Díky mnoha dárcům, kteří dávají pomoc pro lidi postižené čtvrtečním tornádem, byl vyhlášen konec příjmu materiální pomoci v břeclavském centru RENA. (Foto: Facebook)

„Břeclav zastavuje příjem materiální pomoci s výjimkou stavebního materiálu, protože všechny prostory jsou naprosto ucpané. Prosíme o pomoc všechny, kdo mohou přijít pomoci s tříděním,“ je uvedeno na facebookovém profilu Břeclavi.

V hodonínském Domě kultury přijímají pouze věci upřesněné v seznamu.

Aktuálně z Domu kultury: Snažně Vás prosíme, nevozte nám již vůbec nic – v současné době není střecha, pod kterou by taková pomoc našla využití 😞 Potřeba je jedině stavební materiál a nářadí. Až budou stát střechy, bude teprve čas pod ně stěhovat nábytek, oblečení, plyšáky a jiné. Vaše pomoc zajisté najde upotřebení, jen v současné době je třeba trpělivosti. Jakmile bude třeba něco dodat, aktuální informace najdete zde 😊 Mnohokrát děkujeme a přejeme pěkný večer!

Dům Kultury Hodonín

AKTUÁLNĚ HOŘÍ A NEJVÍCE POTŘEBUJEME:

Závitové tyče!!! Elektrocentrála 380v!!! Bourací kladivo!!! Vrtáky do vrtaček!!! Židle!!! Partystany!!! Nesmazatelné tlusté fixy!!! Tvrdé konferenční desky!!! PANTENOLY!!! na spáleniny od sluníčka!!! Baterky!!!!!! Elektrocentrály!!!!!! Zdravotnické vybavení-betadiny, obvazové materiály, náplasti!!!!!! Montážní pěny!!!!!! KOLEČKA!!! opalováky, repelenty, ochranné brýle!!!! STAVEBNÍ PŘILBY!!! Řetězy na motorové pily. Benzín, cisterny nafty! Latě!!! Struny do strunnových sekaček. Štípačky kleště velké i malé. Prodlužovací kabely volné i cívky. Motorový olej 10W30.

Z vesnic máme permanentní poptávku po:- -schůdky- -žebříky- -drobné nářadí jako klempířské kladívka, hřebíky, lopaty a lopatky a akunářadí (vrtačky apod.)- -lampičky na propanbutan nebo baterie- -malé čerpadlo na sprchu- -baterky + baterie do nich- -malé plynové bomby!!!- -kšiltovky pro pracanty!!!- -sluneční brýle- -svítilny- -hrábě- -plynové bomby malé- -líh, odmašťovadlo- -Voltaren, panadol čípky pro děti, Ibalgin masti- -střešní desky, osb desky, vruty

Dům Kultury Hodonín

Kde je aktuálně potřebná dobrovolnická pomoc? Aktualizované informace jsou uvedeny ZDE.