Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaObama podepsal zákon o stanném právu HR 1540 (+VIDEO)

Sociální sítě

Reklama

Obama podepsal zákon o stanném právu HR 1540 (+VIDEO)

Zákon byl schválen a podepsán prezidentem pod názvem HR 1540 v souboru zákonů o NDAA (National Defence Authorization Act).

Je na čase aby povstali všichni ti, co složili slib a přísahali věrnost americké ústavě. Převzít odpovědnost a přísahou se tak bránili proti nepřátelům, cizím, ale i místním.

Nedávné prohlášení senátora Lindsey Grahama: ,,Prohlášení o pravomoci uvěznění se týká rovněž amerických občanů a označuje celý svět jako bitevní pole, včetně mateřské země“.

Plány USA pro stanné právo

John Warner Defense Authorization Act umožňuje během společenských nepokojů využití armády na půdě USA.

govtrack.us

2010 - Obama podepsal nařízení, které během nouze rozdělí zemi do 10-ti sektorů pod vedením pod vedením guvernérů.

whitehouse.gov

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás