Velitel armády USA v Evropě generálporučík Ben Hodges jmenoval tři faktory, které zabrání spojencům v NATO porazit Rusko a udělají je zranitelnými v případě konfliktu, oznámil portál Breaking Defense. Prvním faktorem, který má záporný vliv na obranyschopnost, jsou chybějící chráněné prostředky rádiového spojení, jejichž pomocí by si mohla americká vojska a jejich spojenci bezpečně vyměňovat informace bez obav z odposlouchávání. Druhým slabým místem NATO je chybějící jednotná databáze, která by umožnila USA a jejich spojencům současně a nezávisle na sobě sledovat průběh operací.

Třetím faktorem je absence spolehlivého systému, který by spojoval radary, děla a vojáky na bojišti v okamžiku vydání rozkazu k zahájení palby.

Zdroj:  sputniknews.com

[quote align="center" color="#999999"]

Jaké mocenské hry mají v oblibě rodinné klany novodobé historie? Co skrývají například Rothschildovi, jejichž finanční moc ovlivňuje dění napříč kontinenty? Kromě těchto otázek se zářijové číslo časopisu Vědomí zaměřilo i na jedinečný algoritmus popisující jakékoliv energie. Představí svým čtenářům pravidla fungování vesmíru, díky kterým je možné usnadnit si život. A v neposlední řadě poskytne informace o lucidním snění, prostřednictvím kterého jsme ve spánku schopni nalézt odpovědi nejen na své otázky. Ať už chcete měnit stav věcí vnitřních i vnějších, nebo požadujete tip na sedmý dostih v Belmontu, časopis Vědomí je vám k dispozici od 7. září.[/quote]