Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPodle zpravodajských zdrojů udeří v Itálii albánští bojovníci Islámského státu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Podle zpravodajských zdrojů udeří v Itálii albánští bojovníci Islámského státu

Zpravodajské služby v Itálii věří, že tato země stojí před bezprostředním ohrožením bojovníky Islámského státu nacházejícími se v Albánii, tvrdí italský deník La Repubblica.

Zdroj těchto novin popisuje odlehlé albánské vesnice, „v nichž se vyvěšují vlajky ISIS,“ a připomíná zprávy o podobných „šaría vesnicích“ loajálních k této teroristické skupině v Bosně. 

„Je to sud prachu,“ varoval tento zdroj. „Itálie je země tímto zranitelná.“

Za zvláště zranitelné jsou považovány Apulia nebo Puglia. Albánie je jen dvě hodiny odsud za Jadranem a právě albánská mafie už řadu let řídí „nezastavitelné“ operace pašování lidí a podloudnictví s drogami v celém regionu.

Zpráva z Repubblica přichází jen dny poté, co vrcholný policejní šéf Franco Gabrielli minulý týden Italy varoval, že „ISIS udeří v Itálii už brzy.“

„Říkám to otevřeně: i my budeme muset zaplatit svou cenu,“ předpovídal. „Vyšetřování odhalila, že většina lidí v naší zemi zatčená s vazbami na ISIS měla velice blízko k tomu, aby opravdu provedla útoky, které budou lidi zabíjet.“

Evropská unie v roce 2014 učinila z Albánie oficiální kandidátskou zemi, čímž jí vydláždila cestu k plnému členství v tomto bloku a k neomezené migraci mezi touto balkánskou republikou a členskými státy EU.

EU už udělila Albánii a sousední Bosně v roce 2010 bezvízové cestování, což vedlo k prudkému nárůstu aktivit albánských pašeráků zbraní, obchodů s drogami a pašování lidí po celém kontinentu.

Podle ředitele Centra zahraniční politiky při Herritage Foundation je teď Albánie epicentrem evropských obchodů s drogami. Loni bylo zapotřebí 800 ozbrojených policistů, aby rozbili horský tábor výrobců drog v hodnotě 4 miliard liber (139,5 miliardy Kč) a střežený „ohromujícím arzenálem kulometů, raketových granátometů a granátů.“ Teď přichází zprávy, které ale albánská vláda zpochybňuje, že ty zločinné barony a mafiánské panstvo v té vesnici, z níž operovali, už nahradil Islámský stát.

Také Británie, ač je mimo hranice Schengenské oblasti v EU, se stala zranitelnější vůči albánským pašerákům lidí a ilegálním imigrantům, kteří naráží na jen málo bariér mezi svou domovinou a „porézní“ námořní hranicí Británie. Loni v létě chytila Pobřežní stráž 18 albánských migrantů pokoušejících se o ilegální přeplavení po moři podobné tomu, které zaplavuje Itálii, a počet albánských „dětských otroků“ v Británii od těch let, kdy EU uvolnila vízové restrikce, mohutně vyrostl.

Jistý soudce také označil za „nechráněná“ malá britská letiště poté, co byl tento týden odsouzen litevský pilot za propašování tři Albánců do Norfolku v lehkém letadle.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+78 # Dost3 2017-01-12 11:27
Jen to nesvádějte na Albánce. Už Václav Lahev říkal přeci, že jsou to utiskovaní chudáci a zvláště ti kosovští a bylo je třeba osvobodit z jugoslávského otroctví a vzápětí zřídit největší základnu USA v Evropě, tak přeci není možné, že by se tam dělo něco špatného, natož nedej bůh drogy, nebo ISIS.
To musí být určitě zase pomluva od Putinovy administrativy.

P.S. Chudák Tito, aby se v hrobě obacel,co z jeho země cizák udělal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+64 # VladimírV 2017-01-12 11:54
To bych nezlehčoval. Když italské zpravodajské služby říkají, že teroristé z IS udeří na území Itálie, tak asi udeří. Italské zpravodajské služby přece musí vědět, co pomáhají organizovat. Nebo se pletu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Dědouch1 2017-01-12 13:31
Na to nemusí být zpravodajské služby. Jestliže se někam hrnou řezníci, je jasné, že poteče krev. Je to selhání Itálie. Vyloučit, sankce, embargo..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Historik 2017-01-12 14:32
:-))) Nepletete. viz operace Gladio.
Ale tenhle deník, neříká pravdu. Po Itálii se pohybují stovky teroristů a tisíce fanatiků. Zatím se ale aklimatizují, vytvářejí sitě, ozbrojují. Zatím neútočí, protože jim každým dnem proudí posily a materiál, zcela volně. Vsadil bych se, že se sami diví, jak jde všechno hladce. Musejí mít pocit, že vítězství bude rychlé a snadné. A musí námi neuvěřitelně pohrdat...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # petr nope 2017-01-12 15:02
Krásně jste to napsal,to jejich vítězství bude opravdu rychlé a snadné,zvláště když ty zpravodajské služby pro ně makají až se z nich kouří.Jakou asi pro ně budou mít hrdlořezi odměnu???Ušetří alespoň jejich dcerky?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Dědouch1 2017-01-12 15:48
Rychlé a snadné to nebude. Narazí tvrdě na inteligenci evropanů. Jakmile se čmoudi otevřeně projeví a lidem bude jasné (i těm zabedněným, vítačům a pod.) jak se věci mají, úsměv jim zamrzne. A nikdo nebude rozlišovat, jaký že kdo vyznává islám, nebo jestli je asimilovaný. Bude to pogrom, šílenství. Máme momentálně to štěstí, že jsme vyrabovaní a jinde dostanou na dávkách víc.
Případné dorovnání, sjednocení sociálních dávek s Evropou, by pak mohla být ta poslední kapka, která s českými ovcemi pohne a začnou padat hlavy...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # cawes 2017-01-12 16:11
áno, potrebujeme spúšťací mechanizmus
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2017-01-12 16:21
Je to proces. www.youtube.com/.../ Jsou napůl "těhotní ale rodit budou jejich nositelé a hned s nimi poté pohnojí i když už i teď.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Historik 2017-01-12 17:01
Dobrý video.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # petr nope 2017-01-12 16:41
Obávám se,že až se ti zabednění probudí,bude už příliš pozdě.A ti co už dnes jasně ví o co jde,budou mít díky těm zabedněncům a politikům a silovým složkám, holé ruce.Těžko je pak vydat se na odpor proti těm,co mají podporu z Bruselu,a budou dobře vyzbrojeni,a půjdou si vzít to,co jim bylo slíbeno těmi kteří si je do Evropy pozvali........ ale díky Dědouchu za povzbuzení,dává m +
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Dědouch1 2017-01-12 17:12
Ty silové složky, jsou taky lidi a Češi. Jsem si skoro jist, že by se přidaly na stranu občanů proti vládě. Těch pár magorů, kteří mezi nimi jsou a by byli schopni střílet do lidí, by si eliminovali sami.
A zbraně? Divil bys se, co je železa mezi lidmi, co je obchodníků se zbraněmi a kolik jich je ve skladech. S tím bych si vrásky nedělal.
Ne, čmoudi nemohou vyhrát navzdory vlastizrádným farizejským vládám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # VladimírV 2017-01-12 19:47
Když mně se nechce věřit tomu, že tu nejsou jenom proto, že nabízíme menší podporu. Oni nejsou ekonomičtí migranti, oni jsou dobyvatelé nového území. A v takovém případě je rozdíl mezi námi a kupř. Rakouskem nepodstatný. Na mne to působí jako výsledek jednání kompetentních stran v nadnárodním prostoru, jakási "Jalta". Rusko, jehož součástí se opět stane zdecimovaná Ukrajina, bude potřebovat nárazníkovou zónu. Proč by jí nemohli být západní Slované? A na západě budeme sousedit s evropským chalífátem. Jinak souhlasím, až to dojde i těm nejzblblejším, bude to maso a nakonec zvítězí IQ bílé barvy. Ale je dost možné, že Evropa potřebuje naočkovat pud sebezáchovy, o který pozvolna přišla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Pavel Blaheta 2017-01-12 23:10
Petře znáš to pořekadlo: "Čiň čertu dobře - peklem se ti odmění"? Tak takhle to dopadne se všemi, kteří těch úchylným satanistům posluhují. Nyní mám na mysli ty za oponou, ale samozřejmě stejně se povede i jejich pomocníkům v Itálii a všude v Evropě. Národy se pomalu - strašně pomalu - probouzí. A až se probudí doopravdy, tak najednou budou v hrůze všichni sráči co jsou proti lidem, protože zjistí, že "Lev je v ulicích".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Dědouch1 2017-01-12 15:36
Čmoudi vidí Evropany jako bohaté primitivy, kteří strkají sami hlavu do oprátky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # nanopile 2017-01-12 17:07
. Nebo se pletu? Nepletieš. Sami ich tam vozia.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # lubinen 2017-01-12 20:32
Ani omylem čau.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # Pokémon 2017-01-12 11:58
Podle tohoto článku jasně vyplývá, že tím, kdo za bujení Islámského terorismu na jihu Evropy stojí, je EU. Těmito naordinovanými kroky vyloženě cíleně působí na rychlejší šíření Isámského terorismu do Evropy. Brusel je iniciátorem importu džihádistů a její elity se chovají, jako cynická banda, která řídí invazi smrti do kolébky Křesťanství a to je vážný důvod k povstání národů, které tato psychoorganizac e sžírá zaživa. Jestli toto včas nezastavíme, bude konec a potom už nebude žádná šance na záchranu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Pavel Blaheta 2017-01-12 23:23
Pokémone - my nezastavíme ten proud migrantů - dobyvatelů co směřuje do Evropy. My máme šanci zachránit tak akorát sebe. Tím, že ve volbách zvolíme ty, kteří budou mít vůli prosadit vyvázání se z poddanství Bruselu. Jak jsem psal již několikrát - stačí zrušit dodatek v naší Ústavě, který nadřazuje nad naše právo ustanovení Lisabonské smlouvy. To se musí udělat jako první krok a další budou takové, že je prostě přestaneme respektovat. Nemyslím Evropu jako hospodářský celek, ale ty sráče z Bruselu a z Berlína a z Paříže. Je možné, že my budeme i před Orbánem. On ještě stále lavíruje a snaží se nenarazit, stále si myslí, že svou vůli prosadí. Inu neprosadí, dokud nebude mít sílu vnutit Bruselu svou vůli - tedy schopnost neposlouchat jejich kecy a nařízení a příkazy a tak podobně. Oni nám vnutili do hlav myšlenku, že jediná cesta na změnu pro národy Evropy je cestou vystoupení z EU. Je to obrovské zatmění našich mozků, které nastalo po přijetí Lisabonské smlouvy. Její odpůrci to vzdali a všichni si myslí, že změnu jde udělat jenom vystoupením z EU. Tak jim to dejme sežrat a přestaňme je poslouchat (to teď říkám našim politikům) - přestaňme respektovat Brusel. Jejich dotace nám jsou stejně na škodu a nic jiného než zastavit dotace do ČR nemohou. Vždyť jen za loňský rok přebytek rozpočtový 60 miliard nebyl díky úspěšné politice vlády, ale díky tomu, že mnoho dotací z EU prostě nebylo schváleno a díky tomu se na chvíli zastavilo to plánované plýtvání společenskými zdroji. Tohle EU neměla dělat, protože jestli tohle lidem neotevře oči tak co pak už? Potřebujeme být v Unii, protože pro hospodářství je dobré, ale nepotřebujeme poslouchat bruselská nařízení a ptákoviny, kterých je každý den plno. Jejich dotace nepotřebujeme, dokonce nám bez nich bude líp, tak o co jde? Pojďme do toho a přestaňme poslouchat bruselská nařízení a směrnice.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # George Bart 2017-01-12 12:30
Doufejme, že jednou udeří občané do těch [...]ů co tohle zavinili. Lépe řečeno dokud do těch [...]ů neudeříme, tak terorismus bude v Evropě na denním pořádku. Už se nám snaží namluvit, že je to normál. Není! Nezapomínejme, že kdyby politická chamraď chtěla, tak by stačilo pár zákonů a imigrantská pakáž by sem nelezla. Oni potřebují aby byl lid neustále ve sračkách a nebouřil se. Celé to je jen podrazácký útok tzv. "demokratických " elit proti vlastním občanům.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # cawes 2017-01-12 13:33
Páči sa mi prirovnanie p. Banáša:
ak sa vám prederaví vaňa, v prvom rade sa snažíte upchať dieru a nesnažíte sa vytekajúcu vodu prerozdeľovať.

Tak veru, toto robia len duševne choré individuality a sú ich plné vlády, každý kto príde do styku s us je asi začipovaný a preprogramovaný ako Savčenková, chovajú sa úplne rovnako..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # lubinen 2017-01-12 20:42
Pochop tydle loutky nahraděj kdykoliv a kýmkoliv , hrát musej, jinak by se jim mohla stát nějaká nepříjemná nehoda, samozřejmě nešťastná náhoda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Pokémon 2017-01-12 13:57
zahranicni.eurozpravy.cz/asie-a-australie/166560-sobotka-rekl-ze-nechce-silnou-muslimskou-komunitu-jeho-slov-si-vsimli-i-na-exotickych-mistech/

K tomuto stačí jen dodat, že lid České republiky a ostatních států V4 si nepřeje, aby nás nějaká vyšinutá německá kurva nutila k integraci kohokoliv z jiných zemí a kultur. Nejsme poddáni nikomu a máme svou vlastní suverenitu, kterou je třeba respektovat, to mířím hlavně na naše čelní představitele státu, aby si uvědomili, že tento národ bude jejich "práci" jednou hodnotit a případně i soudit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # cawes 2017-01-12 14:43
Merkelová urobila z EU verejný dom a ona sa ustanovila za bordelmamu, hlavný klient je usa a Európa za ich sex platí.
US armáda prišla do Európy so zbraňami pre boj v mestských aglomeráciách, nie sú určené pre Rusko to vidí každý, sú určené na nás.
A ešte geniálne vyhlásenie Nemcov, že musíme prijímať imigrantov čo oni odmietnu pre radikalizmus a ostatné nešváry, odpad do východných krajín a k tomu nátlak vojačkov NATO , sem dajú Slovanov, aby sme sa nevzopreli, ešte nás nepoznajú
http://[...].eu/nemecko-hrozi-snizenim-dotaci-zemim-ktere-odmitaji-vzit-zpet-neuspesne-zadatele-o-azyl/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Monika lkema 2017-01-12 15:14
A pročpak se NATO na sirá do Polska když to je cítit v Itálii na 100 honů ISIS ? Italové nejsou v NATO nebo oni jsou v Evropě proč teď nalezli budou provádět cvicěni mohou jít na ostro proti teroristům ! Oni zde spíše budou pro jejich pomoc aby se lidé sami do nich nepustili a sami je nevymlátili z celé Evropy !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # cawes 2017-01-12 16:15
NATO chce shengen, aby sme im dovolili volne sa presúvať zo štátu do štátu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Dědouch1 2017-01-12 17:16
Vím, četl jsem to. zřejmě jde o to, aby v nespokojených bouřících se Čechách mohli zasahovat třeba Němci, v Maďarsku Poláci, na Slovensku třeba pindosi atp.
Jen magor chce setrvat v NATO a EU.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Historik 2017-01-12 18:01
Ušetřili by tím počet jednotek, kdyby se mohli volně přesouvat ze země do země, podle potřeby- nálad obyvatelstva. Kam se hrabe "zvací" dopis soudruhů z ÚV. Volný pohyb německého gestapa po našem území, je taky na pováženou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # petr nope 2017-01-12 19:24
Správně Mončo,NATO není od toho aby chránilo obyvatelstvo Evropy před bojovníky IS.Naopak.Bude to právě NATO co ty frustrované hochy vyzbrojí a oblékne do mundurů,a použije je proti místním.....A NATO šlo do Polska manévrovat proto,že nová Polská vláda "nevoní" Bruselu... Nebojím,že by NATO zahájilo zimní tažení na Rusko.Vrátí se zpět do Německa spanilou jízdou přes zlobivé Maďarsko,kde se i nějaká ta tisícovka vojáků i s technikou zasekne do doby,než je vystřídá ta nová úžasná společná armáda EU..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Volodimir ukrut 2017-01-12 15:34
Kdysi jsem viděl historický český velkofilm Jan Žižka Jan Hus atd. a dodnes vidím jak král Zikmund zatočil s muslimy před jejich vyslancem " TOTO SE STANE KAŽDÉMU POHANOVI KTERÝ PŘEKROČÍ DUNAJ" , Bez milosti okamžitě bez soudu ihned.Nebyl to hezký pohled ale byl velice poučný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # kojak 2017-01-12 16:58
Přivezte jich ještě víc víc víc!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # alojz 2017-01-12 18:31
Většina států bývalého sovětského bloku, bude opět vtažena pod vliv Moskvy, což nás zachrání.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # lubinen 2017-01-12 19:50
Škrábálkům těm se to kecá, ale odsere to obyčejnej člověk, ať z jedny tak z druhý strany , tadle sionsko- gestapácká verbež ovládá nejen média ale i většinu oveček, už je potřeba je chytnout za koule pokud vůbec ty [...]i ňáký maj a pořádně s nima zaútočit a k tomu Nám dopomáhej Pán Bůh.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # lubinen 2017-01-12 20:02
Nechali nás na pospas těmhle mafiánskejm skupinám , že prej demokracie , hovno , chaos a bordel šířej světem .vynikajcí debata na svobodném vysílací s panem J.Doležalem.Dop oručuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # contumax 2017-01-12 21:36
Podle zpravodajských zdrojů....

Právě, že je řídí, finanancuje a všelijak podporují samotní zpravodajci...! !!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # OldNoe 2017-01-12 23:28
Tento "matroš" písal nejaký Američan nie? Tí sú "experti" na zemepis. Napr. Apúlia a Puglia je ten istý región. Akurát druhý názov je Taliansky. Alebo Albánsko. Vraj hraničí s Bosnou. Navyše, ak to písal fakt Američan, ako sa dostal k informáciám talianskych spravodajských služieb... (?)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # lubinen 2017-01-13 05:45
Od ty doby , kdy jim krvavá Madla darovala Kosovo, jim narost tak hřebínek až to není hezký. Jediný co dělaj Albánci, nebo valná většina, že kšeftujou s děvkama, drogama a zbraněma, možná aby to svinstvo bylo všechno tak s utečencema a lidskejma orgánama- dokonalý džihádský satanisti a takový podporuje ta slavná EU.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # joejoe 2017-01-13 18:19
To bude veselo, az to vyleze do utoku vuci Evropanum.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás