Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaHawking: Přijdou mimozemšťané a ti naší Zemi zkolonizují a úplně ji vydrancují!

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Hawking: Přijdou mimozemšťané a ti naší Zemi zkolonizují a úplně ji vydrancují!

Stephen Hawking si myslí, že mimozemský kontakt by pro planetu Zemi mohl být fatální.

Po průlomovém prohlášení NASA, že objevila neuvěřitelně slibné exoplanety, které by mohly být domovem inteligentních forem mimozemského života, by si člověk mohl myslet, že by ty zprávy mohly být pro renomovaného teoretického fyzika Stephena Hawkinga potěšující.

Vždyť Hawking byl konec konců nesmírně zapojen do projektu Průlom v naslouchání, který je jedním z nejdynamičtějších a nejprogresivnějších projektů vyhledávání inteligentního života ve vesmíru. Hawking má však na možnost styku s mimozemšťany daleko chmurnější pohled, než by se dalo čekat. 

Když Hawking v roce 2010 mluvil s Discovery Channel, tak řekl, že pokročilí mimozemšťané by byli nejspíš rasou nomádů, kteří by cestovali vesmírem, dobývali a kolonizovali všechny planety, na které by narazili. „Kdyby to tak bylo, tak by pro ně dávalo smysl, aby vydrancovali z planety materiály na budování dalších kosmických lodí, aby pak mohli dále postupovat. Kdo ví, jaké by to mělo hranice?“ ptal se. 

Hawking tato pesimistická prohlášení na shromáždění účastníků Průlomu v naslouchání ještě posílil. Řekl

„O mimozemšťanech toho mnoho nevíme, ale víme o lidech. Podíváte-li se do historie, tak kontakt lidí s méně inteligentními organismy byl z jejich hlediska často katastrofální, a střety civilizací s pokročilými technologiemi versus s primitivními technologiemi se pro ty méně pokročilé zvrhly hrozně. Civilizace, která si přečte některé naše poselství, může být i miliardy let před námi. Je-li tomu tak, tak budou daleko mocnější a nemusí na nás pohlížet jako na něco hodnotnějšího než jak my pohlížíme na bakterie.“ 

Avšak podle Jill Tarter, bývalé ředitelky Hledání mimozemské inteligence (SETI), je tento druh uvažování přehnaně cynický. Ta řekla: „Když sem mimozemšťané přijdou, mohl by to být prostě jen výzkum. Uvážíme-li věk vesmíru, tak pro ně stejně nejspíš nebudeme prvním meziplanetárním kontaktem.“ Uznala však, že není žádná záruka, že mimozemšťané na nás budou reagovat nějak pozitivně. V podstatě, řekla, vůbec neexistuje možnost, jak se dovědět, jak by pokročilá mimozemská rasa na lidskou civilizaci reagovala.“

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+60 # .lak 2017-02-28 11:11
Zropákují GMO řepku, seberou dotace a zemědělskou půdu potravinářským plodinám a natrailsují roundap.

uloz.to/.../... seriál serií
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+59 # Popo 2017-02-28 11:41
Cituji Stephen Hawking:
O mimozemšťanech toho mnoho nevíme, ale víme o lidech.
Myslenie je matkou omylu, nie náhodou sa vraví že nemáme iných podla seba súdiť...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Mikey 2017-10-19 01:58
To jste slyšel přímo od S. Hawkinse? Mohl byste to opakovat v originále pro nás pitomečky?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Historik 2017-02-28 14:50
.lak- Takže Andrej je vlastně drancující emzák. A jeho estébácko-slove nský původ je jen kamufláž. To je geniální, takhle se na to musí jít. A není to Čapí hnízdo vlastně kamuflovaný talíř, že se o to tak bojí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # .lak 2017-02-28 18:14
No to může být kdekoho dojem, jenže žijeme v zajímavé době kdy trzi trhů předvádí co umí a pamětníci již nežijí aby to vnoučci měli z první ruky a ne ze škol strč prst skrz krk a pravou rukou do levé kapsy eskamotérů finančního cirkusu. Noví než se rozkoukají tak polezou leda do jeskyní s tímhle stylem úžer. A ten je cíleně predikován nejen kalegriádou a neziskovkami kteří pro lidi udělají to že na sebe a projekty vyhulí vše a jim plátcům zůstane vítr v kapsách pokud je o gatě neoberou i s botami.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Vítězslav Crha 2017-02-28 17:30
On neví,že jsou také světlé bytosti,které nás nebudou drancovat,ale budou se snažit nás dostat na co nejvyšší dimenzionální úroveň s podprahovým myšlením,abycho m byli schopni odolat všemu. Ten pán na vozíku by měl více zaměřit svou mysl na duchovno a oprostit se od tohoto stavu pesimismu. Nepomáhá mu to a je to evidentní z každého jeho vystoupení. Pomohl by tak svojí auru rozjasnit a oprostit se od šedého závoje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # kpt.fischkopf 2017-03-01 10:40
Dávno nás tu vydrancovali západní korporace ale ani ti nejsou tak hloupí aby si podřezávali vlastní větev, tak že je jasné že jim i vládám dávno někdo radí a ti vykonávají agendu nikoliv pro národ ale v zájmu emzáků kterým je šumák co se stane s touto planetou, proto jedy ve vzduchu jako Chemtrails i v jídle a všude radioaktivita jde jim jen o to aby jsme se neprobudili a vývojově je nepřeskočili proto chtějí i rozpoutat pomocí našich zkorumpovaných politiků nukleární válku. Hawking je příliš závislí na svém chlebodárci aby mohl mluvit jinak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # jan lavicka 2017-02-28 11:22
[...] a užitečný idiot Hawking je součástí nového "UFO útoku", co plánuje USA, aby zotročili lidi na planetě.
Však už taky ty mainstream nesmysly s temnou hmotou a energií neustále více a více kulhají.
Tohle by se mělo stát mainstreamem, zkoumání mysli:
www.youtube.com/.../

“The day science begins to study non-physical phenomena, it will make more progress in one decade than in all the previous centuries of its existence.”
― Nikola Tesla, největší vynálezce a vědec všech dob
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # bob 2017-03-01 21:18
Kedysi som o nom mal vysoku mienku, ale ked takuto sprostost tresne...

Ja fyzik nie som, ani vedec, ale mam zdravy sedliacky rozum a ten ma nuti sa opytat: Preco by mimozemstania drancovali Zem kvoli mineralom, ked vo vesmire je plna rit planet, komet a kadejakych vesmirnych telies, ktore sa skladaju z hornin a mineralov?!

A ked zvladli medzihviezdne cestovanie, tak nevyhnutne ovladli nepredstaviteln e silne energie a ich zdroje.
Tak co budu potrebovat? Nase drevo? Vodu?

Planetu Zem skor znicime a vydrancujeme my ludia, mimozemstania mozno pridu [...] ludsku rasu aby si Zem a ostatne rastlinstvo a zivocisstvo odpocinulo na dalsich par milionov rokov a mozno dostane priestor na evoluciu iny druh.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Kamil pulec 2017-10-19 15:15
Co třeba kdyby potřebovaly život jako zdroj energie?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+64 # tora 2017-02-28 11:27
Nevidim duvod aby k tezbe nerostu a dalsich latek museli mimozemstane letet specialne az k zemi, protoze si mohou ohnout vesmir kamkoliv a cervi dirou se dostat k planetam,ci hvezdam,ktere jsou materialove bohatsi. Ledaze by chteli tezit organickou hmotu,ale opet. Jaky by melo smysl tezit organickou hmotu,kdyz je lidske telo slozeno z materialu ktere se tady vyskytuji, a z necelych 80% z vody, a vodu maji ve vesmiru kdekoliv.
Existuji teorie ktere tvrdi,ze jsme zasobarnou DNA. Ale kdyz hmota je vibrace,energie ,pak nemuze byt pro vyspelou civilizaci problem,zkopiro vat kod DNA na jeho vibracni urovni a tuto vibraci replikovat. Nevim, jakkoliv nad tim premyslim, nedava mi smysl,aby mimozemska inteligence cestovala specialne sem a znicila to tady. Navic,pokud prekonali svuj technologicky boom bez toho,aby se znicili,budou pravdepodobne ve vnimani zivota ve vesmiru,ci obecne mnohem dal nez my.
Popravde,zatim je nejvetsi hrozbou pro lidstvo sam clovek. Zabiji se a nici systematicky a masove. Dost pochybuji,ze by ho mimozemstane v zabijeni vseho ziveho predbehli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Lubinen 2017-02-28 12:48
Tor to bude tím, že jsme poslední idioti ve vesmíru , který mají největší procento těch,kteří se nechají zotročit a mnozí i rádi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2017-02-28 15:06
Tora výborne
A na tomto sa zrejme zhodne veľa ľudí. Evolúcia speje k vyššej a dokonalejšej organizovanosti a dokonalosti systémov. Aj my na Zemi hoci sme v istom zmysle stále barbarmi ochraňujeme prírodu a zvieratá teda tá lepšia časť populácie, tak aj vyspelé civilizácie budú chrániť autonómiu života na iných planétach. Tým čo idú po prachoch nezáleží na ničom ani na prírode ani na ľuďoch je to všetko pre nich len použiteľný a speňažiteľný materiál, a takéhoto myslenia sa musí ľudstvo zbaviť inak mu hrozí totálna záhuba.

Počuli ste už o Pastierovej prázdnote?
pluska.sk/.../...
Ak tento bod dokážeme prekonať nebudeme mať dôvod drancovať žiadne prírodné zdroje preto že všetko bude dostupné pre všetkých a k takému druhu organizovanosti spoločnosti sa predsa chceme dostať. Je to otázka technológii a toho či budú dostupné len pre úzku skupinu vyvolených, alebo pre všetkých. Chce to ale prijať nový morálny kódex, ktorým sa bude riadiť celá civilizácia. Ľudstvo musí dospieť k väčšej dokonalosti k pochopeniu skutočného zmyslu života a spieť k harmónii, nie k deštrukcii.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # scipio 2017-02-28 11:31
Ono mu už opravdu šíblo definitivně. Jako zdroj surovin jsou z hlediska transportu do jiných končin vesmíru mnohem přístupnější asteroidy než zdroje na Zemi. To by jako fyzik mohl vědět. Pás asteroidů je složený povětšinou z kovů. Ale šediváci a Aasgardi nás vydrancují jak Švédi Prahu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2017-02-28 15:15
Jeho názory by skôr nahrávali operácii Blue Bem ak teda niečo také je v pláne. Ale správne hovoríš predsa musí vedieť o Asteroide Psyché 2 kde je také bohatstvo vzácnych kovov aké si nikto ani nevie predstaviť.... prečo by mal niekto drancovať súroviny na zemi keď sú dostupnejšie na asteroidoch vo voľnom priestore.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # josh (xy) 2017-02-28 11:32
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+54 # Che 2017-02-28 11:34
BLBEC

Typicky Anglican, vydrancovali co mohli, vyvrazdili lidi kde to slo, ukradli co bylo mozne ukrast, rozesrali staty kde je bylo mozno rozvratit a ten blb si mysli, ze vsude ve vesmiru existuji jen ostrovni opice (rozumej Anglicani) jako je on se stejnymi vlastnostmi vrazdit, krast, rozvracet a drancovat..

Treba existuje Hawking zareni, se kterym se nejenom vyparuji cerne diry, ale vypari se i lidska blbost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Elen 2017-02-28 11:42
"Podle sebe soudím tebe."
Západní kultura je okupovací, rabovací. Nezná nic jiného, než právo silnějšího
a tak by se dalo říci, že možná ... "stejné přitahuje stejné", kdy "se čuně ryje v bahně a za ním běží".
Dnes mne zaujal koblihář a jeho příznivci.
Vykřikuje, že si upevní moc snížením poslanců na 101 (bude potřeba méně úplatků na prosazování zákonů a bude lepší dohled nad nimi) senát zruší ...
a pak se asi vyhlásí sultánem, či tak něco?
"Řekni mi, kdo je tvůj přítel a já to povím jaký jsi."
K vazalskému podpisu Stropnického, ohledně armády, se nevyjadřuje, stejně jako k jiným podstatným věcem (přebujelá st. správa, nefunkční, mu vyhovuje, tam si ještě "přiloží", větší bordel, lépe se krade, "všeci kradnů")
Přoč taky? Úprk před zákony mu umožnil to co je a mezerami v zákonech těží (a o to mu běží).
A já pořád co to je ten koblihář a spol. A ON TO MIMOZEMŠŤAN!

Jen mi není jasná ještě jedna věc:
Invazivní muslimsou armádu (určenou na naší likvidaci) máme vítat a nechat se dobrovolně, a rádi zlikvidovat.
ALE mimozemšťani mohou být zlí, těch se máme bát!
Asi pro odůvodnění masivní podpory zbrojení?
Teď bude Rus přítel a hrozba se "přesouvá", strach je náš vládce?
Pěkný den
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # josh (xy) 2017-02-28 11:53
Legálnost případné těžby ve vesmíru je tak dnes stále diskutabilní. Podepsání nového zákona ve Spojených státech amerických tzv. US Commercial Space Launch Competiveness Act, nastínilo minimálně pro občany USA vlastnická práva na budoucí těžbu na asteroidech a blízkých vesmírných tělesech, čímž se vesmírná těžba stala mnohem více reálnou a méně neprůhlednou. Tento zákon následoval tzv. Space Act z roku 2015, který vymezuje proces pro získání práv k extrakci zdrojů z asteroidů a vlastnictví těchto zdrojů, dále nabízí rodícímu se vesmírnému těžebnímu průmyslu téměř jedno desetiletí bez jakékoliv regulace a případnou ochranu před bankrotem. Toto zcela jistě zapříčiní zahrnutí plánů na vesmírnou těžbu v mnoha soukromých společnostech.

Důležité je, že vymezuje prostor pouze pro americké společnosti a jedince a nikoliv pro národní státy, space-2mající práva k surovinám získaným ve vesmíru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # George Bart 2017-02-28 12:06
A proč by měli být mimozemšťani takový [...]i jako demokrati? Asi je posuzuje jako ten náš slavný "demokratický západ". Vyvraždit, vydrancovat, zotročit to jsme totiž my, čeče.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lucif 2017-02-28 20:40
Ak najväčší výdobytok našej civilizácie je olúpiť krajinu pomocou farebnej revolúcie a ultimátnym snom mladých je nič nerobiť a zarábať, potom automaticky usudzujeme že na tom "vrchole" musia byť aj mimozemské civilizácie :).
Iný príklad. Ešte v polovici 19.storočia si vrcholné vedecké mozgy planéty mysleli, že Slnko je horiaca guľa uhlia. Pretože nepoznali nič iné čo by horelo takým jasným a výhrevným plameňom. Ak by vtedy hovorili o mimozemšťanoch, určite by mali parné lode, a prišli by nám ukradnúť uhlie zo Slnka :)..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # cocoa darriba 2017-02-28 12:23
tahle pouťová atrakce zamořuje na objednávku svět svými "renomovanými" hovadinami už desetiletí , odporná existence
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Janaz 2017-02-28 13:04
V akom stave môže mať psychiku človek, pripútaný ku kusu nábytku, bez možnosti sa pohnúť, reagovať ako človek , živá mŕtvola, ktorá je na tom horšie ako nemluvňa? Akú objektívnosť v jeho "úvahách" možno čakať? Ten, kto žerie jeho "vyhlásenia", je ešte väčší chudák ako Hawking.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Vladimír 2017-03-01 18:43
cocoa darriba + Janaz přesně tak,někde jsem četl,že ti postižení to tady mají za trest,poněvač v minulých životech zapřičínili něco velice zlého,temného a ublížili hodně lidem (asi jako Hitler) tak aby si odčinili těžkou karmu,tak si zvilili tento "trest" ... tak asi na tom něco bude,ale že by se Hawking snažil i na tom vozítku být lidem užitečný bych neřekl,spíše se necháva platit světovládou jen pro svůj vlastní prospěch...takž e asi se s toho jen tak nedostane.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # peteravatar 2017-02-28 12:59
Nemalo by sa to stať. Majú to zakázané. Je to stará dohoda s ich predkami. Existujuje pár ľudí ktorých sa boja. Tí ľudia vedia hravo prekročiť ich limity, preto majú rešpekt. Ale ostatný ľudia sú pre nich morčatá. Tak opatrne...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-02-28 16:19
No radšej by som schladil nadšenie.
Ak je niekto pár storočí pred touto cililizáciou nemá sa tu koho báť, preto že by mal byť aj duchovne vyspelejší ako tí najväčší čierny mágovia na Zemi
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Jiri Novak 2017-02-28 13:03
Ale vono to funguje i naopak. Tak třeba čmoudi na úrovni pravěku klíďo píďo zkolonizují a zničí celou Evropu i s SSa, a to jenom prostřednictvím nožů, mačet a kktů. Na to ten zmanipulovaný [...] zapomněl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lucif 2017-02-28 20:26
No áno, s takou logisticko-info rmačno-finančno u podporou Sorošových neziskoviek by to dokázali aj veveričky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jiri Novak 2017-03-01 00:01
No, veverky by to nedokázaly. Ale nezapomeňte, jak to bylo s Římem a barbarskými kmeny Svébů, Vandalů a Alanů, které ho zlikvidovaly za pár let. Neziskovky to jen urychlily.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jiri Novak 2017-03-01 00:01
k
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jiri Novak 2017-03-01 00:01
Nevím, proč se to odeslalo třikrát.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Vladimír 2017-02-28 13:12
Tu špínu Hawkinga měli už dávno zničit,poněvač toto je jeden s nejnebezpečnčně jších kriplů jaké naše Země nosila ..
NEVĚŘTE LŽÍM ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Che 2017-02-28 14:21
Vladimire, nikoho neni treba znicit, kdyz treba rekne blbost. nejsme umirnena opozice nazoru co urezava hlavy jinak myslicim. To bys musel znicit vsechny lidi, kazdy nekdy rekl blbost.

Zeme je stara nejakych 5 miliad let a zatim ji zadni UFOni nevyrabovali, takze v pristich 500 letech taky neprijdou rabovat a lidstvo stejne do te doby vyhyne.
Co se me osobne nelibi je mysleni Hawkinga, ovsem je otazka, co rekl a jak to rekl, nebot skutecnost, ze zurnalisti vse zkresluji, je dostatecne znama.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Vladimír 2017-02-28 15:28
Che - někdy mám pocit,že se to bez toho zničení těch zrůd asi dopředu nepohne....
A nejde jen o jiný názor,je ta pravidelnost ,hraničící s provokací....a to už není jen tak náhoda,ale záměr s manipulaci v informacích....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-02-28 16:28
CHE
Výborne nesmieme byť nenávistní voči ľuďom s iným názorom. Hollywood zatiaľ podporuje Havkyngove názory, ale to sa dalo čakať. Naháňať ľuďom strach je účelom veľkej spravodajskej kampane na západe. Treba kŕmiť démona ktorému vďačia za svoju moc a majetky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jan Kadlec 2017-02-28 13:32
Jenom další důkaz, že inteligence není totéž, co rozum. Hawking je určitě velice inteligentní, ale rozumu moc nepobral, když podle sebe soudí i ostatní...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Lubinen 2017-02-28 13:39
Tak psychopatický zlatokopové z planety země očekávají své ,,bratříčky'' z vesmíru-pokud by to měla být pravda, tak se připravme na rozhodující souboj, vše začíná do sebe zapadat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Santner 2017-02-28 14:02
Tak Hawking nebude daleko od pravdy. Kdybychom se poučili od Indiánů, tak jsme také nelezli do EU. Člověk je predátor drancující od samého počátku své existence přírodu a v ní vše, co ovládne svoji silou, inteligencí nebo početní převahou. Když se dva nebo více vítězných klanů spojí, drancuje se jim lépe a radostněji. Vyspělejší společnost vděčí své vyspělosti tím, že dovede dokonaleji drancovat zdroje. Jen Bůh ví, k čemu se jim budeme jako zdroj hodit. Třeba z nás budou dělat mejdlo nebo šít boty. Klidně se můžeme hodit po dostatečné sterilizaci i jako žrádlo pro jejich mazlíčky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-02-28 16:32
Inváziu zlých duchov a Démonických bytostí tú tu už máme pekne dávno a podľa ich ovocia ich aj konkrétne poznáme....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Historik 2017-02-28 18:23
Pio, ty máš snad doma katalog všech emzáků, měl bys je pojmenovat, aby se nepletli. Jako třeba- Andrej, Bohouš, Kiska, Babrák a tak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-02-28 21:13
:-DDDDDDDDDDDD

Kua tých emzákov je strašne veľa katalóg nestíha registrovať stále to pribúda

Skrátka celé panoptikum....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Věra Štimová 2017-02-28 14:24
m.disclose.tv/.../137988
Klony útočí v Antarktidě ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Pokémon 2017-02-28 15:22
Tohoto chlapíka jsem dlouho považoval za seriózního vědce, ale poslední dobou mi přijde, že ho ti mimozemšťani ovládají, nebo že se dal na drogy. Čím dál častěji pronáší čím dál více přitroublé názory, které nemají racionální podporu.Takto přepodivně a hlavně destruktivně nikdy dříve nehovořil. Otázkou je také to, jestli je to vůbec pravda a jestli si někdo nebere jeho jméno do huby, aniž by to vědec tušil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lucif 2017-02-28 20:20
Nie, je to jeho názor. V 2010 mal o tom aj zopár filmov - tuším sa to volalo "Into the Universe". Tam to iba jemne naznačoval, ale zjavne začal tlačiť na pílu aj so zvyškom establišmentu. Asi musia splniť kvótu aby dostali nové orgány :).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-02-28 21:21
Myslíš že už čoskoro spustia to divadlo?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Lucif 2017-02-28 22:00
Ťažko povedať kedy, ale tak skoro nie. V poslednej dobe sa to zjavne akceleruje. Ale ten príbeh zlých mimozemšťanov ešte potrebuje trochu porozvíjať. A neviem si predstaviť ako by to mohli zrealizovať bez účasti východu, takže sa asi najprv počíta s porážkou Iránu, Číny a Ruska. Každopádne solídny základ zápletky už máme - neďaleký systém plný terestrických planét. Ďalšie dôležité fázy príbehu, ako napr. oficiálne priznanie kontaktu, či prvé izolované útoky zlých mimozemšťanov, už potrebujú určitý významný "pokrok" v hybridnej vojne proti Číne a Rusku, aby sa za ich "pravdivosť" postavili jednohlasne všetky vlády sveta. Nemôžu riskovať že prídu s niečim, čo Rusko alebo Čína vysmeje.

I keď na druhej strane Sorošovci v poslednom čase robia tak zúfalé kroky, že by som nebol veľmi prekvapený, keby pokračovali aj bez účasti Ruska a Číny, spoliehajúc sa na svoje mienkotvorné médiá ako "najvyššiu inštanciu pravdy". Možno bude aj zákon o popieraní zlých mimozemšťanov :) - ale to by slniečkárom už totálne poplietli prázdnotu v hlave. Prijmeme migrantov, ale mimozemšťania sú zlí. Chceme diskriminovať? :)

Uvidíme ako a kedy bude príbeh pokračovať, potom sa to bude dať lepšie odhadnúť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-03-01 01:19
No zdá sa že sa to už príliš vykričalo a tie terestriálne planéty s tým nemajú asi nič. Exoplanét sa už objavilo poriadne množstvo to len dokázalo že ich je skutočne dosť na to aby život vo vesmíre nebol ojedinelý.
Len sa teraz našli až 3 v oblasti života okolo jednej hviezdy. Dobrý cieľ pre medzihviezdnu výpravu budúcnosti. Ale 40 sveteľných rokov je desná vzdialenosť. Byť 40 rokov v kriogénnej jednotke nebude asi žiadna sranda za predpokladu že by sme dokázali letieť rýchlosťou svetla a preďubávať sa cez červiu dieru tiež nebude jednoduché ak nie nemožné. Ešte tie 4 sveteľné roky k Alfa Centauri by sa dali nejako zmrviť.
Ale vidíš takmer 50 rokov po tom ako sme údajne dosiahli Mesiac ešte stále nemáme technológie aby sme sa tam dokázali vrátiť.... to sú horory ako úžasne napredujeme:-) Ako 12 ročný som sa tešil novej kozmickéj ére a potom celý život čakáš a NIČ.... smutné... Ani len tých UFÓŇOV som sa dodnes nedočkal.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Lubinen 2017-03-01 06:22
Piovarči pravděpodobnějš í bude ,že spousta planet je obydlených ale jsou v dimenzi pro člověka zapovězené,tudí ž je nemůžeme ani vidět neboť se nacházíme v hrubohmotném prostoru.Čím jemnější sféra existence tím rozmanitější složení duchovních bytostí, my jsme zatím uvězněni tady na této planetě a procházíme právě zkouškami nejtěžšími.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-03-01 13:46
Lubienen to mi je jasné v iných duchovným dimenziách. Tam existujú doslovne neuveriteľné veci.

Ale aj v tejto hrubohmotnej dimenzii musí existovať život v iných hviezdnych sústavách. To už nemožno popierať. Fyzikálne zákony to umožňujú aj v iných častiach tohoto hrubohmotného vesmíru.
Samozrejme blížime sa ako ľudstvo k najnebezpečnejš ej fáze našej existencie to je nepochybne takmer každému dnes jasné vzhľadom na to čo sa okolo nás deje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Cyril 2017-02-28 16:02
Zavřete už toho magora někde do blázince a nejlépe na samotku. Má už odrovnaný mozek z toho svého mikrokosmosu ve kterém žije. Magor. Se nedivím, že žádná s ním nevydržela.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # XYZ 2017-02-28 17:33
tady budou drancovat asi dost ztuha .. Naše vlády radši než,aby odevzdali planetu jí celou zlikvidují třeba atomovkama .. Možná to stihnou eště do příchodu mimozemšťanů..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lubinen 2017-02-28 18:07
Cituji XYZ:
tady budou drancovat asi dost ztuha .. Naše vlády radši než,aby odevzdali planetu jí celou zlikvidují třeba atomovkama .. Možná to stihnou eště do příchodu mimozemšťanů..

Podle mého je to součást taktiky strachu k manipulaci oveček.Tak, že ani jedna strana atomové zbraně ve větším rozsahu nepoužije i když šílenců je tady dost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # XYZ 2017-03-01 15:06
těžko soudit.. Věstšina vlád to má asi jen jako zastrašování.. Otázka co Kim ten se asi jen brání taky , aby se ho báli .. No a pak tu jsou ještě teroristé a těm to naštěstí zatim prostě asi chybí až se k tomu dopracujou tak jsme všici v pr.deli..

Ovšem jeli otázka položená co by se dělo kdyby mimozemšťané nás chtěli [...] .. Tak si myslim, že nebudou váhat to na ně použít stejně asi jako ve Dnu nezávislosti ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Bob Lazar 2017-02-28 18:17
"Hawking: Přijdou mimozemšťané a ti naší Zemi zkolonizují a úplně ji vydrancují!"

CO TO JE PROBOHA ZA NADPIS??! KDO SE O TO ZAJÍMÁ, TAK MOC DOBŘE VÍ, ŽE MIMOZEMŠŤANÉ NÁS
1) STVOŘILI (geneticky v laboratoři)
2) JSOU NEUSTÁLE TADY (ne jak tvrdí Daniken, že někam odletěli a vrátí se)
3) OVLÁDAJÍ VEŠKERÝ CHOD DĚJIN (včetně válek)

NWO je plán mimozemšťanů, ne iluminátů. Ilumináti jsou jenom ti co to provádí na jejich objednávku, za to se na oplátku topí v penězích.

Takže nadpis tohoto článku je SMĚŠNÝ!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-02-28 21:29
Tak že tito to tu rídej

Čierne bytosti z Astrálu
Ak sa máme pohnúť dopredu mali by svetu a jednotlivým národom vládnuť skutoční mudrci, ktorí dávno zvládli duchovnú prácu sami na sebe

2012rok.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Lucif 2017-02-28 19:46
Presne som vedel že keď "objavia" tie terestrické planéty, tak odtial "príde útok mimozemšťanov" :).
Hawking je starý zapredanec. Čím starší tým horší. Smrť im klope na dvere, tak by chceli prežívať na mladých orgánoch, ale nato sa musia zapredať Satanovi. A ešte sa tým potom chvália ako Rockefeller so svojím šiestym srdcom.

Hawkingove bláboly nie sú nič iné ako mlyn na vodu Blue Beam. Ktovie čo zato dostane. Možno náhradné pľúca, možno nejakú mladú štrnástku.

Vždy tvrdím to čo už spomenul Piovarči. Na cestovanie vesmírom je potrebná taká úroveň vedomia a taká úroveň harmónie spoločenstva, že sa prakticky vylučuje s akoukoľvek formou parazitizmu, ktoré sú také typické pre primitívne spoločenstvá. Civilizácia ktorá je toho schopná, by mala absolútne nulový záujem na kontakte s nami, jedine že by sa chceli vyžívať v sledovaní tragikomédie. Ich záujem niečo nám ukradnúť je porovnateľný s našim záujmom niečo ukradnúť svorke psov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-03-01 14:09
Možno Hawking ani nerobí propagandu Blue Bem, možno to takto sám cíti keď vidí kam jeho vlastná civilizácia speje. Vyrástol v tom kapitalistickom systéme a možno je presvedčený že aj naša civilizácia bude rovnako pošahane expandovať do vesmíru, lebo ak sa zachová súčastný charakter spoločnosti tak potom jednotlivci budú vlastniť celé planéty a chamtivosť ako hnací motor civilizácie bude dalej prekvitať do degenerovanej džungle navzájom sa požierajúcich primátov, teda ak civilizácia v takomto stave vôbec dokáže prežiť. Na západe je táto predstava veľmi rozšírená ako jedine možná.
Neráta sa v nej akosi s tou duchovnou evolúciou, ktorá tento primitývny hnací motor civilizácie chamtivosť má nahradiť novým veľmi efektným pohonom -túžbou po poznaní Láske a šírení dobra.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # doffek 2017-03-01 07:50
Je to blbost jsou na vysoké ůrovni a mohli by už dávno kdyby chtěli,jedině kdyby se rozpoutala atom.válka,možn á by zasahli
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-03-01 14:12
Ak sú tu, ale na to sa radšej nespoliehajme. Ak si tento problém nevyriešime sami nikto nám nemusí pomôcť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Věra Štimová 2017-03-01 09:47
www.biblebelievers.org.au/.../
Už jsou tady dávno, od dob farizejů. V tomto článku je i přes český překladač jasné, že řády nejsou tím, po čem Ježíš toužil. Nebyli to jenom Jezuiti, ale dalsí řády, které řádili mezi věřícími. Proto platí nevěř ničemu, dokud si důkladně neprověříš, který hamoun tě chce ovládat. Církev apoštolů je něco úplně jiného, vede ji Láska, Moudrost a Pravda. Tak člověče, až Hollyvood bude vysílat skrze takné krytí s názvem Blue Moon, tak věz, že ne mimozemšťané, ale ti, uvedení v tom odkazu budou říkat, že za vše mohou mimozemšťané. Tyto řády zvrhlíků, především sexuálních, budou vysílat z družic na mraky ty jejich talíře se zelenejma umělohmoťákama a vypustěj z podzemních laboratoří ty zrůdy, které tam drží do soudného dne. Navíc hologramy letadel už mají vyzkoušený, tak to bude zase snaha dokázat světu, co za peníze daňových poplatníků svedou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-03-01 14:18
O to skôr je potrebná tá nová technológia k premene ľudstva a k zmene jeho hnacieho motoru. Chamtivosť musíme vymeniť za túžbu po poznaní a Láske za túžbu šíriť dobro
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jurajjjj 2017-03-01 11:51
A co by ako chceli vydrancovat? Smog? Otravenu vodu? Prazdne nabojnice? Vo vesmire su miliardy asteroidov s vacsym mnozstvom zlata na ako na celej nasej planete ..... K nam budu chodiť max na tupu reality show, ako si debili seru do vlastneho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # jarumas 2017-03-01 13:35
Už prišli pred 8 tisíc rokmi a sú tu dodnes. Cez svojich politikov, náboženstvá a médiá to tu celé riadia a ovládajú. Zabávajú sa na tom, ako sa tu vzájomne vraždíme. Ťažíme a vyrábame pre nich všetko, čo potrebujú. Sú dokonalý parazit, hostiteľ o nich ani nevie a nemôže sa ich zbaviť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-03-01 20:33
To je síce zaujímavá myšlienka ale dosť fantasy....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Petron 2017-03-01 18:30
Další zajímavá podobnost: Známý satanista a „nejzkaženější muž světa“ Aleister Crowley se po celý život věnoval okultním praktikám mezi které patří i „channeling“ neboli snaha o jakési „naladění“ a následnou komunikaci s určitou bytostí. Také byl, dle svých slov, ve spojení s démonem, který se měl jmenovat Lam. Podobnost kresby Crowleyho démona s mimozemšťanem je příznačná!
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Petron 2017-03-01 18:32
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-03-01 20:35
No tak to má čosi do seba. V tomto zmysle sa aj ja prikláňam k možnosti že pôjde o podobné astrálne entity.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Jaris 2017-03-03 06:04
Ano, Piovarci, jsou to jinym slovem Demoni, kteri se snazi oddelit lidstvo od Boha.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-03-03 21:44
Jo tak potom to môže byť pravda že sú s nimi NASA a USA v spojení to by som sa ani trochu nečudoval
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás