnu kůži, která pokrývá dlaň a prsty. Vzhledem k velkému počtu nervových zakončení a citlivosti ruky se prý jedná o něco nepřestavitelné ho. Přiznal se úplně každý. Nikdo si to totiž nechtěl zopakovat i na druhé ruce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # r.m. 2017-04-19 19:41
Vedl to tam Chazar Jagoda. Po přiznání je pak posílali buď ke zdi nebo do jednoho z 12 gulagů. 11 z nich vedli Chazaři.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jiri Novak 2017-04-19 10:08
Datum článku na [...]u je 17.4.2017. To je přesně ten článek, o kterém psal ruský analytik, že je to fake.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Janinna 2017-04-19 20:20
Je to jak píšete Jiří, dala jsem odkaz na [...] a až pak jsem si přečetla Váš příspěvek (opět skvělý) v minulém článku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jiri Novak 2017-04-20 00:50
Vy máte velmi vynikající příspěvky. Já se namlsal výborného ruského zpravodajství a už se mi na to naše moc nechce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Uncle Sam 2017-04-19 08:44
Citace:
Dnes se to zase pohnulo, už se to blíží..pro ty co fandí válce nebo hrají strategické hry...ty potěší.

Read more: dailymail.co.uk/.../...
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook
Ty Fandíš válce, když tomu věříš ..... Trump se nebojí využít potenciál USA k nátlaku na Čínu aby už konečně přestala jenom kopírovat a hnula prdelí aby si ve svém regionu sjednala klid.... Čína než aby si pustila amíky až ke dveřím a ztratila svůj respekt tak sama nakope Kimovi prdel.... Jednostraná akce USA by stejně neměla smysl a nasrali by si do bot....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # r.m. 2017-04-19 19:34
Nepluli nikam
Trump nevěděl, kde má námořní flotilu: "was photographed 3,500 miles away from North Korea, sailing south in the Sunda Strait"
theguardian.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jiri Novak 2017-04-19 09:45
...se otočily a vyrazily do Tichomoří...tzn . že to amíci vzdali. Příčinou obratu plavidel byl Kim Čína a ruský křižník. Tohle jsem psal už v sobotu nebo kdy. Na fotce nejsou tři válečné lodě, ale jedna velká letadlová a její doprovod, který veze žřádlo pro letadla. To je součást té úderné jedntotky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-04-19 15:35
Tento článok to má objasňovať
cz.[...]news.com/.../...
Inak USA tam môžu poslať čo chcú aj tri lietadlové lode je to len otázka času. Čína bude pôsobiť iba ak diplomaticky a dohovorí Kimovi. Oni to vojensky riešiť nebudú ani náhodou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jiri Novak 2017-04-20 01:00
Já nevím. Celý ruský internet se Trumpovi směje, jak ho prý Kim přefiknul nebo tak něco. Když kouknu na naše zpravodajství, tak zmatek a sodoma gomora. Já nevím. Bylo to tak, jak se psalo původně. Letadlová loď vzala zpátečku a je fuk jak daleko byla. Je to přece jen loď LETADLOVÁ, že jo. Stačí žrádlo pro stíhačky do Severní Koreje, dál by mohly natankovat v Jižní Koreji nebo v Japonsku. To vás nenapadlo? Taky bylo zveřejněno video jak v noci před vojenskou přehlídkou byl vyhlášen v Pchjongjangu poplach. Houkaly sirény skoro celou noc. Tolik důkazů jsem viděl, že už tomuhle zmatku nemůžu uvěřit. Sledoval jsem to z obou stran jak na ruském internetu, tak i ze zpráv Bílého domu a Trump News, chodí mi zprávy při každém uprdnutí. Já fakt nejsem blbej a vím, co jsem četl a viděl. Ta věc je už pryč, už se stala. Máš pravdu, že to vojensky řešit nebudou, klepe jim totiž prdel. Čína asi Kimovi domlouvat moc nebude, jelikož jsou ve skutečnosti kámoši stejně jako s Ruskem. Ještě jsem zapomněl, Severní Korea uzavře dohodu s Ruskem o nákupu jejich zbraní a vytvoření společného programu ozbrojování v ose Rusko-Čína-Seve rní Korea a taky je tam jakási dohoda o dodávkách plynu a jiných surovin. Jo a Rusko se chystá v roce 2018 uznat samostatnost DNR a LNR, když se to nepodaří prosadit jinak. Já už asi žiju v jiném světě. Moc jsem se namlsal kvalitního ruského zpravodajství. Díky za upozornění.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # vlk samotář 2017-04-19 15:44
Že .."..není zcela jasné, co bylo příčinou obratu plavidel,...."...???

Třeba jim velí stejný kapitán...:

Rádiová konverzace mezi americkou námořní lodí a Kanaďany

Toto je kopie rádiové konverzace mezi americkou námořní lodí a Kanaďany - nedaleko pobřeží Newfoundland, Říjen 1995.

Kanaďané: "Prosím, odkloňte Váš kurz o 15 stupňů směrem na jih, abyste se vyhnuli kolizi."

Američané: "Doporučuji, abyste Vy odklonili Váš kurz o 15 stupňů na sever, abyste předešli kolizi."

Kanaďané: "Zamítnuto. Vy musíte odklonit kurz o 15 stupňů na jih, abyste předešli kolizi."

Američané: "Tady je Kapitán americké námořní lodi. Znovu opakuji - odkloňte Váš kurz."

Kanaďané: "Zamítnuto. Opakuji - VY MUSÍTE odklonit kurz."

Američané: "Tady je letadlová loď USS Lincoln - Atlantická námořní flotila Spojených Států. Jsme doprovázeni třemi torpedoborci, třemi křižníky s plnou leteckou podporou. Trvám na tom, abyste VY změnili kurz o 15 stupňů severně. Opakuji, 15 stupňů na sever nebo počítejte s opatřeními, která zajistí bezpečnost naší skupiny."

Kanaďané: "My jsme maják. Čekám Vaši odpověď..."www.puffin.cz/page.php?aid=822

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-04-20 00:21
:-DDDDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch1 2017-04-20 15:59
Američané: "Je nám lhostejné kdo jste. Tady je letadlová loď USS Lincoln - Atlantická námořní flotila Spojených Států. Jsme doprovázeni třemi torpedoborci, třemi křižníky s plnou leteckou podporou a z pozice síly vám nařizujeme odklonit kurz o 15 stupňů na sever. Máte minutu na zahájení manévru! Odpočítávání začíná... TEĎ!"
WE CAN!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jarin G. 2017-04-20 20:53
Vlk i Dědouch: Hooooodně dobrý!!!! Pobavili jste mě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Josef Švejk 2017-04-18 21:29
Německá kancléřka Angela Dorothea Merkelová dvakrát obrátila na britské tajné služby a ISIS použil dvakrát chemické zbraně. Až se obrátí Dorothea potřetí můžeme předpokládat, že i ISIS použije chemické zbraně potřetí. Povel k použití chemických zbraní jde zřejmě cestou Dorothea - britské tajné služby - ISIS. Můžeme tedy učinit definitivní závěr - může za to Putin.
Skvělý článek!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Apollo 11 2017-04-18 22:05
Škoda každé MOAB, která nesejme alespoň 50 muslimských teroristů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Partizán 2017-04-18 23:43
No uvidíme, čo Trump a Kim, kto z koho
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Partizán 2017-04-18 23:53
No celkom to hustne všade u "nás" sa rozohráva Majdan, no som zvedavý ako to skončí.
1. Z muničáku ukradli RPG a granáty, len čo ak bolo toho viac?
2. Ako môžu 18 fagani zo strednej zorganizovať protest, keď nevedia vypotiť ani súvislé vety?
3. Mimovládky sa činia našťastie je video, kde sú konkrétny vlastizradcovia
www.youtube.com/.../
4. Herci opäť potvrdili, že sú predajné prostitútky ako ináč, že?
aktuality.sk/.../...

t4.aimg.sk/.../...

cas.sk/.../...

pluska.sk/.../...

Tak pre toto Maroš zrádzaš národ, skutočne?

5. Protesty majú pokračovať v ďalších mestách a stupňovať sa
6. Sprosté zneužitie študentov, opäť sa nechali nachytať, či podplatiť
7. SIS a bezpečnostné zložky štátu sú podľa mňa paralyzované, lebo (ne)konajú tak ako na Ukrajine, zámer?
8. Niekoľko tisícové davy no hej z tých záberov to je ozaj vidno, že?
9. Mám VŠ vzdelanie a prečo to píšem? Pretože keby sa dala tuposť oceniť tak cenu by dostali aj VŠ študenti, ľutujem, len jedno každý je lenivec si niečo overiť!!! Len treba byť "in", však? Však stačí jednoduchý príklad Linux používam, len ja lebo ostatní nemajú záujem sa niečo učiť, či objavovať to, co je? veď tam my nič nepôjde atď.
Na tomto debilnom príklade vidieť ako všetko v spoločnosti funguje, ospravedlňujem sa za expresívne výrazy ale bez nich to nejde!!!
10. Dospeli sme k bodu, kde reálne hrozí to, čo na Ukrajine,Dosť bolo Fica a Kali dole!!! Nie že by boli svätí, len iná alternatíva by bola horšia.
11. Pučisti na čele s Lipšicom to majú rozohrané dobre, zatiaľ...
12. Obyčajný študenti zaplatili dva mimoriadne vlaky pre protesty XD Majú dobré vreckové XD

Som nasraný fackoval by som to a najhoršie je že kopu ľudí z môjho okolia to podporuje, sú aj tlaky na zvyšovanie platov, pretože už radšej vozia cudzincov, migranti atď. Kopec vecí nemám ani chuť pokračovať, asi bola Slovenská republika obetovaná, možno to súvisí s pitnou vodou tiež nedávno tu bol článok na SME, že SR má veľa vody, 2. priečke v EÚ a možné dôsledky z toho ako vojna atď.
Sry za chybky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jarin G. 2017-04-19 00:11
. zase 2x
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-04-19 16:11
Je to fakt čudné. Neviete aké vyplácajú vreckové?
Lebo nech je Fico aký chce ale ešte je to ako tak ok ak tam príde prozápadná opozícia nasáčkujú nám tu utečencov, predajú vodu a všetko čo sa ešte predať dá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jiri Novak 2017-04-19 01:20
DONBAS
08.04.1 7 Zpráva od vojenských korespondentů, místních občanů a mapa ostřelování od agentury NewsFront.

Vojenští korespondenti: Novoazovský rajon, Tělmanovský rajon a průmyslová zóna střelní a periodicky minomety (82 a 120 mm).

Místní občané: Jasinovatá hřmí zřídka. Novoazovská oblast hřmění. Tělmanovo výbuchy.

Mapa ostřelování: DNR. Ukrajinští agresoři za minulých 24 hodin 32 krát narušili režim příměří, včetně použití tankových děl a minometů. Pod palbu utvarů protivníka se dostalo 16 obcí republiky DNR.

LNR. Za minulých 24 hodin ukrajinští okupanti jednou narušili režim příměří. Agresoři použili minomety ráže 82 a 120 mm, granátomety AGS a SPG. Ostřelovány byly pozice Národních milicí LNR u Pervomajska.
zdroj:vk.com/.../
video: Mapa ostřelování Ukrajinou v noci na 18. dubna 2017
www.youtube.com/.../
video: Mapa ostřelování ze strany VSU za 18. dubna 2017
www.youtube.com/.../

18.04.1 7 Reportáž od agentury Anna News.
Tři roky války v obci Spartak. První linie. Tři roky od začátku války na Donbase je situace kolem Spartaku, na severozápadě od Doněcka, stále nezměněná. Nekonečné boje a ostřelování nutí místní obyvatele obejít se bez světla a tepla, které byly dříve vedeny z Avdějevky. Všechna infrastruktura včetně lékařských zařízení, obchodů a škol je nenávratně ztracena. Zde není žádné příměří ani přerušení palby.
zdroj:vk.com/.../
video:www.youtube.com/.../


F-22 proti Tu-95 - efektní záběry zachycení ruských bombardérů blízko Aljašky 18. Dubna 2017, 23:44.

Americká média zveřejnila v síti video zadržení dvou ruských bombardérů Tu-95 americkými stihačkami F-22. Televizní kanál Fox News s odkazem na na vlastní zdroje informoval, že ruská letadla byla objevena 450 km na jihozápad od americké vojenské základny Elmendorf na Aljašce. Bombardéry RF nevnikly do amerického vzdušného prostoru, přesto ale velení amerických ozbrojených sil poslalo do vzduchu své stihačky, aby jim dělaly doprovod. Ten byl přerušen, až když bombardéry zamířily k území RF.

Dne 14. dubna americký výzvědný letoun R-8A Posseidon provedl let kolem jižního pobřezí Krymského poloostrova. O den dříve se podobná vzdušná špionáž odehrála nad ruskými základnami v Sýrii.
zdroj:rusdialog.ru/.../...
video:www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # .lak 2017-04-19 06:26
Jako bývalý pvos se musím smát jestli jsou na úrovni že objevili 450.km daleko. Kdyby to bylo cvičení tak se mohli s doprovodem vyfotit. A vlastně jo, že.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Uncle Sam 2017-04-19 08:56
Autentické záběry útoku stáhl jsem je ze [...]u, takže jsou tutově věrohodné !

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # vlk samotář 2017-04-19 15:39
Kdybys byl pojebaný vypatlaný Amík, tak bych tě chápal,..... ale to, že umíš česky a ještě se chováš tak, jak se chováš, že si sereš do vlastního hnízda, znamená jen jedno - že jsi morální zmetek a zdegenerovaný úchyl!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Uncle Sam 2017-04-19 16:18
Vlk Samohonič.... Už jsi dnes pohonil ten svůj malej ocásek ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # vlk samotář 2017-04-19 16:21
Primitive..!..: -//
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # r.m. 2017-04-19 20:39
Cituji Uncle Sam:
Vlk Samohonič.... Už jsi dnes pohonil ten svůj malej ocásek ?

zato ty sis právě pocákal monitor
-
Zavraždil Bašár Asad „krásná miminka“ ?
Zdroj: karelwagner.blog.idnes.cz/.../
Ze zpravodajství veřejnoprávní televize jsme se zatím nedozvěděli, proč na cíle v provincii Idlíb útočilo syrské letectvo v době, kdy Syrská arabská armáda (SAA) zaznamenává vojen­ské úspěchy a „rebe­lové“ vládní síly příliš neohrožují. Redaktoři zpravodajství se totiž šikovně vyhý­bají faktu, že do provincie Idlíb vláda v loňském roce evakuovala radikální vzbouřence z osvobozovaného Alepa, při­čemž syrské letectvo v Chán Šajchúnu útočilo na pozice bývalé Fronty an-Nusrá. Právě tito islamisté se v prosinci 2012 zmocnili chemické továrny nedaleko Alepa, načež syrská vláda tehdy varovala OSN, že „rebelové“ mohou nasadit toxický chlor, který byl v továrně vyráběn. Tedy právě milice džihádistů z Fronty an-Nusrá s největší pravděpodobnost í disponují značným množstvím chloru, který nevá­hají nasadit jako chemickou zbraň.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2017-04-19 18:30
Divadelní studio ISIS uvádí:
youtu.be/L0s22C2o6mY
nepotřebuje komentář
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # r.m. 2017-04-19 23:13
Veterans Today broke the story of an Israeli submarine being sunk by Syria on May 22, 2013. We had learned that Israeli teams had been inside Syria for some time, planting radio repeaters
veteranstoday.com/.../...

Evidence from these Israeli repeaters was presented to the UN after the August 2013 Sarin attack in Ghouta that killed 1000.
Komando vysazené ponorkou rozmístilo opakovače signálu maskované jako kameny. Měly vysílat komunikaci syrské armády jakoby po chemickém útoku na domácí obyvatelstvo v srpnu 2013.
84 izraelských mírotvorců šlo ke dnu poté, co je v hloubce 150 metrů objevil vrtulník a zlikvidovala syrská loď.
Teď už je jasnější proč chtějí po němcích další ponorky. Zadara samozřejmě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás