Skutečná bezdrátová sluchátka jsou v současné době jedním z nejoblíbenějších nákupů technologií. Původně segment prémiových produktů, skutečná bezdrátová sluchátka jsou dnes k dispozici ve všech tvarech a velikostech. Nyní je k dispozici také mnoho dobrých skutečných bezdrátových sluchátek za dostupnou cenu. (Foto: Flickr)

Nicméně s tolika opravdovými možnostmi bezdrátového zvuku může být výběr toho správného pro vás obtížný nebo zdrcující pro některé. Pokud jste na trhu a hledáte nový pár skutečných bezdrátových sluchátek, měli byste mít na paměti několik tipů, abyste si koupili ten správný pár.

Značky a ceny

Pravděpodobně nejdůležitějším bodem je podívat se na to, jaké značky zvažujete. Zatímco příležitostní posluchači nemusí kupovat peníze navíc, aby si koupili produkt na úrovni audiofilů, stále je klíčové pořídit si sluchátka TWS od dobré značky, které důvěřujete. Značky, které mají velkou produktovou řadu a již roky vyrábějí zvukové produkty, budou pravděpodobně vyrábět kvalitní sluchátka, která vydrží déle, nabídnou lepší zvuk a další.

Na druhou stranu je také důležitější utratit správné množství peněz. Pokud si koupíte produkt, který je příliš levný, a pak si uvědomíte, že nenabízí takovou kvalitu zvuku, jakou byste očekávali, nakonec promarníte tuto částku i svůj čas. Pokuste se najít správnou rovnováhu mezi uznávanou značkou a dostupnou cenou. Nezapomeňte sledovat nabídky a výprodeje.

Design

Design je další nejdůležitější věcí při nákupu nových skutečných bezdrátových sluchátek. Pokud jde o produkt, který vám bude nepřetržitě viset z uší pravděpodobně po dlouhou dobu, je důležité, abyste získali design, který se vám bude pohodlně nosit a správně sedí.

Pokud jsou pupeny příliš velké, může být pro vás bolestivé je nosit. Pokud jsou příliš malé, mohou vypadnout.

Funkce a gesta

Téměř každý produkt, se kterým se setkáte při nákupu nového páru sluchátek TWS, například Huawei Freebuds 4i, bude mít několik vynikajících funkcí. Nejlepší je však držet se funkcí, které jsou pro vás relevantní. Pokud například nemáte v úmyslu používat sluchátka ve sprše, nehledejte výrobek s nejlepší odolností proti vodě a nehledejte místo toho něco, co v dané cenové hladině zní nejlépe.

Některé klíčové funkce, které musíte mít na paměti, jsou schopnost ovládat přehrávání hudby a hovory, spouštění hlasových asistentů, rychlé párování a spolehlivé připojení. Pokud kupujete pár v roce 2021, měl by mít alespoň Bluetooth 5.0 a gesta.

Když už mluvíme o tom, také ne, že dotyková gesta nejsou pro každého. Pokud plánujete používat své pupeny v posteli, při sportu nebo u vody, dotyková gesta se občas nemusí spustit nebo ještě hůře, spouštějte bez svého úmyslu. Sluchátka s fyzickými tlačítky, která můžete spustit kliknutím, mají větší kontrolu, ale ve výsledku mohou ztratit odolnost vůči vodě.

Výdrž baterie (pouzdro a sluchátka)

Životnost baterie je zásadní a neexistují dva způsoby. Čím větší kapacitu baterie vaše pupeny mají, tím déle budou fungovat na jedno nabití. Čím větší kapacitu má váš kufr, tím vícekrát dokáže nabít vaše pupeny. Všimněte si také, že většina značek, které inzerují číslo, když mluví o životnosti baterie, obvykle mluví o době přehrávání hudby. U hovorů toto číslo obvykle trochu klesne.

Ideální pár sluchátek TWS by měl mít minimálně 4–5 hodin výdrže baterie na pouzdrech a pouzdro, které je dokáže nabíjet úplně nejméně třikrát. Cokoli níže je také přijatelné, ale pokud jste zkušený uživatel, může se stát, že budete nabíječku hledat příliš často.

Komerční sdělení.