Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaAnonymous přináší poselství světu: Indigové děti porazí Nový světový řád!

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Anonymous přináší poselství světu: Indigové děti porazí Nový světový řád!

Hacktivistická skupina Anonymous vydala video ve kterém vyzývá „indigové děti“ z celého světa, aby pomohli ve vytváření nové éry míru a osvícení.

Podle Anonymous mají indigové děti přirozenou schopnost čelit přicházejícímu Novému světovému řádu zvládáním tyranských režimů, které už tak dlouho utlačují svět.

Překlad:

Pozor, Indigové, křišťálové a duhové děti z celého světa. Anonymous vás zdraví. Kontaktujeme vás dnes, jelikož jsou zde ti, kteří říkají, že vy a podobní vám jste zde pro vytvoření nové éry. Éra míru a osvícení. Bylo řečeno, že jste zde kvůli zvládnutí tyranie, která tak dlouho zužuje náš svět. Znovu povstat proti nespravedlnosti a vytvořit nový, harmonický svět.

Avšak, planeta směruje opačným směrem. Korporace zkorumpovaly téměř všechny vlády světa. Naši politici jsou manipulovatelní penězi. Lidé, kteří přísahali, že nás budou chránit, nás nyní mlatí a zabíjí. Chamtivost a lhostejnost jsou oslavovány, zatímco velkorysost a tolerance jsou zesměšňovány. Média nejsou nic víc než pěšáci, ve světě, kde jsou naše základní práva na vědomosti a svobodu projevu cenzurovány. Děti hladoví v ulicích. Staří lidé jsou bez domova, prochladlí a hladoví. Věci se jen zhoršují.

Už není čas na řeči. Je čas činit. Už více nemůžeme přehlížet veřejné chamtivosti a korupci. Už si nemůžeme dovolit to pohodlí, neohlížet se na svět kolem nás. Závisí na tom naše budoucnost a budoucnost našich dětí. Musíme jednat hned! Musíme vyjít do ulic, musíme se ozvat na internetu. Musíme dát vědět těm, kteří jsou u moci, že tohle je náš svět a nebudeme nečinně sedět a přihlížet, jak ho zotročují a ničí ho.

Mnozí věří tomu, že Anonymous není nic víc než skupina hackerských aktivistů. To není tak úplně pravda. Anonymous ve skutečnosti není skupina nebo organizace.

Neexistuje zde žádné centrální vedení. Neexistuje zde žádné členství. Není zde pouze jediný účel, který by stál za našimi činy. Jsme spíše hnutí. Myšlenka.

Jsme všichni a zároveň nikdo. Jsme kdokoliv, kdo se chce postavit proti nespravedlnosti. Jsme kolemjdoucí, kteří hlásí policejní brutalitu do svého telefonu. Jsme reportéři, kteří odhalují zkorumpovanou policii. Jsme tvůj kamarád, který neustále zveřejňuje aktivistické příspěvky a novinky na sociálních médiích. Jsme protestující v ulicích, a ano, občas jsme hackeři, kteří sestřelují teroristické weby. Věříme, že se indigové děti mohou ve velkém přidat k našemu hnutí. Abychom dosáhli lepšího světa pro nás všechny. Připoj se dnes. Postav se za to, co víš, že je správné. Skoncuj s pouhým sezením a sledováním toho, jak nám berou svět ti, kteří nám chtějí ublížit. Využij svůj talent a dar, který máš k dispozici, pro boj s nespravedlností a pro lepší život pro nás všechny.

Zdroj: wire.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-32 # Popo 2016-12-18 21:13
Tak nejak my to vzdialene pripmíná toď nedávnú minulosť - "Proletári všetkých krajín spojte sa!". Čerta starého proletári, šak títo sú tí naši...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Piovarči 2016-12-19 14:03
Proti násiliu a ekonomickému útlaku sa treba spojiť.


A Trumpík si nemusí dávať ani masku:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # jandera 2016-12-19 08:10
Bohužel Anonymous nechápe situaci, modráci mají svůj úkol, především ukázují směr a plní vlastní poslání, ale jakékoli spolčení a vedení je jim zapovězeno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Elen 2016-12-19 11:02
Mají naivní představy.
Je to podobné, jako kdyby chtěli po Kristu, aby velel planetě.
Ten chodil po světě a učil, jak najít Krista v sobě ...
Země je planeta lidí a ti se mají stát lidmi (právoplatnými vlastníky této planety) "modráci" a pod. jsou "jen pomocné, podpůrné týmy" k pomoci lidem (lidé sami, každý jeden, mají za úkol zapracovat na sobě
a "vláda věcí tvých zpět se k tobě navrátí, lide navrátí").
Není to tak složité k pochopení:
Pomoc hladovému spočívá v tom, naučit jej získávat potravu
a tak je i s otrokem, nestačí sundat okovy, musí se naučit "vědomí a svědomí" a na základě toho odpovědnosti za sebe a ostatní.
To jediné je změna, protože "propuštěný otrok zůstává mentální otrok" a proto revoluce vždy selhává.
To je to, oč se "hraje, je to boj o duši (každou jednu jedinou)"
Pěkný den
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # J. Lawrence-Jones 2016-12-19 13:32
K paní Ellen:

Souhlasím co se týče vzkazu Anon. – dítě nemůže nikoho zachránit, ať je jakékoliv (btw, to na fotce vypadá dost ďábelsky ;D), protože dítě nechápe plně souvislosti světa a nemůže vyvozovat rozumné závěry, aplikovatelné do světa dospělých.

Ale,

„Ten chodil po světě a učil, jak najít Krista v sobě“ – spíš Boha v sobě ne?
„Země je planeta lidí a ti se mají stát lidmi (právoplatnými vlastníky této planety)“ – to snad nemyslíte vážně, vy chcete vlastnit planetu? To se vám bude ten Bůh (nebo Kristus) těžko hledat… ;)

Mimochodem, zajímalo by mě, jaký je podle vás rozdíl mezi vědomím a svědomím, a jak chápete svůj boj o duši. (A co duše Země, tu chcete taky vlastnit? ;D). A proč myslíte, že by Kristus nemohl velet světu?

Děkuji za odpověď.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Piovarči 2016-12-19 14:24
To prebudené Zlaté dieaťa v nás nech velí svetu, potom bude svet plný lásky a porozumenia
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2016-12-19 15:20
Vím, otázka nebyla na mě, ale myslím, že paní Elen nemyslela, že by lidé měli být vlastníky Země v tom smyslu, jak si vlastnictví vysvětlují západní "elity". myslela zřejmě, že bychom se neměli chovat jako hosté, či nájemníci, kteří si její části kupují a chovají se k ní bezohledně, aby z ní těžili co nejvyšší zisk. Vlastnit ji, jako vlastníme svá těla...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # J. Lawrence-Jones 2016-12-19 22:19
Ok, děkuji :)
to se mi ulevilo, že podle vás vlastníme těla (Elen si to nemyslí)

no, možná, že lidé se chovají bezohledně k Zemi, proto, že se chovají bezohledně k vlastním tělům, tzn. také k vlastnímu vědomí (to dělají i bohatí, i když fyzická těla si opečovávají)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Elen 2016-12-19 15:29
K odstavci 1/
Indigové děti jsou "termínus technikus" a je tím míněna "určitá skupina" všech věkových vrstev (podobně jako Indiáni - děti Země).
viz. též odpověď od pana Piovarči.

K odst. 2/:
V nám známem (či obecně známém) pojetí Krista
je jeho postava prezentována jako vyšší bytost (syn Boží), která disponuje božskými schopnostmi (ne Božskými). Uvedla jsem to pouze jako obraz,
znázorňující schopnost člověka povznést se na svou vyšší úroveň (dostupné literatury i informací je mnoho).
„Země je planeta lidí a ti se mají stát lidmi (právoplatnými vlastníky této planety)“
Opět je to jen příměr (zkratka).
Jistěže Země lidem nepatří (ve smyslu nemovitého majetku, ale to snad ví každý), jsou její součástí, ale když půjdeme do důsledku, pak lidem nepatří vůbec nic, ani vlastní člověk, jen duše a duch a i to mohou prošustrovat.
Ale to už jsme u dlouhého výkladu o tom co je Země, co je člověk a jaká je jeho fce na Zemi.
"Země je živá knihovna a člověk byl stanoven jako její správce a ochránce!" => že po dobu svého působení (života ve hmotné formě na Zemi je "vlastník" = správce a ochránce).
Země byla dána člověku k užívání,
tudíž k ní patří a ona k němu ...
Dále je možné sáhodlouze se bavit o tom, že člověk má obrovský duchovní potenciál (utlumený, spící), který je součástí Země ("patří k ní, patří jí"j.

K odstavci 3/
To je podivná otázka, protože vědomí i svědomí jsou naprosto jasné termíny (v případě, že ne, je dostatek dostupných informací).
"Jak chápete svůj boj o duši?" je čistě osobní otázka, a působí až neomaleně. (Silně to čpí soudobou školou jájátek, výplachem mozků, podobně jako:
Jak se ohodnotíte?
Kdo je Váš vzor? (soubory psychoblábolů, dnešních psychškolitelů)
Kristus není velitel.

Prosím, rádo se stalo.

Ps.: A to je asi tak vše, "co se ze mně dá k výše uvedenému vyrazit". (Tj. konec diskuze)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # J. Lawrence-Jones 2016-12-19 22:12
Nechtěla jsem se vás dotknout, moc se omlouvám, ale myslela jsem to opravdu vážně. Přijde mi, že výrazy jako ‚boj o duši‘ jsou strašně vágní a lidé nedokážou vysvětlit, co tím vlastně myslí (tím spíš aby to dělali). Mrzí mě to, a proto se zajímám, co tím kdo myslí. Stejně tak mě zajímají výrazy ‚vědomí a svědomí‘, jsou zavádějící, protože (podle mě) jde o stejnou věc.
Jinak, velké B ve slově Bůh jsem použila, abych rozlišila monoteismus od jiných náboženství (jen v Indii je ‚bohů‘ snad 300 mil.)
Škoda, že mi už nenapíšete, proč mi nepatří moje tělo (přijde mi hrozné žít s takovou myšlenkou… 8/ )

Děkuji za váš čas :)
nebaví mě sáhodlouze se o něčem bavit, nebojte 8)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Elen 2016-12-19 23:15
Ustoupím, ale jenom "o půl kroku".
Nelíbí se mi Váš způsob komunikace.
Vždy platí: "Co dáš to dostaneš."
Dáváte tvrzení, bez minima vysvětlení a žádáte odpovědi? Takže, pro Vás nemám nic.
K tomu: "Elen si to nemyslí." (pod panem Dědouchem1 15:20).
Víte, co si Elen myslí, tak na co se ptáte?
Přijde Vám hrozné, žít s takovou myšlenkou?
Tak k tomu se dá jedině říci lidově: "to mám teda dost, to je třešnička na dortu" (pořiďte si lepší myšlenku a žijte s ní, uleví se Vám).
Protože jsme ve veřejné diskuzi, nepoužiji výrazivo, které používají někteří muži (naprosto je chápu).
Pro příště žijte v klidu se svými myšlenkami
a mých si nevšímejte.
Váš psychoprůzkum si provádějte na jiném oslu, popř. oslovi, či oslech (třeba je to osloví).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # J. Lawrence-Jones 2016-12-19 23:10
A děkuji za info o ‚indigových dětech‘, nevěděla jsem, že nejde o děti jako takové. Ta myšlenka pochází ze 70 let, takže indigovych lidí by mělo být spousta. To je hezké, jenom, když se rozhlédnu kolem, nějak se mi to nezdá, a tak nevím, zda je zdravé dávat takový význam vizím aury jedné ženy. Když je to tak snadné vidět, proč lidé nepoužijí ty tisíce auro-metrů, co jsou na světě? Aby se náhodou neukázalo, že žádné takové ‚dítě‘ není? Anebo, že měřiče aur jsou podfuk…?

;D Nic ve zlém, opravdu moc děkuji. Moc bych si přála, aby se lidem vedlo lépe, ale nesmysly jim v tom nepomohou. A ještě jednou se omlouvám, že jsem se vás dotkla ohledně duše, nenapadlo mě, že by vám to vadilo, když o tom otevřeně píšete
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # cocoa darriba 2016-12-19 08:27
Už není rok 1789 , ale prosťáčci jsou stejní, takže dychtivě slyšte, výsledkem by byla jako obvykle i jako tenkrát větší koncentrace moci a majetku v rukou bankéřů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pokémon 2016-12-19 11:25
Anonymous je pouze banda rebelů, kteří patrně ujíždějí na různých povzbuzujících chemických látkách a tudíž jejich vzkazy a pokusy změnit svět tomu odpovídají. Nicméně nejsem nijak proti tomu, aby se dál snažili ten svůj neúspěšný sen splnit, jelikož chtějí to samé, co já, jen si myslím, že jsou to pouze výkřiky do tmy. Můžete mi někdo vyčítat, že na rozdíl ode mne, dělají alespoň něco, ale já jsem si svůj podíl naivity spotřeboval téměř celý již v mládí a zjistil jsem, že ta zeď, kterou je třeba zbourat je oproti našim hlavám přece jen o hodně tvrdší. Nemám na mysli, ačkoliv to tak vypadá, poukázat jen na přísloví „hlavou zeď neprorazíš“, ale na to, že není v našich silách a možnostech tuto rozjetou, naplánovanou a již někým zaplacenou destrukci tohoto světa zastavit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2016-12-19 14:28
Lepší svet môžeš vytvoriť aj okolo seba v svojom najbližšom okolí svojími postojmi a činmi.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jiri Novak 2016-12-19 12:23
No jo, když každej druhej narozenej bude mentál, tak společně porazí jakoukoliv tyranii, to je fakt. Nebude mít zkrátka nikoho, kdo by makal, jelikož většina bude práce neschopných. Tím pádem půjde ekonomika do kopru a všichni se půjdou pást. Jak jednoduché. Jojooo, až nás bůůůdou mííílióóny! Chachááá!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2016-12-19 14:44
Stačí iba dôstojne zaplatiť tých čo makajú kdekoľvek a na akomkoľvek poste. Pokiaľ to tak nebude ekonomika vždy pôjde do kopru a vždy budú krízy, nepokoje a problémy
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2016-12-19 15:26
Když důstojně zaplatí těm, co makají, nezbyde na jejich výplaty, náhrady, benefity, možná většiny těch, co vlastně nemakají...
Sakra práce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # zdenek_fyzio 2016-12-19 12:26
Tento svět se nestane mírným světem, nesouhlasím s paní Elen, jelikož to co pise není od Krista. Zachranme se z tohoto zvraceneho pokolení a jediná možnost jak toho docílit není skrze naše skutky, ale skrze obrácení a činění pokani- uvědomit si svoje prestoupeni a hřích. Obrátit se pro odpuštění k Bohu a přijmout Krista jako Boziho syna, jelikož se p p stal hříchem aby kdokoliv kdo v něj věří nepropadl zahube. Poté už se jen znovuzrodit, žít život podle Božích prikazani a Jezisovy víry, tím dokážeme že někoho milujeme, tím že ho ctime. Nikdo z nás není Kristem protože jsme všichni zhresili a ten k říká že nezhresil, pravdy v něm neni. Kéž se podaří vymanit se z pasti New age a dalších. V Kristu je jediná cesta ke svobodě i od těch všech utlacitelu a zkázy světa. Přijměte dokud jsme v době milosti. Bůh s Vami.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jiri Novak 2016-12-19 12:30
Ježišmarjá, už to začalo? :D :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # .lak 2016-12-19 12:39
Otec, syn a duch svatý jedno jsou. Nějak to komp nedopočítá. Asi ti co pochopí rozumí všemu nebo naopak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # J. Lawrence-Jones 2016-12-19 13:36
Ale co píšete vy taky není od Krista 8)

vůbec, Kristus toho řekl dost málo, navíc naprostá většina byla zkonfiskovaná, předpokládám, že proto, že si s tím zakladatelé církve neuměli poradit a tak to zakázali (dokonce i evangelium uctívaného Petra). Těžko si tedy udělat celkový úsudek z toho, co se Kristus snažil lidem říct.
A jestlipak islám neležel katolické církvi v žaludku hlavně proto, že tvrdí, že Kristus na kříži nezemřel, že to tak jenom vypadalo... ;D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2016-12-19 15:29
A co jinak, Jíst ti chutná? Nějaké bolesti? Poruchy spánku? Zlé sny...?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Pokémon 2016-12-19 14:25
zahranicni.eurozpravy.cz/eu/177332-africti-migranti-unesli-pracovniky-azyloveho-centra-v-italii-dejte-nam-penize-a-jidlo-nebo-vas-podrezeme-hrozili/


Omlouvám se, že trochu odbočuji od téma, ale zde je již doufám zcela průkazný důkaz o té strašné, tragické a bohužel již nezvratné a osudové chybě (záměru?) paní Merkelové, že snad i nesvéprávný jedinec ve svěrací kazajce musí pochopit, co se v Evropě stalo a jaké nedozírné následky všichni poneseme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch1 2016-12-19 15:39
Píše se tam: "Itálie praská ve švech, do země přes Středozemní moře připlouvají na vratkých plavidlech běženci z Afriky."
Člověk ani nemusí nijak zvlášť hledat, aby zvěděl, že čmoudi na těch vratkých plavidlech sotva poodjedou od břehů Afriky a Taliáni+, už je "zachraňují" a vezou si je domů. Jejich práce a mělo by to zůstat i jejich problémem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # John Maxwell 2016-12-19 16:27
Když ono se za to neziskovkám tak dobře platí ...

--------------
Frontex obvinil neziskovky a charity, že mají tajné dohody s pašeráky lidí
Evropská komise prozkoumá, zda je nutná kontrola nevládních záchranných misí.
www.zvedavec.org/.../13749
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2016-12-19 20:47
Jáj tak nech si ich zamestnanci neziskoviek nasťahujú domov
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # xmarek 2016-12-19 19:55
Anonymous? To jsou ti kteří se bojí své vlastní identity? Schování za své masky? Jestli toto jsou Indigo viz: goo.gl/29fqnV (sekce Učení/Indigo) tak jsem americký Bůh strandy.

Svého času jsem si psal s lidmi z Kliniky jak se snažili si prosadit nějaké své právo a napsal jsem jim proč ty masky? Čeho se bojí? A oni mi napsali proč mám na facebook-u lišku. Moje odpověď? Prostě protože to neustále točím, ale rozhodně ne proto, že bych se bál.

Moje jméno je
Marek Xara (pseudonym) Quarda
Dolní 428
Frenštát p/R, 74401


Lidé co se bojí mají asi nějaký problém. Třeba STRACH. A sorry, ale takoví u mě nemají místo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # indigo 2016-12-20 13:21
už jsen od pohledu se ten tváří jako že všechno ví, všemu rozumí. A pak napíše takovej žvást. Kraviny....já ani nemám slov pro takovou ignoraci a takovi lidé u mě nemají šanci. Nezmůžou se na nic....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Rudolf 2016-12-19 20:50
Takže zase čekáme? Fajn, takže místo Ježíše mají přijít jakési indgové děti. Dobře že to vím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Jura 2016-12-20 03:08
Na zadne "indigacky" nespolehejte. To je umely pojem, vytvoreny rodici, kteri se neumi smirit s faktem, ze maji fracky, kteri jsou sice blbi, ale jejich hypertrofovane ego (tech fracku) jim brani ridit se prikazy rodicu.

No nejak si to selhani prece musi racionalizovat ....psychopati. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # knizelucifer 2016-12-19 21:00
Nemáte nejmenší ponětí jak přetvořit svět.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # indigo 2016-12-20 13:17
jasně a někdo se jménem knizelucifer to určitě ví. Já to náhodou vím. Ale fakt to nebudu rozepisovat. Má to co dělat s čistým světem. A především likvidace korytářů na všech postech...... mohl bych pokračovat. A
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # hezzzz 2016-12-19 23:54
Aktuální článek podložený rok starým videem. Sračka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # indigo 2016-12-20 13:07
Hlásím se do služby...... už to tu opravdu hnije moc dlouho. Nebaví mě jen nečině přihlížet. Ale nevím zda-li by anonimus souhlasil ale já si představuju jen jednu jedinou rasu a to bílou. všechny ostatní jsou tu na víc! Náboženství ? žádné není, jen snůška nesmyslů aby někdo někoho mohl někde ovládat. Světové společenství ? banda feťáků v čele s nato a osn. Jen loutky....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás