Muž tvrdí, že měl s Obamou dva sexuální kontakty a že spolu užívali kokain. Sinclair tvrdil, že si Obama koupil kokain jeho jménem a že byl svědkem toho, jak budoucí prezident kouřil crack v limuzíně. (Foto: X)

Bývalý moderátor stanice Fox News Tucker Carlson naznačil, že chystá rozhovor s Larrym Sinclairem, mužem, který v roce 2008 vznesl obvinění, že měl s Barackem Obamou sexuální styky a užíval drogy.

Tehdy tato tvrzení americká média z velké části odmítla, protože Obama byl na cestě k vítězství v prezidentských volbách.

Carlson dal na sociálních sítích nahlédnout do rozhovoru, přičemž celý rozhovor bude zveřejněn ve středu večer. Během pouhé hodiny od zveřejnění minutového klipu na X (dříve Twitter) již nasbíral kolem 4 milionů zhlédnutí.

Sinclair vyprávěl, že Obamu potkal v listopadu 1999 před jedním chicagským barem, aniž by věděl, že je senátorem za stát Illinois.

Tvrdil, že měl s Obamou dvě sexuální schůzky a že spolu užívali kokain. Sinclair tvrdil, že Obama kupoval kokain jeho jménem a že byl svědkem toho, jak budoucí prezident kouřil crack v limuzíně.

Již v roce 2008 se Sinclair se svými tvrzeními svěřil v Národním tiskovém klubu a později v roce 2009 vydal knihu, v níž rovněž tvrdil, že Obama měl homosexuální poměr s ředitelem kostelního sboru, který byl údajně v prosinci 2007 zavražděn.

Na otázku, proč washingtonský tiskový sbor během voleb v roce 2008 jeho příběh nevyšetřil, Sinclair odpověděl: „Byl by to příběh, kdyby médiím skutečně záleželo na tom, aby lidem říkala pravdu.“

Zdroj: firstpost.com