Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaProč italská vláda nemůže zastavit čluny pašující uprchlíky? Protože nechce

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Proč italská vláda nemůže zastavit čluny pašující uprchlíky? Protože nechce

Vládou zákona se často v establishmentu zaklínají jako tou Západní hodnotou, kterou chce „populistické“ hnutí zničit, ovšem vlastní vláda establishmentu je už dlouho v podezření, že právě tu vládu zákona aktivitami s imigranty narušuje. Nejzřetelnější příklad toho je imigrační politika zahájená Lettovou italskou vládou v roce 2013 a dále pak pokračující až do vlády Renziho.

...

Když se v říjnu 2013 Lettova vláda potýkala s vlnami uprchlíků prchajících z chaosu Západem podporovaného Arabského jara v Libyi, které, jak nakonec vyšlo najevo, nebylo ničím jiným než povstáním skupin islamistických radikálů, tak zahájila operaci „Mare Nostrum“ čili „Naše moře“, která znamenala použití Italského námořnictva u libyjských vod k záchraně azylantů přímo u afrického pobřeží.

Ač její motivace mohla být ušlechtilá, tak vedlejším účinkem této operace bylo povzbuzení ještě většího počtu lidí, aby se vydali na mořskou pouť, protože teď už si byli jisti, že je Italské námořnictvo zachrání. Důsledkem byl 224% nárůst počtu člunů odplouvajících z Libye, což se promítlo v průměru do 10 milionů eur měsíčně pro italskou vládu.

V listopadu 2014 Mare Nostrum nahradil EU koordinovaný a financovaný Triton pokrývající menší část Středomoří za cenu 3 milionů euro měsíčně. Oficiálním důvodem pro operaci Triton je kontrola hranic, podíváme-li se však na faktický cíl této operace, tak je to prostě pobrat tolik lidí, kolik je jen možné bez ohledu na to, zda jsou to uprchlíci, ekonomičtí migranti, legálové nebo ilegálové. Od té doby se pašerácké kanály, místo aby byly zastaveny, naopak zmnohonásobily.

Zavedená praxe pokračovala i po uplynutí operace „Mare Nostrum“ v rámci Tritonu tak, že pašeráci vysílali záchranné signály hlídkujícímu námořnictvu a požádali o výpomoc. Mezitím se k nim přidaly i neziskovky prosazující „otevřené hranice“, aby i ty pomáhaly každému, legálnímu či ilegálnímu uprchlíkovi, který se chtěl dostat do Evropy.

Graf příchodu migrantů do Itálie:

Evropská komise, která je za Frontex a věci hraniční kontroly odpovědná, má na tuto záležitost jasný názor. Komisař pro domácí záležitosti, migraci a občanství Dimitris Avramopoulos řekl: „Dalším důležitým prvkem, který se vynořil z diskuse o boji proti pašování, je ten, že neziskovky a místní a regionální úřady, které poskytují pomoc pašerákům migrantů, by se neměly kriminalizovat. S tím samozřejmě plně souhlasím a rovněž souhlasím s potřebou ochránit základní práva těch, kdo jsou pašovaní. Ty, které je třeba trestat, jsou pašeráci!“

Trestání pašeráků, pokud nebudou součástí neziskovky, představuje problém, který nelze vyřešit, protože pak budou mít neziskovky vždy svobodu pašování migrantů. Tím pokračuje dobře zavedená tradice; během Montiho vlády v letech 2011 – 2012 bylo vytvořeno ministerstvo imigrace a dostal ho Andrea Riccardi z „Comunitá di Sant‘ Egidio“, tj. z prominentní italské neziskovky za otevřené hranice. „Comunitá di Sant‘ Egidio“ vede takové projekty, jako jsou „Humanitární koridory“. Tento projekt financuje alternativní trasu přivážení lidí do Itálie. Andreo Riccardi francouzským médiím řekl, že je přesvědčen, že Evropa musí otevřít své hranice. Pak toto ministerstvo dostala Cecile Kyenge, černoška narozená v Demokratické republice Kongo, která si stanovila úkol drasticky omezit požadavky k získání italského občanství. Navrhuje zákony, které by daly občanství dětem imigrantů, pokud by se narodily na italské půdě. Za Renziho bylo toto někdejší ministerstvo omezeno na oddělení v rámci ministerstva vnitra a předáno Mario Mocronemu, a ten je opět zapojen do „Comunitá di Sant‘ Egidio“.

Co se ale děje, jakmile se migranti všech druhů dostanou na italskou půdu? Jsou posláni do uprchlických center, kde mohou požádat o status uprchlíků. Mělo by se uvést, že Itálii už dávno došla místa pro žadatele o azyl, a tak vláda platí hotely, hostely nebo obecně občany, aby si k sobě ty lidi vzali.

Je zde u žadatelů, kteří vědí, že jejich žádosti budou zamítnuty, zavedena běžná praxe zničit předem svoje dokumenty tak, aby čas na jejich identifikaci exponenciálně narostl. Zkušenost ukázala, že centra nakonec začala být přeplněná, což se pro migranty ukázalo být příležitostí k nepokojům, k ničení majetků a nakonec k útěku, aby se stali ilegály. Pokud neuniknou a jejich žádost je odmítnuta, jsou vypovězeni. Vyhoštění je však dobrovolné a data ukazují, že přibližně 50% vypovězených migrantů opravdu odejde, a to nejspíš do dalších zemi Schengenského prostoru v EU, a z toho zbytku se stanou také ilegálové.

Navíc, jak nám ukázal skandál „Mafia Capitale“, je zde spiknutí mezi členy vládnoucí Demokratické strany, která uvnitř italského státu kontroluje instituce spojené s imigrací včetně uprchlických center. Neziskovky spolu s organizovaným zločinem zajišťují, aby migranti byli zaměstnáni na náklady italských daňových poplatníků, ale za nepatrné hodinové sazby, čímž se pro podloudné podniky zajišťují ohromné ilegální zisky. Neblaze proslulý citát jednoho člena organizovaného zločinu odhaluje, jak je teď imigrace ziskovější business než šmelina s drogami.

„Máte představu, kolik si na těch imigrantech nahrabu?“ říká v 1 200 stránkovém přepisu komunikace z počátku roku 2013 mafiánec Salvatore Buzzi. „Z kšeftů s drogami takový vývar není.“ „Uzavírali jsme letošní rok s obratem 40 milionů, ale náš vývar pocházel celý buď z cikánů (Romském lidu) v bytové nouzi a z imigrantů,“ říkal Buzzi. To bylo ale v roce 2013, kdy do Itálie přijelo jen 20 000 imigrantů. V roce 2016 jich do Itálie přišlo 180 000.

Zkorumpovaní politici jako Giuseppe Castiglione (NCD, partnerská strana s vládnoucí Demokratickou stranou) pracují pro ministerstvo vnitra s oficiální misí „upřednostnění integrace těch, kdo potřebují mezinárodní ochranu,“ ve skutečnosti ale pracují, aby zařizovali kořistění z této krize.

Ilegální činnost probíhá na všech úrovních: počínaje přidělováním zakázek na stavby uprchlických center pro družstva spojená s Demokraty výměnou za úplatky, přes to, jak jsou žadatelé o azyl a ilegálové převáženi na italský venkov a zaměstnáváni v zemědělství za hodinové sazby mezi 1 až 3 eury.

Co se týče žen, imigranti sami organizují v uprchlických centrech gangy k prostituci nebo je prodávají, aby pracovaly na italských ulicích. Imigrace, to je příběh o záměrně laxním přístupu k prosazování vlády zákona, o pašování, podvádění, otroctví a o zničení Evropy.

Zdroj: zerohedge.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+71 # Historik 2017-01-04 19:20
Italská vláda nechce a Lídl také ne.
Aneb aféra [...]a z letáku z Lídlu se šíří jako lavina.
Od Aeronetu, Parl. listů až po Novinky, iděs a fejzbůk.
Všichni pálí ze všech hlavní, zdánlivě bezvýznamná srážka, ale kdo chápe, o co ve skutečnosti jde, toho tvrdost přestřelky nepřekvapí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Jarin G. 2017-01-04 19:42
Prosím všechny normální diskutéry, aby až se tu objeví "pravý" Kotov, aby ho nemínusovali a hlavně na něj nereagovali. Pak je ta diskuze o ničem a to je jeden z jeho hlavních cílů, to tady roz[...]. Myslím si, že takoví trolové mohou i být prodlouženou rukou "Úřadu pro dezinformace". Díky Jarda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-01-04 19:49
ostatni nejsou jako ty a chteji se neco dozvedet i z jinych zdroju nez z ulhane ruske propagandy. Je mi jedno ze ses ty rozhodl zustat pitomcem. Neopruzuj ale ostatni svymi trapnymi hesly o tom ze existuje jen jeden nazor. Znehodnocujes tim diskuzi a lide si pak museji kvalitni prispevky vyhledavat delsi cas v zaplave tvych naprosto zoufalych " prispevku"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Petko Kоtоv 2017-01-04 22:17
Jsem jen lidsky odpad a jen omezeny blbec. Moje matka byla prostitutka, otec neznami ozrala. Mam proto IQ jen kolem 50 a ani jsem nemohl dodelat pomocnou skolu, chybi my intelygence. Placam jen hovadiny. Shapiro me plati za 100 mynusu jen jednu korunu. Nastesti jsem teplous a neco sy mohu prividelat s panem Jakubem Jandou. Je to vzdy velyky pozitek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # Janina 2017-01-04 20:33
Kdo chápe o co jde. Dobře jste to napsal.
Jde o podsouvání normy, o podsouvání, že je to O.K. normální, vždyť o nic nejde, maličkost.
Jenže ono jde, jde o další otevírání těch pověstných oken.
Starý známý Smolíček - jen co se ohřejeme hned zase půjdeme.
A víte co je zajímavé? Lidl tuto reklamu tvrdě prosazuje již hodně dlouho a bez zájmu veřejnosti.
Černošská batolata v letácích nikoho nepobuřovala.
Děti ne, černoch jo, a právě kdo chápe, ví, že to je špatně. V obou případech se jedná o manipulativní reklamu, podsouvání.
No, ale Lidl přece není jediný, co taková Ikea?
www.kupi.cz/.../ikea-katalog-3
Běžný standart.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-01-04 19:20
proud uprchliku do EU a do USA jen dokazuje fakt ze kazdy clovek na Zemi by sobe pral zivot jako v nektere zapadni demokracii. NIKDO si ale nepreje zit jako Rus v Putinove Rusku. Ani Rusove ne. Proto jich kazdy rok Rusko opousti uz vice nez 350,000 kusu.
V zemich kde je nadeje ze se lidem povede barevnou revoluci priklonit svoji zemi k Zapadu a prosperovat se lide tesi na ten den a hromadne na Zapad neutikaji. Utikaji jen ze zemi kde probiha ruska agrese, okupace nebo se Rus snazi v jejich zemi ziskat vliv,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Petko Kоtоv 2017-01-04 22:19
Jsem jen lidsky odpad a jen nekonecny blbec. Moje matka byla prostitutka, otec neznami ozrala. Mam proto IQ jen kolem 50 a ani jsem nemohl dodelat pomocnou skolu, chybi my intelygence. Placam jen hovadiny. Shapiro me plati za 100 mynusu jen jednu korunu. Nastesti jsem teplous a neco sy mohu prividelat s panem Jakubem Jandou. Je to vzdy velyky pozitek. Jako buzik mam strach z Ruska, tam to delat tak verejne neni mozne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Rojko Kotov 2017-01-04 19:36
Rus anektoval uz i USA, pac se tam zije nejhur ze vsech zapadnich zemi. Asi to tam chce barevnou revoluci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # klobasa 2017-01-05 12:45
u tebe je spletené jméno, ty nejsi kotov, ty jsi [...]ov...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # Rojko Kotov 2017-01-04 19:40
70 milionu lidi v USA je na potravinovych listcich, ctvrtina vsech veznu na planete je v USA, prumysl krome zbranoveho neexistuje, a za vsechno muze Putin.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-01-04 19:45
pro zdejsi roj [...]u bude tato tva lez povzbuzenim.
Food Stamps dostava kazdy s rocnim prijmem nizsim nez cca 500,000 Kc v prepoctu. Takovy zoufalec je spravne nazvan chudym clovekem kteremu je potreba pomahat a byt s nim solidarni.
O prumyslu je zbytecne se tady bavit, kazdy at se sam podiva kolik ma doma ruskych vyrobku a kolik americkych nebo vyrobenych diky americke technologii. Dokonce i leky na hlavu ktere jiste mnozi uzivate jsou puvodem z USA.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Rojko Kotov 2017-01-04 21:29
Presne. A vsechny ty americke vyrobky made in China dnes zaplavuji svet!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Jarin G. 2017-01-04 19:42
Prosím všechny normální diskutéry, aby nick Petko Kotov nereagovali a aby ho ani nemínusovali.
Je demokracie (zatím, snad) a může se tu i 5kkt prezenovat "svými" názory, ale je i fajn se na něj a jeho názory vyprdnout. On o názory jiných také nestojí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # lubinen 2017-01-04 19:49
Každému už musí být jasný , že se nacházíme ve válce nejen mediální ale i genocidní , náboženské . Hlavně se nenechte zbytečně vyprovokovat , to je to co oni chtěj.viz černoušek v Lídlu . Chovancova jednotka už je nádržená jak stará panna.Práskačů a bezcharakterníc h udavačů je v tomto státě dost . Ale už jsme se báli příliš dlouho. Bát se musí Ti co stojí za těmato svinstvama.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Jarin G. 2017-01-04 21:02
Souhlas. Po několik denním působení na Novinkách mi byl zrušen účet (ani jedno slovo sprosté, jen jiné názory). Nejvíc mne tam zaujal, hned vedle lajků, "knoflík": nahlásit. Udavači se tam mají parádně. To je servis!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # mark 2017-01-04 19:49
Petr [...]ov - analfabet splozen z jebacky kdy otec pozil lahev vodky a ojel starou a vycakal se do ni.... Geny zdedil perfektni a vzdelani ma taky na urovni - ucnak, a k tomu nejaka ta matura.... Ze [...]ove?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-01-04 19:53
ze jsi debil se tady vedelo. tento prispevek to potvrdil i tem kdo tomu nechteli uverit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # mark 2017-01-04 19:56
ty nezadouci plode jebacky ozraleho analfabeta a kurvy... bez si dodelat vzdelani a najdi si uz praci, nebot to hlidani parkoviste te dost zere
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-01-04 19:59
Gratuluju. Prave jsi dokazal uspesne dokoncit svuj upgrade z debila na totalniho idiota.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # mark 2017-01-04 20:03
to o tobe vime - kozomrde
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Dědouch1 2017-01-04 20:43
Dal jsem ti opět mínus. Nejsi normální?
Cituji Jaroslav Gruška:
Prosím všechny normální diskutéry, aby až se tu objeví "pravý" Kotov, aby ho nemínusovali a hlavně na něj nereagovali. Pak je ta diskuze o ničem a to je jeden z jeho hlavních cílů, to tady roz[...]. Myslím si, že takoví trolové mohou i být prodlouženou rukou "Úřadu pro dezinformace". Díky Jarda
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # mark 2017-01-04 20:51
tvuj nazor me nezajima... [...]ove jako ty a ten [...] podporuji terorismus a naplavu co se tady hrne.... bez [...]ovy vykourit....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Dědouch1 2017-01-04 21:03
Jsi primitiv.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Jarin G. 2017-01-04 21:08
Ty vago, to je úroveň a je jedno, jestli je pro
nebo proti (to nebylo proti Dědouchovi ale proti Markovi). Mark je skoro skoro jediný, kdo na toho 5kkt reaguje. Není to jen druhý nick 5kkt???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # mark 2017-01-04 21:15
jaroslave neblazni :D ja nejsem kotov :) dost me zarazi ze tenhle magor tady denne pise a nektery ho haji, viz terorista a podporovatel terorismu Dedouch
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # mark 2017-01-04 21:09
primitiv jsi sam, navic podporovatel terorismu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jarin G. 2017-01-04 21:05
Vím, že je to jen krátkodobé, ale Kotov výše: 5x vstup; ohodnocení: 0!!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kоtоv 2017-01-04 22:25
Gratuluju. Prave jsi dokazal uspesne dokoncit svuj upgrade z debila na totalniho idiota.

Nezlob se nemyslel jsem to zle, nejvetsi idiot jsem ja, ale omlouva me mije minulost.

Jsem jen lidsky odpad a jen omezeny blbec. Moje matka byla prostitutka, otec neznami ozrala. Mam proto IQ jen kolem 50 a ani jsem nemohl dodelat pomocnou skolu, chybi my intelygence. Placam jen hovadiny. Shapiro me plati za 100 mynusu jen jednu korunu. Nastesti jsem teplous a neco sy mohu prividelat s panem Jakubem Jandou. Je to vzdy velyky pozitek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Dědouch1 2017-01-04 20:36
Jo a proto italská vláda nemůže zastavit čluny s připrchlíky. Dal jsem ti mínus, přestože máš nejspíš pravdu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # semi 2017-01-04 21:30
Před chvílí na Prima Cool reklama na DM, opět černoušci. Velká výměna začíná i u nás.
Ne, že my vyměníme politiky, ale politici vymění nás.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Rojko Kotov 2017-01-04 21:33
Italska mafie je stejne americka. Jenom proto bude Italie za chvili na potravinovych listcich, protoze je to znak prosperity a tato vysada neni jen tak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Michael M. 2017-01-04 22:25
Tohle budete prcat :

a tohle budete plodit :
.../as001107.jpg
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # John Maxwell 2017-01-04 22:53
Když se to schrne tak je imigrace podporována kym ? a proč ?... je to byznys od vyrobce ponožek po pojištění ,očkování a léky, rozvoz jidla, úklid atd ... a všechny cesty se daji dohledat ...jen kdyby se chtělo jako se nechce...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # xmarek 2017-01-04 23:27
Nemůže, nechce. Výsledek výjde na stejno.

Dokud jim budou vypláceny dávky, budou je státy štědře vítat jako levnou pracovní sílu a "budoucnost" pro nadnárodní společnosti. Dokud budou politici tvrdit, že integrace přináší výhody tak se nic nezmění. A rozhodně nelze stát s puškou v ruce a střílet do člunů atd. Toto není řešení.

Parazit už je uvnitř svého hostitele a jen ten se s ním musí vypořádat.

Otázka. Můžu to změnit jako jednotlivec? Ano i ne. Můžu tak, že budu psát maily zodpovědným osobám a snažit se tak přimět politiky k nějaké činnosti atd.

Ale... Pijavice co se jmenuje politik a nebo uprchlík bude vždy pijavicí a je jedno jak se to nazve.

Řešení? Prostě se zařídit podle sebe, ignorovat něco co se mi nelíbí a kašlat na to. Zprávy tohoto typu ignorovat také. Naučit se používat intuici viz: goo.gl/29fqnV (sekce Učení) a "indicie" tak nějak ukáží co dělat. A, že je jich DOST. Dále se řídit klasickým "Naslouchám, ale pochybuji". Více se toho opravdu nedá dělat.

Jakmile se pijavice pobijí a společnost chytrých lidí je odmítne tak zdechne a nebo odleze sama. A podobné je to i s imigranty, s netáhly atd.

Moje pravidlo je jasné: "Můj svět je můj svět a paraziti do něj nepatří: A je mi šumafuk co mi budou ti druzí tvrdit.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # John Maxwell 2017-01-05 03:52
Cituji xmarek:
Řešení? Prostě se zařídit podle sebe, ignorovat něco co se mi nelíbí a kašlat na to. Zprávy tohoto typu ignorovat také.

A jednoho sluného dne tě z ignorace probere zvonek s tlupou "vyvolených"... .mávneš rukou a jdeš jim vařit ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-01-05 08:41
Skoč si raději se svým stem kg do posilovny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Johankax 2017-01-05 20:08
Vynechal jste to nejdůležitější, JÍT K VOLBÁM!!! Dělat pštrosa nám nepomůže.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Roman Stones 2017-01-05 07:57
Trochu k tématu...samozř ejmě jde o vydělávání papírků,ze kterých se stává úplný náboženství a pokrytectví nezná nejen v tomto případě hranic.Po odstranění Kadafího,se uvolnil "africkej špunt" planovaný migrace do Evropy....celý to proběhlo parádně,dle chazarskýho plánu....všichn i šmejdi budou lobbovat,je to úplně jedno jestli to bude makarón nebo nevyChovanec,pr ofitovat ze svinstev může pouze osoba,která si zaslouží trest.Navrhuji doživotí s TV,kde by neustále,24h denně běžela reklama na Alzu....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Roman Stones 2017-01-05 08:02
Jen ještě připojim tuhle sajtnu unter-schwarzen-fluegeln.com/. ../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Pokémon 2017-01-05 08:56
zpravy.aktualne.cz/.../...

Švédové zjistili, že jejich ekonomika najednou z "neznámých důvodů" klesá. Již nejsou tím vzorem, kteří udávali směr v sociální oblasti a spekulovali dokonce o čtyřdenním pracovním týdnu. Nyní mají problém s šestihodinovou pracovní dobou. Na otázku, proč se tak najednou dramaticky a k horšímu mění jejich kdysi skvělá sociální politika lze vyslovit jedinou větu a ta zní. "Stále rostoucí počet nepracujících, líných migrantů, kteří vysávají sociální systém na úkor poctivě pracujících původních obyvatel Švédska". Nevyzývá to přímo k odpovědi, jak to napravit?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Pokémon 2017-01-05 10:54
zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/178771-norska-ministryne-tvrde-uderila-integracni-politika-selhala-musi-to-pro-nas-byt-budicek/

Seveřané již zjistili, co si tam natahali za pakáž a nyní celí zděšení neví, co s tím dělat. Řekl bych jim jen to, že kdyby se poučili rozumnými názory obyvatel východoevropský ch národů, nemuseli by teď bít na poplach. No, zaseli si a nyní sklízí. Budiž jim "multikulti" lehká.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás