Společnost Pfizer musí předat veškeré informace o své injekci mRNA COVID-19, včetně toho, zda jsou součástí jejího biochemického složení složky jako „oxid grafenu“ nebo „nanotechnologické prvky“, rozhodl uruguayský soudce. (Foto: Flickr)

  • Soudní příkaz požaduje znát, že experimentální injekce společnosti Pfizer obsahují „oxid grafenu“ nebo „nanotechnologické prvky“.
  • Požaduje také „podrobnosti o povaze, pravděpodobnosti, rozsahu“ „již zjištěných nežádoucích účinků, a to v plném rozsahu“.

V rozhodnutí vydaném minulou sobotu soudce Alejandro Recarey rovněž vyzval farmaceutického giganta, aby prokázal „neškodnost“ „látky zvané messenger RNA“, která je klíčovým prvkem experimentální vakcíny.

„Podle rozhodnutí musí exekutiva a americká laboratoř předložit dokumentaci o složení vakcín, včetně možné přítomnosti „oxidu grafenu“ nebo „nanotechnologických prvků“,“ uvedla v pondělí stanice France 24.

Soudce Recarey rovněž pozastavil očkování vakcínou COVID společnosti Pfizer pro děti mladší 13 let, dokud nebude znám seznam složek těchto injekcí.

Z France 24:

Recarey chápe, že osobám odpovědným za nezletilé, kteří jsou očkováni, musí být „poskytnut“ text, „který plně a jasně informuje“ o obsahu injekcí, jejich přínosech, rizicích spojených s jejich podáváním „s podrobnostmi o povaze, pravděpodobnosti ( y) velikosti“ a „již zjištěných nežádoucích účincích, a to v plném rozsahu“.

Ustanovení smlouvy podepsané mezi uruguayskou vládou a společností Pfizer se v této jihoamerické zemi s 3,5 milionu obyvatel, kde proběhla včasná očkovací kampaň proti covidu-19, nedostala na veřejnost.

Soudní příkaz dále požaduje vysvětlení, zda byly provedeny studie „zaměřené na vysvětlení notorického nárůstu úmrtí na covid-19 od března 2021 ve srovnání s předchozím rokem“.

„Zcela konkrétně bude společnosti Pfizer nařízeno, aby do 48 hodin uvedla – s případným poskytnutím listinných údajů -, zda společnost připustila (…) ověření nežádoucích účinků vakcín proti tzv. covidu-19. Obecně a také podrobně, pokud jde o dětskou populaci,“ uvádí se v dokumentu.

Kromě toho soudní příkaz požaduje, zda byly či nebyly zkoumány „alternativní terapie“ k léčbě COVID a proč nebo proč ne, a „v případě kladného výsledku uvést výsledky výzkumu – s uvedením, zda tyto byly v Uruguayi použity, či nikoliv“.

Prezidentka organizace Children’s Health Defense Mary Hollandová ocenila příkaz soudce a uvedla, že společnost Pfizer „skrývá“ své údaje, aby se vyhnula „odpovědnosti“.

„Tleskám uruguayskému soudci Recareyovi za to, že položil společnosti Pfizer mnoho těžkých otázek ohledně jejích injekcí COVID a smluv, které vnutil Uruguayi,“ uvedla Hollandová v e-mailu pro The Defender.

„Společnost Pfizer od počátku skrývala své údaje a smlouvy o bezodpovědnosti, aby se vyhnula odpovědnosti z injekcí,“ dodala.

Společnost Pfizer a další farmaceutické společnosti, které vyráběly vakcíny COVID-19, odmítly poskytnout seznam svých složek obsažených v injekcích COVID, přestože jsou odškodněny a zbaveny odpovědnosti za výrobek.

Várka dokumentů, které společnost Pfizer zveřejnila na základě příkazu amerického soudu z února 2022, již ukázala tisíce úmrtí souvisejících s vakcínou během prvních 90 dnů od zavedení vakcíny v roce 2021.

Zdroj: infowars.com