Starší ženy ve Stockholmu získávají sexuální služby od dětí migrantů severoafrického původu.

Dokument švédského rozhlasu zdůraznil problém prostituce v centrálním Stockholmu, kde se „pouliční děti", převážně cizího původu, staly vyhledávanou komoditou pro dámy středního věku. Jedno z „pouličních dětí" charakterizovalo takové vztahy jako prospěšné, protože za odměnu děti dostávají peníze, jídlo a přístřeší.

Starší ženy ve Stockholmu získávají sexuální služby od dětí migrantů severoafrického původu, prohlásil jeden z mladých nelegálních přistěhovalců, který se potuloval po ulicích Stockholmu.

V krátkém dokumentu „Tendens", který natočili Abdelaziz Maaloum a Anders Ljungberg, je ukázán rozhovor s jistým Aminem. Přiznal se, že mu je 17 let a pochází z Maroka. Předtím, než se dostal do Švédska jako nelegální migrant, navštívil přes 20 různých zemí, včetně Islandu a Grónska, které jsou mnohem méně častými cíli pro lidi žádající o azyl.

Podle mladého muže, mnoho jeho kamarádů žijících na ulicích centrální části Stockholmu, se začalo prodávat za peníze starším švédským ženám. Poptávka, podle švédského dokumentu, je vysoká.

Amin zdůraznil, že takové vztahy jsou poměrně prospěšné pro obě strany.

Zdroj: snews.com