Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPapež František naléhá, aby se pro západní svět zavedla „politika jednoho dítěte“ v čínském stylu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Papež František naléhá, aby se pro západní svět zavedla „politika jednoho dítěte“ v čínském stylu

Papež František na křesťany naléhá, aby přijali čínskou politiku jednoho dítěte, aby tak „svět učinili trvale udržitelnějším“, uvádí panelista Vatikánem vedené Konference o biologickém vymírání, která proběhla tento týden.

Papež věří, že řešení pro zabezpečení trvalé udržitelnosti tohoto světa spočívá v depopulaci, a Západní svět musí skoncovat s tím svým vrháním spousty miminek, jinak svět nepřežije „příští období temna.“

Papež František na křesťany naléhá, aby přijali čínskou politiku jednoho dítěte, aby tak „svět učinili trvale udržitelnějším“, uvádí panelista Vatikánem vedené Konference o biologickém vymírání, která proběhla tento týden.

Papež věří, že řešení pro zabezpečení trvalé udržitelnosti tohoto světa spočívá v depopulaci, a Západní svět musí skoncovat s tím svým vrháním spousty miminek, jinak svět nepřežije „příští období temna.“

Řešení papeže Františka pro zabezpečení trvalé udržitelnosti světa během Konference o biologickém vymírání prezentoval ekologista Peter Raven, avšak tento pontifikův výnos se střetl s nepřátelstvím vyššího katolického kléru ve Vatikánu.

Výhled na snižování počtu křesťanů, zatímco členové ostatních náboženství, zvláště pak islámu, produkují úplně všude daleko početnější rodiny, u vyšších katolíků podnítil volání po tom, aby se toto nařízení papeže ignorovalo.

A to není první rebelie, která se v poslední době na půdě Vatikánu rozhořela.

Tento týden globální koalice katolických organizací pro-život a pro-rodinu na katolíky naléhala, aby „vzdorovali“ posilující se alianci mezi Vatikánem a levičáckou agendou, zvláště tou upřednostňovanou Spojenými národy, když varovala, že takováto koalice představuje „bezprostřední vážnou hrozbu“ dětem a rodinám.

Lifesite hlásí: Ředitel tiskové kanceláře Svaté stolice Greg Burke moderoval panel, jehož se zúčastnil Peter Raven, prezident Pontifikální akademie věd (PAS) Werner Arber, emeritní profesor ekonomie na University of Cambridge Partha Dasgupta a kancléř PAS biskup Marcelo Sanchez Sorondo.

„My neschválíme žádnou umělou metodu kontroly porodnosti, kterou neschválí Církev,“ řekl Raven.

Katechismus Katolické církve uvádí, že „každá aktivita, ať už při očekávání aktu manželství, nebo při jeho naplnění, nebo při rozvoji jeho přirozených důsledků, ať už jako cíl nebo jako prostředek, činí zplození nemožným, je z podstaty zlem,“ neboť ničí sjednocující a plodnou integritu manželského aktu.

Církev učí, že manželský pár, který si přeje ze „závažných“ důvodů odložit těhotenství, to může udělat tím, že manželské akty nebude provádět během plodného období.

Podle Ravena je ústředním prvkem řešení „přelidnění“ to, že „potřebujeme na světě omezenější počet lidí.“ Navíc je tu „problém nerovnosti,“ kdy bohatí využívají více světových zdrojů než chudí.

„V rámci sociální celosvětové spravedlnosti potřebujeme najít způsoby, jak přírodní zdroje distribuovat na základě soucitu a lásky. Doufáme v podporu pro to naši nadcházející snahu o rozvoj trvalé udržitelnosti,“ řekl.

Všichni čtyři v tomto panelu dospěli k závěru, že přežití planety je úzce svázáno s počtem lidí na planetě.

Zdroj: lifenews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+96 # M&M 2017-03-04 21:22
Bolševik, mohamedán a satanista Franta. Ať si jde oslintávat hnáty těm svým bubákům
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # contumax 2017-03-05 10:28
M&M

Víš něco o bolševicích, že je srovnáváš s papežem...???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # M&M 2017-03-05 11:21
Urazil jsem bolševiky, snad mi to odpustí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # contumax 2017-03-05 16:08
M&M

Výborně pane M&M...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # MonikaJaro 2017-03-07 18:37
Nemůžu najít další odkazy, weby, které by tvrdily to stejné. Protipapežská kampaň? Na oficiálních prohlášeních papeže nic takového není. Podporuje rodinu, chce aby měla tak 3 děti. Nejsem katolík a papež mě nezajímá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+144 # Dascha 2017-03-04 21:25
Aha, tak podle tohoto "papeže" křesťané mají mít po jednom dítěti a muslimové se budou množit jak kobylky? Odrovná už konečně někdo toho ha.zla?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # josh (xy) 2017-03-04 21:35
bingo - Dášo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+119 # Piovarči 2017-03-04 22:00
Prečo neapeloval na Moslimov aby mali len jedno dieťa tí majú aj 10 aj 22 detí 4-mi manželkami. Tam nech obráti svoju pozornosť. Európa potrebuje omladiť populáciu práve viacerími deťmi v rodine 2 - 3 a budeme v norme. Nepotrebujeme aby sa tu premnožovali moslimovia. Nech to robia tam kde sa narodili nie v EU. Tu ich nie je treba. František si protirečí najprv nám nahovára že vymierame a potrebujeme posíliť moslimskou krvou a teraz príde s takýmto blábolom. Depopuláciu nech riešia takýmto spôsobom v moslimskom svete...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+61 # Jarin G. 2017-03-04 22:08
On už je asi postižen schizofrenií. Mele pokaždé jinak a neví co. Nebo že by to byla ta stařecká demence? Navíc mluví na přání svých chazarských páníčků a nějaký křesťanský Bůh, natož Kristus, je mu úplně ukradený!!! Že se pekla nebojí (toho se ale satanisti fakt nebojí). Měli by mu pusti pohádku: "Hrátky s čertem" aby viděl to hříšníkovo lože v pekle, aby věděl do čeho jde! ;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # contumax 2017-03-05 09:06
Jarin G

Myslíš : lože vyvrhelovo...?? ?

Moc pravdivá pohádka...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+54 # josh (xy) 2017-03-04 22:11
To množení dělali doposud, tak jek je jim dáno, ale tady to bude bojovým úkolem.
Druhý bod je dostat sem všechny příbuzné tak, jak praví zákon o slučování rodiny,..takže, tohle je zatím jen takové mizivé procenoto, pokud toho zákona využijí.

Při představě slučování rodiny si každý z nás představí rodiče a dvě, tři děti. Jinak je tomu v Africe. A na to bychom neměli zapomínat, pokud diskutujeme na téma uprchlíci. Podle platných evropských předpisů má člověk, kterému byl přiznán azyl, právo na sloučení rodiny. Příklad z Norska: Abdulsalam Othman uprchl jako čtrnáctiletý ze Somálska přes Libyi do Norska. Nezletilí požívají zvláštní ochrany a prakticky vždy je jim přiznán azyl. Za dnes už osmnáctiletilet ým Abdulsalamem přiletěli do Norska (v rámci slučování rodiny) rodiče a sourozenci. Matka Madiina (47), otec Sayed (50) a deset sourozenců - Sadaq (19), Faduma (17), Samira (16), Yuusuf (15) Mohammed (14), Mehamed (13), Othman (12), Abdulaki (10), Abdulmalik (8) a Luul (3).

Celá rodina byla po příletu odvezena do pro ně připraveného bytu v malém městečku Åmot.

Jak se podařilo Abdulsalamovi dostat do Norska? Po téměř ročním pobytu v Libyi mu bylo umožněno pokračovat do Tuniska. Zde mu pomohli pracovníci OSN a poslali ho letecky do Norska.

V Norsku se pomocí Úřadu pro imigraci a slučování rodin (UDI) spojil s rodinou, která již čekala na jeho zprávu v Etiopii.

Náklady na bydlení, školku, školu, zdravotní pojištění a živobytí rodiny nese ze zákona obec, kde jsou ubytováni.
Je to jen část tohoto řetězce příbuzenstva.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # Jarin G. 2017-03-04 22:16
Tohle je horor a ne nějaký "Masakr motorovou pilou" či nějací upíři.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+66 # Janina 2017-03-04 23:14
Do roku 2020 má podle odhadů stoupnout počet obyvatel arabských zemí z nynějších 280 milionů na 410 milionů, někde se uvádí až 460 milionů.
(To bude zhruba tolik, kolik mají obyvatel všechny členské státy EU.)
Většina těchto lidí bude do 30-ti let a budou chtít jít za lepším.
Vyměnit Blízký Východ za blízký západ.

Aby národ - nejen náš - přežil musí mít 2,1 dítěte na jednu rodinu.
Současný trend je myslím 1,5 dítěte. asi i méně.
Takže amorální jezuita chce abychom vymřeli, abychom jako národ přestali existovat.
Sice teď to již říkají na plnou hubu, ale skrytá genocida, plán na vymření evropské populace je v plném proudu již dávno.

Vždyť se rozhlédněte kolem sebe:
-rozvrat klasické rodiny, každá nenormálnost je přednější - máma, táta, dítě je na pokraji zájmu,
-juvenilní verbež,
-první dítě po třicítce, jenže pak se už ne každé ženě podaří otěhotnět a dítě donosit,
-státem vytvořené tak likvidační podmínky, že druhé dítě je přepych, bydlení se stává bez zadlužení nedosažitelné
-varující by měla být také vzrůstající neplodnost bílého muže (líné, někdy i mrtvé spermie) - důsledek čím nás krmí, co dýcháme, co pijeme,....
-cílené regulování porodnosti a to nejen potraty, ale i antikoncepcí, která sice zabrání nechtěnému početí, ale málokterá dívka, žena se zajímá o to, že jaterní testy jim lékař nedělá jen tak, že reálně hrozí z antikoncepce riziko trombózy, komplikace při otěhotnění.....
-očkování, vlastně ještě děvčátek, proti rakovině děložního čípku, atd. atd.

No, a vandrovníci můžou mít tolik žen o kolik se dovedou postarat a jejich manželky neužívají žádnou antikoncepci.
Takže tři, čtyři manželky u nich není nic výjimečného. S každou má nejméně 3-4 děti. Nejméně.
Takže jednoduché počty.
Reprodukční cyklus ženy je sice omezen, ale u muže?
70-ti letý otec v těchto zemích není žádná rarita, v našich podmínkách se skoro vždy jedná o bohatou celebritu s mladou zlatokopkou:))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # EvaK 2017-03-05 01:08
-první dítě po třicítce bývalo i za 1.republiky.... .v tomhle není problém. Prostě neměli peníze na dřívější založení rodiny. Většina děcek v té době se narodila třicetiletým a starším ženám.
Dnes je problém strava, mamánci - muži špatně vychovaní matkami.
Přílišné nároky žen na materiální zabezpečení, antikoncepce, i v dnešní době se najdou slepice, které chtějí aby jejich 15 leté dcery braly HA....
A hlavně mladí jsou oblbnutí propagandou...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # marieza 2017-03-05 08:39
Janino ,díky ,všechno cos napsala a popsala jsem měla na jazyku ...:-) ..a ne jen dnes ...:-)..papa není ani šílený ani neplácá blbosti ale polní úkol....to je vše ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # marieza 2017-03-05 08:45
..oprava ...plní ...:-)...omluva :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Janina 2017-03-05 13:13
On by to byl mariezo hodně dlouhý seznam zločinů, kterých se na nás dopouštějí, každý by asi doplnil co jsem vynechala.
A je jasné, že "zástupce Boha na zemi, Svatý Otec" - už při tomto pojmenování vidím rudě, plní úkol.
P.S.
Jenom doplním pro EvuK - v prvním dítěti po třicítce já problém vnímám a to proto, že po třicítce bývá mnohem častěji (a to ani za 1. republiky nebylo) než do třiceti a také po třicítce je už dnes běžně čtyřicet a výše.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # MV161 2017-03-05 11:16
Janina - podle tvych vypoctu na zacatku: "Do roku 2020 má podle odhadů stoupnout počet obyvatel arabských zemí z nynějších 280 milionů na 410 milionů, někde se uvádí až 460 milionů.
(To bude zhruba tolik, kolik mají obyvatel všechny členské státy EU.)
Většina těchto lidí bude do 30-ti let a budou chtít jít za lepším. " - ti to moc nefunguje, na zaklade teto logiky by byla absolutni vetsina lidi v tech zemich ve veku do 6-7 let, nikoli 30-ti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Janina 2017-03-05 13:01
A?? Nerozumím. Nepsala jsem 30-ti letí, ale do 30-ti.
Ve věku 6-7 let není snad do 30-ti?
Budou bez rodičů? Zvednou se všichni naráz?
P.S. Doplněno:
Vlastně se musím trochu omluvit, protože ta čísla o populaci v arabských zemích, která jsem uváděla jsou z roku 2010.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Fedex 2017-08-23 10:06
Papež má naprostou PRAVDU!!! Otázka je zda tento výrok opravdu řekl. Jinak Evropa opravdu nutně potřebuje smísit i s jinou než jenom bílou rasou. Čím více ras v Evropě tím silnější genetický fond (to je nevyvratitelný FAKT). Evropa hlavně Západní DEGENERUJE. Všude ve světě kde je více ras je zdravější populace (viz Středomoří, Skandinávie, Německo, Holandsko, Belgie, Británie, Austrálie, Japonsko atd). To není náhoda!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+86 # olinka215 2017-03-04 21:35
Přesně!
Pak řekne,že Evropa vymírá a že jsou potřeba miliony migrantů na udržení stávajících sociálních výhod...
Oni (všichni, ti vzdělaní lékaři a inženýři) přeci budou těmi,kdo nás budou živit svou prací..
Jak je vidět,zlo se nevzdává a dokonce se už ani nesnaží maskovat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+83 # Richard 2017-03-04 21:47
Tohle snad nemohl vypustit z huby....
Takže:
Tvrdí nám že vymíráme. A podle statistik to i tak vypadá. Komplet ........ ( běloši )
Jediní kdo se na světě množí jak kobylky jsou čmoudi.
Tvrdí nám že musíme přijmout imigranty nebo vymřeme .........

Genocida bělochu?


Co takhle omezit porodnost čmoudů? Kdyby totiž rodili jako my tak NENÍ žádný problém.......

Myslím že ten blb z Vatikánu opravdu nevládne..... prostě to není možné.
Devianty chrání a léčí modlidbou, chce omezit porodnost bělochů kteří již ubývají .....
Těch šplechtů je prostě již moc. Buď je to magor nebo je ovládán a to buď přímo nebo filtrováním informací. ( jestli čte jen noviny tak potěš pánbu. )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+55 # olinka215 2017-03-04 22:08
Kdepak, žádné omezování porodnosti muslimů,to by přeci byla rasová diskriminace!
Na to by pontifik nikdy ani nepomyslel,nato ž na to otevřít pusu!
Oni (muslimové) jsou přeci tím,kdo má převzít kontrolu nad Evropou. Protože my, (zbyteční jedlíci,jak nám "elita" říká) jsme dosáhli určité životní úrovně a chceme žít tak,jak jsme zvyklí a to se, světovládcům , nehodí do karet,protože jsme pro ně příliš drazí...Máme prostě velkou spotřebu.
Opravdu potřebují dutohlavce, kteří mají potřeby a chování jako v těžkém feudalismu, neschopné vyšších myšlenek,ale schopných práce.
Jen aby "elita" nezapomněla na to, že čím větší primitiv,tím větší agresor,který se těžko ovládá...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Che 2017-03-04 23:26
Richarde na papeze plati vyborne tento vyrok:

Blahoslaveni necht jsou chudi duchem nebot jejich je kralovstvi nebeske.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # josh (xy) 2017-03-05 09:58
FOTO Z VÝLETU.
Faktem je, že rodina už dnes nic neznamená tak, a jak dříve se říkalo, že je základem státu. Dnes mladí obklopení technologiemi pokroku nemají čas. Už ani netouží, aby je nějaká holčina omezovala.
Nedávno jsem na jedné přehradě viděl dva kluky, motorkáře, kteří vjeli v pohodě, až za zákaz vjezdu. Pak jeden vyndal foťák, tak si říkám "aha, bude fotit selfi s kamarádem z výletu nebo přírodu". Ne, vzal motorku dal jíště dále za zákaz a začal fotit svého miláčka, aby se s ním mohl hned nebo alespoň večer už pochlubit, kde s ním byl na výletě. Tak jsem si říkal, že před x lety, by tam stál se svoji ratolestí, aby měla rodinka momentku ze života..asi jsem staromódní...a jestli kluci;)...tak ti mají dnes také zelenou...jen mi to tak s tím focením přišlo úsměvné, a že tam chyběl ten prcek, který nahradil " mašinu" :)

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumax 2017-03-05 10:19
Josh (xy)

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # cacas 2017-03-04 21:38
Každá umělá deformace přináší ještě větší problémy, než jaké měla řešit. V tomto případě v Číně například usmrcování holčiček hned po narození, protože chlapec se jednou daleko lépe postará o rodinu a o hospodářství. Vnucená politika jednoho dítěte se obávám vše jenom zhorší, ale že jsme se tu na té naší planetě poněkud utrhli ze řetězu, to je fakt. My už jsme celkem srovnaní a v normálních kolejích, na východě a jihu je to ještě čeká. Je pravda, že to tak donekonečna nejde, ale politika to nevyřeší, pouze svědomí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # Lubinen 2017-03-04 21:43
Ukažte mě křesťana, který tomuto satanistovi ještě věří a já mu dám osobně po tlamě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # moje meno 2017-03-04 22:51
Je ich viac než miliarda, môžeš začať fackovať..
Nie každý kto je pokrstený je aj skutočne veriaci, tých je možno ako jedná hrsť (milión)

Je to každého osobná vec, kto v čo verí.. nemyslíš ??

Sám som katolík, no napriek tomu viem, že je to falošný prorok, že samotná biblia a proroctva sa na ňom majú naplniť..

Nie každý robí a koná tak ako učí Katechizmus (ľuďmi upravená náuka o Bohu!)

Predstava, že katolíci vyrastajú na katechizme a nie biblií, je fascinujúca.. Nemôžete všetkých súdiť podľa pár jedincov.. aj keby 99,99 % bola zlých, tak stále je tu to 0.01 % spravodlivých, pre ktorých sa oplatí žiť.

Je toho strašne veľa, čo by som vysvetľoval, ale má to vôbec ešte cenu ?

Len čas ukáže aké "ovocie" prinášajú učitelia, vodcovia, vyvolený.. František už hnije
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Lubinen 2017-03-05 08:24
Pokud nosíš v srdci Krista a postavíš se za něho tak můžeš být klidně i v satanský církvy , ale až na to jak se s tím dá žít v takovým spolku , každý řetěz je složen z jednotlivých článků a ty jsi jedním z nich moje meno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # moje meno 2017-03-05 18:38
Prečo ma súdiš ? Aké právo na to máš ? Si snáď Boh ? Sám bojuješ zo vojím zvieracím EGOM, no nepripustíš, že by mohlo byť niečo viac, než zvieracé a primitívne pudy.

Nepoznáš ma ani ja teba, ale vykonávať súd nad druhými nemáš právo.. si na to príliš malý

Takisto nikoho neodsudzujem, či už je to pedofílny kňaz, pápež, hitler alebo moslim.. ja nemám právo ich súdiť, lebo neviem, čo im prebiehalo v hlave, čo majú v srdci, čo cítia, čo prežili, ako boli ovplyvnení okolím a podobne.. tak si to zapamätaj.. lebo ten čo posudzuje iných, bude sám najviac súdený..

Tým že budeš roznášať hnev a nenávisť vo svojích komentároch na nejakom virtuálnom serveri, ešte nikdy nič nevyrieší a neospravedlní...

Cirkev tvoria ľudia (hriešný ľudia), ktorý sa aspoň narozdiel od teba snažia niečo vo svojom živote zmeniť a nebyť ako ostatný, ako zvieratá..

Christinas - kristoví následovníci, kresťania.. to su tý, ktorý ho nasledujú.. preto je po svete tisíce cirkví, každej sa niečo nepáči na biblií a upravujú si veci po svojom.. no ani jedna cirkev nie je pravá, dokonalá, jediná..

Práve preto má prísť Kristus a boží súd, aby súdil všetkých luhárov, prekrúcačov a prepisováčov právd a pravidil.. už nech je tu, lebo svet ide do záhuby.

Nie nadarmo je pápež posledným okom na tej reťazi.. všetko začína a padá na uhoľnom kameni..
Sme posledná generácia (70 rokov - 1948 vznik Izrael štátu) a nie nadarmo sa bude triediť zrno od pliev.. božie rany (súženia, trúby..) vymlátia každú úbohú dušu, ktorá teraz zaživa požiera mäso a kosti ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Lubinen 2017-03-07 08:57
Pokud máš pocit ,že nad někým vznáším soud tak se velmi mílíš a s ostatním co píšeš se dá vesměs souhlasit jinak takových jako si ty je tady potřeba s úctou k tobě Lubinen.Katolic ká církev byla znesvěcena a musí dojít k její nápravě s tím snad můžeš souhlasit .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # contumax 2017-03-05 08:31
moje meno

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Lubomír Cechman Vorac 2017-03-05 06:43
Cituji Lubinen:
Ukažte mě křesťana, který tomuto satanistovi ještě věří a já mu dám osobně po tlamě.

Velice rád pomohu ????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # pája 2017-03-04 21:49
Co ? On zešílel. Evropa a západ má menší porodnost než malou a tenhle blázen ji chce ještě snižovat ? Bubáci se množí jak sarančata a roztahujou se všude a to je OK. Proti nim ani nepípne, kolaborant. Kdo už tohohle blázna šoupne konečně na uzavření oddělení do klecáku ? Svět by si oddechl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Kirill 2017-03-04 21:57
to vypadá že si saúdové koupili i nejvyšší černoprdelnický hodnostáře...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Lubinen 2017-03-04 22:30
Cituji Kirill:
to vypadá že si saúdové koupili i nejvyšší černoprdelnický hodnostáře...

Islám je podle informací , které mám projekt Vatikánu ,jedna pak až pod jedním páníčkem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # 2tyqe 2017-03-04 22:02
Tak apeluje na křesťany, nebo na západní svět?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # George Bart 2017-03-05 06:36
Dřív nebo pozdějc budeme muset tuhle Evropskou elitářskou pakáž pochytat a pověsit. Jinak nás zničí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # K.Ch.O. 2017-03-05 07:18
Článek na AC24 je sestaven tendenčně, zkresleně a tudíž LŽIVĚ.

Umí zde vůbec někdo dohledat a ověřit zdroje v cizích jazycích?
Zjevně ne, zmůžete se pouze na jedovaté výblitky a váš guru toliko na narcistní mudrování.

ROME, March 3, 2017 (LifeSiteNews) -- “Pope Francis has urged us to have fewer children to make the world more sustainable,” a panelist at a Vatican-run workshop on “how to save the natural world” claimed on Thursday.

O nějakém kontextuálním přemýšlení - to bych po vás zde asi očekával přespříliš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Lucif 2017-03-05 08:40
Na plnú hubu to nepovedia, ale môžete si byť istý, že toto je aj ich agenda. Ak by nebola, tak tie konferencie a panely nebudú poriadať vo Vatikáne:

Citace:
Just days before the conference, Ehrlich, who has defended forced abortion and mass forced sterilization as legitimate means to control the world’s population, advocated in an interview with The Guardian for cutting the world's population by 6 billion people to bring it down to 1 billion.
..a toto je tá vykrúcačka:

Citace:
When LifeSiteNews asked the panelists at the Vatican press conference if any scientists were invited to the conference who held an alternative view on the world’s population, Bishop Sorondo replied: “You can see the papers, since everything was published on the website, the texts and the discussions.”
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # K. Ch. O. 2017-03-05 21:58
Aha, takže Vatikán panely i s názorovou opozíciou! koná - zle je.
Vatikán by nekonal nič - zle je!

Tak tomu sa hovorí zaujatosť.

Že biskup odkázal na kompletný zdroj z konferencie - to je u vás paradoxne vytáčka?

No nič, majte sa ako chcete,a poplácavajte sa tu naďalej vzájomne sprisahanecky po ramenách vo svojej objektivite.
Howgh!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # lolo 2017-03-05 08:28
Vždyť to západní státy splňují, je tam průměr 1,3 dítěte na rodinu, tak co víc chce? Západ vymírá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # contumax 2017-03-05 09:55
lolo

Jedno vím, že když se dítě narodí třeba ve stodole nebo v paláci, je mu to jedno, ono potřebuje lásku...

Znám pár rodin znynejšího času i předtím jsem znal a děti moc žádané nejsou, k vůli pohodlí, kvůli penězům a kariéře ženy děti nechtějí, to jsem zažil i za socialistického realismu,už v té době se to sem vkradlo...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # contumax 2017-03-05 08:30
Mě by zajímalo kolik má levobočků dotyčné papežátko František...???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lubinen 2017-03-05 10:30
Cituji contumax :
Mě by zajímalo kolik má levobočků dotyčné papežátko František...???

No Contumax nestraš ! Tohle hovádko ve více provedeních ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # oskar 2017-03-05 09:07
Poslední papež-jezuita jen naplňuje svoje poslání v rámci NWO. Bílým inteligentním Evropanům, povolit jen jedno dítě...výjimka bude dána bílým ženám, pokud se budou pářit s debilními agresivními imigranty, dobrovolně či znásilněním (v těchto případech očekávám od papeže totální zákaz potratů). Jinak čmoudi bez omezení - 8 až 10 dětí s plnou podporou státu z daní pracujících (má to výhodu, už nemusíte posílat peníze do Afriky na dálku adoptovanému černouškovi a navíc výsledek vaší podpory uvidíte na vlastní oči). Nebo si myslíte, že papež a ostatní globalisté mají tolik životů jako kočka, aby trpělivě čekali, než dojde k přečíslení a podrobení původního obyvatelstva muslimy?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # vieronas 2017-03-05 10:07
oskar -suhlas
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Lubinen 2017-03-05 10:26
Oskar, tak hurá ušetříme za stále rostoucí poštovné i na tom nejhorším zlu se dá najít něco pozitivního, že by první vlaštovky?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lubinen 2017-03-05 09:58
Pokud ho poslechnou jeho satanisté tak je to v pořádku za to křesťané ať poslochají svého Boha.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Lubinen 2017-03-05 10:02
Pokud Fandů poslechnou satanisti je to v pořádku ale křesťané nechť slyší hlas svého Boha
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Lubinen 2017-03-05 10:06
Cituji Lubinen:
Pokud Fandů poslechnou satanisti je to v pořádku ale křesťané nechť slyší hlas svého Boha

Seká se mi internet a je to dvakrát sorry ale mazat neumím
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # contumax 2017-03-05 10:24
Už Martin Luther nazval papežství satanskou cháskou...

Ačkoliv byl katolíkem, v oné době se vystavil velkému nebezpečí, byl vyhlášen za kacíře a byl Vatikánem v prokletí...

Nebýt jednoho vlivného německého mocného šlechtice zamordovali by ho jako psa, tak jako všechny ty milióny věřících...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # pozorovatel 2017-03-05 11:04
Epidémia neplodnosti. Čo nám média nepovedia:

1. Kapitola - endokrinné disruptory v plastoch, pesticídoch, čistiacich prostriedkoch, elektronike, fast-foodoch a priemyselných odpadoch.
diskuter.wordpress.com/.../...

2. Kapitola - hormonálna antikoncepcia, sterilizačné vakcíny, kontaminovaná pitná voda
diskuter.wordpress.com/.../...

3. Kapitola - spoločenské faktory, promiskuita, rozvodovosť, záhadná strata záujmu o sex
diskuter.wordpress.com/.../...

4. Kapitola - GMO potraviny spôsobujú neplodnosť
diskuter.wordpress.com/.../...

5. Kapitola - perspektívy do budúcnosti. Pokiaľ sa nezmení súčasný trend, niekedy okolo roku 2060 sa narodia posledné deti.
diskuter.wordpress.com/.../...

6. Kapitola - genocídne plány elít proti ľudstvu. Prehľad najrôznejších uniknutých plánov depopulácie planéty, dokazujúcich, že pokles pôrodnosti vôbec nemusí byť náhoda.
diskuter.wordpress.com/.../...

7. Kapitola - kariéra vs. materstvo. Systém a média tlačia na ženy, aby sa vzdali materstva ako čohosi podradného a obetovali svoje plodné roky otročeniu pre korporácie
diskuter.wordpress.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # EvaK 2017-03-05 11:22
Cituji vieronas:
ako by ste riesili etnika ktore su premnozene a nestaraju sa o svoje potomstvo-??

No a co s tím má společného bílý západ??? Který má už 30 let méně než 2 děti na ženu.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # EvaK 2017-03-05 12:02
Cituji contumax :
lolo
. Znám pár rodin znynejšího času i předtím jsem znal a děti moc žádané nejsou, k vůli pohodlí, kvůli penězům a kariéře ženy děti nechtějí, to jsem zažil i za socialistického realismu,už v té době se to sem vkradlo...

Kde to žijete?
Mám kolegyně, které mají 3 až 4 děti a to díky jisté mutaci, která jim nedovolí brát antiko. No a jak na potvoru se tato mutace dědí, takže to mají i jejich dcery a patrně i synové tuhle mutaci přenesou na své potomky.
Pochopitelně jsou tito lidé chudí, protože jsou bílí. A vo tom to je....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # amia 2017-03-05 16:37
u nás v okolí je plno žen, co si na 40 pořizují 3tí dítě :) tak se na to musí jít. kdo může, at má více dětí. jenom ten stát, se to snaží překazit
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Věra Štimová 2017-03-05 13:23
Podle toho proroctví na varovani.org, což je Vatikánem poplivaná Pravda a ty originální stránky už zrušili, je ve Františkovi nějakej démon Belzebub. Pak jeho chování vlastně řídí ten, co má za úkol lidi hnát k přejídání se. Nevím, jestli ta Františkova Duše přežila to posednutí, ale pokud se chtěj věřící modlit za Františka, tak ať se modlej za to, aby ho opustil ten démon. Pak ty kecy patřej Belzebubovi a ne tomu Bergogliovi. Ten jenom asi otevřel dveře do své mysli tím, že je nejspíš na muže, než na ženy orientován. No pokud církev dodržuje celibát, tak není divu, kdo všechno nosí ty šaty. Katastrofou pro Ježíše je, že tito "pánové" se vydávali za toho, kdo Ho zastupuje na zemi. Navíc přece celibát nikde ani Otec, Hospodin, ani Ježíš nenařídil. Naopak, kdo chtěl kázat, musel být ženatý. I Ježíš musel být ženatý. Troufám si říct, že právě tohle církev hodila mimo Bibli do apokryfů. Ono je někdy lepší si přečíst ty apokryfy a pak to srovnat s tím, co tzv. svatí otcové vyhodili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # napisy 2017-03-05 13:59
Už neplatí, kresťanské "milujte sa, množte sa"...Ten pápež už ignoruje i slová Božie? To je ozaj sila !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # hanick 2017-03-05 14:52
Frantovi se to převrátilo v hlavě anebo je pod diktátem. Takovou kravinu přece nemůže vyhlásit, když ví, že se v Evropě rodí málo dětí. AŤ to zakáže emigrantům - a vůbec by do rozmnožování nemá co mluvit!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # adam kratochvil 2017-03-05 15:11
uz vidim ako cigani skacu od radosti, ze budu moct brat pridavky len na jedno decko...a takisto moslimsky privandrovalec do europy omdle od blazenosti, ze bude moct mat so svojimi styrmi manzelkami v sucte iba jedneho potomka...je to originalny a velmi zrealizovatelny navrh, ktory mu boh vie kto nasepkal...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # De Li 2017-03-05 19:30
je to FAKE...vytáhnět e si všichni tu hlavu z těch svých prdelí!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # mm100 2017-08-08 13:03
fake ako vsetky clanky na ac24
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # fujiminavaja 2017-11-12 08:45
Ať jde péchchat kozy, buizna jedna---- kázat vodu píchat chléb...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás