Poté, co bývalá ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková uveřejnila na Twitteru příspěvek, ve kterém se vyjádřila ke kauze Dominika Feriho a jeho knize z roku 2017 s názvem „Tahle knížka není pro starý“, její komentář ihned upoutal pozornost Andreje Babiše mladšího. (Foto: Twitter)

Ten se totiž domnívá, že se Stehlíková ve svých závěrech značně mýlí.

Předsedkyně Liberálně ekologické strany (LES) svým příspěvkem chtěla ukázat, že tvrzení o tom, že politici ze staré generace už nejsou schopni být pro Česko přínosem a mají tedy ustoupit cestu mladým, není vůbec spravedlivé.

A kauza Dominika Feriho to prý podle ní skvěle dokazuje.

„Karel, Feri a „Tahle knížka není pro starý“. V roce 2017 zástupci LES kandidovali do sněmovny v barvách TOP 09 a Feri nás hravě přeskákal. Tahle země není pro starý! Pak Olga Sommerová musela převzít sněmovní mandát po Ferim. Mladí musí někdy vyzrát. Tahle země je pro všechny!“ řekla Džamila Stehlíková.

„Vaše ,země’ není pro ,všechny’, paní Stehlíková. Je známo, že Vaší kamarádce z LES Sommerové moc ,nesmrděly’ peníze bývalého premiéra (stále současně trestně stíhaného politika/únosce vlastních dětí s politickou ,imunitou’) Andreje Babiše staršího. Jsou o tom články,“ reagoval Andrej Babiš mladší.