Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaHolistická lékařka byla nalezena mrtvá po „podivné nehodě“

Sociální sítě

Reklama

Holistická lékařka byla nalezena mrtvá po „podivné nehodě“

Holistická (zabývající se celostním přístupem ke zdraví) doktorka a autorka best sellerů, Jamie Zimmermanová byla nalezena mrtvá, poté co se zřítila ze skály na Havaji.

31letá doktorka zemřela v roce 2015 způsobem, který by se dal označit za „dost podivnou nehodu“. Jamie se tak připojila k seznamu holistických lékářů, kteří zemřeli za takto podezřelých okolností.

Panuje názor, že farmaceutická mafie už má dost těchto holistických doktorů, kteří jim ukrajují z jejich velkého zisku na lidech.

Truth Kings píše:

Nechceme se opírat o domněnky, to je jasné, ale je stále těžší a těžší tyto smrti ignorovat. Farmaceutické společnosti by ztratily velké množství příjmů, pokud by byla odhalena pravda o lécích a možnostech jiných léčebných postupů.

V současnosti se široká veřejnost obrací na farmaceutický průmysl, když onemocní. To se však mění. Rostoucí počet holistický doktorů a alternativních webů zajišťuje, že se dostávají ven informace o jiných léčebných postupech a léčivech. Publicita těchto informací stoupá. Náklady na zdravotní péči rostou a lidé hledají lepší řešení svých problémů. Věci jako chemoterapie se stávají pro lidi zpátečnické.

Zdroj: swire.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+85 # lubinen 2017-01-10 20:23
Každý kdo dá najevo , že nechce pokračovat v tomhle satanským systému bude mít problém . Ovšem bez úsilý a osobní odvahy není výhry.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # George Bart 2017-01-11 08:38
Vše co se v tzv. demokraciích děje je kolosální podvod elit vůči obyvatelstvu. Lidský život je postaven na bázi vštěpování-tedy ovlivňování vědomí do budoucna. Dám ten nejednoduší příklad k pochopení tohoto šíleného podvodu, který na nás elity provozují. Kdyby bylo lidem od malička vštěpováno do mysli, že puberta začíná ve dvaceti letech, dospělost ve třiceti a aktivní život probíhá mezi třicátým a sedmdesátým rokem života, vzalo by to lidské vědomí za své a naše fyzická schránka by se tomu přizpůsobila. V takovémto světě by dnešní elity neměli právo na nic a ani by neexistovaly. Takový svět elity nemůžou dovolit, jinak okamžitě končí. Vidíme opačný trend-chtějí aby volili už šestnáctiletý a chcípali jsme v padesáti. To je jejich jediná šance na přežití. Aby nás mohli za naše prachy do nekonečna srát.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Monika lkema 2017-01-11 08:43
V nemocnici jsem byla pouze porodit své děti kteři jsou dnes již dospěli ! Do lékárny také nezavitám a léčím se přírodně ! Je mi líto této lékařky ale měla spíše informovat pomalu nebo po troškách na co přišla ve vyskumech a ne vynášet vše urychleně na světlo ! Možna by byla ještě mezi námi !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás