Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaDžihádisté Boko Haram učí dětské vojáky, jak znásilňovat ženy

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Džihádisté Boko Haram učí dětské vojáky, jak znásilňovat ženy

Islamističtí militanti z teroristické skupiny Boko Haram jako součást jejich výcviku školí své dospívající rekruty, jak sexuálně útočit na ženy, a to jak k teroristickým účelům, tak jako prostředek odměňování pro mladičké militanty.

Tito nigerijští džihádističtí vůdci jako součást svého informačního programu před chlapci znásilňují ženy a mladé dívky pochytané při jejich nájezdech, aby jim podle těchto zpráv poskytli vizuální instruktáž, jak správně při sexuálním útoku překonat bránící se oběť.

15letý chlapec známý jen jako Ahmed řekl, že ty holky „ječely a plakaly o pomoc“, to ale militanty nezajímalo. „Občas jí dali ránu a pohrozili zbraní, když nebude spolupracovat,“ řekl.

Džihádisté podle Ahmeda doprovázeli své ukázky konkrétními instrukcemi, jak správné znásilnění provádět.

„Říkali nám, abychom nezapomínali holku uvázat za obě ruce ke kolíkům na podlaze,“ řekl. „Říkali, že nesmíme ženě dát příležitost, aby nás přemohla.“

Tento mladičký vojáček říkal, že před útokem nadřízení militantům nařídili, aby pochytali tolika žen, kolik jen mohou, že až se vrátí na základnu, tak budou mít povoleno „si s nimi užít.“

„Nejdříve jsem nerozuměl, co tím ‚budete si s nimi moci užít‘ myslí, a nikdo to nevysvětlil,“ řekl Ahmed. To bylo ale ještě před jeho výcvikem sexuálních útoků.

Podle Ahmeda je povzbuzování mladičkých militantů, aby i oni měli sex se zajatkyněmi, relativně novou taktikou, jelikož předtím to vůdci teprve dospívajícím vojákům zakazovali, tvrdíc, že ženy patří mužům a ne klukům.

V této změně politiky se údajně odráží potřeba pobídek pro mladé vojáky, zvláště teď, když značný počet starších vojáků nigerijská vojska pozabíjela.

Ovšem tím jejich utrpení nekončívá, jak ukazuje dokument Human Rights Watch (HRW) zveřejněný v říjnu, tak mnohé dívky, které přežily útoky Boho Haram, pak trpěly sexuálním násilím pro změnu z rukou úředníků v uprchlických táborech v severní Nigérii. HRW ve své studii zjišťuje, že znásilňování, sexuální obtěžování a podněcování k sexuálním aktivitám sliby jídla a další hrubosti vůči někdejším obětem Boko Haram se mezi vnitřními uprchlíky v táborech vyskytují s šokující pravidelností.

Členové této neziskovky vyzpovídali 43 žen a dívek ochotných mluvit o svých zážitcích „sexuálního zneužívání včetně znásilňování a sexuálního vykořisťování“ v táboře. Mnohé z nich ze sexuálního násilí obviňovaly spoustu vojáků, policistů a vůdců milic.

Mnohé africké dívky a ženy, které se nakonec vrátí po útěku od Boko Haram domů, jsou kvůli sexuálnímu zneužití, které utrpěly, svými vlastními komunitami stigmatizovány. Tyto ženy jsou občas označovány jako „nevěstky Boko Haram“ nebo „nakažené“ a postrádají organizovanou podporu, která by jim pomohla zotavit se z jejich zážitků a znovu se začlenit do svých komunit.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+29 # lubinenv 2016-12-28 23:30
Je snažší naučit je podřezávat kozy než naučit je číst-napsal Pátek nejbližší Robinsonův přítel.
+14 # .lak 2016-12-28 23:44
To je jak inklůzní české školství kdy dělají třídy drbanů odjakživa neorientujících se věkem v sexualitě ale zástupně kterým předhodí své oběti na stigmatizaci hormonálníky. Odjakživa převraceli systém a ovládnutí slovanů je skrze děti na anglosaský způsob imperiálních dobyvatelů, uzurpátorů, kolonialistů exploatovaných což nově skryjí pod trh a outsorsované což je totéž ale svedou to na schopnosti inteligence (organizované grupy násilníků struktur kmotrů&bankstrů ) a ty blbé co pracují i když je jich moc na vytvořené struktuře pilíře vykořisťování lidských st(zd)rojů pracovních úřadech a proto je tu tolik zálibných v LGTB a pride parade. Ale překlad pussy riot je kulturně k smrti urazí, pozéry. Co se vám nehodí škrtněte.
+2 # Peter Hansen 2016-12-29 14:14
Ved tie znasilnovane zeny ich rychlo omlatia o zem, ako uz mali davno
+10 # Sloboo 2016-12-29 05:23

-35 # LUF 2016-12-28 23:36
Podívejme se, teroristi v Africe. A co nového v Rusku? Důležitá novinka a tady o tom úplně zapomněli napsat. Rusko poprvé přiznalo, že v zemi existoval státem řízený dopingový program...:
echo24.cz/.../...
-18 # Petko Kotov 2016-12-28 23:51
Rus ma dnes den dost na prd...
letadlo s okupantskym souborem spadlo pro technickou zavadu a prokazalo se ozraly muzik nevymenil soucastku kterou nedodal jiny ozraly muzik.Pilot take nevedel jak ovladat vztlakove klapky.
Do toho priznani o dopingu ktery Vladimir Putin Prvni Pravdomluvny popiral jeste vice nez pritomnost ruskych okupantu na Krymu a vychodni Ukrajine...a jako vzdy rana do zad propagatorum ruske propagandy primo z centra ruske propagandy kdy se Rus priznava nejen k tomu ze je lhar ale i podvodnik a dobytek
+16 # .lak 2016-12-29 01:03
Nezírej pro inspiraci do zrcadla, ještě rupne exote. :-))))
+6 # smrťák 2016-12-29 01:40
.
+10 # Petko Kotov 2016-12-29 10:16
jsem lidsky odpad placeny americkou ambasadou.
Nic neumim a jsem bez vzdelani, proto se zivim psanim nesmyslu na ruznych webech. Moje nizka inteligence mi neumoznuje vzdelani.
+6 # smrťák 2016-12-29 01:39
.
+6 # smrťák 2016-12-29 01:40
.
+11 # Přemek 2016-12-29 11:14
Lidé neznásilňují. Proto je nutné znásilňující kreatury bez milosti likvidovat a znásilňované vracet do lidského života. Nigérie je nešťastná země, jejíž národ se nechal opít Zlatým teletem a západními parazity a zapoměl na vše lidské, co jej po tisíciletí udržovalo při životě.
0 # Judr.Emanuel 2016-12-29 16:00
Je svet odsúdený ? www.youtube.com/.../
+6 # vlk samotář 2016-12-29 16:33
Já jsem někde četl, že Korán prý nařizuje - když svoboný muslim uvidí nahou ženu, že musí spáchat sebevraždu?!

Tak buď to nejsou muslimi ale jen teroristi, kteří se musí zlikvidovat bez soudů, nebo neznají Korán, když něco takového dělají!
0 # radyss 2017-01-05 18:20
Průměrné IQ "lidí" v Nigerii je 69 bodů, průměrné IQ šimpanzů je 60 - 65 bodů. Takže snad bychom nečekali nějaké zázraky? Divím se, že dokázali zorganizovat vůbec nějakou instruktáž nebo že dokázali zprovoznit vůbec nějaké tábory pro uprchlíky.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás