Američan Anthony Schillings se důmyslně vysmál podvodníkovi, který mu nabízel peněžní odměnu. Snímek obrazovky s jejich korespondencí byl zveřejněn na portálu Imgur, jehož návštěvníky byli pobaveni.

Muž dostal SMS z neznámého telefonního čísla. Neznámý muž se představil jako Larry Brown, zaměstnanec největší na světě ropné společnosti ExxonMobil. Oznámil, že Schillings v loterii vyhrál 25 tisíc dolarů.

Schillings ihned pochopil, že se ho pokoušejí ošidit, a začal se podvodníkovi vysmívat.

Brown poprosil, aby mu „šťastlivec" oznámil kontaktní údaje a úplnou adresu, aby mohl zařídit doručení peněz kurýrem služby FedEx. Muž tuto prosbu splnil a poprosil, aby mu byla výhra doručena na adresu 1600 Pennsylvania Avenue, tedy na oficiální rezidenci amerického prezidenta.

„To je takový velký bílý dům. Určitě ho najdete," dodal Schillings.

Podvodník slíbil, že příští den bude zásilka s penězi doručena na uvedenou adresu, Schillings ale musí zaplatit předem, protože lidé občas poslíčky bijí a neplatí.

Nehledě na četná odmítnutí se mu šprýmař i nadále vysmíval. Napsal, že pro podvodníka obstaral odměnu ve výši 40 tisíc dolarů za to, že ho zbil poslíček. Avšak aby ji dostal, musí také předem zaplatit doručení.

„Hodlám k vám poslat kurýra, aby vás zbil, když mi nezaplatíte," začal mu vyhrožovat Schillings. Poslal mu také kresbu, na níž je zobrazen poslíček, který Browna bije. Ten odpověděl „No dobře", tím jejich konverzace skončila.