Nestačí jednoduše říci „já se nepodrobím“, když jsou důsledky minimální. Člověk musí být ochotný vzdorovat i tehdy, když jsou důsledky hrozné.

Nestačí jednoduše říci „já se nepodrobím“, když jsou důsledky minimální. Člověk musí být ochotný vzdorovat i tehdy, když jsou důsledky hrozné. Když jste ochotní ztratit vše kvůli tomu, v co věříte, když jste ochotní i zemřít kvůli svým hodnotám a principům, tak to znamená, že už nejste divák v rámci dějin, ale herec, který může ovlivnit budoucnost. Cokoliv menšího nestačí k vítězství ve válce, která začíná.“
Události za poslední čtyři roky a navíc ještě volby v roce 2020 odhalily, že politická řešení jsou k ničemu. Mnoho konzervativců by to mělo vědět nejlépe, ale možná někteří lidé musí nejdříve zažít katastrofu, která jimi otřese a probudí je. Volby, hlasování, potenciální třetí strany; to všechno je jen divadlo Kabuki. Je to jen maska, která nás udržuje v poslušnosti a pod kontrolou.
Hnutí za svobodu se nemůže točit jen kolem jedné politické osobnosti. Nemůžeme vložit své úsilí do rukou jednoho muže nebo jedné politické strany. Boj je na nás – na každém z nás jako jednotlivci. VŽDY to bylo na nás.
Pokud mají Američané ubránit svobodu, musí dojít k jiné formě organizace; postoj obyčejných lidí zezdola nahoru, nikoli seshora dolů. Samozřejmě vždy budou lidé, kteří budou vyčnívat nad ostatní jako učitelé a průkopníci, kteří půjdou příkladem. Celkově však hnutí nebude jednat na základě příkazů seshora, ale spíše podle vlastní motivace. Hnutí svobody není řízeno osobnostmi, ale sdílenými principy, které si žijí svým vlastním životem.

O Bidena si starosti nedělám. Ve skutečnosti může být jeho přítomnost to nejlepší, co se jednotnosti konzervativců mohlo za posledních více než deset let stát. Jediné, čeho se obávám, jak bylo zmíněno, je to, kdo neustoupí a kdo to vzdá?

Biden může být také něco jako budíček pro všechny umírněné demokraty, kteří si mysleli, že hlasováním pro korporační loutku, která ráda očichává vlasy, by mohli ukončit nejednotu a občanské nepokoje v zemi. Domnívám se, že sami brzy zjistí, že Joe bude přitahovat VÍCE občanských nepokojů. Možná že dokonce během své vlády vyvolá větší rabování a výtržnictví ze strany Antify a BLM, než Trump, a to na základě prostého faktu, že se tito šílenci budou domnívat, že Biden je poddajný a snáze manipulovatelný.

Great Reset – 10 cílů

Samotný Biden není až tak důležitý; není nic víc, než doplněk větších událostí a zástupce mnohem podlejších lidí. Jeho přítomnost signalizuje, že  agenda „Great Reset“ dostala zelenou. Tento program má celkem zřejmou řadu cílů. Světové ekonomické fórum otevřeně přiznalo mnohé z těchto cílů, a extrémní politická levice a média silně naznačila některé z nich. Zahrnují:

  1. Trvalé pandemické lockdowny a ekonomickou kontrolu, dokud se populace nepodrobí lékařské tyranii.
  2. Lékařské pasy a trasování kontaktů jako součást každodenního života.
  3. Cenzura a odstranění platforem pro všechny názory, které jsou proti agendě.
  4. Výrazně snížená ekonomická aktivita ve jménu zastavení „změny klimatu“.
  5. Značný nárůst chudoby a ztráta soukromého majetku.
  6. Zavedení „univerzálního základního příjmu“, kdy se vláda stane všemocným poskytovatelem sociálních dávek a chůvou generace závislých a zoufalých lidí.
  7. Společnost nebude používat hotovost, ale systém digitální měny; soukromí v obchodování bude zcela vymazáno.
  8. Vytvoření „sdílené ekonomiky“, ve které nikdo nebude nic vlastnit, a nezávislá výroba bude postavena mimo zákon.
  9. Odstranění státních hranic a konec suverenity a sebeurčení.
  10. Centralizace globální politické moci bude v rukou několika vybraných elitářů.

V tomto okamžiku by vás napadlo, že ti nejrozumnější lidé budou proti takové dystopické agendě. To by nevyhnutelně vedlo k hromadnému zániku z ekonomického hlediska, a také k válce. Pokud nejste psychopat, kterého se zmocňuje vzrušení z brutálního útlaku milionů lidí, nebo pokud nejste globalista, který se snaží získat ohromnou moc, tak potom neexistuje nic, co by vám mohlo ohledně Resetu prospět.

To znamená, že budou stále existovat miliony užitečných idiotů, kteří budou podporovat totalitní politiku, a budou si počínat tak, že ji budou prosazovat. Někteří z nich budou přesvědčeni, že slouží „většímu dobru“, a jiní si budou myslet, že mohou „získat místo na slunci“, když budou dostatečně dlouho olizovat boty tyranů. O co tady jde? Nemusíme se obávat jen globalistů, ale je zde celý kontingent zombáčů, které neváhají podvádět a uplácet, jen aby mohli sloužit Resetu.

Podvod s panemií

Informační válka brzy ustoupí do pozadí a začne nový boj. Jakým způsobem začne?

Domnívám se, že prvním testem pro konzervativce bude reakce Bidena na pandemii. Agenda Reset a pandemie jsou úzce propojeny. Nenechte se zmást výzvami demokratů k opětovnému obnovení ekonomiky; jsou k tomu připojená další vlákna.

Když guvernér státu New Yorku Andrew Cuomo prohlásil, že stát se musí znovu otevřít, jinak „nic nezůstane“, tak rovněž důsledně naznačil, že je třeba zvýšit proočkovanost. V tomto příběhu jsou dvě velké lži: První je ta, že zavedení očkování selhalo na technické úrovni.

Chtějí, abychom věřili, že bylo podáno pouze kolem 60% z prvních 2 milionů dávek vakcín, protože stát a nemocnice je nedokázaly dostat k občanům dostatečně rychle. Pravda je však taková, jak jsme viděli v různých průzkumech veřejného mínění, kdy se dotazovali běžných Američanů a zdravotnického personálu, že miliony lidí   NEMAJÍ o vakcínu zájem. Situace v New Yorku musí být pro elity establishmentu šok; je to jeden z nejvíce levicových států v USA, a přesto se zdá, že nemají dost fíglů, jak přimět lidi k očkování.

Stejná situace je v celé zemi, a není to kvůli byrokratickému selhání, je to selhání propagandy.

Za druhé, prohlášení guvernéra Cuoma naznačují, že i když lockdowny ničí ekonomiku, nejdůležitější je proočkovanost.  Hlavní myšlenka je tato: „Nechte se naočkovat, jinak dojde k pádu ekonomiky.“ Reakce na pandemii je politika cukru a biče: Lockdowny jsou bič a opětovné otevření je cukr.

Je jasné, že i když bude většina lidí očkována a předloží lékařský pas a trasování kontaktů jako poslušní otroci, neznamená to, že se život vrátí do normálu. Naopak, bude to mnohem horší.

Jak jsem napsal v předchozích článcích, např. „ Vlny zmrzačení: Lékařská tyranie a bezhotovostní společnost“, globalisté připustili, že covidová opatření a regulace budou existovat mnoho let, ne-li navždy.  Elity na institutu MIT a  Královská univerzita v Londýně píšou zeširoka o strategii, kterou nazývám „Wave Theory“ (vlnová teorie), kdy vlády neustále sužují veřejnost vlnami lockdownů, po nichž následuje krátké a částečné rozvolnění a omezená svoboda.

Opětovné otevření je trik, způsob, jak uvolnit veřejné napětí jako parní ventil a přinutit lidi, aby si mysleli, že krize je téměř u konce. Poté opět následují drakonická opatření. Nikdy to neskončí. Jediný způsob, jak to zastavit, je zbavit globalisty moci a rozdrtit agendu Reset.

Trvalý lockdown

Do mainstreamových médií se již dostává nový příběh, který naznačuje, že ani očkování nepovede ke svobodě.

Anthony Fauci a jiní tvrdí, že lidé, kteří jsou očkováni, stále musí dodržovat omezující nařízení a nosit roušky. Tato politika zcela ignoruje vědecký FAKT, že  úmrtnost na covid je pouze 0,26% , kromě domovů s pečovatelskou službou. To ignoruje skutečnost, že stále  nebylo prokázáno, že roušky pomáhají zastavit šíření viru. Je ignorována skutečnost, že nemocnice v USA jsou téměř prázdné, během covidu  je naplněno pouze 15% kapacity. Také je ignorován fakt, že vakcíny jsou sotva otestované experimentální koktejly, před nimiž  varoval dokonce i bývalý viceprezident společnosti Pfizer, který řekl, že mohou způsobit nebezpečné autoimunitní reakce a neplodnost.

Kromě toho se objevuje stále více zpráv o „covidových mutacích“. Jsou údajně více infekční a více smrtelné, než původní virus (což je v rozporu s přirozeným vývojem většiny virů), a na jihoafrickou mutaci  „zřejmě“ nezabírají existující vakcíny. Neexistuje žádný konkrétní důkaz, který by podpořil tato tvrzení, ale myslím, že vidíte, kam to všechno směřuje, že?

Odhaduji, že asi za dva měsíce Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí a Světová zdravotnická organizace ohlásí novou celosvětovou pandemii smrtelnější mutace covidu. Prohlásí, že současné vakcíny nezabírají, a že lockdown musí pokračovat. Stovky milionů lidí na celém světě dobře znají staré schéma covid-19, takže elity jen budou zavádět covid-20, covid-21, covid-22, atd.

Biden vyhlásí lockdown na úrovni 4, podobný tomu, co je zavedeno v Evropě a Austrálii, a právě tehdy budou muset konzervativci udělat tlustou čáru a oznámit, že nepodléháme protiústavním omezením, že dojde k uvolnění, že se osvobozujeme. To bude náš první velký test.

Brandon Smith

Zdroj: zv.orgalt-market.us