Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaGoogle v rámci nové cenzurní čistky zaútočí proti kritice islámu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Google v rámci nové cenzurní čistky zaútočí proti kritice islámu

Webová stránka, která popisuje islám jako „netolerantní“ uvedena jako příklad „znepokojivě urážlivého“ obsahu. Na transparentu na obrázku: Setněte hlavu těm, co uráží islám. 

Jeden příklad citovaný Googlem ohledně toho, co považuje za „znepokojivě urážlivý“ obsah, který bude podroben označování, vyřazování ze seznamů a případné cenzuře je webová stránka, která popisuje islámské náboženství jako „netolerantní“.

Včera Associate Press ohlásila, že Google spouští akční tým zaměstnanců, co budou označovat obsah, který je považován za „znepokojivý“ nebo „urážlivý“ a takové webové stránky pak pohřbíval, aby se tím „vylepšila kvalita jejich vyhledávacích výsledků.“ 

„Ten nový cejch „znepokojivé – urážlivé“ tímto dá instrukci známkovačům kvality, aby „označily všechny výsledky webů, které obsahují znepokojivý nebo urážlivý obsah, ke skrytí pohledům uživatele v jeho náhledu, i když bude výsledek jinak záměr uživatele uspokojovat,“ uvádí zpráva. 

SearchEngineLand.com, který původně tuto zprávu vyzradil, popisuje příklad toho, co bude pohřbeno, pokud bude uživatel hledat výraz „islám“ – článek s nadpisem Důkaz, že islám je zlý, násilný a netolerantní přímo z Koránu od Jana Morgana, veřejného mluvčího a cenami ověnčeného žurnalisty, který se pravidelně objevuje ve Fox News a objevil se i v CNN. 

Dotyčná webová stránka obsahuje četné násilné pasáže z Koránu a z Hadithů, které otevřeně ukazují, že islám není „náboženstvím míru“. 

Podle nových směrnic Googlu budou takovéto informace cejchovány jako „znepokojivé – urážlivé“ a budou ve vyhledávacích výsledcích Googlu pohřbeny, protože tato stránka existuje proto, aby „prosazovala netoleranci nebo nenávist.“ 

Ve skutečnosti tato stránka existuje proto, aby odhalovala skutečnost, že islámské náboženství je k ne-muslimům, k členům LGBT komunity a k dalším netolerantní a nenávistné na viditelně dokazatelných faktech. 

Prostě řečeno: Google plánuje filtrovat politicky nekorektní informace, i když jsou fakticky korektní. 

Skutečnost, že islám je netolerantní – i na Západě, kde většina muslimů žijících v Británii si myslí, že homosexualita by měla být ilegální – je nezpochybnitelná. 

V islámském světě pak jsou ženské oběti znásilnění zabíjeny nebo uvrhávány do žalářů, dívky a ženy bývají obětmi zabíjení ze cti, mrzačení ženských genitálií a útoků kyselinou, domnělé cizoložnice ukamenují k smrti a homosexuály popravují. 

V jakém smyslu toto není důkaz, že to je netolerantní systém víry? 

Tím, že Google na takovéto informace útočí svou cenzurou, se v podstatě stává spřažencem prosazování šaríi a činí ze sebe prosazovatele toho, co je podle všech objektivních standardů jasně nejnásilnějším a nejnetolerantnějším systémem víry na této planetě. 

Zdroj: prisonplanet.com 

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+23 # josh (xy) 2017-03-18 10:26
Tak to už nám opět google opět naservíruje nové, smulvní podmínky...troš ku zase někde něco přiškrtit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # .lak 2017-03-18 10:43
To by tak chybjelo aby vyšktrli ze školních osnov tradiční multikultůru obřezání a další žen seriálově kafíři. www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Clovek9 2017-03-18 14:33
Ale to je prece normalni, ze muSlimaci jsou uz nalezli vsude, I Google je islamizovanej. Tolik muSlimaku tam pracuje. Takze je logicke, ze muSlimaci sireji tu svoji POLITICKOU DIKTATORSKOU IDEOLOGII vsude kde muzou.

Kdyz suprovy americky president zakazal prichod do zeme siritelum nenavistne POLITICKE DIKTATORSKE IDEOLOGIE (muSlimakum/Isl am) ze zemi, ktere jsou lihni tohoto moru, v ramci bezpecnosti zeme, vcetne ZELENYCH KARET (prvni vydani bezpecnostniho zakazu), tak firmy v Americe protestovaly, protoze by namely skoro zadne zamestnance, protoze muSlimaci jsou uz nalezli vsude.

Obavam se, ze je jiz pozde se branit pred muSlimackym morem. Obavam se ze treti svetova valka bude mezi civilizovanym svetem a muSlimackym zverstvem v ramci mnoha "obcanskych" valkach v mnoha zemich sveta. To bude jediny zpusob, jak dezinfikovat svet od muSlimackyho FANATICKYHO moru. Obavam se, ze je jiz pozde na dezinfekci sveta bez pouziti nasili. Protoze jedine na to muSlimaci slyseji. Na slova kaslou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Vladimír57 2017-03-18 10:57
Jo, ale vše dle "pravdy a lásky" zaštítěné "nejčistšími demokratickými úmysly."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jarin G. 2017-03-18 18:02
Čus Vláďo, takže opět nic nového pod sluncem. Jede se dál v nastoleném trendu přiškrcování kyslíku. To by bylo, aby nám tu naši demokracii nevymlátili z hlavy a nenaimplementov ali (sakra, to je ale slovo) nám tu jejich!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # ghhg 2017-03-18 11:38
jaká je nejlepší alternativa pro vyhledávač google?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Popo 2017-03-18 12:04
S garanciou nevmiešavania sa je to už len - duckduckgo.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Věra Štimová 2017-03-18 11:44
No dobře, budu psát slum, právo áría a úchyláci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # vlk samotář 2017-03-18 12:17
Každý muslim kdyby prošel podobným "kurzem", tak by sám dobrovolně Islám zavrhl...:

mojevideo.sk/.../...:-)))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Pokémon 2017-03-18 12:47
Cenzura všeho je na vrcholu své dokonalosti, akorát se tomu říká ochrana před urážlivým a znepokojujícím obsahem a týká se zpravidla jen oblastí s migrační a náboženskou problematikou. Tak ještě rychle, než to smažou.

Ten turecký pes Erdogan otevřeně hlásá nenávist ke křesťanům a nabádá své stoupence k radikalismu a ovládnutí Evropy. Tento počin ho řadí na stejnou kolej, po které jede Islámský stát. Dnes je již evidentní, že žádní hodní, umírnění, čí jacíkoliv slušní muslimové neexistují a nikdy neexistovali. Pokud se tak navenek projevují, je to pouze účelová přetvářka. Každý muslim je vyznavačem krvavé ideologie Islámu pod náboženskou maskou a tudíž je každý muslim náš úhlavní nepřítel. Kdy toto našim zrádným politikům, jak v Evropě, tak i u nás konečně docvakne? Zřejmě, až ti turečtí zlosyni začnou skutečně řádit ve svém stylu v ulucích Evropských měst. To už bude ale pozdě, nabere to takový spád, že nebudeme stíhat, co se vůbec děje. Oni mají instrukce zcela přesné. My nemáme nic, dokonce i vlastní představitelé států v Evropě půjdou proti nám s obludně naivním tvrzením, že oni mají také právo na lepší život. Možná ano, ale u sebe doma a hlavně za své.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Malik 2017-03-18 12:53
Já se tak těším, až to tady bude jak ve francii:) možná pak se trošku proberou naší zhyptnotizovaní ovčani:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Peter 2017-03-18 13:15
Prd sa ovce preberú,pokím im to docvakne tak väčina mužskej populácie bude zotročena,žensk á populácia znásilnená a tí čo sa nedajú smanipulovať budú sťatý či podrezaný a antikrist uvrhne všetkich nemoslimov do otroctva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Pokémon 2017-03-18 13:24
zahranicni.eurozpravy.cz/eu/184964-strelba-na-parizskem-letisti-orly-utocnik-vzal-zbran-hlidkujici-vojacce-pak-byl-zastrelen/

Patrně ideální řešení zajišťování ochrany obyvatelstva před všehoschopnými teroristy v rámci rovnosti je co největší počet žen v ozbrojených složkách. U naší "armády" tento trend nyní potvrzuje bývalý, nevýznamný, postkomunistick ý herec, ministr obrany Martin Stropnický, který jmenoval ženu do generálské hodnosti a tímto feministickým krokem jistě významně přispěl k vyššímu pocitu bezpečí u našeho obyvatelstva. Teroristé, ve sto procentech jsou to muslimové, mají poněkud zvláštní vztah k ženám, není nutné upřesňovat, jaký, že? Jak asi budou reagovat na takovou potupu, když budeme proti jejich bojovníkům stavět křehké ženy se zbraní v útlých rukou, beze svalů? Řekl bych, že to u nich vyvolá akorát nezkrotitelný vztek a ještě větší nenávist, nehledě na skutečnost, že budou mít snazší práci v boji proti nám. Prostě, my opravdu děláme maximum pro to, aby se proroctví naplnilo do posledního puntíku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Josef Švejk 2017-03-18 13:45
Máte v příspěvku chybku. Místo "Teroristé, ve sto procentech jsou to muslimové" má být "Muslimové, ve sto procentech jsou to teroristé".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # .lak 2017-03-18 17:46 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Věra Štimová 2017-03-18 14:05
Slumové se nějakým způsobem dost zvýhodňují, přitom jejich právo áría je přesto, že mají tmavou rasu, namířeno na evropskou rasu. Pokud vím, tak Němci to před časem měli obráceně, stejně jen s tím úchyláctvím. Oni ale prohráli válku, kdo ví, co čeká slumy. Ti, kteří rozpoutávají války budou za to pykat. Vemte si, jak se už profláknul Šóromóro. Tak to jsem zvědavá, co na to cenzůra.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumax 2017-03-18 16:45
Google negoole přituhuje čím dál tím víc...

Až přijde NWO, tak v 1. řadě budou vraždit křesťany, z těch má NWO strach...
Potom budou další a další na řadě...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # vlk samotář 2017-03-18 18:21
Erdogan zuří - "Začali jste křesťansko-musl imskou válku.... A my na ni ještě nejsme dostatečně připraveni, protože nám chybí několik milionů muslimů v Evropě, abysme s vámi mohli skoncovat už jednou pro vždy, vy prašiví křesťanští psi!" - tam mělo být ještě dodáno, protože to si tak i myslí a celou dobu to plánoval!!!

Zmetek!

lajkit.cz/.../...

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Malik 2017-03-18 23:29
vzpominate na basnicku od bohmermana: Erdogan je gay, mrda ovce a střílí kurdy:))))))) doporučuji shlédnout, kdo nezná tak se připravte, je to síla:)))))) www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # vlk samotář 2017-03-19 15:20
jj...znám..:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # contumax 2017-03-19 10:41
Ať si ať kontrolují, všechno co jsem nutně potřeboval jsem si zkopíroval, protože mnoho knih i článků již zmizelo a už na netu žel nejsou a tak jsem to všechno uschoval a vytisknu pro ty, kteří budou mít zájem či pro mé potomky...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Věra Štimová 2017-03-19 16:50
Už zmizelo i Františkovo zednářské gesto.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Věra Štimová 2017-03-20 09:45
Cenzura je zbytečná. Dorozumívání se totiž ve skutečnosti děje zcela jiným způsobem. Tento způsob skrze internet je hlavně pro ty, kteří nemají Duši. Ti, co nejsou stroje, čili umělé iq, používají jinou komunikaci, a to přes svoje Duše. Tam je nikdo kontrolovat neumí. Jenom jeden to dokáže, ale to je jiná kapitola.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás