V dnešním článku se zaměříme na profesi, resp. zaměstnání, která je svojí povahou neobvyklá a která, pokud uvažujete o změně zaměstnání, byste určitě měli zvážit, neboť jde ve většině případů o profesi, která je také zábavná, stejně jako promo kód fortuna, který vám může vykouzlit úsměv na rtech. (Foto: Flickr)

Krupiér ve hře blackjack

Krupiér je zodpovědné povolání. Na krupiérovi závisí bezproblémový, ničím a nikým nerušený průběh hry. Krupiér musí znát dobře nejen pravidla samotné hry blackjack, ale musí také neustále pozorovat vývoj situace u stolu, pozorovat hráče, jestli např. jejich výše sázky odpovídá herním pravidlům atd.

Dnes, BlackJack krupiéři jsou schopni najít práci nejen v kasinech, ale také online, na webových stránkách herních. Odhaduje se, že globální on-line hazardní průmysl vzroste na téměř 500 miliard dolarů v roce 2015.

Online kasina jsou hlavně o zábavě a nabízejí funkci live hraní, kde se můžete prostřednictvím internetu spojit se skutečným dealerem a hrát proti němu blackjack. Karty míchá a rozdává přímo před vámi a o hře tak máte dobrý přehled.

Máte-li zájem pracovat jako krupiér, musíte mít certifikaci od akreditované stolní hry Training School, kde vás naučí, jak správně míchat karty, přerozdělovat žetony a řídit při hře hráče.

Chcete-li získat představu o tom, co se naučíte, můžete se podívat na pravidla blackjacku. Ve školení jsou také většinou osvětleny pojmy jako split (pokud nějaká hra dopadne remízou a tedy sázka se má rozdělit mezi dva hráče) a další specifické pojmy ze světa blackjacku.

V kurzu také dostanete instrukce týkající se toho, jak se správně v kasinu chovat, co si na sebe obléci, jak komunikovat s hráči, atd.

V České republice jsou povoleny všechny druhy hazardních her a jejich odrůdy: plnohodnotná kasina s ruletou, stolní hry, poker, blackjack , baccarat , stejně jako hrací automaty, bingo, sportovní sázení.

V zemi existuje více než 150 plnohodnotných kasin se stolními hrami a hracími automaty a ještě více herních automatů, kam můžete jít po práci, pít pivo a soutěžit s jednorukými bandity. Sloty lze instalovat i ve stravovacích zařízeních.

Provozovny hazardních her v České republice mají velmi vysokou úroveň služeb zákazníkům. Protože turisté z celého světa přicházejí do země, aby si zahráli v kasinu, většina velkých zařízení se nachází v hotelech.

Komerční sdělení.