Rada pro spolupráci arabských států v Perském zálivu (GCC) se skládá ze šesti zemí: Saudské Arábie, Kataru, Bahrajnu, Kuvajtu, Spojených arabských emirátů a Ománu. V zásadě je Kuvajt a Bahrajn považován za "konstituční monarchii", v praxi však je všech šest utlačující autokracie. Upřímně "absolutní monarchie" je v Saudské Arábii, Kataru, Spojených arabských emirátech a Ománu. Tyto režimy brutálně potlačují nespokojenost nejen vlastních lidí, ale rovněž mohou hrát aktivní roli při represích proti občanům jiných zemí, a to jak v rámci svých hranic, tak i mimo ně. Saúdská Arábie a Katar hrají aktivní roli v drcení disidentů v sousedním Bahrajnu, neprůhledném povstání zakrytém nedostatkem osvětlení ze strany západní mediální mašiny.

Tento nedostatek informací je zřejmě výsledkem výhodného přehlížení nepokojů západními medii, které postihují vlády loajální k západním zájmům a zároveň záměrné podvracení situace v zemích, které jsou se Západními zájmy v opozici.

Obrázek: Mapa ukazující členy GCC – společenství propojených absolutistických monarchiích, odpovědných za desetiletí systematických zločinů proti lidskosti, jak doma, tak v zahraničí.

Podobně byl Severoafrický stát Libye společnými silami režimů GCC vydán na pospas genocidě, chodícím bandám ozbrojenců a financovaných NATO / GCC militantních fanatiků s vládou v Tripolisu, kde se pěstovaly západní loutky. Podobná operace nyní probíhá v Sýrii, kterou GCC a jejich západní kurátoři financují penězi a zbraněmi.

Používaný termín „prodemokratický“ je neupřímný k popisu militantních legií, za které jsou odpovědni velmi „nedemokratické“ národy jako Saúdská Arábie a Katar. Tato verze je průhledná dokonce i na první pohled. Při bližším zkoumání můžeme objevit více trestných, smrtelně násilných a teroristických spiknutí obrovských mezinárodních rozměrů.

Snad nejvíce prominentními členy GCC jsou Saúdská Arábie a Katar, kde Saúdové jsou hlavní, a Katárci hrají podpůrnou roli, zejména na úrovni propagandy prostřednictvím státního kanálu „Al Jazeera“ a také tím, že hostí regionální ústředí západních myslitelských center jako je BrookingsInstitution’s Doha Centre.


Saúdská Arábie: 10 objektivních faktu skrytých západními médii

1. Saúdská Arábie – země s neomezenou autokracií, dokonce se nazývá jménem vládnoucí dynastie, domovem Saúdů. Je to Arábie domova Saúdů neboli „Saúdská Arábie.“

2. V Saúdské Arábii se praktikují barbarské popravy, a to jak zločinců, tak i politických odpůrců, z nichž někteří jsou oběťmi obvinění z čarodějnictví a černé magie. Tohle se děje v oblasti Rijád, výstižně nazvané „chop-chop“, kde hlavy doslova seká šermíř v kapuci.

3. Ženy v Saúdské Arábii nemůžou řídit a pravděpodobně rovněž nebudou mít možnost volit v národních volbách. Saúdská Arábie je absolutní monarchie a její představitelé jsou určováni dědičně. Ani se nesnaží předstírat simulované volby. Je pravdou, že tam jsou místní volby, které ale ženám nejsou povoleny (snad v roce 2015?).

4. Saúdská Arábie byla a stále zůstává hlavním garantem nechvalně mezinárodní teroristické organizace Al-Káida, kterou vybudovala spolu s jejich dlouholetým spojencem, Spojenými státy. Jejich zbraně, peníze a směrnice jsou „vyprané“ Saúdy, aby se zajistilo věrohodné popírání pro Američany [napojení na al-Káidu], a udržovaní na odpovídající úrovni důvěry v náboženské extremistické pěchotě al-Káidy po celém muslimském světě.

5. Saúdská Arábie poskytuje realizaci na mezinárodní úrovni rozsáhlého programu „školení“ pro narušování principu islámu, zaměřeného na rozrůstání řad Al-Káidy a přikrmování zařízeného na Wall Street, „střetu civilizací“.

6. Saúdské korporativní a finanční zájmy (řízené královskou rodinou) jsou přímo spojeny s Wall Street a Londýnem prostřednictvím konglomerátu jako je Americko-Saúdská podnikatelská rada a prostřednictvím zastoupení v Mezinárodní radě, představenstvem banky JP Morgan (Khalid Al-Falih of Saudi Aramco, jedna z nejvíce hodnotných společností na světě.)

7. Usáma bin Ládin, kterému se přisuzoval status nejnebezpečnějšího teroristy v novodobých dějinách, byl produktem Americko-Saúdských podvodů. Přitom, bin Ládinova rodina dodnes zůstává jedním z nejdůležitějších členů saúdských a západních elit. Multi-miliardová Saudi Binladin Group je aktivně zapojena do práce Americko-Saúdské podnikatelské rady a hraje ústřední roli v rozvoji dvoustranné politiky, sloužící kolektivním, korporativním, finančním a geopolitickým zájmům Spojených států a Saúdské Arábie.

8. Autokratický domov Saúdů, spolu s dlouhým seznamem investorů ze všech státu GCC a jejich sféry vlivu, včetně frakce Harírí v Libanonu vlastní kanál „Al-Arabiya“. Tento zdroj propagandy představují jako objektivní žurnalistickou organizaci pracující v tandemu s katarskou vládní „Al Jazeerou“. „Státní mediální prostředky“ v Saúdské Arábii jsou ve skutečnosti „propagandou rodiny Saúdů“.

9. Saúdská Arábie se aktivně podílí na násilné destabilizaci vlád po celém světě. Nejčerstvějšími příklady jsou nedávné události v Libyi a současná situace v Sýrii. Použití sektářských extremistů, „zpracovaných“ ve falešných mešitách, vyzbrojených a financovaných saúdskými penězi je standardní metodou operací při provádění podobných destabilizací.

10. Brutální represivní vnitřní bezpečnostní aparát Saúdské Arábie je prací amerických poradců a manipulátorů. Ozbrojené síly v této zemi, a to jak běžné, tak i tajné, jsou ozbrojeny z důsledku astronomicky velkých prodejů zbraní (včetně nedávného obchodu, který se stal největším v historii USA) jejich spojenci na Wall Street a City. Zvěrstva despotického režimu Saúdů byla páchána při přímé podpoře amerických poradců, loutek a za pomoci jimi poskytnutých zbraní. Navíc, Saúdská Arábie přijala na svém území americkou vojenskou skupinu, která byla poměrně velká, než byla rozdělena mezi režimy spadající do sféry amerického vlivu v Kataru, Bahrajnu, Ománu a Spojených arabských emirátech.

Samozřejmě, ne každý v Saúdské Arábii je věrolomný a despotický barbar. To platí pro všech 28 milionů Saudských obyvatel a vládu. Mnozí z těchto lidí se snažili protestovat proti současnému stavu věcí v „království“ nebo něco změnit k lepšímu, ale marně.

Tyto neúspěchy mohou být částečně vysvětlitelné existencí všeobjímajícího drakonického policejního státu vytvořeného pro tyrany z domova Saúdů jejich západními patrony. Západní média cenzuruji informace o pronásledování demonstrantů, kteří se v poslední době usídlili v městě Qatif na východě země a vytvořili skutečnou mediální „černou díru“ v ohledu osvětlení čehokoliv dobrého nebo špatného o Saúdské Arábii.

Klíčem k ničení informační blokády alternativními zdroji, uvalené západními médii, je nezávislý průzkum a osvětlení situace. Jedná se o navazování kontaktů s aktivisty a příznivci reforem v Saúdské Arábii, Kataru a dalších despotech GCC..

Obrázek: Na seznamu Fortune 500 existuje mnoho pseudo-organizací pro dodržování lidských práv od severní Afriky až po Blízký východ, od východní Evropy až po východní Asii. Možná je na čase, aby se lidé začali scházet v nezávislých institucích, které budou skutečně zastávat lidská práva a svobody. „International Observatory for Gulf State Despotism“ se pokouší prolomit informační blokádu západních medií ohledně GCC, ohledně represí a zasahování do záležitostí druhých, a to jak v rámci jednotlivých zemí, tak i mimo své hranice.

Překlad: jinezpravy.blogspot.cz

Zdroj: landdestroyer.blogspot.cz

]]>