Slavný český zpěvák Karel Gott sdílel se svými fanoušky krásné fotografie ze své dovolené. Na jedné z nich je obrazovka počítače maestra, na které, při bližším pohledu, lze přečíst jeho odhalení z minulosti. (Foto: Facebook)

Gott nyní odpočívá na Sardinii, kde se nejen koupe v moři a užívá si slunce, ale také pracuje na své autobiografii. Na fotografii s obrazovkou si můžeme přečíst, že zpěvák vzpomíná na své školní roky a vypráví, že byl zamilovaný do své ruštinářky Jitky Pavlíčkové.

Právě jí nedávno zpěvák pozval k sobě domů na Bertramku a zveřejnil tehdy jejich společnou fotografii na sociální síti. Fanoušci obdivovali zpěváka, že je v kontaktu s jeho učitelkou, ale tehdy nikdo ani netušil, že to byla jeho platonická láska… Právě jí věnoval známý zpěvák díl ve své budoucí knize.

„Jitka Pavlíčková byla jen o pár let starší než my. Nám bylo 15, jí pouhých 21. A učit se učila teprve na nás, a já jsem ji tak rád přiváděl do rozpaků. Po odchodu mé oblíbené chladné Evy se stala objektem mého zájmu právě ona. Kvůli ní jsem si dával záležet na oblékání,“ vzpomíná Gott.