Slovenský politolog, filozof a doktor Ľuboš Blaha se na své facebookové stránce podělil o vlastní názor na kauzu rigorózní práce Andreje Danka, která v posledních týdnech vyvolala mediální rozruch. Ve videu zanalyzoval práce čtyř dalších politiků a dvou opozičních novinářů.

„Existuje tady nějaká liberální mafie, která kryje záda svým lidem a likviduje politické nepřátele. Podle mého názoru je liberální mafie největším nebezpečím na Slovensku, protože předstírají morálku, ale přitom jen likvidují pravdu," udělal nepotěšující závěry Ľuboš Blaha. Na začátku podotkl, že nemá rád lynč ani dvojí metr, ale když se podíval na práce některých opozičních politiků a novinářů, divil se.

Ve video politik uvádí, že se nejprve chtěl podívat na práci Igora e, ale vlastně se nepodíval, protože je nedostupná a stáhnuta z archivu školitelem… „Zjistil jsem, že Igor Matovič se přiznal, že jeho práci napsala sestra jeho kamaráda na nějaké skvělé dovolené. To znamená, že se nejedná o jeho autorské dílo. A asi jen blázen věří, že Igor Matovič si sám psal poznámky, které následně přepisovala sestra nějakého kamaráda."