Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSyn Pabla Escobara: „Vše bylo jinak. Otec pracoval pro CIA jako prodejce kokainu!“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Syn Pabla Escobara: „Vše bylo jinak. Otec pracoval pro CIA jako prodejce kokainu!“

Juan Pablo Escobar Henao, syn kolumbijského drogového magnáta Pabla Escobara, tvrdí, že jeho otec  „pracoval pro CIA jako prodejce kokainu.“ 

V nové knize  „Pablo Escobar in Fraganti“, Juan Escobar, který zde vystupuje pod pseudonymem Juan Sebastián Marroquin, vysvětluje, že CIA rekrutovala jeho otce pro prodej kokainu s cílem vymýtit komunismus ve Střední Americe.

„Co CIA dělala bylo to, že si kupovala kontrolu nad tím, dostat drogy do své země a dostali tak skvělý obchod,“ vysvětluje

„Nevydělával peníze sám,“ řekl Marroquín v nedávném rozhovoru. „ale společně s americkými agenturami, které mu umožnili přístup k těmto penězům. Měl přímé vztahy se CIA.“

Jak se dalo předpokládat, tato zpráva se v Americe zcela vyhnula titulkům zpráv.

Pokud vám obchodování CIA s kokainem do Spojených států zní jako nějaká hloupá konspirační teorie, tak se znovu zamyslete. Jejich role v obchodu s drogami byla odhalena v roce 1996 v explozivním vyšetřování "Dark Alliance" Garryho Weba pro San Jose Mercury News. Vyšetřování, kterému předsedal Webb odhalilo vazby mezi CIA, nikuraguánskými contras a obchodem s crack kokainem, který pustoší afro-americké komunity. 

Vyšetřování vyvolalo masivní protesty a slyšení v kongresu, stejně jako zjevnou protireakci mainstreamových médií, které zdistreditovali Webbovu zprávu. Nicméně o desetiletí později úředníci přišli sami k sobě a znovu vyzdvihli vyšetřovací zprávu nahoru.

Poté senátor John Kerry dokonce vydal podrobnou zprávu, která prohlašovala, že nejen, že tam "byly přesvědčivé důkazy", které by ukazovaly na zapojení tajné služby do obchodu s drogami a zbraněmi - ale dokonce, že o tom vláda USA věděla. 

El Patron, jak se Escobarovi přezdívalo, nashromáždil více bohatství než téměř jakýkoliv drogový dealer v historii – v jednu chvíli nahrabal kolem 420 milionů dolarů za týden v příjmech - a údajně dodával asi 80% kokainu na světě. Escobar byl na Forbes seznamu mezinárodních miliardářů sedm let po sobě a – i když pro povahu tohoto byznysu se jeví nemožné získat stabilní čísla - tak jeho odhadovaná hodnota jmění byla 30 miliard dolarů. 

 Escobarův a Medelinů kartel propašoval do USA 15 tun kokainu - každý den – a zanechali za sebou tisíce mrtvých těl, aby tak učinili.

„Bylo to 900 mil během ze severního pobřeží Kolumbie a bylo to zkrátka dokořán otevřené.“ napsal novinář Ioan grillo v knize  „El Narco: Inside Mexico’s Criminal Insurgency.”

„Kolumbijci a jejich američtí protějšci by udělali výsadek spousty balíků d moře, odkud by to bylo převezeno na rychlých člunech nebo dokonce mohli letět po floridské pevnině a nechali je zřítit někde na venkově.“

Pokud to, co Marroquín odhaluje v nové knize je skutečně pravda, tak by to znamenalo, že CIA hrálo hlavní roli při zajištování, aby Američané měli přístup k neomezenému množství kokainu - zatímco USA na druhé straně sarkasticky bojovalo proti drogám, aby podpořilo drogovou válku.

Ve skutečnosti, jak Morroquín pozoruje, dělá drogová prohibice to nejlepší pro pro-drogovou propagandu – vzhledem k tomu, že co je zakázané tomu přirozeně dává větší touhu.

Tento zákaz zaručila, že Escobarova krvavá vláda bude o to více násilná. Marroquín nyní věří, že "jeho cesta k uzdravení je usmířit se s příbuznými, které jeho otec nařídil zabít."

Zatímco Escobar samozřejmě používal násilí, nebo si na to objednal ostatní, aby účinně podněcoval a udržel si moc, tak si v sobě zachoval trochu té charitativní krve. Bussiness Insider píše: „Byl přezdíván Robin Hood poté co rozdával peníze chudým, budoval bydlení pro bezdomovce, vystavěl 70 komunitních fotbalových hřišť a vybudoval ZOO.“

El Patronův osud byl ukončen v roce 1993 - výstřelem, když se pokoušel uprchnout poté co jeho dům byl obklopen. Nicméně okolnosti jeho smrti zůstávají předmětem diskuzí dodnes. Marroquín trvá na tom, že jeho otec spáchal sebevraždu, spíše než, že by byl zastřelen nebo zajat policií s cílem ho ulovit, zatímco jiní věří, že Escobar byl zcela jistě zabit policií.

Ať tak, či onak, hromadění Escobarova bohatství by mohlo být považováno za vedlejší roli, kterou hrál pro CIA a válku proti drogám - masivní pokrytectví sloužící k udržení lidí závislých na látce, která je nezákonná. Takže stát pak může dosáhnout zisků generovaných ze soudů, vězení a policie, která „nezbytně“ „bojuje“ ve válce proti drogám.

 „Můj otec byl jedním z koleček ve velkém byznysu všeobecného obchodu s drogami,“ vysvětluje Marroquín, a když už dále nesloužil účelu pro který ho využívali, tak byli na něj vyslaní zabijáci, aby se vypořádali s tímto problémem - problémem na jehož tvorbě se mnoho lidí podílelo. 

Marroquín, který odtajnil, že jeho Escobarův syn v roce 2009, říkám že musel odpustit členům jeho rodiny za jejich zapojení do obchodu s drogami a za zradu svého otce – ale poznamenává, že odpuštění neznamená zapomenutí toho, co se stalo. 

Ale má samozřejmě odměrěný ohlede na muže, který brutálně vládl kokainovému průmyslu. 

„Pablo Escobar není v žádném případě vzor,“ ujišťuje. 

„Obdivuji Pabla, mého otce, který mě vzdělal. Ne Escobara, mafiána.“

Marroquín poznamenal, že se může zdát, že drogoví kápové mají díky svému postavení vše a dávají tomu jen malou pozornost, avšak tyto hmotné zisky nad nimi nakonec převezmou kontrolu.

„Tím více moci měl můj otec, tím hůře žil.“

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+77 # alan222 2017-02-21 20:56
To, že CIA je největší terorista a zločinecká organizace na světě je CIA, ví každý normální a inforovaný člověk na této planetě!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # acidjoe 2017-02-22 07:32
jen bych chtěl přidat, že celosvětový obchod s drogami řídí CIA, MI6 a Mossad.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Richard 2017-02-21 20:56
To je novinka ............... .taková horká .............

Jen blbec by si mohl myslet že b y mohl unikat tolik let bez podpory opravdu silného silového rezortu.
Kdyby CIA chtěla opravdu udělat cokoli s distribucí drog tak by si s ním velice rychle poradila.

CIA která svrhávala vlády, instalovala v mnoha státech ,,správné" politické vedení......... . která přepadala a jen podle telemetrie zabíjí třeba drony doslova v polovině světa ................

............. si při hlasitě proklamovanému boji proti drogám nedokázala mnoho let poradit s Pablem Escobarem?????? ??????????????? ?
A ještě ke všemu to byl terorista který dával bomby do letade. Velice zajmavý je seznam těchto obětí, jejich smýšlení a postoji vůči části vedení USA.
cs.wikipedia.org/.../...

Já myslím že syn nelže.
Já si myslím že když měl již mnoho peněz, veliký vliv, mnoho na lidi ze složek USA věděl a mnoho vražd na triku které mu všechny prošli začal se se cítit neporazitelně, přestal absolutně poslouchat ............
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # chromolibden 2017-02-22 17:49
Tady je rozhovor s autorem o knize:

a2larm.cz/.../...

Jinak je pravda,že všechny peníze zabavené CIA po dopadení Escobara putovali do Afghanistánu na výcvik dnešní Alkajdy nebo Talibanu,či jak tyto skupinky jejich stvoritelé nazývají.Co se týká jeho spolupráce se CIA,není to samozřejmě vyloučeno.Noire ga z Panamy organizoval dovoz kokainu do USA naprosto legálně s povolením presidenta USA a tento kokain pravděpodobně pocházel Kolumbie.DEA měla zákaz tento kontrakt na území států přerušit,jakmil e se její pátrání zastavilo u Noiregy.

V tomto smyslu tam vazby určitě byly.Myslím,že moc Pabla v Kolumbii sahala ohromě vysoko,protože on sám vyzbrojil a použil komunistickou frakci k napadení vrchního soudu a likvidaci veškerých důkazů proti němu.Veškeré vůdce potom nechal zastřelit.Na druhou stranu ovšem cítil odpor k USA a jejímu vměšování se do politiky Kolumbie.Měl podmínku kterou kladl na svoje zatčení a sice odmítal neustále vydávání narkobaronů do amerických věznic.Jednu dobu figuroval jako poslanec a měl v úmyslu kandidovat na presidenta.V době velkého honu na něj,nebylo vůbec lehké ho vystopovat,vlas tnil obroský počet farem v celé Kolumbii,vlastn í armádu a stal se částečně paranoidním.Seb emenší náznak zrady jednoznačně trestal smrtí.

Jen tak pro zajímavost by dodal,že v Kolumbii se přemnožili hroži,jenž utekli z Escobarovy zologické zahrady po jeho usmrcení.Mají na svědomí X lidských životů a parádně se jim v tamním klimatu daří.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Lubinen 2017-02-21 21:21
Čím více moci měl tím hůře žil platí nejen pro něj ale všeobecně. S velkou mocí a velkejma penězma umí žít málokdo.CIA to je něco jako nezákeřnější vir útočící cíleně a po použití zlikvidovat a veškerou pozornost odvést jinam.Tajná policie politických a ekonomických zájmů top ten nejbohatších , nejvlivnějších ty papírky co za ně kupujete chléb už dávno neuznávají.Rozp alte kotle dem je naházet tam kam patří , vlastně si tam vlezou sami místo ohně uvidí samé zlato.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Piovarči 2017-02-21 22:47
Nič nové pod slnkom potvrdzuje sa len to čo už všetci dávno vieme. USA šli vo všetkých možných zločinoch.

Šňupali hodne aj Clintonovci
ac24.cz/.../...

CIA: Najväčší distribútor heroínu na svete. Tristotisíc mŕtvych ročne? Nevadí! Usáma nemal s 11. septembrom nič spoločné. Pravý dôvod invázie do Afganistanu. Drogové peniaze pre tajné služby. Svedectvo špióna
Za všetkým je heroín
„Usáma bin Ládin bol skrachovaný projekt CIA, ktorý využili ako zámienku na inváziu do Afganistanu. Zámerom bol predovšetkým reštart obchodu s heroínom, ktorý produkuje bilióny dolárov. Mulla Umar bol v skutočnosti čestný muž a náš verný spojenec v boji proti Sovietom. Keď sa dostal k moci, zrušil všetky heroínové plantáže v krajine, pretože Taliban ich považoval za nemorálne vzhľadom na nejakých 300-tisíc smrteľných predávkovaní, ktoré heroín ročne spôsobí. Obrátili sme sa proti nemu a zradili ho.

Usáma bol Umarovým hosťom. Umar len žiadal dôkazy o jeho zapojení do udalostí jedenásteho septembra, než ho vydá. Pretože však žiadne dôkazy neboli – ani byť nemohli, lebo Usáma v jedenástom septembri prsty nemal –, Umar ich nedostal. A Bush II. si potom v televízii robil srandu, že si už myslel, že bude musieť dávať dôkazy nejakému Umarovi, čo ešte stále bojuje s lukmi a šípmi.“

„Háčko“ made in CIA
To však vôbec nie je všetko. Operatívny dôstojník si vôbec nedával servítky pred ústa a celkom pokojne vysvetlil, čo zatiaľ nemal guráž povedať skoro nikto – totiž to, čo CIA v Afganistane v skutočnosti robí:

„CIA používa prostriedky z predaja heroínu na financovanie vlastných ,externých operácií‘, takže keď sa Taliban dostal k moci, prišla o peniaze. To bolo likvidačné – s pomocou týchto peňazí totiž mohla a môže obchádzať akékoľvek brzdy zo strany Kongresu USA. Heroín je jediný dôvod, prečo v Afganistane ešte sme. Naša tajná služba plánuje a realizuje teroristické činy cez takzvanú operáciu Gladio. Terorizmus sa potom zároveň spätne používa ako zámienka na ospravedlnenie podobných intervencií.
www.protiprud.sk/.../drogy.htm
www.protiprud.sk/.../1990.htm
CIA testovala drogy na duševne chorých
spravy.pravda.sk/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # kpt.fischkopf 2017-02-22 10:44
Pravda viděl jsem fotku Clitna bez líčidel a má od koksu totálně zničený rypák.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Věra Štimová 2017-02-21 22:07
Tito lidé, mafiánští bossové, jsou jenom nástroje politiky těch zasvěcenců, kteří mají cíle zcela jiné, než jak vydělat peníze. Zasvěcenci odjakživa byli lháři a pokrytci. Byli to zrůdy, jinak se to nedá nazvat a ještě někteří nevymřeli ani po meči ani po přeslici, protože umělá inteligence nemá ani otce, ani matku. To se jde na umělé oplodnění, asistovanou reprodukci a do sperma banky a zrůda za pár stovek tisíc má majitele. Narodí se dítě z lůna dárkyně dělohy a pak ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # JoeJoe 2017-02-22 06:18
Narkobaron pracoval pro nejvetsiho svetoveho distributora CIA. Letos pry bude skvela uroda maku v Afghanistanu, kdyz to tam stale hlida uss army.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # kojak 2017-02-22 09:33
Jediný kdo to může celé zastavit je ty ovečky co si to pravidelně nastřelují
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # jirik 2017-02-22 09:56
Andreas Lubitz je nevinen. Nová drastická fakta. Nebyl ani vrah ani sebevrah, jakého z něho udělala společnost. Zřícení avizovali den dopředu. Video
tadesco.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-02-22 19:17
Kvôli prachom a obchodom likvidujú aj dopravné lietadlá?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Varilrix 2017-02-22 14:06
A další prachy vysává systém s tím jakobybojem s narkotiky a narkomafiemi, který zároveň uměle zvyšuje cenu produktu na černém trhu. Dokonalé zlo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás