Feministická profesorka na lékařské fakultě minulý týden zvýšila šílenství na „11“ a prohlásila, že děti se už nemusí identifikovat jen jako ženy nebo muži, ale že se mohou identifikovat i jako genderoví minotauri. (Foto: X)

Lékařka Diane Ehrensaftová říká, že podporuje „genderovou revoluci“. A nebojte se, není to tak, že by byla na nějakém významném místě, je jen ředitelkou oddělení duševního zdraví a hlavní psycholožkou v centru pro vývoj pohlaví v dětské nemocnici UCSF Benioff a profesorkou na lékařské fakultě UCSF, píše Fox News.

Mezi její specializace patří pediatrická „genderově pozitivní péče o transgenderové a genderově expanzivní pacienty“, uvádí se ve zprávě.

V prezentaci, kterou si prohlédl server Fox News Digital, Ehrensaftová uvedla, že děti se mohou identifikovat jako „genderoví hybridi“, mezi něž patří i tvor zvaný „genderový minotaurus“. Řekla také, že děti mohou „měnit pohlaví podle ročních období“ a „mohou mít různé identity v závislosti na místě, kde se nacházejí“, uvedla Fox News.

V roce 2018 prohlásila: „V roce 2018 jsem se dozvěděla, že se jedná o tzv: „Naprosto souhlasím s tím, že se nacházíme uprostřed genderové revoluce a vedou ji děti. A je to úžasné vidět. A je také ponižující vědět, že [děti] vědí o tomto genderově expanzivním tématu více než my.“

Řekla, že podle ní je „genderová revoluce“ další fází ženské revoluce, která proběhla v 60. letech 20. století. „Teď tu máme genderové hnutí, které hýbe balvany, a to spoustu lidí znervózňuje,“ dodala.

Propagace akce v roce 2018, na níž promluvila, v sanfranciské veřejné knihovně, zněla takto: „Síť každého člověka se v průběhu času mění, jak stárne. Jaké je vaše pohlaví? Neodpovídejte, dokud neuslyšíte všechny možnosti… Ehrensaftová chce, abyste se vymanili z binární stupnice měření.“

Řekla: „A jak víte, jazyk je politický. Takže co je dnes dobré, bude zítra politicky nekorektní. Takže se budeme měnit za pochodu. Tohle je celá skupina dětí, o které byste všichni měli vědět.“

„Jeden chlapec… se [v mé kanceláři] zatočil… a řekl mi: „Vidíte, já jsem Prius… vpředu jsem kluk a vzadu jsem holka.“ A já jsem mu řekla: „To je pravda.

Na závěr řekla: „Začala jsem se setkávat s celou řadou dalších hybridů pohlaví. A tak máme genderový Prius, máme genderového Minotaura. A většina dětí, které jsou genderoví minotauři, miluje mořské panny. Takže se ujistěte, že máte hodně knih o mořských pannách. Když se nad tím opravdu zamyslíte, tak to funguje.“

Zdroj: foxnews.com