Vévodkyně z Cambridge Kate Middletonová využila spolu s manželem a dětmi levných aerolinií už podruhé za týden po skandálu, který vypukl na webu kvůli marnotratnosti Meghan Markleové a prince Harryho. Oznámil to tabloid The Daily Mail. (Foto: Flickr)

Rodina se vrátila do Norwiche z Aberdeenu po víkendu, který strávila ve společnosti královny Alžběty II. a prince Philipa. O 50 minut později už letěli do Norfolku. Cesta rodinu stála 365 liber šterlinků.

Tabloid uveřejnil fotografie, na nichž jde princ William se zavazadly k letadlu spolu s princeznou Charlotte a princem Georgem. Za nimi jde Kate Middletonová s mladším synem Louisem v náručí.

V srpnu byla Meghan Markleová a její manžel ostře kritizováni na sociálních sítích za neodpovědný vztah k životnímu prostředí: během 11 dnů letěli celkem čtyřikrát soukromými letadly, která v přepočtu na jednoho cestujícího vypuzují do atmosféry sedmkrát více kysličníku uhelnatého, který zapříčiňuje skleníkový efekt, než klasické letadlo.

V soukromém letadle vybaveném rozkládacími křesly, barem, Wi-Fi a individuálními displeji zábavného systému, se vrátil manželský pár z dovolené. Stálo ho to 20 tisíc liber šterlinků.

Zdroj:  metro.co.uk