Pašerák sexuálně zotročených dětí, vypovídá do záznamu, když během nafilmovaného interview přiznává, že prodal do sexuálního otroctví tisíce dětí a přiznal, že stovky jich zabil, když „nešly prodat“. (Foto: Youtube)

Britský investigativní žurnalista Ross Kemp vypátral obchodníka s dětmi a proved s ním interview, v němž tento přiznává, že už ztratil ponětí i o počtu mladých dívek, které zabil, ale že jich bude „něco mezi 400 a 500.“

Cenami ověnčený žurnalista Kemp, který je nejlépe znám svými nebojácnými dokumenty, vypadal, že během interview už zápasí s emocemi, když seděl tváří v tvář s mužem, který přiznává zabití stovek dětí. Když o tom setkání mluvil poté, tak pan Kemp řekl, že potlačoval slzy a byl z toho, co mu ten vrah dětí říkal, „šokován“ a „vyděšen“, a tvrdil:

„Zpovídání chlapa, co přiznává zabití tak asi 400 až 500 dětí, ale neví ani přesně kolik – mě dohnalo k pláči.“

Ross Kemp během toho interview sedí od toho podloudného obchodníka jen pár coulů a onen „pan Kahn“ v něm odhaluje, že už „prodal tři nebo čtyři tisíce“ mladých dívek, možná více“.

Kemp se ho pak zeptal, zda je pravda, že na sex prodával dívky ještě jen devítileté, načež mu ten chlap odpověděl:

„Prodával jsem holky, kterým je 12.“

Pak mu klade otázku, zda někdy z nějakého důvodu některé z těch dětí vrátil, načež on odpověděl: „Ne.“

Když se ho ptal, zda je pravda, že děti, které nemůže prodat, zabíjí, tak Kahn odpověděl: „Když zkusí utéct nebo jsou problémy prodat je, tak se zabijí a zakopou.“