Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaZáhadná „humanoidní postava“ na obloze vyděsila lidi nad nákupním centrem v Zambii

Sociální sítě

Reklama

Záhadná „humanoidní postava“ na obloze vyděsila lidi nad nákupním centrem v Zambii

Záhadná humanoidní postava jevící ohromující podobnost s ‚dementorem‘ z filmů o Harrym Potterovi tento týden vyděsila lidi v nákupním centru v Zambii. 

Podle místních se gigantická člověku podobná postava vznášela mezi mraky nad nákupním centrem v Kitwe na severu střední Zambie po dobu asi 30 minut, než zmizela. 

...

Fotografie ukazují ohromnou humanoidní hlavu a torzo vznášející se výhrůžně na obloze s rozměry odhadovanými přes 100 metrů délky. 


Dailymail.co.uk hlásí: 

To údajné zjevení, které vypadalo jako Dementor z filmů o Harrym Potterovi, se objevilo nad nákupní galerií Mukuba v Kitwe. 

Fotografie ukazují ohromnou humanoidní hlavu a torzo táhnoucí se do oblak odhadované, že to na délku měřilo přes 100 metrů. 

Ten hustý černý tvar vypadal, jako by byl z jiného materiálu než mraky. 

Z úhlu fotografa to vypadalo, jako by to zjevení shlíželo dolů na nákupní středisko. 

Postava se vznášela na obloze asi půl hodiny a někteří si myslí, že to bylo božské zjevení. 

Svědek řekl: ‚Šokovalo nás, když jsme v oblacích skoro 30 minut viděli obrazy vyhlížející jako člověk. 

‚Někteří se začali modlit, jiní ale radši utekli. Bylo to divné.‘ 

Zdroj: dailymail.co.uk

Loading...

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás