Hillary Clintonová bude v roce 2024 znovu kandidovat na prezidentku, aby zastavila Donalda Trumpa. (Foto: Flickr)

Ve skutečnosti se události vyvíjejí přesně tak, jak jsem předpověděl ve své nové knize „Návrat: Trumpův velký návrat v roce 2024“.

Demokraté a velká média jako New York Times stále více vědí, že Biden v roce 2024 nemůže znovu kandidovat.

Ve své knize sdílím některé zákulisní informace o tom, co o Bidenovi za jeho zády říkají jeho vlastní příznivci. Je to dost šokující.

Tito zasvěcenci vědí lépe než většina ostatních, že Bidenovy rychle se zhoršující duševní schopnosti spolu s ekonomikou, která se vymyká kontrole, znamenají pro demokraty v roce 24 katastrofu.

Již nyní se připravují na letošní tsunami GOP, která zamete Kongresem a dá republikánům kontrolu nad Senátem i Sněmovnou reprezentantů.

Jak vysvětluji v knize „Návrat“, demokraté se na vše dívají prizmatem, které neustále vidí monstrum, jehož jméno je Donald Trump.

Trumpa se bojí – a věří, že ho musí za každou cenu zastavit.

Takže se stane toto:

  • Biden bude vzdorovat, ale nakonec bude muset ustoupit tlaku levice a médií a znovu nekandidovat.
  • Demokraté také vědí, že Kamala Harrisová je také katastrofa a nemůže být jejich kandidátkou. Trump ji snadno porazí.
  • Demokraté, stále zoufalejší, budou hledat kandidáta, který by stranu sjednotil a zároveň zastavil Trumpa. Poohlížejí se po lidech, jako je kalifornský prezident. Gavin Newsom, guvernér Colorada Jared Polis nebo ministr dopravy Pete Buttigieg.
  • Když Harrisová vypadne, může se objevit černošský kandidát. Na krátkém seznamu se zde objevuje senátor Cory Booker, D-NJ, nebo, pokud vyhraje guvernérský post v Georgii, Stacy Abramsová.
  • Krajně levicové „progresivní“ křídlo strany se poohlédne po Berniem Sandersovi, Elizabeth Warrenové nebo Alexandrii Ocasio Cortezové. AOC je ta, která odstartuje a způsobí spoušť. Demokratickou stranu nyní ovládá levice. Bude si vést překvapivě dobře.
  • S tím, jak se levicoví kandidáti objeví v čele demokratických primárek, poroste tlak na Hillary Clintonovou, aby vstoupila do závodu. Podobně jako v případě Bidenova překvapivého vstupu v roce 2020 v ní budou demokraté vidět svého spasitele, zkušeného politika schopného propojit levicové a umírněnější křídlo strany.
  • Je mi jasné, že nedávná série rozhovorů Hillary v médiích i názorové články z pera dlouholetých Clintonových kumpánů, které ji vychvalují jako nástupkyni Joea Bidena – jsou předehrou k jejímu oznámení, že bude kandidovat.

Až se tak stane, vstoupíme do nové fáze.

Trump se připravuje na Hillaryinu kandidaturu – a ví, že potřebuje vytvořit novou většinu, která mu umožní ji porazit a zvítězit v roce 2024.

Jak vysvětluji v knize „Návrat“, je to Trumpova prohra a on ji neprohraje.

Zdroj: newsmax.com