Jedním z největších dosud ohledně „vakcín“ proti covid-19 zaznamenaným problémem je fakt, že některým lidem způsobují těžké krevní sraženiny a ucpání cév. (Foto: Thomas E. Levy, MD, JD)

Dobrou zprávou ale je, že existuje způsob, jak s tímto kardiovaskulárním rizikem bojovat pomocí ozónové terapie.

Nedávno vydal Dr. Thomas E. Levy, M.D., JD. v Orthomolecular Medicine News Service (OMNS) vysvětlení, jak ošetření ozónem může „zrušit ty špičaté proteiny“ vyvolané injekcemi. Vizuální důkaz, který předkládá – viz níže – je opravdu ohromující:

Zdroj obrázku: ‘Canceling the Spike Protein Striking Visual Evidence‘ by Thomas E. Levy, MD, JD

Temné pole z vyšetření krve níže pochází od 62leté ženy, která dostala před asi 60 dny očkování. Ten první obrázek odhaluje jemně reouleauxem postižené erytrocyty formující se v krvi. Poté, co prošla šesti auto-hemoterapiemi ozónem tak, jak ukazuje druhý obrázek, vypadají RBC už úplně normálně.

Druhý pacient je mladý muž, který byl očkován před 15 dny bez jakýchkoliv postřehnutých vedlejších účinků a cítil se tehdy naprosto dobře. U toho se při prvním vyšetření ukázaly těžké reouleauxové formace RBC s rozsáhlým větvením doslova postihující všechny vizualizované RBC přes plošné přezkoumání napříč různými, četnými mikroskopickými poli. Pak dostal jednu ozónovanou slanou 400 ml infúzi a následně infúzi s 15 000 ml vitaminu C. Druhý obrázek ukazuje úplné a okamžité zamoření rouleauxovými formacemi spatřenými při prvním vyšetření. Dále se ale po 15 dnech objevil normální vzhled RBC, což poukazuje, že ty terapeutické infúze mají ve svém pozitivním účinku dobrou trvanlivost a možná jsou i trvalé.

Jak vidíte na prvním obrázku, krevní buňky pacientů jsou spojené dohromady, neboť byly zasaženy injekcemi na covid-19. Druhý obrázek pro srovnání ukazuje stejné krevní buňky navrátivší se po zákroku do normálního stavu. Oba obrázky jsou krevní buňky analyzované od 62leté ženy, která dostala tu injekci.

Teď se podívejte na ty následující dva obrázky (výše) s krevními buňkami od jiného pacienta. V tomto případě ten mladík injekci dostal na covid-19 a po 15 dnech se vyvinulo to samé, co vidíme na prvním obrázku: ty závažné krevní sraženiny jsou ještě znepokojivější než na obrázku výše. Po obdržení ozónové terapie se jeho krevní buňky normalizovaly tak, jak jsou vyobrazeny na druhém obrázku.

„Za podmínek zánětu a systémového nárůstu oxidačního stresu se mohou RBC (červené krvinky) do různé míry agregovat, kdy někdy drží pohromadě jako na sobě naskládané mince a když je srážení maximální, tak se i rozvětvují,“ píše Levy.

„To je známo jako rouleaux formace RBC. Když se takové rouleaux formace vysráží, vidíme větší viskozitu krve (zhoustnutí) a v mikrocirkulaci narůstá odpor proti normálnímu nerušenému průtoku krve.“

Zdroj: orthomolecular.org