Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPapež František varuje, že ti, co bombardují Aleppo, se budou muset zodpovídat Bohu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Papež František varuje, že ti, co bombardují Aleppo, se budou muset zodpovídat Bohu

Ve středu použil papež František ohromující formulaci, že ti, co jsou odpovědní za bombardování Aleppa – vedeného už dny syrskými a ruskými silami – budou povoláni k zúčtování za své činy před Boha.

Ve středu po své týdenní audienci na Svatopetrském náměstí vznesl papež všeobecnou výzvu k ochraně syrských civilistů, přičemž nazval „naléhavou a zavazující povinností“ bránit bojů se neúčastnící před smrtonosnými nálety. „Opětovně obracím svou mysl k milované a zdrcené Sýrii,“ řekl František.

„Přichází ke mně dramatické zprávy o osudu lidu Aleppa, s nímž se cítím být spojen v utrpení prostřednictvím modliteb a duchovní jednoty.“ 

Papeži zvláště dělají starosti četné civilní oběti, které jsou důsledkem každodenních náletů, když uvádí, že bezbranní lidé – „děti, starci, nemocní a mládež“ – zmírají pod bombami. Zprávy naznačují, že od minulého čtvrtka bylo při náletech na Aleppo zabito až 140 civilistů.

Papež projevil jak „hluboký zármutek a ze srdce vyvěrající starost“, tak také apel na svědomí všech těch, kdo za to bombardování odpovídají s varováním, že „se budou muset zodpovídat Bohu!“

Ač nikdy jmenovitě nezmínil syrské a ruské síly, tak záměr a rozsah jeho slov nikomu neušel. Papež o Allepu mluvil jako o „zdrceném městě“, přičemž naléhal na odpověď mezinárodní komunity.

Poslední nálety narazily na téměř všeobecné odsuzování.

Po papežově prohlášení řekl ve středu generální tajemník OSN Ban Ki-Moon, že úmyslné bombardování nemocnic v Aleppu je „válečný zločin“ a že situace tam začíná být horší než na jatkách. Ban řekl, že i přes rezoluci Rady bezpečnosti OSN o ochraně zdravotního personálu v oblastech ozbrojených konfliktů útoky v Sýrii a v Jemenu pokračují. „V Sýrii masakry pokračují a nikdo není ušetřen,“ řekl. „Svět je nechal být; my jsme je nechali být,“ dodal s odkazem na syrské civilisty.

„Musíme ty za to odpovědné povolat, aby se zodpovídali,“ řekl.

Syrské a ruské ozbrojené síly už téměř týden v oblastech držených povstalci ve východním Aleppu vedou intenzivní bombardovací kampaň, při níž mnoho budov rozbily na prach a zabíjí spousty civilistů.

Počátkem tohoto týdne řekl britský velvyslanec v OSN Matthew Rycroft, že „lze těžko popírat, že Rusové se spřáhli se Sýrii při páchání válečných zločinů,“ a požadoval, aby byla Sýrie ohlášená mezinárodnímu trestnímu tribunálu.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+209 # Monika lkema 2016-09-30 07:42
Zločiny na lidech páchá tento Satan který sedí ve Vatikánu ! Lidé kteři jsou katolíci tomuto v Argentině odsouzenému zločinci věří a neznají jeho pravou tvář Satana zabalené ho v rouchu beránka ! Odejdi konečně do podzemního krytu Vatikánu a nevylejzej na denní světlo !!
+128 # smrt 2016-09-30 08:21
Když přijel Franta (kříženec incké kojné a hitlerovského válečného zločince) do Evropy, aby převzal Ferulu, čili papežskou berlu, myslel si do té doby, že jediný bůh je Virakoča, bůh Inků.
Teprve když složitě přelouskal v La Gazzetta, že Evropě "vládne" ten židovský kosmonaut Jahve, stáhnul se a ihned povolil islamizaci Evropy.

Takže kterého "boha" v tom článku má na myslí tentokrát?
-168 # zvedavec3 2016-09-30 10:02
Civilné obyvateľstvo v Alepe vyvražďujú barelové a kazetové bomby, ktoré na nich hádže letecvto Vladimíra Putina.
+69 # Michal Král 2016-09-30 10:22
Kazetové a barelové bomby ve městě??? Co ještě...
+10 # Jura 2016-10-01 00:48
...myslim, ze je to napsano jasne! Papez rekl: "Ti kteri se zapricinili..." jen ruzni pochybni vykladaci papezovych slov, ukazuji (buhviproc!?!? :-) ) na vojaky jedinych legalnich armad, ktere v Syrii operuji.

PS - jenom nechapu (i SOHR to dokonce tvrdi), ze kazdy, kdo chtel Alepo opustit humanitarnim koridorem zrizenym pred ofenzivou, nebylo mu v tom braneno. Logicky tedy, v Alepu zustali jen zlocinci a teroristi.
0 # Martin 2016-10-03 02:26
Víte o co doopravdy jde v Sýrii?
Chcete být v obraze?
www.ragauian.cz/.../
+69 # Sheldon 2016-09-30 11:49
Cituji zvedavec3:
Civilné obyvateľstvo v Alepe vyvražďujú barelové a kazetové bomby, ktoré na nich hádže letecvto Vladimíra Putina.


Made in USA s pridavkem byleho fosforu nech to lepe sviti
-22 # Kalousek 2016-09-30 17:50
byleho!
+45 # Ma3x 2016-09-30 12:08
Idiote, ať ti praskne [...] napříč
+93 # orhore 2016-09-30 12:15
zvedavec3 - a proč jsi tak nespílal když amíci zabíjeli po tisícech civilisty ve Vietnamu, Iráku, Lybii, Afghánistánu a jiných zemích?
Aha, to podle tebe bylo úplně v pořádku, že?
+11 # czechmademen 2016-09-30 15:57
myslíž VHS ?
+100 # Dědouch 2016-09-30 09:19
Je mi jedno, co mele pomatenej franta a myslím si, že za bombardování Aleppa by se měli aktéři zodpovídat především syrskému lidu a Asadovi.
+121 # Dost3 2016-09-30 11:34
Jestlipak by pan František taky tak horlil, když v Iráku, Jugoslávii a dalších zemích, které USA napadly po II.WW umírali ženy a děti. To Vatikán pokrytecky mlčel.
USA, které nikdy válku (mimo občanské) nepoznaly a z každé pouze profitovaly, přepadávaly suverénní státy, ve kterých byl klid a legitimní vláda, jeden za druhým, vraždily civilní obyvatelstvo a v některých svrhly stávající režim.
Fotografie panenky v utržené dětské ručičce obletěly celý svět. Kdo byl prohlášen za válečného zločince, kdo nesl zodpovědnost za vraždění miliónů Iráčanů a za přepadení země pod záminkou zbraní hromadného ničení, které se nikdy nenašly???????? ?
Kdo se za to bude Bohu zodpovídat???
Proč církev kejhá jen někdy, ikdyž jdeo stejnou věc.???
Proč se to vše děje????
Proč USA ničí státy????

USA zničili Irák proto, že přestal prodávat ropu za dolary a přešel na Eura...! To byl pravý důvod, proč Irák. Od roku 2000 do roku 2003, než to vrátili zpět, ztratil dolar 1/3 (!) své hodnoty.
Banksteři, kteří stojí za dolarem a zneužívají ho k vykořisťování celé planety (!) byli poprvé postaveni před odpor proti dolaru.
Proto Kaddáfí (místo vyprodávání nerostného bohatství Afriky za bezcenné papírky, které si USA tisknou - viz. Kvantitativní uvolňování - jak na běžícím pásu, chtěl zlatem podložený Africký dinár!). Proto Assad (nemá centrální banku od Rothschieldů v Sýrii...!). Proto Putin. Proto Čína....

Aby USA mohlo za bezcenné papírky zvané dolary dostávat věci, práci a služby od ostatních, tak ty dolary někdo musí chtít. Jinak budou mít nulovou hodnotu. Pokud USA nic nehodlá vyrábět lepšího než umí ostatní, tak potřebuje nějak světu dolar vnutit.
A válka je to, v čem USA vynikají
+6 # HR 2016-10-01 08:10
+81 # Richard 2016-09-30 14:16
Jak jsou v jednom šiku. Všichni se dali do RF jako hejno sršňů.........
Lítají jako brundibáři a melou, lžou a překrucují VŠECHNO.
Oni totiž jednak prohrávají a jednak se jim kráti čas který jim nemilosrdně vyměřuje reálná ekonomika.

Potřebují změnit informační pole a udělat teď hned něco.
V Allepu je situace zoufalá ( proto ta voda )........
A Německem vesele válčí ( sice skrytě a ekonomicky ale je to řežba )
RF posiluje a rozhodně se nechystá padnout...

Čína JASNĚ odpověděla USA......

Co mají dělat???? Co ještě mohou???
Lhát a lhát a pokusit se vyvolat větší konflikt.


Reálná ekonomika je svině a papír nežere.
Lež má krátké nohy.
+18 # Janina 2016-09-30 21:35
Omlouvám se, že se budu ptát mimo téma, ale zaujalo mě to Německo - finančnictví není moje parketa - ale nemohla jsem si nevšimnout problémů Deutsche Bank.
Zarazila mě likvidační výše té pokuty, kterou jí USA udělily a hlavně po kolika? po osmi letech po provinění.
Co to znamená, prosím o vysvětlení jestli Vy nebo někdo z diskutujících víte.
Oslabení ekonomiky Evropy a tím pádem posílení dolaru?
A je pravda, že větší část aktiv DB koupila již dříve Čína a to za americké dluhopisy?
Chystá se bankrot DB? a pokud ano co to bude znamenat pro EU?
Asi masakr hlavně pro země co mají euro.
Do toho juan v měnovém koši.
Děkuji za objasnění.
+7 # Richard 2016-10-01 11:03
Já nevím. Stále si na to utvářím názor. Je nezpochybniteln é že část elit Německa válčí ekonomicky s částí elit USA. Myslím že tam jde i o vydírání.
Ale je to velmi nepřehledné. Jsou tam přesuny vlastníků akcií a změna vlastníků aktiv. Co je zvláštní tak se nakupují i pasiva.
Jednotlivé obchody až na výjimky nejsou velké ale jako součet......
Čína je zapojena nade vší pochybnost. Též dochází k masivnímu pohybu USpoukázek a to se zvyšující se tendencí.
Ale struktura OPRAVDOVÝCH vlastníků je velmi nepřehledná. Dokonce se dá říci v jednom případě že je to přesun mezy US subjekty.
Opravdu si netroufám odhadnout kdo vyhrává a jaké to bude mít následky.
Myslím že je to hodně o tom aby se Německo nepřiklonilo/ne mohlo přiklonit k RF. A v případě příklonu aby RF zůstal na krku další zplundrovaný objekt.
Též je zajímavá soutěž EURO DOLAR.
Nebál bych se říci že úzká USskupina euro podporuje. Ale to může souviset s strukturou vlastnictví.
Takže nevím. Je tam moc proměnných a též neznáme PŘESNOU strukturu majitelů.
Prostě po očku sleduji dvě německé banky a tři ,,fondy". Pokud to tyto subjekty ustojí nebo naopak posílí/ztratí ......... a obráceně. Ale k tomu se musí vždy přičíst okamžitý stav EU a výhled stavu.
Opravdu si netroufám vyslovit prognózu.
Partie je někde uprostřed a stále se hraje. Protivníci se touto dobou snaží získat výhodu a nerozbít vlastní pozici.
+93 # MUDr.Lant 2016-09-30 10:18
A tak po Te co Amici dali RF ultimatum, kvuli bombardovani jejich teroristu v Allepu, tak vytahli ze skrine dalsi zbran - Frantu a jeho mantru! No aspon je videt jak je to vsechno provazany, ale sila je, ze jsou schopni vyuzit vseho k dosazeni sveho. Takze tady je na miste poprad hodne stesti a RF - odvahu a vytrvalost tu oni nastesti maji.
******************************
Jinak vzpominate jak tu tak vic jak pred rokem vsichnimpsali, ze US ekonomika je v haji a nepomuze jim ani svecena:))) tak s odstupem casu - pro svoji zachranu se nestitili vyvolat valky na Blizkem vychode, podplatit nebo odposlechy vydirat Evropske politiky a pres neziskovky se cpat uprchliky az Evropska ekonomika pujde na uroven jejich - nedavno zprava, ze dolar rekordne posiluje a ze by mel dosahnout sveho maxima kurz 1,2 k Euru.
No je videt, ze hosi maji opravdu ostre lokty a jen tak se nedaji!
+74 # Dědouch 2016-09-30 10:44
To není o loktech, ale o bezohlednosti, podrazech a agresích.
A ta ekonomika SSA je dávno v prdeli a to, co vidíme, jsou kulisy a jak už je zvykem lži.
+57 # MUDr.Lant 2016-09-30 11:02
Obavam se, ze s tou ekonomikou je to jen sladke prani. Duverohodnost men a tudiz jejich kurzy urcuji raitingove agentury. Pokud je jedna ekonomika silnejsi nez druha je kurz ve prospech prvni. Pokud jsou obe vyrovnane je to remiza. Dale to ovlivnuje i jakasi duvera v danou ekonomiku atd. Takze, kdyby Evropa dal posilovala, SSA by byly v zadeli, takze je potreba srazit Evropu na jejich uroven - coz se ted deje ( a to neumernou financni zatezi na okupant) pokud se nic zasadniho nestane, z okupantu se stanou obcane kteri budou parazitovat na puvodnich obyvytelich a systematicky a dal vysavat rozpocty rostouci umerou k jejich poctu. Tak bude na oko ekonomika puvodnich obyvatel slapat a bude se vychvalovat( viz clanek dnes na Novinkach), ale ve skutecnosti bude Evropa slabsi a slabsi diky obrovske socialni zatezi. Do toho pridejte vysokou kriminalitu, politickou korektnost a je vymalovano! - valka vyhrana! Uz jen to Rusko nejak dostat!:)

Mozna by to slo napsat lip, ale podstata tu je!:)
+33 # .lak 2016-09-30 12:17
Dedydlovat DYDLACE

www.youtube.com/.../
http
+35 # Dědouch 2016-09-30 15:00
Nevím doktore, nevidím do ekonomiky, ale vidím to posouvání dluhového stropu, které by snad (logicky) bylo obhajitelné, pokud by se objevil nějaký nový významný zdroj příjmu, který by dluh umožnil zaplatit.Nic takového ale není. Snad jen usoudili, že na to ještě dokáží nakrást, nebo že dluh smáznou válkou. Zlato ve Fort Knox je také s největší pravděpodobnost í jen virtuální, žerou (přežírají se) už dávno na dluh a platí miliardy (možná někomu i pravé) za kurevstva po celém světě. Proto soudím, že jsou SSA ekonomicky v prdeli.
A EU, nedojde-li k zásadnímu obratu je jasná taky.
+23 # MUDr.Lant 2016-09-30 19:39
Jj souhlas dedo, to co pises je jedna cesta jak z bryndy ven, ale jak pises nerealna. Ja myslim, ze se spis vydali druhou cestou...reknem e, ze proste cely Svet nemuze krachnout, takze kdyz na tom budou vsichni stejne /i kdyz spatne/ tak je to norma. Navic nezapominej na to kouzelne, ze mena je podlozena duverou investoru, tzn. kdyz se z SSA stane svetovy policajt a homogen tak proste nepujde ke dnu/ a cas ukaze ze mam pravdu/ Proto musi dostat na kolena kohokoliv, kdo by tuto roli od nich mohl prevzit- proste musi! Nemaji jinou moznost!
*******
Dalsi priklady: Nemecko- nejsilnejsi EU ekonomika, napred vytahli ty emise X let stary pripad, ted dali Deutche bank pokutu 14 miliard! Za jeji udajnou vinu na financni krizi/ i kdyz ji smi zpusobili/ a kdovi co prijde jeste....dokud nedosahnou sveho....
********
Proste: Amerika chrani Svet, ale kdo ochrani Svet pred Amerikou?! Chjo
+14 # Dědouch 2016-09-30 19:59
A myslíš, že mohou (mají na to) doktore?Třeba BRICS nehraje?
+14 # MUDr.Lant 2016-09-30 20:25
Roli homogena jeste nema, kdyby nehral tak SSA nemusi bojovat o svoji pozici jak o zivot. Ale pro zapadni civilizaci je porad zvykem koukat na zapad a vychod pres prsty, takze uvidime....
+8 # Dědouch 2016-09-30 21:24
Tak.+
P. S.
A roli hegemona nemá.
+25 # Vítězslav Crha 2016-09-30 19:24
Toto nekřesťanské prase bůh již soudit nebude,protože ten je již dávno odsouzen. Jde rovnou do pekla bez mezipřistání. Satanistický bloud,který neoplývá jak rozumem,tak vírou,nemá na této zemi co pohledávat. Jedná se o neurčitou entitu se zvlášť zavrženíhodným opovrhováním základních křesťanských myšlenek. Je to živoucí důkaz toho,jak církve páchaly genocidu lidstva a ta se pouze změnila ne bezprecedentní spojení se světovou mafií,které udílí svá falešná požehnání. Světoví Havloidi mu to ještě žerou,ale skuteční věřící už zdaleka ne. Vatikán je součástí vzniku a pokračování NWO se všemi atributy.
+9 # Vítězslav Crha 2016-09-30 21:44
A bylo psáno-svět bude hledat a posléze honit papeže,kterýžto před ovečkami svými utíkati bude,neb pozemského trestu báti se bude. Tato slova se již brzy naplní realitou. Pak by bylo záhodno dodat. Potéž pronásledováni a vyvraceni budou cizí prostoduší cizopasníci a pobiti budou ti což neuposlechnou.
+19 # MUDr.Lant 2016-09-30 23:26
Vite co je vazeni nejdesivnejsi?, kolik nas je tady a snazi se pochopit co se deje....ku 10mega v teto republice?

A pak....budeme si povidat a povidat az....

Kdyz jsem byl mladej nechapal jsem jak se mohl dostat nacismus do takove urovne, ze vyvolal WW2, dnes uz to chapu:(

muzete dat plusko vsichni, komu se nelibi co se tady deje a chodite na tento server at vime kolik nas je?

Verim, ze krome nas uz to vsichni vi:)))


Dekuji
+6 # Dědouch 2016-10-01 09:50
Doktore, těch plusů moc nebude. Ne, že by se současné "místní dějiny" čtenářům AC24 líbily, ale tento článek už je tady "starý" a příznivci těchto stránek dávno přečtený. Musel bys svou otázku napsat do čerstvého... Jen pár zdejších "Pepků ", debílků a trollů by ti snížilo skóre, ale jinak bys měl asi všechny, včetně návštěvníků náhodných.
Zopakuj dotaz pod čerstvým článkem.
+7 # Richard 2016-10-01 12:17
Promluvil...... .... deklaroval příslušnost.... ... a teď chce vědět kolik nás je. A to vše v krátkém čase.
Již z principu toto budu sabotovat.
Doufám že i další.
+1 # MUDr.Lant 2016-10-01 20:19
:)))))

Zas bych neprehanel.
Deda ma asi pravdu. Je to adi stejne jedno
Jen jsem koukal, ze nejvic plusek kdy co bylo bylo kolem 200 ok, urcite par trollu to snizilo,
Ale i tak to neni moc...tod vse

Takze krasny vecer a zadne stresy:)
+7 # JarkaA 2016-10-01 12:18
Ano, papež je antikrist. Vyhledejte si na Youtube "real face of pope". Je tam video borce, který odhaluje podkožní kresbu lidí. Každý člověk ji má unikátní. Papež má satana na čele a pod ním sedmiramenný židovský svícen. Je to symbol zla.Toto je znamení na čele. Lidé ani netuší, že se celí staletí modlí ke smrti. Ježíš vám dal život a církev tvrdí, že vaše tělo je hříšné. V tom případě je hříšné i to Ježíšovo. Církev vám dává ochutnat hostie, tělo Ježíše, víno, krev Ježíše a pečení beránka je upečení Ježíše. Je to ďábelské a je to symbolický kanibalismus. Ježíš nezemřel. On byl na Zemi zanechán jediný, aby mohla existovat lidská rasa. Toto je jeho obětování. Chip na vaší ruce ničí vaši lidskou energii, vaši auru, vaši existenční podstatu. Oni to moc dobře vědí, protože se blíží ten velký den, kdy lidé vzestoupí z tohoto pekla a svou auru budou velmi potřebovat. Kdo bude mít čip, bude mít velké problémy. My se zla zbavíme už brzy, to si buďte jisti......Ale, prosím, nepleťte si etnické Židy a Židovské Chazary. Etničtí Židé za nic nemohou, oni s námi sdílejí stejného boha a jsou, bohužel, již téměř na vymření.....Věř te.....
0 # Martin 2016-10-03 02:06
Víte o co doopravdy jde v Sýrii?
Chcete být v obraze?
www.ragauian.cz/.../
+106 # Vladimír 2016-09-30 07:53
Satan Franta,lhář a podvodník může tak akorát držet rypák,neboť Boha svými činy dávno zatratil....
+51 # Dost3 2016-09-30 09:09
A hlavně jeho soukmenovci.

A tak se ptám...

Kdepak je ten Bůh asi
a ten jeho Boží mlýn,
když kdejaký jeho syn,
na chlapečky sáhne si.
+65 # cepop 2016-09-30 08:02
Frantisku,Frant isku,uz se ti to v te hlavicce plete !!
+50 # kojak 2016-09-30 08:11
Doufám, že už je fakt poslední. 20 století skutků katolické církve a opravdu stačilo
+51 # .lak 2016-09-30 10:27
Vždy měli na triku příšerné dehonestace lidstva s úpadky, loupežemi, otroctvím, temnářskými absolutismy, genocídami. Dříve s mečem a křížem satanovi vyprzňovači. www.youtube.com/.../
smit.wz.cz/.../...
smit.wz.cz/.../...
smit.wz.cz/.../...
+94 # mpskus 2016-09-30 08:13
vyzera to tak, ze ide do tuheho, kolko ludi zomrelo v Iraku pri bombardovani, ktore sme si mohli pozerat v telke v priamom prenose a nikomu to nevadilo a zrazu obrovska katastrofa ked zomrie 140 ludi, media saleju, papez sa obracia s pomocou na boha, americky generali sa Moskve vyhrazaju teroristickymi utokmi, OSN nestiha podavat vyjadrenia o hroznych vojnovych zlocinoch - asi pripravuju ludi na nieco a treba ovecky pekne vymasirovat
+53 # arid 2016-09-30 08:16
Nechcu ho obhajovat, ale formulace zněla: ti, co jsou odpovědni. Tzn, že osoby odpovědné za toto se nemusí shodovat s osobami, které shazují bomby. Odpovědnost za toto může mít i kdokoli jiný, dokonce i ten mrtvý civilista, který ač si byl vědom následků, Allepo neopustil když mu to bylo umožněno.
+35 # Elen 2016-09-30 09:57
A máme tu nápěv:
"Jestli smím podotknout, já to zám, tak nebuď bloud, co zůstává ..."
A teď vážně:
Jestliže je tento František členem nějakého okultního spolku, musí použít takovouto formulaci (ví, že by se mu to vymstilo).
Jistěže Bůh potrestá odovědné, to je jisté
a zároveň jmenuje (jedním dechem) syrské a ruské síly, které bombardují. Zodpovědného pro jistotu nejmenuje ...
Tímto způsobem říká pravdu (opět) a zároveň manipuluje (přitom si kryje záda).
A máme tu další nápěv:
"A neříkej mi, tak to chodí, tak to chodí, tak to chodí ... "
Nemá to nic společného s hloupostí, či pomateností.
Je to promluva k dobytku, kterým pohrdá v přesvědčení, že jej o několik stupňů převyšuje. (ostatní "kazatelé" nejsou o nic lepší)
Pěkný den
+39 # petr nope 2016-09-30 11:29
Elen,zdá se mi že již svět jde do finále,a jiné možnosti již není...Drsná lež válcuje obyvatele planety,a jen málokdo si to uvědomuje.A navíc,jak vidím i kolem sebe,že i mnoho těch,co jinak s láskou pomáhají bližním svým, sami vládnoucímu zlu podléhají a jsou ochotni ho i bránit.
+18 # Vladimír 2016-09-30 19:10
petr nope " vidím i kolem sebe,že i mnoho těch,co jinak s láskou pomáhají bližním svým, sami vládnoucímu zlu podléhají a jsou ochotni ho i bránit."
A to je právě ten případ,kdy si má člověk vybrat na kterou stranu se přikloní.To je ta zkouška ohněm,buď jsem pro dobro,nebo pro zlo,nebo jinak pro Temnotu,nebo pro Světlo....a takové výmluvy jako "já už to nemohl vydržet,tak jsem se dal k těm lumpům" jsou čistá vypočítavost... .pokud věřím ( v Boha ,spravedlnost ,dobré srdce,nebo cokoliv jiného ) není síla,která by mě převrátila na opak.A v tom to je,až příjde zůčtování,budem e vědět oč tady šlo...
+9 # petr nope 2016-09-30 21:36
To máš pravdu Vladimíre.Ale stejně je smutné dívat se jak tito lidé neumí rozpoznat kde je zlo.A navíc těm,ktetý by jim chtěli pomoc by ještě s přesvědčením,že páchají dobrý skutek donesli poleno do hranice......ne píšu o těch co slouží zlu vědomě.
+68 # tora 2016-09-30 08:50
Je to jednoduche. Naredeni zapadni spolecnosti mladymi muzi s IQ70. Ohlupnuti zapadu zajisti neomezenou moc samozvanych elit, protoze hloupemu nikdy nedojde,jak je manipulovan a vyuzivan. Podpori to jeste fanatickou dogmatickou ideologii jako je islam, ktery vyzaduje uplne podrizeni. Jak chcete dosahnout aby miliony lidi presli na islam, kdyz vyznavaji jinou viru? No nemuzete je nutit prejit z jedne na druhou, protoze si tu puvodni budou branit. Nejdrive musite donutit lidi aby zacali svou viru a cirkev nenavidet,a pak jim nabidnete jako alternativu islam. Kde mimochodem stary zakon mame stejny. A navic islam uznava Jezise jako proroka. Bud budou lidi krestanskou cirkev nenavidet a odvrhnou svou viru, cimz budou lehceji manipulovatelni k nove vire,anebo poslouchaji vatikan tak slepe, ze kdyz vatikan naridi spalit bibli a koupit koran, udelaji to.
K tomu zajistete redukci zivotniho standardu, internet pouze pro zabavu a bez informaci,a hlavne dobrou soukromou armadu, nejlepe z privadrovalcu, kteri nebudou mit problem mlatit a strilet do puvodniho obyvatelstva. Zajistete aby zeny vrchem spodem odmitli sve bile muze jako zzenstile, k cemu je feminizaci sami dotlacili, a dejte jim nove cerne alfa samce, kterym budou rodit deti, odmala indoktrinovane novou virou a poradkem.
Ja bych rekl, ze toto vse se deje a je to logicke, protoze jinak by ta miliardova masa lidi proste ty oligarchy, financniky a dalsi kvazi vyvolene proste smetla. Proto se neustale mluvilo o depopulaci. Ale ne kvuli planete, ale kvuli teto pocetni hrozbe.
Takze satan papez je jen kostkou do mozaiky a plni svou roli. Nedivil bych se, kdyby byl vatikan jednim ze strujcu noveho sveta, kde nakonec sam odhodi krestanskou viru jako rasistickou a spatnou, a bude po novem praktizovat islam, a z franty bude novy imam. Myslim, ze uz neni za 5 minu8t dvanact. Je prave dvanacta. ALe kdyz vidim, jak mysli lidi kolem me, co vlastne zajima mladou generaci, jake ma hodnoty. Tak bych rekl, ze je to ztracene a samozvani vladci tohoto sveta to maji vyhrane.
Smutne to bude jen pro nas, co zname jeste jiny svet. Ti novi lide, tem to bude jedno. Narodi se do toho a budou premyslet, ci spis nepremyslet jinak.
+40 # .lak 2016-09-30 10:42
Budou nadávat Putinovi za svůj [...]ený život protože jim bude bude předhozen idioty kterým rozumí a jsou jim vzorem.
+38 # tora 2016-09-30 11:06
presne! a jeste si budou namlouvat jak jsou chytri a jak umeji rozeznat, s kym se kamaradit.
-18 # Trifon 2016-09-30 18:00
Přestaňte psát hovadiny o ženách. Kdyby to tak bylo, nemuseli by je přišelci lovit!
Trochu by to chtělo používat mozek.
+16 # tora 2016-09-30 18:28
Laskave, nez neco napisete po probuzeni z komatu, nejdrive si neco zjistete a pak piste.

zvedavec.org/.../...
+10 # .lak 2016-09-30 19:35
Další nezavedené nicky jsou trkon, trlom, trmon, slak, šlak, xlak, y, t, r.
+71 # Che 2016-09-30 09:15
Citace:
Ve středu použil papež František ohromující formulaci, že ti, co jsou odpovědní za bombardování Aleppa – vedeného už dny syrskými a ruskými silami – budou povoláni k zúčtování za své činy před Boha.
Frantisku, kam byli povolani ti, co bombardovali Prahu, Plzen, a dale Vietnam (4 miliony mrtvych), Jugoslavii, Irak (2.5 milionu mrtvych), Lybii, Jemen a dalsi staty? Nejspise na vyssi, lepe zaplacena mista.
+53 # Sims. 2016-09-30 09:34
To je fakt pominutý starý zaprodanec pekla. jestliže si takto představuje katolická církev svého nejvyššího guru, tak ten spolek mohou pomalu rozpustit. To nemá s láskou k Bohu a člověku nic společného, zde jde již o svazek s peklem.
+49 # Ryan 2016-09-30 10:21
Židé Sionisté v osobe zradcu pápeže przní a likvidují nejvyšší křesťanskou instituci a křesťanskou víru jako takovou přes školství, kulturu, rozvrácení rodiny, demolice společenských hodnot.
Je to součástí jejich NWO, a jedinou vírou má být zápach Židovské Satanovy Synagogy. Tomuhle slouží arciďábel František.
+47 # Michal Král 2016-09-30 10:25
Kdyby byl bůh... Bylo by Aleppo, ale nejen toto město v takovém stavu, v jakém je?
Církev je jako USA. Myslí jen na svůj prospěch a svou prosperitu. Klid a mír ji nezajímají už od dob křižáckých válek.
+54 # aegis 2016-09-30 10:48
Satanistické impérium se třese v základech, Kašpárci vyskakují jak čertíci z krabičky a provádějí morální striptýz. Uřezané hlavy Syřanů v přímém přenosu jim nevadily, miliony mrtvých po celém BSV - ani vzdech, sankce na humanitární pomoc Sýrii OK, ISIS bránící evakuaci civilů z kapsy v Aleppu-neva, ISIS používající nemocnice jako skrýše před bombami, civily jako lidské štíty -fajn. Min. 400 tisíc obětí zahraniční intervence do Sýrie-proč ne, katarský plynovod za to stojí, pak pár bomb, které nemocnice přímo nezasáhly - a humanitární bombardéři se mohou po.....! Zbývá jen jedovatá slina-a těch je dost, stejně tak jako illuminovaných zmetků. Ztrácejí nervy. I chycený zloděj ukazuje na ostatní - to ne já, to všichni ostatní.
+31 # Lucif 2016-09-30 11:53
Citace:
Ve středu použil papež František ohromující formulaci, že ti, co jsou odpovědní za bombardování Aleppa – vedeného už dny syrskými a ruskými silami – budou povoláni k zúčtování za své činy před Boha.
Zalez ty masový vrah, do diery z ktorej si vyliezol.
+36 # oskar 2016-09-30 12:49
Takže jestli tomu dobře rozumím, tak ti, co masově bombardovali civilní obyvatele v Srbska, Afghánistánu, Iráku, Libye...už se Bohu zodpovídají??? Co, Franci, Satanův zástupče na Zemi
+29 # Lubomír57 2016-09-30 13:36
Doporučoval bych tomu černoprdelníkov i Františkovi, aby se zdržoval všech trapných komentářů k jakémukoli násílí ve světě, protože sám představuje toho největšího agresora všech dob. ÁMEN.
+29 # Jarda 885 2016-09-30 13:41
Franta je buď úplný debil nebo je to stejný [...] jako váleční štváči všude ve světě a nejen v Americe.
+34 # Jaris 2016-09-30 13:44
Franta papez je kryptozid a podle toho jedna. Napriklad nedodrzuje zakon z Desatera o falesnem svedectvi a lze jak kdyz tiskne. Jsem si jista, ze by ho Jezis Kristus vypraskal z Vatikanu jako penezomence kdysi z chramu.
+25 # erika 2016-09-30 14:56
Pápež ISTE VIE, že bez boja nemožno civilov z Aleppa oslobodiť od amerických teroristov - IS.
Keďže to ani zďaleka nie je morálna autorita, skôr naopak, vidíme ho v pravom svetle, ako prisluhovača vraždiacej svetovlády a rozvracača cirkvi.
Nemyslím,. že by sýrski občania chceli duchovnú jednotu s týmto prisluhovačom Antikrista a je divné, že 5 rokov trvajúca žoldnierska vojna proti režimu ho nevyprovokovala k podobným vyhláseniam... organizátorov tejto špinavej vojny pred Boží súd nevolal, až teraz sa zobudil a vyhráža sa o s l o b o d i t e ľ o m Sýrie a jej regulárnej armáde.
+11 # zsinalá rtěnka 2016-09-30 16:40
To je ten papež, co zakopl ...
-32 # Kalousek 2016-09-30 17:40
Vzpomeňme velikána našich dějin. 5.10. se uvídíme, přátelé!

youtu.be/h4jGsR1IqcM
+15 # Vladimír57 2016-09-30 20:51
"Velikán" s kryglem v ruce. Po operaci plic mu ošetřující lékař povolil dvě deci zvětralého piva. Takto to bylo řečeno ve večerních zprávach. Sotva se probral, už si musel cvaknout. Předpokládám, že mu šoupli flašku i do truhly, "velikánovi".
+11 # Vladimír 2016-09-30 19:24
+12 # Vítězslav Crha 2016-09-30 19:39
Zapoměl jsi na tabletku!!!!!!! !!!!!!!!! dělej,než tě zase zavřou na samotku,nebo tě uspí na 4 dny jako minule. Jako pacient musíš poslouchat.To víš jsi bez mozku a tak tomu nerozumíš. Dobře ti radím. Jinak na to dojedeš. Ačkoliv ono to je jedno,máš to vrozené a nedá se s tímto poškozením nic dělat.
-20 # Kalousek 2016-09-30 20:14
*zapomněl

A Crho, takhle bys s Jeho Svatostí papežem mluvit neměl, přece jen je to náměstek Kristův.
+9 # Partizán 2016-09-30 19:50
To sú my paradoxy najprv zoberie od Rusov peniaze a potom ich osiera, ale, čo veď sú to, len Slovania! Prosto tento spevák, či už aj herci a tzv.: celebrity sú predajné kurvy pekný to dôkaz, má v hlave riadne nasraté, ale pesničky mal dobré, zdôrazňujem mal. Pamätáte Ramstein a ich klip Amerika! Najväčší demokrati ho zakázali, no však ako inak všakže Robie, len zjemnil svoju verziu aby neurazil Ruský národ, aké dojemné, mal by dostať přes držku!
hudba.zoznam.sk/.../...
-24 # Kalousek 2016-09-30 20:17
Ruskej pronárod je každýmu ukradenej, prosím tě.
+11 # Partizán 2016-09-30 20:27
Však, keď je každému Ruský národ ukradnutý tak prečo všade o ňom točia? Komplex? Neubehne jeden deň, čo by sa nespomenulo v negatívnom zmysle Rusko.
1. Ja nemám problém z kritickým názorom, ale kritika má byť "racionálna".
2. Ak ozaj chce detičky Ruských milionárov kritizovať, tým nespochybňujem, že sa ozaj tak chovajú, tak prečo zobral peniaze od tých Rusov? Peniaze nesmrdia, čo?
3. Posledný klip prepadák, tak sa vytiahla "Ruská karta" prosto to fičí tak prečo to nevyužiť, že?
-2 # hombreeeh 2016-10-02 14:25
Lebo rusko sa neustale roztahuje, vyvolava vojny, napada a terorizuje svojich susedov co sa odmietnu podriadit diktatu kremla. Preto sa o rusku stale pise.
+2 # Dědouch 2016-10-02 17:16
Jako ironie dobré. Ovšem pokud to myslíš vážně, jsi debil.
0 # hombreeeh 2016-10-02 19:16
debil si tu akurat tak ty, inak sa nazvat clovek ktory sluzi cudzim zaujmom a zurivo obhajuje napadnutie a okupaciu vlastneho statu ani neda. Si taka mala bezvyznamna proticeska krysa, poslusne sa plaziaca pred panmi z kremla.

Napisal som len pravdu, ale pravda je pre ludi ako si ty nieco velmi neprijemne. Rusko sa stale roztahuje, vyvolava vojny a napada ine staty, to su fakty. Siroko daleko uz ani nie je krajina ktora by nebola napadnuta a terorizovana Rukom. Polsko, Madarsko, Ceskoslovensko, Litva, Lotysko, Estonsko, Finsko, Ukrajina... atd atd atd atd.
+13 # mimi66 2016-09-30 21:02
Neviem či má morálne právo práve toto komentovať a vynášať súdy z funkcie ktorú má?
Bombardovanie Belehradu bol teroristickí čin roka, bol vedený NATO a to bolo OK že HUMANITNÉ BOMBARDOVANIE CIVILOV .
www.youtube.com/.../
Pápež toto nekomentoval, a vtedajší pápež dokonca Hitlerovi svätil kanóny!!!!
+16 # mimi66 2016-09-30 21:08
Možno v tom bunkri, čo v Alepe vybuchol a zomreli tam vojenskí poradcovia SSA a Izraela, možno ta mal František ludí z rodiny????
-1 # hombreeeh 2016-10-02 14:22
Kolko civilistov v Belehrade zomrelo? Preco ti neprekaza napriklad ze Srbi pri bombardovani Sarajeva povrazdili 10 tisic jeho obyvatelov, z toho 700 deti? Ak by srbsko nenapadlo kazdy narod ktory sa chcel od juhoslavie osamostatnit tak by belehrad nikto nebombardoval.
+1 # Dědouch 2016-10-02 17:17
Tak jsem se mýlil. Ironie to nebyla - jsi debil.
Kdo tě na AC24 akreditoval? Velký úpadek, kdy už i takový trtko se hodí.
0 # hombreeeh 2016-10-02 19:12
Preco ti neprekaza ze Srbi 3 roky bombardovali Sarajevo a povrazdili tam 10 tisic ludi? Preco ti vadi ze USA toto nezmyselne vrazdenie zastavili? Ludia ako ty su obycajne zrudy vyzivajuce sa v terore a vrazdeni, pochybujem ze taky mentalny uboziak ako ty sa dokaze vobec pozriet do zrkadla.

Hlbsie upadnut uz tento kremlom financovany propagandistick y proticesky platok klesnut nemoze, tie propagandistick e klamstva ktore AC24 pise je uplny hnoj pseudozurnalist iky, zradlo pre ovce neschopne pouzit vlastny rozum, akou si napriklad ty.
+4 # Pepa z Depa 2016-09-30 22:34
Cituji Kalousek:
byleho!

se pozna hned odborník na Býlý ...
Maňas ...
..raději vyndej tu ruku z rypáku, más jí tam až po loket!
+7 # Michal z SK 2016-10-01 00:31
A tí, ktorí trtkajú deti sa budú musieť tiež zodpovedať pred bohom???
-3 # dyk 2016-10-01 16:47
Evidentne Pápež František nemá správne informácie. Ľudia v jeho blízkosti mu podávajú zlé informácie a tak nemôže vidieť situáciu tak, ako v skutočnosti je. Evidentne to nie je jeho chyba, že hovorí z cestne, iba ak by boli jeho vyjadrenia, ako je to už zvykom, falšované a spotvorené, aby vyvolávali dojem, ktorí sa hodí určitým kruhom ľudí..
-1 # hombreeeh 2016-10-02 14:18
Cize chces tvrdit, ze rusi Aleppo nebombarduju? Ved sa tym chvastaju samotne ruske media, podla teba klamu?
+1 # Dědouch 2016-10-02 17:20
Bombardují. S IS se neserou, ale ty umírněné bombardují něžně municí v pestrých veselých barvách.
0 # hombreeeh 2016-10-02 19:07
cize tie deti a zeny co zomieraju pod ruskymi bombami su bojovnici?

Mimochodom, aj Ukrajinska armada ostreluje ruskych teroristov, zoldnierov a vojakov nezne a s municiou v pestrych farbach :DDD tak nerozumiem preco mas kvoli tomu penu okolo ust :DDD
+3 # dyk 2016-10-01 18:00
"že ti, co jsou odpovědní za bombardování Aleppa – vedeného už dny syrskými a ruskými silami – budou povoláni k zúčtování za své činy před Boha." ----- takže sa tu jedná o koho? No predsa o USA, Izrael, Saudskú Arábiu, Turecko, Francúzsko, Taliansko, a vôbec o všetky štáty, ktoré sú zodpovedné za snahu o zvrhnutir prezidenta Asada a nastolenie poriadku, ktorí vyhovuje ich záujmom!!! takže je to dobré, že Pápež František to takto povedal. USA, Izrael a spol. sú zodpovedné za to, čo sa deje v Sýrii. Konečne to Pápež povedal jasne a zrozumiteľne. Prvykrát som si to neprečítal práve najsústredenejš ie a preto som napísal čo som napísal.
-3 # hombreeeh 2016-10-02 14:12
Rusku nikdy na zivotoch civilistov nezalezalo, genocidami a vrazdenim civilistov je vo svete smutne zname.
+1 # Dědouch 2016-10-02 17:23
Hoď pár příkladů.
A přečti si trtko toto:
leva-net.webnode.cz/.../...
0 # hombreeeh 2016-10-02 19:02
Katynsky masaker, genocida na Ukrajine (7 milionov mrtvych), bombardovanie Afganistanu, Cecenska, napadnutie Ceskoslovenska, napadnutie Madarska, ruske tanky poslane proti demonstrujucim nemeckym robotnikom, odvliekanie nevinnych ludi do gulagov (len z ciech ich odvliekli desattisice, ale to vam zapredancom neprekaza) atd atd atd.

Trtko, ak by mal niekto vymenovat vojnove zlociny Ruska za poslednych 400 rokov, od kompletneho vyhladenia povodnych obyvatelov Kamcatky az po bombardovanie Syrie, tak by to bol zoznam dlhy niekolko stoviek stran.
+1 # květák 2016-10-02 23:30
hombreeeh.....v yjmenoval jsi to vcelku dobře o některých věcech by se dalo polemizovat.... třeba, že do gulagu Rusové posílali jen nevinné lidi a vrahy , lupiče , darebáky si nechávali na semeno...Čečens ko chtělo samostatnost jako třeba Sev.Irsko, Katalánsko,apod ...Kosovo...výs ledky znáš...prostě je jen tak nepustí žádný stát....Spojenc i s USA jsou v Sýrii 6 let a pomáhat ukončit konflikt jim rok pomáhá Rusko....před Sýrii...se bombardovalo v Lýbii,Iráku,Jug ošce..Rusáci to nebyli....to jenom za poslední období...Rusové asi nejsou svatoušci, ale až budeš chtít napsat konflikty USA...jejich agresi na celém světě, tak si vezmi dlouhou dovolenou a pak nám to tady naslintej..urči tě počet přidělených znaků nebude stačit.....na světě vládne zlo...normální lidé si vyberou to menší....i když jsi asi přesvědčenej, že vraždění amíků se dá vždycky okecat....jen o demokratickém bombardování amíků...vše co najdeš...lidi si už o spravedlivosti jejich počínání obrázek udělají...máš moc jednostranný názor typu...když tě odpráskne amík je to spravedlivý čin protože jsi [...]ík, když tě odbouchne Rus je to zločin protože jsi hodný člověk...to je úhel pohledu,,.řídíš se pokyny ČT..zřejmě
+1 # květák 2016-10-02 23:56
Papa je taky na straně USA....ví kdy má vylézt...určitě má ploché nohy a modrou knížku...ten o válce nemá ani páru...Aleppo je baštou IS...aspoň to uvádí...v Sýrii je válka...a město je potřeba dobýt...jak to Papa neví...mohl si něco přečíst o 2.sv.válce...St alingrad,Berlín ,...i tam byli civilisté...kdy by všichni uvažovali jako papa...Hitler by vládnul světu....nevím kolik mu bylo roků, ale viděl jsem fotky...jak nejvyšší špičky kléra Hitlerovi světili zbraně ,když táhl dobývat svět....exoti.. .vidí jen když chtěji a co se jim hodí...až budou sypat amíci tak bude mít papa dovču...před týdnem to amíci nasypali na syrské vojsko asi 60 mrtvých...dědek si nevšiml a nebo vojáci nejsou tátové od rodin..a.zůstal i sirotci a vdovy...které dědka nezajímají...
0 # dalek 2016-11-18 23:46
Zdravím všechny, jsem tady, aby všichni víte o velmi dobrou príležitost stát se bohatým,
pokud jste chudí nebo chcete-li platit své úcty, mužete stiil získat peníze od nás,
pokud budete potrebovat nejaký druh úveru, obratte se na správce prostrednictvím e-mailu: perezaguero14@gmail.com
on vám dá skutecný úver, já mám pujcku vcera a já cam tak štastne.
získat úver od nich a budete spokojeni.

email: perezaguero14@gmail.com

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás